Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  iPon Computer

Hozzászólások

(#3001) RootRulez válasza Rossi (#3000) üzenetére


RootRulez
félisten

Ami kint van az másnapra (14h után) ott van. Hacsak nincs valami gikszer...

═════════════════════════════════════════

(#3002) Rossi válasza RootRulez (#3001) üzenetére


Rossi
addikt

Tegnap rendeltem, ma reggel jött az e-mail, hogy 2 napon belül hozza a DHL.

Most már valahol 300k körül lehetek iPon-nál...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#3003) Rossi válasza Rossi (#3002) üzenetére


Rossi
addikt

Meg is érkezett a csomag, köszi iPon!

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#3004) horuszkutya


horuszkutya
csendes tag

Megjött a kártyám, hiányzó csavarok benne, órajelek emelve, és mindez 1 hét alatt :R
Csak az nem világos hogy miért ragaszkodnak a boltban ahhoz hogy lehetőség szerint gyári dobozában küldjem vissza, ha tőlük egy barna kartonban kapom vissza, Gigabyte-os gyári doboz valahol eltűnt a téridőben :U

(#3005) HUN]Repa válasza horuszkutya (#3004) üzenetére


HUN]Repa
aktív tag

Nem ragaszkodunk ,már alig férünk a dobozoktól azért nem kérjük :) ,szólj milyen doboz kell és küldök neked szívesen :R

Örülök a kártyának ,most már használd tényleg egészséggel. :R

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#3006) HUN]Repa válasza horuszkutya (#3004) üzenetére


HUN]Repa
aktív tag

Nem ragaszkodunk ,már alig férünk a dobozoktól azért nem kérjük :) ,szólj milyen doboz kell és küldök neked szívesen :R

Örülök a kártyának ,most már használd tényleg egészséggel. :R

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#3007) horuszkutya válasza HUN]Repa (#3006) üzenetére


horuszkutya
csendes tag

Ha tényleg nem okoz gondot, Gigabyte 8800GTS 512MB :DDD

(#3008) theboobaq


theboobaq
aktív tag

Az IPON-ban akarom megvenni a gépem. Alkatrészenként majd ithon összerakom. 8 darab alkatrészt rendelnék tőlük. Alaplap+Proci+ram+HDD+táp+ház+passzív vga hűtő.

Megbízható bolt?

[ Szerkesztve ]

(#3009) szumo válasza theboobaq (#3008) üzenetére


szumo
senior tag

Szerintem igen, én is most készülök tőlük ezt azt venni :P

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#3010) theboobaq válasza szumo (#3009) üzenetére


theboobaq
aktív tag

Értem. De amúgy ha van egy hoszabb lista amit rendelek gondolom megmutogatják egyenként az alkatrészeket nem csak elémtolják azt vidd. :))

(#3011) szumo válasza theboobaq (#3010) üzenetére


szumo
senior tag

Ezt a kérdést nem értem, kérlek fogalmazd át!

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#3012) horuszkutya válasza theboobaq (#3010) üzenetére


horuszkutya
csendes tag

Ez nem egy olyan bolt hogy bemész az utcáról, és megnézed, kézbe veszed ami tetszik. Csak azt tudod megvenni, amit korábban a webes felületen megrendelsz, mivel nem tartanak raktárkészletet.

[ Szerkesztve ]

(#3013) eneasos válasza theboobaq (#3010) üzenetére


eneasos
csendes tag

nem hinném hogy megmutogatnák csak neked, amikor kb ezer ember vár a cuccára. megrendeled utánanézel mi kell, aztán "eléd tolják azt vidd". (ezért webshop)
amúgy a webshopok közül a legkorrektebb és legolcsóbb.
üdv :R

(#3014) theboobaq válasza eneasos (#3013) üzenetére


theboobaq
aktív tag

Köszi a választ.

Vásároltam már ott nem egyszer ,de sajnos nem ennyi cuccot. De gondolom van rá mód hogy megnézem ,hogy mindenből jót kaptam-e. Persze a boltal nincs bajom! Csak elakarom kerülni az esetleges félreértéseket. Megeshet ,hogy véletlenül mást kapok szóval értitek. De mondom a Boltal nincs bajom de sajnos az ördög nem alszik ez csak elővigyázatosság.

