Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  iPon Computer

Hozzászólások

(#4101) lukaszokni válasza KisTücsök (#4099) üzenetére


lukaszokni
aktív tag

Nem. Nekem visszaírtak fél órán belül, hogy törölték a rendelést.

mAtx4ever!

(#4102) lukaszokni


lukaszokni
aktív tag

Sziasztok!
Nekem az lenne a kérdésem, hogy a Francia úti üzletben vásároltam nemrég alkatrészeket, de jótállási jegyet nem kaptam, csak számlát. Ez normális? Elég a számla?
Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

mAtx4ever!

(#4103) Geri Bátyó válasza Bagira01 (#4098) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Korábbi tapasztalataim alapján, némi ügyintézést követően egy értékcsökkent (amortizáció) áron ajánlanak valamit, vagy levásárolhatod azt az értéket.

Volt hasonló ügyem, bár nem mostanában. ASUS 1950 Pro 23 hónap után (2 év gari) szállt el és - mivel nem volt javítható - ajánlottak egy 3670 2GB kártyát. Eredetileg 56K volt az 1950Pro ára, az ajánlott, kb 32K. A kártyát nem kértem, de levásároltam az árát értékkülönbözettel (jelenlegi ház).

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#4104) Bagira01 válasza Geri Bátyó (#4103) üzenetére


Bagira01
veterán

Az úgy elég piszok munka lenne :Y Nekem eddig bármilyen boltba garanciális problémám volt a vételárral számolták a cserét/levásárlást :U

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#4105) Geri Bátyó válasza Bagira01 (#4104) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Esetemben 2 év eltérés volt a vásárlás és a levásárlás között. Az ajánlott hardver teljesítménye hasonló (de inkább magasabb) volt, mint az eredeti.
Kb. 60%-os áron vásároltam le a kártyát, ami szerintem korrekt, főleg, ha figyelembe vesszük, hogy 1 hónap volt még a gariból hátra.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#4106) Bagira01 válasza Geri Bátyó (#4105) üzenetére


Bagira01
veterán

Tudtommal garancia ideje alatt a vételár a mérvadó, szóval nem lehet amortizációval számolni. Ha nem tudnak ugyan olyan kártyát adni, akkor felajánlhatnak egy hasonlót, ha nem fogadom el akkor a vételár visszatérítés él.

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#4107) Geri Bátyó válasza Bagira01 (#4106) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Nem vagyok teljesen tisztában a jogszabályokkal, de egy 2 éves kártyáról volt szó, amiért cserébe ajánlottak egy modern, hasonló (de inkább magasabb) teljesítményűt. Ez utóbbi árát vásárolhattam le. Szerintem ezzel nincsen semmi gond.

Hogyha el akartam volna adni az 1950pro-t (már ha működik), talán 20K-t kaptam volna érte.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#4108) chatran válasza Bagira01 (#4106) üzenetére


chatran
őstag

Ha megnézed a garanciajegyed alján az apró betűs részt, a 2. pont ezt írja:
"A 12 hónapot meghaladóan vállalt garanciaidő alatt a terméket helyettesítő termék híján, csak az általunk meghatározott, aktuális piaci értéken tudjuk beszámítani."
Szemétség, de ez van. :(((

(#4109) Nyugdíjas válasza Bagira01 (#4106) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Szerintem korrekten jártak el. Lehet hogy egy csomó mindenhez lehet még jogod,de érdemes-e veszekedni amikor tényleg ésszerű dolgot ajánlottak helyette.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4110) Bagira01 válasza chatran (#4108) üzenetére


Bagira01
veterán

Szép, munka, akkor kenhetem a hajamra a 3 év garanciát, ha 30k-t adnak érte azzal kitörölhetem, az egy gts450 ára :W Azt nem értem, hogy mi az hogy beszámítani? Még ők tesznek nekem szívességet? Lehet, hogy akkor jobban megéri a gyártóhoz küldenem. Azt hittem az ipon, korrekt bolt, de ezt nem tudtam.... Aqua-ba a 2 éves vga-ra visszaadták a vételárat :W

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#4111) chatran válasza Bagira01 (#4110) üzenetére


chatran
őstag

Ugyanezzel a problémával állok szemben én is. Most 2 hete küldtem vissza a GTX460-asom, amire 2 év garanciát adtak, de az egy év már letelt. Egyelőre még nem jött válasz, kíváncsi leszek mit hoznak ki belőle.
Ha azt állítod, hogy az A... visszaadja a teljes vételárat 2 év után is, akkor ezentúl nem kérdés, hogy hol fogok vásárolni. Bár drágább, de ilyen esetekben legalább nincs szívás.

