Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  iPon Computer

Hozzászólások

(#4351) Bagira01


Bagira01
veterán

Sziasztok!
Lenne egy olyan gondom, hogy a 2007.09.28-án vásárolt Corsair VX450-em úgy néz ki feladta a harcot, tegnap még ment, ma próbáltam bekapcsolni a gépet de semmi, másik táppal elindul a gép. Ugye 5 év gar volt rá ami pont tegnap előtt járt le, van ilyen esetben méltányosság vagy valami, vagy mehet a kukába esetleg próbáljam javíttatni? Csak akkor a gar matrica sérül :U
Előre is köszönöm a választ :R

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#4352) subaruwrc válasza Bagira01 (#4351) üzenetére


subaruwrc
félisten

Csak akkor a gar matrica sérül

mivel, ahogy említetted a garancia pár napja lejárt, így a garancia matrica sérülése is irreleváns innentől.
szerintem próbáld megjavíttatni

(#4353) Bagira01 válasza subaruwrc (#4352) üzenetére


Bagira01
veterán

Ok, csak egyszer egy sony mini hifivel is így jártam, hogy gar után 3 nappal pusztult meg az olvasója és ED-ba még bevették gariba. Illetve hétvégén nincs is nyitva az ipon :U Ez a szar ügy, ha gar után 1 hónappal megdöglik azt mondom ok, de ilyenkor :W

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#4354) subaruwrc válasza Bagira01 (#4353) üzenetére


subaruwrc
félisten

hát nézd, erről nem tehet sajnos senki. komoly erőket fektetnek abba a gyártók ( már amelyik ) , hogy ez így legyen és te szaladj venni újat. maximum a méltányosságban bízhatsz, de mivel az Ipon sem vöröskereszt, így még mindig azt tudom mondani, hogy a legjobban azzal jársz ha megjavíttatod. ha nem csattant, füstölt, jó esély van rá hogy pár darab ezresből megúszod

(#4355) Blaise


Blaise
veterán

Sziasztok!

Gigabyte GA-Z77N-WIFI ITX alaplap mikor lesz nálatok?

[link]

(#4356) 04ahgy válasza Blaise (#4355) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Én a nagyobb tesóját, a Z77X-UP7-et szeretném hasonlóképp tudni. :DDD

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#4357) [CS]Blade2 válasza HUN]Repa (#4264) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Haver linksys E2000-jét (+WUSB600) most küldtétek vissza gariból, hogy semmi baj a Wifi jelerősségével. Ezt a routert előtte áthozta hozzám, és én is kipróbáltam, és ha jól emlékszem a router és az usb wifi adapter között mindig csak 2 vagy 1 kocka volt a jelerősség pár méteren belül is. Az én TP-link 841N routeremmel viszont jól ment a WUSB600.
Ilyenkor a bevizsgálás alatt készül valami feljegyzés, hogy nálatok mit mutatott a termék?

(#4358) MmDorian


MmDorian
őstag

sziasztok!

egy belsős rá tud nézni a csx ramom-ra ? 1 hete írtam emailt. akkor volt nálatok 3 hete, az a válasz jött, hogy a szervizben van. ha egy hónapig tart egy memtestes ram cseréje/ vizsgálata, akkor az elég gáz.

köszi. :R

Papp Dorián

(#4359) No-kia


No-kia
őstag

sziasztok!

Van egy egy eves dell n5010 laptopom, amiben elromlott a hdd, kicsereltem magamnak , egy regi hasznalt-ra atmenetileg, hogy a gyarirol egyszer ha sok penzem lesz lementem az adataim, de most ez a pot hdd is meghalt, semmi penzem, ha visszarakom a gyari hibas hdd-t, lehet garanciaztatni a laptopot?

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#4360) concret_hp


concret_hp
addikt

ma 2x jártam a szervízben, mind2x az előttem levőkkel is szívóztak és az utánam levővel is :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#4361) fricz19 válasza concret_hp (#4360) üzenetére


fricz19
őstag

végeztél és még ott maradtál egy kicsit ? :D
mind ezt kétszer is?

