Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  iPon Computer

Hozzászólások

(#4001) Mr.Csizmás válasza 04ahgy (#4000) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ha jön, akkor rakjál félre egyet plz :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4002) koczka13


koczka13
csendes tag

Sziasztok!

Megrendeltem a GaranciaFutár-t mára, de a futár nem jött, kérdésem az lenne, hogy ilyenkor újra meg kell rendelni vagy hogyan tovább?

Már írtam nekik, de gondolom 18h után már nem válaszolnak. Ráadásként holnap már csak az éjszakás hozzátartozom lesz otthon, így most még ezért is aggódjak, hogy fenn lesz-e, ha egyáltalán jön a futár.

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#4003) tlac válasza koczka13 (#4002) üzenetére


tlac
nagyúr

jött megerősítő email a GaranciaFutárról?
ha nem, akkor nem sikerült a rendelése

(#4004) koczka13 válasza tlac (#4003) üzenetére


koczka13
csendes tag

Két email-t kaptam egyet "GaranciaFutar igenyles" címmel egyet pedig "iPon.hu RMA #xxxxx" címmel, na most a ház még mindig itt van, futár meg sehol. :F

(#4005) Leone743 válasza koczka13 (#4004) üzenetére


Leone743
tag

Hello az a kérdésem hogy a 2500k procimat (amit már irtam ide hogy elromlott elküldeném az iponnak mennyi idő lenne amíg visszakerülne hozzám mert itt láttam már olyat hogy:1hét,2hét,1honap,2honap !
Nem tudok eligazodni ezen.
Most is használom de csak 3maggal megy és nem azért vettem ilyen teljesítményű procit hogy 25%-al kisebb teljesítménnyel használjam.
Csere terméket semmilyen esetben sem küldenek?

[ Szerkesztve ]

(#4006) HUN]Repa válasza Leone743 (#4005) üzenetére


HUN]Repa
aktív tag

Minnél előbb hozd vissza általában 15munkanap az átfutási idő. Hibásan nem szabad használni a terméket !

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#4007) Leone743 válasza HUN]Repa (#4006) üzenetére


Leone743
tag

Te jó isten 15 munkanap általában de végülis akármennyi lehet mer szerintem pont leszarják a garanciát.midnenhol,speciel én kb 20perc alatt kideriteném hogy tényleg rossz a procim mertösszeszerelem elinditom a gépet és kék halál ennyi(helyi szervíznek se tartott 1 napnál tovább kideríteni!!!!) de nekik ehez 15 munka nap kell minimum.oké.gondolom telt házvan az iponnál a szartermékek garanciáztatására azér nem haladunk.de ezzel semmi baj nincs de egy csere terméket igazán hozhatnának,jah de az ipon ezzel se foglalkozik,hogy a paraszt ki ad 55ezret egy procira ami (szar) és még közel egy honapot kell várnia hogy talán az ipon kicserélje anélkül hogy a vevőre fogja a hibát hát minden elismerésem.gl hf gg,"szerintem else küldöm az iponnak majd ha veszek ujjat akkor."(de azt nem az iponnál")

[ Szerkesztve ]

(#4008) Nyugdíjas válasza Leone743 (#4007) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Te mit fogyasztottál? Érdekelne a szer neve, mert komoly cucc lehet :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4009) Leone743 válasza Jégkokó (#50) üzenetére


Leone743
tag

Nekem i5 2500k cpu-m van nem kártyám.és most nem fogom elküldeni hogy egy honapig ne legyen gépem.

(#4010) subaruwrc válasza Leone743 (#4009) üzenetére


subaruwrc
félisten

nem a probléma feltárása tart 15 munkanapig, hanem ameddig kapsz helyette működőképeset. azért az erős feltételezés, hogy annyira suták dolgoznak az Iponban, hogy 15 napig tart nekik kivizsgálni egy rossz processzort, plussz az is hogy ők tehetnek róla...

én ha a helyükben lennék, és olvasnám ezt, valószínű a 15. munkanap legvégén kapnád vissza a cuccodat .....

(#4011) Leone743 válasza subaruwrc (#4010) üzenetére


Leone743
tag

Hát köszi szépen.,
De am akkor is tiszta vicc hogy nincs két egy honapja hogy megvettem ezt a procit és már tönkre megy.

[ Szerkesztve ]

(#4012) Nyugdíjas válasza Leone743 (#4011) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Es errol milyen mertekben tehet a bolt ahol vasaroltad?

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4024) TheJoeker válasza HUN]Repa (#4006) üzenetére


TheJoeker
tag

Hello!

Jövő héten lesz 2 hónapja, hogy garanciális ügyintézés alatt van a HD 6970es VGA-m nálatok. Van már róla valami hír?
Vagy nyugodtan várhatom míg végképp elértéktelenedik ? :))

(#4030) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Sokat vásárolok az Ipon-nál, lassan 6 éve. Jók az árak és szimpatikus a kiszolgálás is. Komolyabb garanciáztatásra egyszer volt példa. Egy közel 2 éves VGA-t vittem vissza, amit 2 hét múlva levásárolhattam. Nem eredeti áron, de ajánlottak egy újat, amit nem fogadtam el. Inkább levásároltam. Ez az összeg az eredeti ár kb. 75%-a volt. Szó nélkül prezentálták az egyéb terméket és még elnézést is kértek egy olyan hiba miatt, ami nem tőlük függött!
Sima gariztatás többször is volt náluk. Nem működő lead, új megkap és minden rendben!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#4031) HUN]Repa válasza TheJoeker (#4024) üzenetére


HUN]Repa
aktív tag

Valami azonosítód pls pü-ba vagy a neved, elég sok vga van ügyintézés alatt, de ha a tied feltételes akkor sajnos még nem jött meg a gyártótól. Küldd a neved és utána nézek.. :R :R

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#4032) TheJoeker válasza HUN]Repa (#4031) üzenetére


TheJoeker
tag

Küldtem privátot. :)

(#4033) PhoenixK válasza HUN]Repa (#4031) üzenetére


PhoenixK
őstag

Hali! Az lenne a kérdésem, hogy egy merevlemez mikortól tekinthető cserésnek:

Ezek alapján adatot már nem szívesen tartok rajta...