(#4112) Nyugdíjas válasza chatran (#4111) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Ők tipikusan az a bolt ahol bárminek visszaadják a vételárát szó nélkül. Viszont én egyáltalán nem gondolom, hogy ez egy jó dolog. Relative sok visszaélésre ad lehetőséget, főleg a dolog köztudottságánál fogva.

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4113) Geri Bátyó válasza Bagira01 (#4110) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Kár mérgelődni, még azt sem tudod, hogy mit mondanak! :)
Ráadásul a 30K az inkább egy GTX550Ti, vagy GT640. :K

Gariztattam már korábban máshol is hosszabb idő után. Egy alaplap volt, amivel több hónapig szívtam. Nagy nehezen kicseréltek (márkaképviselet), egy használt, javított darabra, teljes garanciával. Az is sz@r volt. :W Eladtam (hibásként) és némi ráfizetéssel vettem egy sokkal jobbat. Olcsóbb volt, mint a régi új korában és a mai napig működik (7-8 év után és a 3. tulajnál :) ).

(#4111) chatran: Nem akarom leszólni az Aqua-t, de jártam úgy velük, hogy 4 db pendrive-ból (Kingston) mind a 4 hibás volt! Gond nélkül levásárolhattam az árát, de azért elgondolkodtam azon, hogy ez miért is lehetett! :K

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#4114) Bagira01 válasza Nyugdíjas (#4112) üzenetére


Bagira01
veterán

Az igaz, de ez az 12 hónapos megkötés meg olyan szürkeimport szagú dolog. A gyártó 3 évet vállal a termékre, ők meg belemókolnak a garanciális időbe. Ok hogy van rá 3 év, de abból 2 év már saját berkeken belül korlátozott :U Valahol ez se korrekt dolog, azért is van ráírva a papírra, mert amúgy ez nem a normális eljárás.....

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#4115) dethroner válasza Bagira01 (#4114) üzenetére


dethroner
veterán

Azonkívül nem teljesen világos hogy mi alapján számolnák ki azt az árat, amit szerintük még ér a termék. Mert mint tudjuk minden annyit ér amennyiért el lehet adni :)

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#4116) punk17


punk17
aktív tag

Sziasztok!
Felküldtünk garanciális ügyintézésre egy HIPRO 400W HP-4009F5WP minőségi tápot. A garanciális csere megtörtént, de nem minőségi tápot kaptunk vissza, hanem a gagyi kínai HIPRO HPA-400W darabot. A kicserélt terméket ismerős vette át, és csak idehaza szembesültünk a ténnyel. Ilyenkor mi a teendő, mivel mi direkt minőségi tápot vettünk, és most gagyit kaptunk vissza? :F

Garanciális rendezés száma: #26620

Előre is köszönöm a segítséget :R

Oneplus 3T | Apple iPad Air

(#4117) Geri Bátyó válasza punk17 (#4116) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Szerintem hívd fel őket, vagy írj e-mailt és regéld el nekik a problémádat. Úgy tudom, hogy amennyiben cserélik a hibás egységet, azt nem a bolt, hanem a gyártó intézi, de ezt szerintem elmondják neked, ha rákérdezel.
(Az már csak az én egyéni véleményem, hogy egyetlen Hipro tápot sem neveznék minőséginek)

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#4118) HUN]Repa válasza punk17 (#4116) üzenetére


HUN]Repa
aktív tag

Szia !

Természetesen küldd vissza, ahogy előzőleg tetted és maximum jóváírjuk a vételárat. Én sem nagyon ajánlom a Hipro tápokat, minimum egy Chieftec vagy FSP lenne ideális választás. :R

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#4119) 04ahgy válasza Bagira01 (#4114) üzenetére


04ahgy
nagyúr

A gyártó nem a magyar jogszabályban rögzített jótállást vállal a termékre, hanem Limited Warranty-t. Amiben meg benne van, hogy meghibásodás esetén közöd nincs a vételárhoz, csak a tudásában egyező, vagy jobb, helyettesítő termékre, vagy a javításra tarthatsz igényt.
Ráadásul a gyártónál, ha adnak egy tökújat, arra is csak a meghibásodott cuccod garanciaideje folytatódik.
Ha eladod, akkor az új tulajnak már nincs is garija! Ezeket csak azért említettem meg, hogy azért tudjunk viszonyítani, hogy is van ez a gyártó felől...

