Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  iPon Computer

Hozzászólások

(#5851) HUN]Repa válasza djdaniel (#5850) üzenetére


HUN]Repa
aktív tag

Szia !

E-mail ment :R

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#5852) Dolphine válasza HUN]Repa (#5851) üzenetére


Dolphine
addikt

Én most rendeltem Tőletek először, remélem minden rendben lesz! :R

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#5853) Bélaaaa válasza Dolphine (#5852) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Miért lenne gond?

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#5854) Dolphine válasza Bélaaaa (#5853) üzenetére


Dolphine
addikt

Na ez egy jó kérdés!
A sok "huhogó" ember egy kicsit megijesztett! :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#5855) bul07 válasza Dolphine (#5854) üzenetére


bul07
nagyúr

Ide csak azok szoktak írni akiknek valami problémájuk van a , a csendes elégedett vevők nem is tudják hogy van az ipon-nak fórumrésze
Szerintem vevők 0-1%-nak van valami problémája

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5856) Snip3r_HUN válasza bul07 (#5855) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Általában probléma tárgya nem két fillér... :(((

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#5857) 04ahgy válasza Snip3r_HUN (#5856) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Ezt úgy írod, mintha csak az lehetne elégedett, aki olcsó dolgokat vesz. Tévedsz.

Nekem az X58A-OC-m, az X79-UD7-em, a Z77X-UP7-em és a Z87X-OC-m is iPonos. Az UP7 nem is volt az országban kapható, és az egyik hazai nagyker csak emiatt rendelt belőle. Na bumm, nem két fillér.

Sőt, az X58A-OC már kétszer is volt gariztatva, a Z87X-OC meg három napig élt, elromlott, és az is volt gariztatva. Egyik lap sem azért halálozott el, mert hűde rossz lett volna, az X58A-OC szimplán csak nem bírta WPrime alatt, 6600MHz-en, -160°C körül 1,8V-on a kiképzést egy 980X-szel, pukkant a VRM (lehet, hogy bevizesedett), másodszor meg szintén bevizesedett valamelyik PCIe switch, és a második x16 PCIe nem ment semmilyen VGA-val, természetesen mindkét esetben nitró alatt jött a gond. Először csere, másodszor javítás. A Z87X-OC meg szimplán egy zárlatos CSX RAM modul miatt ment gallyra. Javítva lett. Benne van a pakliban.

Fentebb direkt csak az OC szériás narancssárga lapjaimat soroltam, mert ám iPonos a 990FXA-UD7-em és az F2A85X-UP4-em is, még holnapig elmélkedek, melyikek még. =) Sőt, a legtöbb CPU is a lapokba. Milyen érdekes.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#5858) Snip3r_HUN válasza 04ahgy (#5857) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Legyen a továbbiakban is sok szerencséd velük... Egy tapasztalatom van velük, fél év sz@rakodás nekem épp elég volt.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#5859) 04ahgy válasza Snip3r_HUN (#5858) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Mérnöki oktatásban szokott elhangzani a következő. Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés. Na, három méréssel már lehet kezdeni valamit. Neked egy mintád van, az baromira nem reprezentatív.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#5860) Snip3r_HUN válasza 04ahgy (#5859) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

áh tehát , így jártál ezzel el van intézve... remek gondolkodásmódra vall. :C :W

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#5861) 04ahgy válasza Snip3r_HUN (#5860) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Egy minta kevés a kellően releváns kép kirajzolásához, ezt mondtam, sem többet, sem kevesebbet. Az, hogy te hogy jártál az egy mintáddal, az a te dolgod és valóban úgy jártál, ahogy. De állításom nem erre vonatkozott. Kizárólag az esetek számosságára!