(#3015) HUN]Repa válasza theboobaq (#3014) üzenetére


HUN]Repa
aktív tag

Teljesen jogos a kéréset ,ezért átadás után a kijaratnál vannak székek ,konektorok. A bolt fel is hívja rá a figyelmet hogy nézzd meg ,az mindenkinek jobb ahogy írod az ördög nem alszik :) :R

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#3016) Zolás válasza HUN]Repa (#3015) üzenetére


Zolás
addikt

Üdv. Kérdésem lenne garanciával kapcsolatban.
Van egy ilyen fülesem[link]
És egy ilyen egerem [link](az egér van tőletek vásárolva.)
Namost mindkét termékre ugy irják hogy sose gabalyodhatnak össze más zsinórmentes cuccal mert 2.4ghz igy meg ugy. Viszont az egér teljesen használhatatlan ha megy a füles!!! Bezavarják egymást. A füles is furán szól az egér meg 10centiket ugrál.
Azért mertem megvenni merthogy csak márkás mindkettő nem fognak összeveszni. De összevesztek.
Garanciába tartozik ez igy? Vagy ezzel most beszoptam és mehetek a sóhivatalba?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#3017) Shad0w válasza Zolás (#3016) üzenetére


Shad0w
senior tag

Kapcsold be a fülest, és az egéren nyomd meg a connect gombot, ill. ugyanezt fordítva, hogy mozgatod az egeret és közben megnyomod a connect gombot a fülesen. Ilyenkor vmelyik fog magának keresni egy szabad frekvenciát. (nemtom milyen az egér, mert elrontottad a linkjét)
Ha esetleg ez nem működne, akkor most már te is tudod, hogy a Logitech-et ma már csak a hype tartja életben... ;]

[ Szerkesztve ]

(#3018) Zolás válasza Shad0w (#3017) üzenetére


Zolás
addikt

[link] Ez az egér....
Egyiken sincs connect gomb legalábbis én nem találtam. A logitech meg nagyon jó és kényelmes szóval.... :DDD :DDD :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#3019) Shad0w válasza Zolás (#3018) üzenetére


Shad0w
senior tag

... csak nem működik megfelelően. Namind1, ez nemaza topik.

Sztm ilyen jellegű hibánál nem sokat tud tenni a bolt (ámbátor az iPon elég rugalmas egy bolt, szal nemtom). Mindenesetre sztm nézz szét a füles és az egér topikjában is (vagy nemes egyszerűséggel hívd fel a logitech ügyfélszolgálatot :) ), hogy hogyan lehet az interferenciát feloldani, vhogy nehéz elképzelnem, hogy egyik eszköznél sem gondoltak erre a tervezők.

(#3020) Zolás válasza Shad0w (#3019) üzenetére


Zolás
addikt

Nem gondoltak erre mivel elvileg nem lehetséges interferencia. Azért 2.4ghz-es mindkettő adója mert ott elvileg nem lehet ütközni.
A connect gomb az infrás dolgoknál van csak. Ezek elvileg összekötik magukat és annyi. Semmi mást nem csatlakoztatnak magukra(a logitech pl zárt rendszerü. semmi mást nem is vezérel.)

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#3021) Shad0w válasza Zolás (#3020) üzenetére


Shad0w
senior tag

Ez nem így működik. A rádiózásban meg vannak határozva olyan frekvencia sávok, amelyeket bárki felhasználhat bármire (ofcoz az adóteljesítmény korlátozva van), a 2.4GHz az csak egy becenév, valójában a 2.4-2.483 GHz-es tartományt jelenti, ezt a tartományt jó eséllyel teljesen kitudja használni a füles és az egér is, csak rá kell jönni, hogy mivel lehet rávenni őket a frekvenciaváltásra, de mivel nekem egyik sincs, ez már a te feladatod lesz.

(#3022) Zolás válasza Shad0w (#3021) üzenetére


Zolás
addikt

Egyenlőre megoldtam ugy hogy az egér vezérlőjét felraktam a plafonra egy 3m-es usb hosszabbítóval :DDD Igy nincs hiba csak nem tul dizájn a cucc :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#3023) Zolás válasza Zolás (#3016) üzenetére


Zolás
addikt

Up hátha betalál valaki az Ipontól :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#3024) gYaLo


gYaLo
őstag

Sziasztok!
Járszottam a gépemen, egyszer csak leállt a gép.
Elméletileg tönkrement a phenom2 x4 955-ös procim, hétfőn viszem hozzátok gariztatni.
Az lenne a kérdésem, hogy megoldható-e az azonnali csere, mert nagy szükségem lenne a gépemre.
Üdv: Norbi :R

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#3025) Shad0w válasza gYaLo (#3024) üzenetére


Shad0w
senior tag

Elméletileg biztos nem, de én nem vagyok iPon-os.