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#4362) concret_hp válasza fricz19 (#4361) üzenetére


concret_hp
addikt

az utánam levőket onnan tudom, hogy ami alatt eltettem a cuccot (~1p) mindkétszer annyi idő alatt jutottak el arra a pontra, hogy ha vevő lennék kifordulnék az üzletből :U (előttem levőkkel meg velem se tartott sokkal tovább)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#4363) MmDorian válasza concret_hp (#4360) üzenetére


MmDorian
őstag

h te voltal az alaplapos srac akkor megertelek.

ha nem akkor leirom. a srac nem talalt otthon csavarhuzot, le kellett volna szedni a hutot a procirol.

srac : segitenel?
szemuveges majom : nem.

a coffos gyerek viszonylag rendes volt de a szemuvegest en is megkerdeztem volna hogy megis minek van ott.

en mentem cseres ramert amire vartam egy boo honapot, termeszetesen az uj is szar.

[ Szerkesztve ]

(#4364) concret_hp válasza MmDorian (#4363) üzenetére


concret_hp
addikt

én voltam :U

és a legnagyobb lol, hogy hátulról kb. fél óra után előjött 1 arc, hogy kéne neki valami ami épp nálam volt, és kb. 1 perc alatt leszedte a csavarokat a megfelelő divájszal miután ránézett 1 pillanatra :U. (szemüveges csávó ott dolgozik de még nem látott ilyet :Y )

egyébként volt csavarhúzóm, csak ez olyan cucc, hogy a hátulján ilyen rendes csavaranya tartja és azt kell igazából kicsavarni, amit egyedül soha nem csinálsz meg :U

2. körben egyébként azon szívóztak, hogy nem a gyári csavar van az alaplapban :U és hogy a nagyker ha visszaküldi akkor nem tudnak vele mit csinálni :U és persze mire visszaküldenék pont lejár a 3 év gari :C

de ha még valamin szívózni fognak nem ezeknek a sutyerákoknak a főnökével hanem annaka főnökével fogok megpróbálni beszélni, hogy mennyit ér meg nekik a negatív reklám :U

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#4365) concret_hp


concret_hp
addikt

egyébként ha garis lenne, de ilyen lap már ugye nincs, akkor van olyan, hogy kérek lóvét helyette?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#4366) MmDorian válasza concret_hp (#4365) üzenetére


MmDorian
őstag

nekem ugyanez volt, nem volt a ramom, felajánlottak egy másikat, ami nyilván olcsóbb volt, és azt számoltattam be az új ramba.

(#4367) Jester01 válasza concret_hp (#4365) üzenetére


Jester01
veterán

Ha nem tudják sem javítani sem ugyanolyanra cserélni akkor kötelesek az eredeti vételárat visszaadni. Ettől eltérni csak közös megegyezéssel lehet.

Jester

(#4368) boogie84 válasza Jester01 (#4367) üzenetére


boogie84
veterán

Nálam vga-t úgy oldották meg, h cserét ajánlottak, de az nem kellett. Így beszámolták a piacon teljesítményének megfelelő vga új árának. Ezt vásároltam le.
Eredeti vételárat elég érdekes lenne visszaadni 2,5 éve után, hisz nagyot esik az értéke.

Nem tudom hogy van a jogszabályban ilyen esetben.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#4369) Jester01 válasza boogie84 (#4368) üzenetére


Jester01
veterán

Érdekes vagy nem, a jogszabály az eredeti árat írja elő.

Jester

(#4370) concret_hp válasza Jester01 (#4369) üzenetére


concret_hp
addikt

ha levásárlom az újkori árát vagy visszaadják a kp-t az majdnem ugyanaz ilyen szempontból (nyilván a pár % árrésüket leszámítva)

másrészt a hozzáállásuk nekem erősen úgy tűnt, hogy a törvényileg előírt minimális kötelezettségüket teljesítik, akkor a másik bekezdéseit is el lehet olvasni a törvénynek :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#4371) Jester01 válasza concret_hp (#4370) üzenetére


Jester01
veterán

De boogie84 kollegának a hasonló teljesítményű kártya aktuális árán számolták be, az meg már nem mindegy.

Ezzel együtt levásárlásra soha semmilyen körülmények között nem vagy kötelezhető, ilyen fogalmat a jogszabály nem ismer.