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#5862) sasa311 válasza 04ahgy (#5861) üzenetére


sasa311
veterán

Homár cikk

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#5863) bul07 válasza sasa311 (#5862) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát....
Megvan a véleményem erről a vevőről
A felsorolt érvei meg röhejesek
Kiemeli hogy Asus mintha az nem tudna selejtet gyártani , főlkeg ilyen olcsó kategóriában mert 90e Ft-ért nem hinném hogy olyan csúcs gépet vett
Aztán sérelmezi hogy aki a garancia papírokat kitöltötte nem kapcsolta be ellenőrizni, és persze azzal mit se törődve hogy legtöbb gépe első bakapocsolásnál telepíti az OP rendszert, utána meg az lett volna a baja hogy használt gépet kapott mert telepítve van

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5864) fricz19 válasza sasa311 (#5862) üzenetére


fricz19
őstag

u, ezt te írtad?

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#5865) tatabánya válasza bul07 (#5863) üzenetére


tatabánya
senior tag

lehet neked nem sok, de van akinek igen az a 90000ft is... azt pedig tudjuk, hogy szeretnek a garanciázáson ülni és bizony nehezen elérhető a szerviz...

(#5866) fricz19 válasza tatabánya (#5865) üzenetére


fricz19
őstag

1. Az h mi sok és mi nem elég relatív, de azt azért te is beláthatód h 90e noti, fapados árkategóriába tartozik.
2. Ez nem gari lesz; nem nézte meg a helyszínen(amit ha jól tudom kérnek is), elég nehéz lesz bizonyítani h ki csinálta.

Emberünk 3. lehetséges történést sorolt fel, de én még egy 4. beiktatnék:
"Eltörtem, és inkább a szállító/kisker/nagyker/gyártó-val próbálom kifizettetni a hibámat"

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#5867) tatabánya válasza fricz19 (#5866) üzenetére


tatabánya
senior tag

nálam elég kevés futár várja meg még kibontok bármit is.... már menni kell a másik címre, késésben vagyok és sarkon fordul... aztán ott állok egy barna kartondobozzal azt se tudva mi lesz benne?!

lehet, az ő hibája is az már csak a saját lelkiismeretén múlik. a rettegett tescoból is vettem már laptopot, tv-t tökéletes állapotban, de mint látjuk előfordulhat törés is

mindenesetre itt most a bolt hozzáállásáról van szó...

[ Szerkesztve ]

(#5868) fricz19 válasza tatabánya (#5867) üzenetére


fricz19
őstag

ppp vette át, tehát meg tudta volna nézni.

Ejtettem már le notit kb 1m-ről, semmi baja nem lett(doboz kicsit megsérült), szállításnál sem finomkodnak vele. Ebből kiindulva, ha gyártó/nagyker/kisker/szállító -nál történik a "baleset" akkor doboz/csomagolóanyagnak is erősen sérülnie kellett volna, amit nyilván nem viszek haza, csak ha átnéztem.

bolt még nem szólt hozzá, legalább is én nem olvastam

[ Szerkesztve ]

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#5869) tatabánya válasza fricz19 (#5868) üzenetére


tatabánya
senior tag

nem is hozzászólás, hanem hozzáállásról beszéltem, hogy nem éri el a szervizt, illetve emailre se érkezik visszajelzés...

az meg, hogy 90k nem csúcskategória, én annyit tennék hozzá, ha a rendelt 3000ft-s pendriveom törött nem működik bizony azt is visszaküldöm!

na, de nem a mi dolgunk eldönteni. én csak egyszer gariztattam felemás véleménnyel, így se jót se rosszat nem fogok mondani

(#5870) 04ahgy: és erre a kategóriára más garancia vonatkozik ?

[ Szerkesztve ]

(#5870) 04ahgy válasza tatabánya (#5869) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Itt nem 90e Ft noti vs. 3000Ft pendrive képezi az összehasonlítást. Hanem az, hogy az összes jelenleg kapható, nem beragadt készletes, újonnan értékesített notebookok között a 90e Ft-ért kapható az bizony a nagyon erősen belépőszint, és az anyagminősége is ezt tükrözi. Nem arról volt szó, hogy sok vagy nem sok a 90e Ft, hanem arról, hogy az ennyibe kerülő noti az az alja a notiknak.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#5871) sasa311 válasza fricz19 (#5864) üzenetére


sasa311
veterán

Nem, dehogy is.