Ezt olvasd el, ez a legnagyobb CPU gyártó garanciális FAQ-ja: [link]. Alaplapgyártóknál sincs ez másként.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#4120) 04ahgy válasza punk17 (#4116) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Ha a tápos topikban visszaolvasol (gondolom jársz ott, mert tisztában vagy a minőségi - nem minőségi HiPro típusokkal), akkor megtudhatod, hogy az eredeti cikkszámon levő is már gagyi kínai belsős. Ez legkevésbé sem az iPon, semmint a gyártó hibája, aki felhagyott a Sirtec belek tápba építésével, és már kínait használ.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#4121) Bagira01 válasza 04ahgy (#4119) üzenetére


Bagira01
veterán

Akkor tegyük fel, hogy nekem van egy bekrepált gtx260-am 48k-s számlás árral. Gondolom új már nincs. A vételárat kikötés szerint bottal üthetem, akkor mire számítsak? Beszámítják 25k-ért aztán örüljek?

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#4122) tlac válasza Bagira01 (#4121) üzenetére


tlac
nagyúr

ha egy éven belül vetted, akkor biztos vételár
mostanában nem foglalkoztam a fogyasztóvédelmi törvényekkel, de úgy emlékszem ezekre 1 év a kötelező
a többi pedig onnan jön, hogy kötelező vállalni azt, amit a gyártó ad

(#4123) Bagira01 válasza tlac (#4122) üzenetére


Bagira01
veterán

Augusztusba jár le a 3 év garancia.

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#4124) HUN]Repa válasza Bagira01 (#4121) üzenetére


HUN]Repa
aktív tag

Szia !

Szerintem kapnál egy kiváltó terméket pl, GTS460-as 1024Mb-set az kb ilyen áron megy amit írtál 25-26K és sokkal gyorsabb és újabb kártya cserébe nem is fogyaszt annyit :

http://www.benchmark.pl/komparator-gpu.html

Itt meg tudod te is nézni mennyivel jobb. :R

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#4125) punk17 válasza HUN]Repa (#4118) üzenetére


punk17
aktív tag

Köszi , akkor az lesz :R :R
Garifutárral mehet?
Én is FSP párti vagyok, csak akkor az jó táp volt és megfizethető :)

#4120 04ahgy:
Igen szoktam elég sűrűn olvasgatni :DDD Persze, nem is titeket hibáztatlak :)

[ Szerkesztve ]

Oneplus 3T | Apple iPad Air

(#4126) HUN]Repa válasza punk17 (#4125) üzenetére


HUN]Repa
aktív tag

Szia !

Persze mehet, a főoldalon tudod megrendelni :) :R

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#4127) Geri Bátyó válasza Bagira01 (#4121) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Mivel nekem kb. teljesítményarányos kártyát ajánlottak (vadiújat, friss garival), szerintem nálad is ez lesz. Elnézegetve a teszteket, esetedben az GTX550Ti jöhetne számításba (legalábbis szerintem, mivel az csak kb. 10%-al erősebb és a GT640 jóval gyengébb), az pedig 30K környéke.
Vedd azt is figyelembe, hogy a GTX260-at mennyiért tudnád eladni, ha működne. Jóval kevesebbért!
Ráadásul, ha jól emlékszem, akkor a garanciális csere úgy szól, hogy ugyan olyan, vagy annak megfelelő termék.

Szerintem hosszú garanciaidő mellett nem lehet elvárni, hogy az eredeti vételárral számoljanak. A régi gépemben lévő, később beszerzett memóriák garanciája nemrég járt le. Corsair DDR2 800 2x1GB. 5 év gari volt rá és 56K volt az ára. 3-4 hónapja 56K-ért simán lehetett venni 16GB DDR3 2133MHz-es memóriát. Ugye szerinted is irreális lenne ez garanciális cserében?

(#4124) HUN]Repa: GTS460 1024-et hirtelen nem láttam nálatok én ezért írtam az 550Ti-t, de az hasonló teljesítmény (sőt, a 460 még talán erősebb is). Ár szempontjából meg az van, amit leírtam! :K

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#4128) punk17 válasza HUN]Repa (#4126) üzenetére


punk17
aktív tag

Köszi, ismét nem okoztatok csalódást :R :R :R

Oneplus 3T | Apple iPad Air

(#4129) Kris87


Kris87
aktív tag

Sziasztok!