Jester

(#4372) MmDorian válasza Jester01 (#4367) üzenetére


MmDorian
őstag

asszem pont itt olvastam, hogy ez csak az 1 evnel nem regebbi termekre volnatkozik. utana az ertekcsokkent arat szamolnak. de ugyerzem hogy ezzel a szerviz koltoztetessel elvagtak magukat nalam. eleve a vilag vegen van es meg bunkok is. kicsereltetem az uj ramot es soha tobbet ipon. ilyen hozzaallassal nem lehet megmaradni a piacon.

(#4373) dethroner válasza MmDorian (#4372) üzenetére


dethroner
veterán

Lószart! Én 2008 januárjában vettem tőlük egy vga-t, amire 3 év garanciát vállaltak. A kártya az évek alatt többször elromlott. Kétszer kicserélték, ekkor a garancia újra 3 évről kezdődött, majd a második csere alkalmával kapott kártya 1 év alatt négyszer döglött meg, mindannyiszor ugyanazzal a hibával. Már nem volt sem kedvem, sem türelmem gariztatni, így idén szeptemberben, vagyis az eredeti vásárlástól számított 4 és fél év után jeleztem hogy elállok a szerződéstől, kérem vissza a pénzem. Nem volt egyszerű menet, kellett egy kicsit előzetes emailezés során is birkózni, meg a legvégén is amikor személyesen vittem vissza a kártyát, de csak visszakaptam az árát. Tanulság: állj ki magadért, mert más nem teszi meg helyetted! :K

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#4374) Nyugdíjas válasza dethroner (#4373) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

De verekedni azért nem szoktál, ha csúnyán néznek rád, ugye? :)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4375) dethroner válasza Nyugdíjas (#4374) üzenetére


dethroner
veterán

Azt nem :N

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#4376) bul07 válasza boogie84 (#4368) üzenetére


bul07
nagyúr

Nekem egy Microsoft SideWinder X8 egerem ment tönkre két évvel a vásárlás után , javítani nem tudták , kapni már nem lehet , hasonló tudású egeret nem tudtak adni , így visszatérítették a teljes vételára 20,900Ft-ot és elhiheted az egér meg volt kopva mert használtam
Bár ez egy Debreceni kis cég volt

Tehát meglátásom szerint a vételárat kell visszatéríteniük
Amúgy a nagykertől vagy ahonnan beszerezte az általa akkor fizetett összeget kapja vissza vagy írják jóvá neki

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4377) Nyugdíjas válasza bul07 (#4376) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Amúgy a nagykertől vagy ahonnan beszerezte az általa akkor fizetett összeget kapja vissza vagy írják jóvá neki
Ebben ne legyél ilyen biztos. De ettől még vissza kell adni a vételárat a vásárlónak, az igaz. De pont emiatt szokott vonakodni a kisker, mert a nagykereskedés pofátlanul jóváirja a felét:U

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4378) bul07 válasza Nyugdíjas (#4377) üzenetére


bul07
nagyúr

Nekem azt a srác monda aki a garanciális ügyintézést csinálta hogy majd ők visszakapják a nagykertől az árát , ezért mertem leírni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4379) Nyugdíjas válasza bul07 (#4378) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

A normálisabb helyeken valóban. Ilyenkor nem is kérdés a dolog (máskor sem, csak olyankor rosszul esik a cégkasszának... de a vásárlókért mindent).

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4380) concret_hp válasza Nyugdíjas (#4379) üzenetére


concret_hp
addikt

"a vásárlókért mindent" és a topic címe számomra nem összeegyeztethető :(

vagy fullba vagy sehogy :D

(#4381) Nyugdíjas válasza concret_hp (#4380) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Semmi közöm az iponhoz, nem is mondtam ilyet soha. Most sem rájuk gondoltam. Életemben nem vásároltam még náluk ;]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4382) Jester01 válasza concret_hp (#4380) üzenetére


Jester01
veterán

A topik címével miért nem ... lehetnek jó tapasztalatok is.

Ami engem illett eddig 2 garanciális ügyem volt, mind a kettő esetén azonnal cserélték. A memóriát ráadásul úgy, hogy előző este jeleztem, hogy memtest hibázik, másnap délután bementem és már ott várt a csere ram.

Jester

(#4383) 04ahgy válasza Jester01 (#4382) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Könnyen lehet, hogy igaz a közmondás: "Amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten.".