Viszont kíváncsian várnék rá egy IPON reakciót, mert ha egy többszörösen gyári hibás terméket így kezelnek akkor kétszer is meg fogom gondolni, hogy legközelebb náluk vegyek-e valamit.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#5872) Jester01


Jester01
veterán

Tudja valaki, hogyan lehet vásárlói véleményt írni? A csillagokra kattinthatok, akkor azt elfogadja de nem tudok szöveget írni. Ha az alsó dobozba írok abból sima fórum hozzászólás lesz. :F

Jester

(#5873) Laci2277


Laci2277
senior tag

Nem tudja valaki, hogy garanciáztatás céljából le lehet adni a Francia úti boltban is a terméket? Ott megyek el mellette mindennap, ne kelljen már pluszba kocsikázni és fizetni a parkolásért a Dévai utcai boltnál.

(#5874) fricz19 válasza Jester01 (#5872) üzenetére


fricz19
őstag

Csak akkor tudsz vélemény írni egy termékről, ha meg is vetted.
Vásárlás után kapsz egy autolevelet, egy linkkel, arra kattintva tudsz véleményt írni

"Köszönjük, hogy megtisztelte bizalmával boltunkat! Kérjük, amennyiben van lehetősége, vagy kedve, ossza meg a véleményét az Ön által megvásárolt termékekről. 'link' "

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#5875) Jester01 válasza fricz19 (#5874) üzenetére


Jester01
veterán

Én ilyen levelet egyik vásárlásom során sem kaptam.
Az utolsó levél annyi, hogy átadták a futárnak.

Mondjuk ezzel együtt is érdekes, hogy csillagozni csillagozhatok csak szöveget nem írhatok :F

[ Szerkesztve ]

Jester

(#5876) Shad0w válasza Jester01 (#5875) üzenetére


Shad0w
senior tag

Profilban be kell pipálni a vélemények írását, anélkül nem kapsz linket.

(#5877) essexboy válasza Laci2277 (#5873) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Csak a Dévai utcában van rá lehetőség!

essexboy

(#5878) Jester01 válasza Shad0w (#5876) üzenetére


Jester01
veterán

Be van. További tipp?

Jester

(#5879) Shad0w válasza Jester01 (#5878) üzenetére


Shad0w
senior tag

Várj. Nekem utoljára a vásárlástól számítva a 3. héten jött e-mailben a link.

(#5880) Laci2277 válasza essexboy (#5877) üzenetére


Laci2277
senior tag

Ok, köszi! :R

(#5881) Dolphine


Dolphine
addikt

Én most rendeltem tőlük először, de időben érkezett meg a termék és eddig minden OK! :R

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#5882) M@rdel


M@rdel
őstag

Jubilálok 1 hónapja garizák a memória kittem! :(((

(#5883) Bélaaaa válasza M@rdel (#5882) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Írtál nekik érdeklődő levelet?

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#5884) M@rdel válasza Bélaaaa (#5883) üzenetére


M@rdel
őstag

Persze, hetente.
Ezen a héten még nem, mert a múlt heti válasz szerint e hét elején fog jönni. :-)

(#5885) Jester01 válasza Shad0w (#5879) üzenetére


Jester01
veterán

A februári vásárlásom óta eltelt kicsit több idő de arról sem kaptam linket. Na mindegy.

Jester

(#5886) Bélaaaa válasza Jester01 (#5885) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Spamok között nincs véletlenül a levél? Én mindig megkapom a linket, akárhányszor vásárolok Náluk!

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#5887) MZsoltee


MZsoltee
veterán

Lenne némi gondunk a céggel a tegnapi GTX770-es bestbuy karik miatt!

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#5888) fricz19 válasza MZsoltee (#5887) üzenetére


fricz19
őstag

áj nem tudsz mit tovább adni? ajajaj

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#5889) MZsoltee válasza fricz19 (#5888) üzenetére


MZsoltee
veterán

Jelenti-e az elektronikus visszaigazolás, hogy az eladó elfogadta a megrendelésünket és a
termék leszállítására kötelezettséget vállalt?
Tudnunk kell, hogy az e-mailben küldött visszaigazolással az eladó még nem fogadja el a
megrendelésünket, ez még nem jelenti a szerződés létrejöttét, mivel a visszaigazolás
mindösszesen a megrendelésünk eladóhoz való megérkezését igazolja. Így adott esetben
tévedésből vagy programhiba miatt viss zaigazolt alacsony ár vagy készlethiány esetén a
kereskedő nem köteles a termék leszállítására a visszaigazolásban foglalt feltételekkel.