Kicsit beleolvastam ebbe a témába és miután megakadt a szemem a 12 hónap letelte utáni bohóckodáson már nem vagyok túl bizakodó . Volt egy Asrock 870 extreme 3 R1-es lapom (17-ik hónapban volt a 24-ből), amit visszaküldtem, mert hirtelen megkotlott önmagától. Amikor elküldtem, akkor még volt készleten nekik ugyan ilyen, azóta nem szerepel a listában, csak az újított, R2-es változat, ami már nem AM3, hanem AM3+ foglalatos. Ennek az újabbnak az ára az akkori vételárhoz képest kb. 2500 ft-tal kevesebb. Szerintetek számíthatok arra, hogy az újabbat adják cserébe, vagy várnom kell pár hónapot, mire talán megint lesz R1-es, persze nem lesz már, aztán felajánlanak valami vackot? 26803-as garanciaszám. Előre is köszi!

(#4130) HUN]Repa válasza Kris87 (#4129) üzenetére


HUN]Repa
aktív tag

Szia !

Nyilván nem adhatnak olyan alaplapot ami neked nem jó (paraméterei) egy agp-s kártyát se kaphatsz egy Pcie-s helyett még ha az 2x olyan drága is mint amit leadtál. Szerintem nincs mitől tartanod a gyártó vagy javítja vagy egy megfelelő típusú cserét küld helyette. :R

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#4131) Kris87 válasza HUN]Repa (#4130) üzenetére


Kris87
aktív tag

Ez az R2, ami nem AM3 hanem AM3+ ugyanúgy kompatibilis a procimmal, és nagyon megfelelne. :)

(#4132) Bagira01 válasza Geri Bátyó (#4127) üzenetére


Bagira01
veterán

Azért fura ez nekem mert még sehol nem találkoztam ilyennel. Pedig már kismillószor volt garanciális ügyintézésem(igaz iponnál még nem) 2 éves és öregebb garival rendelkező cuccokat vételárba vásárolhattam le vagy a vételárat adták vissza. Na mind1 be kell nyelni, ezek után jobban odafigyelek az ipon garis használt cuccok vételére

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#4133) fricz19 válasza Bagira01 (#4132) üzenetére


fricz19
őstag

szóval megvetted használtan mondjuk 20e ért
most meg szeretnéd visszakapni az eredeti árát :D

csak kíváncsiságból kérdezem, miért nem jó ha kicserélik egy tudásában megegyező termékre? vagy még erősebbre? vagy csak nyerészkedni szeretnél?

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#4134) Nyugdíjas válasza fricz19 (#4133) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

szóval megvetted használtan mondjuk 20e ért
most meg szeretnéd visszakapni az eredeti árát

Nekem úgy tünik, mintha nem sejtenéd melyik országban élünk :DDD

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4135) 04ahgy válasza Nyugdíjas (#4134) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Nemrég jártam Svájcban, ott félmillás bringákat sem zárnak le. Sőt, a bringaparkolóban a 20-ból 2-3 kerékpár volt csak lezárva. Nincs az embereknek ingerenciája a lopásra.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#4136) fricz19 válasza Nyugdíjas (#4134) üzenetére


fricz19
őstag

sejtem:)
csak viccesnek tartom hogy kiskert hibáztatja, mikor így is jól jár vele...
remélem megjavítják és akkor visszakapja a szeretett videokártyáját :)

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#4137) Nyugdíjas válasza fricz19 (#4136) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Dolgok járnak embereknek nálunk. Egész sokmindenkinek egész sokminden. Bajnak gondolom én ezt...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4138) Bagira01 válasza fricz19 (#4133) üzenetére


Bagira01
veterán

Nem tudom mit személyeskedsz. A kártya nálam van vásárlás óta. Ne magadból indulj ki. Még szerencse, hogy ebben az országban mindenki ilyen tisztességes és törvénytisztelő, persze, ha a másikról van szó. Pont azoknak van a legnagyobb szája az ilyen dolgokban akik maguk is ezt csinálják. Ha róla akkor az teljesen normális és elfogadott amit amúgy kritizál. Nem azzal van bajom, hogy cserekártyát adnak, csak nekem ez az eljárás fura, az eddigi garanciális ügyeimhez képest.