Legalábbis a Te leírásod és a közelmúlt fórumtársaink által történt leírásait – az ügyben nem lévén érintve, kívülállóként – összevetve.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#4384) Jester01 válasza 04ahgy (#4383) üzenetére


Jester01
veterán

Az is lehet, hogy mostanában csökkent ennyire a szolgáltatás színvonala mert az én ügyeim még régebben voltak. Vagy csak a sok elégedett ügyfél nem írkál ide.

Jester

(#4385) boogie84 válasza bul07 (#4376) üzenetére


boogie84
veterán

Magyaran szolva jol ......ak 1 honap gariztatas alatt. Hurra. Mostani vgamat is ott vettem. Remelem nem lesz hasonlo szitu mert asztalboritas lesz a vege. :(((

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#4386) MmDorian válasza Jester01 (#4384) üzenetére


MmDorian
őstag

a francia uton volt nekem is grais ugyem. be se szoltam, visszavittem, helyben megneztek, csereltek arra, amit rendeltem.

(#4387) Turbolada II válasza boogie84 (#4368) üzenetére


Turbolada II
őstag

Jegyzőkönyv készült az esetről, mert téged rendesen lehúzott a kereskedés. A helyedben bejelentést tennék az NFH-nak.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#4388) Nyugdíjas válasza Turbolada II (#4387) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

De még videofelvétel is.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4389) Turbolada II válasza Nyugdíjas (#4388) üzenetére


Turbolada II
őstag

A vessző helyén egy kérdőjel akart lenni. Elromlott a shift billentyűm ezért alternatív módon kell új mondatot kezdeni. :) Jegyzőkönyvet köteles kiállítani a bolt, ha valamelyik fogyasztói igény rendezésére kerül sor.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#4390) Nyugdíjas válasza Turbolada II (#4389) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

hogymikvannak

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4391) ESP válasza MmDorian (#4363) üzenetére


ESP
senior tag

Szemüveges majomnak nem kötelessége segíteni :U Esetleg rákenhetik aztán ha van valami fizikai sérülés. Teljesen megértem.

[ Szerkesztve ]

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#4392) MmDorian válasza ESP (#4391) üzenetére


MmDorian
őstag

nem kotelessegrol beszelek, hanem stilusrol. csavo teljesen kulturaltan kerte a majom segitseget, ez meg majdnemhogy elkuldte az anyjaba. szoval tudja, hogy hol a helye. ha kicsit roszabb napom van, es velem eljatssza ugyanezt biztos, hogy raboritom az asztalt.

ebbe most nem vagyok biztos, de azt hiszem mikor vittem vissza a fulesem, akkor is o volt.
elmondtam a kinomat, elvette a fulest (az egyik fejpant allithato csak). megkerdezi, mint ha a seggebol rangatott volna elo, hogy en ezt osszeragasztottam-e...erted, osszeragasztottam-e.... mondom nem, mire elembassza, hogy szedjem szet akkor. ki o nekem ? szaros ugyintezo, vagy mi a pics@, no offense, van tobb ilyen ismerosom, lehet ezt kulturaltan is, de o csak egy szaros ugyintezo.

na, lenyeg, ez eddig nem igy mukodott, irtam mar, hogy mi volt a francia uton. miert nem lehet ugy eljarni? nagyon sokat dob egy bolt megitelesen, hogy milyen emberek dolgoznak ott.

(#4393) fricz19 válasza MmDorian (#4392) üzenetére


fricz19
őstag

forumon mindenki ilyen kemény? :D
kíváncsiságból kérdezem hogy volt ez az anyába elküldés? hangnem? vagy mint mondott?

Egyébként amit szeretnél (bemondásra csere) nagyon is rossz, gondolj bele hány kevésbé hozzáértő, és hány inkompatibilitásból származó terméket vihetnek vissza egy-egy kiskerhez...
Visszaélésekről már nem is beszélve! Hidd el nem véletlenül működik így.
Lehet nekem volt eddig balszerencsém, de garis dolgaimat eddig sosem cserélték azonnal.
Pedig voltam már nem egy kiskernél, hardver, tv, mobil-nál mind-mind várni kellett.