Mikor tekinthető létrejöttnek a szerződés?
A szerződés akkor jön létre, ha a kereskedő a visszaigazolást követően eg y újabb e-mailben
értesíti a fogyasztót a megrendelés teljesítéséről, a termék postára adásáról vagy az
üzlethelyiségben történő átvehetőségéről. A szerződés akkor is létrejön, ha a visszaigazolás
után a kereskedő a megrendelt terméket leszállítja a fogyas ztó részére.

Senkinek semmi köze hozzá, hogy mit csinálok vele. Ha a polcra rakom és nézegetem, tűzbe dobom vagy tovább adom az ebben az esetben teljesen mind1. És ez nem az első eset, hogy így járok (1ft-s monitor ram vga)!

[ Szerkesztve ]

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#5890) fricz19 válasza MZsoltee (#5889) üzenetére


fricz19
őstag

akkor most nem lesz eladód gtx770?
;]

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#5891) MZsoltee válasza fricz19 (#5890) üzenetére


MZsoltee
veterán

Meglátjuk. Ideges nem leszek ne aggódj! ;]
Ha gyorsan hajtottam kifizettem a 30k büntetés, ha szerintem indokolatlan volt is. Ha egy vállalat hibázik, akkor viselje a következményét, ahogy én is! Ennyi.

[ Szerkesztve ]

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#5892) Jester01 válasza Bélaaaa (#5886) üzenetére


Jester01
veterán

A mostani biztos nincs spamban, ha a régiek valamiért oda kerültek volna azok már törlődtek. De egyik iponos levél sem ment spamba akkor miért pont ez?

Jester

(#5893) sasa311 válasza sasa311 (#5871) üzenetére


sasa311
veterán

Hát, ha Ipontól nem is, a homártól jött válasz....

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#5894) Jester01 válasza Shad0w (#5879) üzenetére


Jester01
veterán

Ééééééés megjött a levél :Y

[ Szerkesztve ]

Jester

(#5895) Frost82


Frost82
tag

Hello mindenki!
Nemtudom hova írjak, illetve jó helyre írok-e. Az a gondom hogy most akartam rendelni ipon-ról részletre és mikor átirányított a cetelem oldalra elment a villany 2 percre. Semmit nem tudtam kitölteni a bank oldalán a hitelkérelmen, ipon-on meg ott figyel a rendelésem Hitelbírálatra várva... Most mit csináljak mert módosítani nem tudom, kapott rendelésszámot is, semmilyen lehetőséget nem kínál fel a hiteligénylés folytatására?

Vagy tekintsem semmisnek azt a megrendelést (hiszen a hitelbírálat nem fog létrejönni adatok hiányában) és adjak le újat?

[ Szerkesztve ]

(#5896) Bélaaaa válasza Frost82 (#5895) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Írj nekik levelet, melyben kéred a rendelésed törlését.

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#5897) Frost82 válasza Bélaaaa (#5896) üzenetére


Frost82
tag

Köszönöm a választ, de már felvettem velük a kapcsolatot, és kérik h adjam le újból a rendelést új hitelkérelemmel. Adatok hiányában a cetelem és ők is tölik egy idő után az előző rendelést.

(#5898) Bélaaaa válasza Frost82 (#5897) üzenetére


Bélaaaa
őstag

:)

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#5899) HUN]Repa válasza sasa311 (#5893) üzenetére


HUN]Repa
aktív tag

Most nézd...

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#5900) fricz19 válasza HUN]Repa (#5899) üzenetére


fricz19
őstag

izé, nem lett volna egyszerűbb az ilyen vásárlót egyből a konkurenciához irányítani? :D

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  iPon Computer
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.