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#4139) fricz19 válasza Bagira01 (#4138) üzenetére


fricz19
őstag

nem személyeskedés, de ha annak tartod akkor súgok, te is azt csinálod :D
te írtad:
"ezek után jobban odafigyelek az ipon garis használt cuccok vételére"
ebből azért lehet sejteni, de nem is ez a lényeg.

Nem is tudom h eddig hol vásároltál mert ugye a disztribútor adja a csere terméket(vagy javítja), szvsz szinte az összes kiskernél így működik...
Még a jogszabály is azt mondja: vagy javítás, vagy csere, vagy specifikációval megegyező(vagy jobb) termékre csere.

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#4140) dethroner válasza fricz19 (#4139) üzenetére


dethroner
veterán

...vagy specifikációval megegyező(vagy jobb) termékre csere.

Hol van ilyen törvény? Max a boltok által bevett gyakorlat lehet ez. Törvény ebben a sorrendben: javítás, csere ugyanolyanra, szerződéstől elállás.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#4141) miroon


miroon
aktív tag

Sziasztok.

Milyen tapasztalataitok vannak a garanciáztatással? Valaki járt hasonlóan mint én?

Én több mint 1 hónapja küldtem vissza a Point Of View Protab2 9,7" IPS típusú tabletem, egy gomb hibával. Ami összesen annyi volt,hogy az egyik gomb beesett a fém ház alá, gondoltam elviszi a futár és párnap alatt vége is a garanciáztatásnak...és még mindig semmi :(

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Midnight Black

(#4142) HUN]Repa válasza miroon (#4141) üzenetére


HUN]Repa
aktív tag

Kedves Vérfolt !

A termék feltételes ügyintézés alatt van, nem Garancián mivel fizikai sérült. Ahogy te is írtad --->"A készülék jobb oldalán található lezáró gomb beesett,beszorult az alumínium házba."

A feltételes ügyintézés a gyártótól függ, de általában 1-5hónapos átfutással szokott lenni, és eddig 90%-ban mindenkinek pozitívan ért végett. Olvass vissza egy két vga-s kommentet. :R

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#4143) chatran válasza HUN]Repa (#4142) üzenetére


chatran
őstag

Mivel a privát üzenetemre nem válaszoltál itt is próbálkozok.
Lassan 3 hete már, hogy visszaküldtem nektek a videokártyám garanciáztatni. Valami hír van róla?

Termék neve: ZOTAC ZT-40403-10P GTX460 AMP 1GB GDDR5
Garancia száma: 26566

Előre is kösz.

(#4144) HUN]Repa válasza chatran (#4143) üzenetére


HUN]Repa
aktív tag

Naponta nem 1-2pü-t kapok így bocsánat, ha nem vettem észre vagy nem tartok még ott, hogy megválaszoljam az üzenetedet. A kártyád javítás alatt van kézhezvételtől számított 15munkanap szokott lenni így most hétvégére várjuk a kártyád vagy következő hét elejére. :R

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#4145) miroon válasza HUN]Repa (#4142) üzenetére


miroon
aktív tag

micsoda? 1 - 5 hónapos átfutás?

hát én 5 hónapot biztosan nem fogok várni... főleg,hogy 1 hetes volt a tablet.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Midnight Black

(#4146) eneasos válasza miroon (#4145) üzenetére


eneasos
csendes tag

Lehet hogy nem kellett volna eltörni a gombját és akkor sima gari lenne 15 nappal :D

(#4147) miroon válasza eneasos (#4146) üzenetére


miroon
aktív tag

Hol volt szó ilyenről hogy eltört? :D Egyszerűen megnyomtam,és beesett a fém házba :)

iPhone 13 Midnight Black

(#4148) 1F2X5 válasza miroon (#4145) üzenetére


1F2X5
csendes tag

El kellett volna állni.

28-ig külföldön vagyok. Ritkán/nem leszek net közelben.

(#4149) dethroner válasza 1F2X5 (#4148) üzenetére


dethroner
veterán

Szerintem elálláskor csak sértetlen terméket küldhetsz vissza.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#4150) 1F2X5 válasza dethroner (#4149) üzenetére


1F2X5
csendes tag

Ebben igazad lehet.

28-ig külföldön vagyok. Ritkán/nem leszek net közelben.

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  iPon Computer
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.