(#3026) Akfocska


Akfocska
csendes tag

Sziasztok!

Ma reggel rendeltem tőletek egy komplett gépet ám az egyik kollega hívott h nincs most olyan merevlemez amilyet rendeltem, egyébként elég fura h azért én tudtam belőle rendelni, de persze ez egy elég jól fogyó termék
1 db SAMSUNG 500GB F3 7200rpm 16MB SATA2 HD502HJ (ö1) 6.813 Ft (5.450 Ft)
szeretném megtudni h megkapom- e ezt a terméket ilyen áron ha már így rendeltem meg, úgyis írtam h csak csütre kell mellékletbe.
Rendelésszám 194408

(#3027) zoo8800 válasza Akfocska (#3026) üzenetére


zoo8800
veterán

picit félreárazták a srácok :D

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#3028) szumo


szumo
senior tag

A weblap fejlesztőknek lehetne azt javasolni, hogy ha kerestem egy terméket, és megnyitom, akkor oldalt kinyissa azt a menüpontot, ahol találta, mert úgy egyszerűbben tovább lehetne keresni.

Például egy HDMI DVI kábel esetén, a kábel menüpontban azt az almenüpontot, ahol az ilyesmik vannak. Ez nem a nagyobb daraboknál lenne fontos, hanem az ilyen, és hasonló kiegészítőknél.

:)

Ja és a HDMI DVI kábel létezik a monitor és az átalakító kábeleknél is, csak az egyik helyen az OEM, a másik helyen talán a kolink.

[ Szerkesztve ]

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#3029) Dark KillerX


Dark KillerX
addikt

Garancia futár,olyan szolgáltatása van a cégnek?mert készülők venni egy Vga-t(kategória mindegy),ha tönkremegy(felhívom őket) eljönnek érte,hoznak egy másikat?Vagy ez hogy működik.Válaszokat köszönöm. :R :R

(#3030) tlac válasza szumo (#3028) üzenetére


tlac
nagyúr

felül láthatod a kategóriákat

Dark KillerX:

olvasd el az ipon gyikot

(#3031) Dark KillerX válasza tlac (#3030) üzenetére


Dark KillerX
addikt

Köszi,most néztem meg tüzetesebben a weblapot,és megtaláltam a garancia futár szolgáltatással kapcsolatos információkat. :R

(#3032) Rossi válasza gYaLo (#3024) üzenetére


Rossi
addikt

Be kell vizsgáltatniuk, azonnali csere biztos nem lesz.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#3033) Rossi válasza Dark KillerX (#3029) üzenetére


Rossi
addikt

Már arra készülsz, hogy tönkre fog menni a kártya?

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#3034) Dark KillerX válasza Rossi (#3033) üzenetére


Dark KillerX
addikt

Nem :( ,csak tudod sosem lehet tudni,és azért Pest-Kanizsa 230Km kb. :K :R

Amúgy nagyon vonzó az Ipon,mert 10-15%-al olcsóbb,mint a kanizsai boltok többsége,és 50-55k-nál azért az már 5-8k-s megtakarítást jelent.

(#3035) Shad0w válasza Rossi (#3033) üzenetére


Shad0w
senior tag

Ha a garanciát nem lehet a sarki boltban/szervizben elintézni akkor sztm jól teszi, hogy készül rá. Én igazából csak ezért választottam több esetben is az iPon-t és már vissza is hozta az árát nem 1 esetben.

(#3036) smiti


smiti
addikt

Hello!

Egy dvd író gariztatási ideje mennyi szokott lenni? Természetesen az átvételtől számítva.

(#3037) radamsky válasza zoo8800 (#3027) üzenetére


radamsky
senior tag

na ja,
azt hiszem én is rendeltem, még szerencse nem mondtam le a másik rendelést, mert mondom mi lesz ha elfogy :Y :D

(#3038) szumo válasza tlac (#3030) üzenetére


szumo
senior tag

Köszi!

Látod észre sem vettem.
Nekem ezek a matt színek, nem olyan jók.
Anno is nyavajogtam, hogy élesebbek legyenek a színek, ez a cikkeknél meg is valósult, ott választható a betűszín, de például ez amire most rámutattál, nekem annyira beleolvadt a környezetbe, hogy észre sem vettem.

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#3039) Qru


Qru
MODERÁTOR

Ami kint van az Ipon honalpon, az mind van nekik raktáron? Illetve rendelhető?

Van egy Zotac GTX260 és az érdekelne, hogy tényleg kapható-e vagy már nem.