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#4034) subaruwrc válasza PhoenixK (#4033) üzenetére


subaruwrc
félisten

6. hó 9-én mi lett csórival ?

(#4035) PhoenixK válasza subaruwrc (#4034) üzenetére


PhoenixK
őstag

Működött simán, mint a többi 4 tesója a gépben. :O

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#4036) tlac válasza PhoenixK (#4033) üzenetére


tlac
nagyúr

én már biztos vinném vissza

(#4037) PhoenixK válasza tlac (#4036) üzenetére


PhoenixK
őstag

Egyelőre megvárom HUN]Repa válaszát, közben hdsentinel-lel is beszéltem a témáról... Nem akarok felesleges köröket futni vele, hogy heteket álljon nagykernél, aztán ha mégsem éri el a küszöböt, akkor vissza, olvasás/írás tesztek, majd megint vissza... Bár a garipapírt már előszedtem!

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#4038) PhoenixK válasza PhoenixK (#4037) üzenetére


PhoenixK
őstag

Közben jött válasz HUN]Repa-tól, még egy darabig nyúzom...

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#4039) nightmare360


nightmare360
csendes tag

Sziasztok látom itt fel lehet venni a kapcsolatot az iponnal nem akarom emailban zavarni öket mert gondoltam itt kérdezek inkább.

Két hete csütörtökön adtam át a garancia futárnak a 2500k i5 proceszort mert hibás. irták hogy pénteken meg is érkezett hozzájuk,aztán azt is hogy 15 munkanap is lehet mire visszakerűl hozzám.

Szeretném tudni hogy van e valami fejlemény a procimról mert nagyon kiváncsi vagyok köszi a választ előre is.
Garancia száma: 25975

[ Szerkesztve ]

(#4040) TheJoeker válasza HUN]Repa (#4031) üzenetére


TheJoeker
tag

Küldtem még egy privit még tegnap, amit megbeszéltünk. :))

(#4041) Shad0w válasza nightmare360 (#4039) üzenetére


Shad0w
senior tag

Inkább e-mailen zavard őket legközelebb, mert akkor látszik, hogy dolgoznak (mármint úgy értem, hogy a vezetőség látja). Így viszont nem igazán...

[ Szerkesztve ]

(#4042) nightmare360 válasza Shad0w (#4041) üzenetére


nightmare360
csendes tag

Felhivtam és mondták hogy valószínűleg péntekre érkezik meg.

(#4043) jozsi252 válasza Leone743 (#4007) üzenetére


jozsi252
veterán

Bocs hogy eztkell mondanom de nagyon nemvagy tisztában a dolgokkal hogy működnek. Szerinted ott helyben az iponnál történik a gariztatás? Elküldik a nagykernek majd tovább a gyártónak és ott időzik jó sokat, mivel ha itthon nincs szervíz akkor megy ki külföldre.

Cserét meg mi jogon kapnál? Nemigazán értem ezt a dolgot. Keresgélj ph-n és bérelj 1155-ös procit.

iPhone 13 Pro Max

(#4044) Richard!


Richard!
addikt

Szép Estét!

Nyertem a foci eb-s játékkal egy Racing Boat Vezetéknélküli hajót.valaki tudna linkelni egy képet,hogy ez hogy néz ki?

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#4045) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Régebben soha nem gondoltam volna, hogy egy boltban azért fogok vásárolni, mert meg vagyok elégedve a garanciális ügyintézéssel. Azt hiszem napjainkban jelentősen felértékelődött a termék utóélete és a garancia kérdése. Nagyra értékelem azt a fajta rugalmasságot és korrekt hozzáállást, amit az Iponban tapasztaltam az elmúlt években. Én személy szerint kizárólag pozitív élményekkel gazdagodtam, amennyiben lehet pozitív egy gariztatás. Köszönöm!

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#4046) Kephamos


Kephamos
addikt

Üdv!
Azt lehet tudni, hogy EZ a CPU milyen TDP-vel rendelkezik?

(#4047) marec1122


marec1122
senior tag

sziasztok!

szerintetek a pick pack pont a gyorsabb vagy a házhoz szállítás megérkezési időt nézve?

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#4048) Kephamos válasza Kephamos (#4046) üzenetére


Kephamos
addikt

Már meg is kaptam a választ az Ipon-tól! Elsőosztályú kiszolgálás. :R

(#4049) Kephamos


Kephamos
addikt

Szombaton mikor lehet személyesen átvenni egy terméket?
mod.: illetve lehet-e úgy vásárolni, hogy személyesen odamegyek és mondom, hogy mit kérek?

[ Szerkesztve ]

(#4050) jozsi252 válasza Kephamos (#4049) üzenetére


jozsi252
veterán

Nemlehet átvenni terméket csak hétköznap.

Illetve csak rendelésre dolgoznak.

iPhone 13 Pro Max

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  iPon Computer
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.