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#4394) ESP válasza MmDorian (#4392) üzenetére


ESP
senior tag

Ha azt az asztalt te ráborítod veszek neked egy GTX680-t :)

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#4395) MmDorian válasza fricz19 (#4393) üzenetére


MmDorian
őstag

biztos tudod milyen az amikor valamit kersz, es a valasz egy 'nem'. lekezelo, bunko stilus, ennyi.

forumon mindenki kemeny. nem szokasom, de ez most kihozta belolem.
szeretne a halal bemondasra cseret, csak ne uljenek rajta 6 hetig, mikor 'igyekeznek 15 munkanapom belul megoldani'. es ne nezzek hulyenek az embert, foleg ne ugy beszeljenek vele, ahogy. a vasarlonak mindig igaza van, vagy mi a szosz.

ha azt mondja a sracnak, hogy ne haragudj, nem tudok segiteni, mert rambasszak, ha valami van, megjegyzem egy csavar kilazitasarol van szo, akkor megertem, es senki nem ideges, es szivesebben jarok vissza hozzajuk.

lehet, hogy mar csak magamat sopanolom, es nincs ekkora jelentosege, de en nem ehhez vagyok szokva. ha en emberi hangsullyal beszelek vele, legalabb ugyanezt elvarom.

(#4396) fricz19 válasza MmDorian (#4395) üzenetére


fricz19
őstag

egyébként a kolléga azt írta hogy 30percig tartott.
akkor most segített, vagy nem?
csavarozással meg pont szépen lehet hasítani az alaplapra, főleg ha nincs meg a megfelelő "device"

"vasarlonak mindig igaza van, vagy mi a szosz."
ezt csak az állíthatja aki még nem találkozott vásárlóval :D

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#4397) ESP válasza No-kia (#4359) üzenetére


ESP
senior tag

Hívd fel a disztribútort.
Garancia papíron rajta van a száma.

[ Szerkesztve ]

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#4398) MmDorian válasza fricz19 (#4396) üzenetére


MmDorian
őstag

kar, hogy tabrol kell irnom, ne kerdezz ilyen sokat...:DDD
akkor meg bent voltam, mikor hozott a csavo egy iszonyat dildo meretu csavarhuzot , mondani se kell nem sikerult vele. aztan lehet, hogy utana nagykegyesen segitett neki, nemtudom. arrol tudok nyilatkozni, amit lattam, azt meg mar leirtam.

az allitasban meg nem az ertelmet kell keresni. kepzeld el ha mindenki ugy viselkedne a hulyekkel, ahogy megerdemlik, meg ahogy az idegallapotunk hozza...szep vilag lenne.

reszemrol ennyi, de leirom megegyszer. nem ugy viselkednek a costumerrel, ahogy elvarhato, es ennyi, ennyit szerettem volna, de csak sikerult 1500 karakterbe leirni...:)

(#4399) horuszkutya


horuszkutya
csendes tag

Azt tudja valaki hogy ha a rendelést pick pack ponton átvehetem, kifizethetem-e ha nem az én nevemre szól a számla?

(#4400) concret_hp válasza MmDorian (#4395) üzenetére


concret_hp
addikt

1 csavar kilazításáról, amiről ő a szervizes aki lekezelő, mert ki ha nem ő végülis ~15p alatt nem tudott mit csinálni, a kollegája meg olyan 20mp alatt megoldotta :U

fricz19: nemtom elképzelhető, hogy az alatt a 30+10p alatt minden vevő hülye volt és azért voltak mindenkivel bunkók :U de ilyen esetben valahogy gyanakodnék :U

amúgy hozzátenném, hogy az alaplap hátlapján egy fémlemez felületén kellett lazítani a csavarokat... ahhoz azért tényleg elég balfasznak kell lenni, hogy onnan felkarcold a lapot :U másrészt meg lehet normális hangnemben is beszélni.

komolyan nem tudom, miért tartják emberek normálisnak azt, hogy egy bármilyen helyen az ügyfélszolgálatos / szervízes / pincér / akármi bunkó az ügyféllel :U

MmDorian: ja hozott 1 csavarhúzót, mondtam neki a hátulján kéne lazítani és mutattam neki hogy mit... erre lement hozott még 2 csavarhúzót és letette az asztalra...

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  iPon Computer
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.