#nincsbennetarcsi

(#3040) zoo8800 válasza Qru (#3039) üzenetére


zoo8800
veterán

Kb. semmi nincs nekik raktáron, mindent rendelnek.

rip and tear, until it is done

(#3041) Qru válasza zoo8800 (#3040) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Akkor GTX260-at is a nagykerből hozznák magyarul. Okés, csak ennyit akartam tudni. Thx!

#nincsbennetarcsi

(#3042) Axel 007


Axel 007
tag

Sziasztok!

A 8800 GTSem 2 év után megadta magát, elszállt játék közben piros csíkok keresztül mindenfelé,reset után 640*480 piros csíkok rulezz mjad a windows közölte hogy nincs is videókártya a gépemben.....Garancia még van rá,holnap jön érte a garanciafutár...Kérdésem a következő: az IPON majd szerintetek szenved majd a javítással vagy azt mondja, hogy az egykori vételárral azonos összegben válasszak valamit vagy adnak drágább kártyából kedvezményt?

''Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen!Bár az útóbbiban nem vagyok teljesen biztos'' - Albert Einstein

(#3043) Zamery válasza Axel 007 (#3042) üzenetére


Zamery
senior tag

Hello!

Szerintem ők nem szenvednek vele, hanem továbbítják a magyarországi forgalmazónak garanciális ügyintézés céljából. Ők esetleg javítják, ha nem tudják, akkor:

"Amennyiben a garanciális csere nem teljesíthető az adott termékre (megszűnt, kifutó, készlethiányos), abban az esetben az eredetit bármilyen más termékre tudjuk cserélni, és az eredeti terméket a természetes elhasználódásból eredendő értékcsökkent áron jóváírjuk."

Én nem ott dolgozom, csak azért tudom, mert most éppen én is erre várok, a HIS HD4870 kártyám megadta magát 1,5 év után, és augusztus 25 óta a szervizben van, én meg csak várok, és várok...

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#3044) tlac válasza Zamery (#3043) üzenetére


tlac
nagyúr

ezt a hülyeséget honnan idézted :F

(#3045) Zamery válasza tlac (#3044) üzenetére


Zamery
senior tag

Ezt a "hülyeséget" az átvételi bizonylatról idéztem, amit az iPonban kaptam amikor leadtam a kártyámat....

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#3046) tlac válasza Zamery (#3045) üzenetére


tlac
nagyúr

ez a jó:

Ha sem kijavításra, sem kicserélésre nincs joga, vagy ha az iPon Computer Kft. a kijavítást, illetve a kicserélést nem vállalta, vagy e kötelezettségének megfelelő határidőn belül, a fogyasztónak okozott jelentős kényelmetlenség nélkül nem tud eleget tenni — választása szerint — megfelelő árleszállítást igényelhet vagy elállhat a szerződéstől. Jelentéktelen hiba miatt elállásnak nincs helye.
Fogyasztói szerződésben semmis az a kikötés, amely e rendelkezésektől a fogyasztó hátrányára tér el.

[link]

az utolsó mondat is lényeges, tehát, ami a papíron van, az semmis

(#3047) Zamery válasza tlac (#3046) üzenetére


Zamery
senior tag

Ahha... Azt nem gondoltam hogy a weblapot is meg kéne néznem, csak elolvastam az átvételi bizonylatot (meg alá is írtam). De ez így jobban hangzik! :)

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#3048) horuszkutya válasza Zamery (#3045) üzenetére


horuszkutya
csendes tag

Igen, van ilyen hülyeség az én átvételi papíromon is, de ez nem számít. A lényeg hogy ami a számlán szerepel, az a termék ára. Akkor is ha pl 5 év jótállást kaptál valamire, és pár nappal a lejárta előtt megy tönkre úgy hogy nem lehet javítani, a számlán szereplő vételár jár vissza, vagy a döntésed szerint levásárolhatod. De erre sem kötelezhet senki.

[ Szerkesztve ]

(#3049) Zamery válasza horuszkutya (#3048) üzenetére


Zamery
senior tag

Köszönöm az infókat tlac/horuszkutya! :R Ma is tanultam valamit! :)

Már csak az kéne, hogy visszakapjam a VGA kártyámat, működőképesen!
Ez az Nvidia 6200LE amivel most bénázok nem valami csúcs.

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#3050) HUN]Repa válasza Zamery (#3049) üzenetére


HUN]Repa
aktív tag

TLac-nak és Horuszkutyanak van igaza. A papír-t már többször kértük hogy javítsák ki. Most már lassan ideje lesz. :R :R

God save us from the arrows of the Hungarians.

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  iPon Computer
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.