Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  iPon Computer

Hozzászólások

(#6001) bluyoo válasza ACE- (#5998) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Ok mert amikor kinéztem akkor is három év volt és most is annyi van a honlapon. Akkor nyugodtan kibontom. :) Vagy inkább megvárom a választ soha nem lehet tudni. :DDD

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#6002) Bélaaaa válasza bluyoo (#6001) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Várd meg a választ mindenképp!

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#6003) essexboy válasza bluyoo (#5997) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Írj az rma@ipon.hu-ra, nekem is volt ilyen, bevittem a garjegyet, és az egyik ügyintéző átírta a garlevelet kézzel lepecsételve a módosítást.

essexboy

(#6004) bluyoo válasza essexboy (#6003) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Köszi az infót! Írtam nekik most várom a választ. Remélem nem lesz fennakadás a dologgal.
Most nézem most meg 2év gari van rá ... :O Remélem Hétfőre megint 3év lesz! :DDD

(#6002) Bélaaaa
Maradt a zacskóban! Bár nem lett volna rossz már a hétvégén befogni de hát ez van. :)

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#6005) essexboy válasza bluyoo (#6004) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

De azt azért hozzáteszem, hogy én azonnal szóltam, mikor kinyomtatták a garjegyet :P

essexboy

(#6006) bul07 válasza bluyoo (#6004) üzenetére


bul07
nagyúr

Az nem lehet hogy amikor leadtad a rendelést két év volt feltüntetve, mert volt róla szó hogy egyes nagykerek van hogy eltérnek a gyártó által adott időtöl

Mondjuk én se örülnék -1év garanciának

És én is egyből nézem a garanciajegyet :)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6007) djculture válasza bluyoo (#5997) üzenetére


djculture
félisten

Ird be a seralt a wd warranty check oldalon és kiderül, szerintem szűrke import más országban már rég forgalkomba került majd felvásárolták és behozták ide. Így persze hogy leketyegett a gari egy része. Vietnamban indiában és ilyen helyekröl mennek ezek a trükkök mivel így fél áron beszerzhető a vinyó a végső vásárló meg szív

[ Szerkesztve ]

(#6008) HUN]Repa válasza bluyoo (#6004) üzenetére


HUN]Repa
aktív tag

Pü ment ! :R

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#6009) bluyoo válasza essexboy (#6005) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Hát sajnos nálam ez nem áll fenn! :)

(#6006) bul07
Nem igazán tudom. Amikor kinéztem 3év volt , amikor a papíron észrevettem 2évet akkor is. Most megint kettő. :)
"Mondjuk én se örülnék -1év garanciának" Mindenképpen hosszabb garanciaidőt szerettem volna. Az 5 évvel ellátott HDD-k árát már sokalltam maradt egy ajánlott/megbízható darab 3 évvel. Ezért sem hagytam ezt a -1 évet .... :)

(#6007) djculture
Szerencsére HUN]Repa tud a gondomra korrekt megoldást , szóval nem nyomozunk! :DDD

(#6008) HUN]Repa
köszönöm! :R Ment a válasz!

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#6010) Kiki18


Kiki18
őstag

Üdv mindenkinek!

Leadtam egy rendelést tegnap(hétfő) du 5-kor ,és kaptam az email-t,hogy csütörtökön du 4 óra körül lesz átvehető az áru(ezesetben egy BenQ GW2255 monitor).
Ma reggel(kedd) észrevettem,hogy ha megrendelem a monitort,holnapra(szerda) átvehető lesz.

Gondolom érthető a problémám. Miért van az,hogy aki előbb rendeli,később kapja meg az adott árucikket,ahhoz képest,mint aki később rendeli meg?

Ezzel kapcsolatan írtam az iPon e-mail címére,választ kaptam bizonyos Bertók Orsolyától ,vele leveleztem,és a végeredmény az lett,hogy valószínüleg más forrásból jön a megrendelt monitor(ezt nem értem!) ,valamint ismét le tudná adni a megrendelést,így át tudnám venni szerdán az árut.
Viszont csak az aktuális áron tudná megrendelni(294XX forint),ami 1000ft-al drágább a tegnapi árhoz képest!(283XX forint)

Nem lehetne értelmesen,kulturáltan megoldani ezt a helyzetet?Kezdem kicsit unni. :R

(#6011) fricz19 válasza Kiki18 (#6010) üzenetére


fricz19
őstag

x helyről jön x nap alatt x összegért
onnan elfogyott
aztán már csak y helyről jön y nap alatt y összegért

ezen mit unsz?

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#6012) Kiki18 válasza fricz19 (#6011) üzenetére


Kiki18
őstag

Megrendeléskor az Átvétel menüpont alatt a másnap(kedd) szerepelt,mint átvételi nap. Megrendeléskor(kosár tartalmának megrendelése,stb) és a visszaigazoló e-mailben viszont csütörtök szerepelt.

Megrendelésem napján a termék ára megugrott,de nem változott az Átvétel menüpont alatti időtartam,és ez másnapra(ma reggelre) vált érthetetlenné,hisz az aki ma megrendeli,hamarabb megkapja ugyanazt a terméket,amit én is megrendeltem egy nappal őelőtte.

A termék közben végig elérhető volt,nem volt kiírva hogy elfogyott,nem elérhető,vagy bármi ehhez hasonló információ az iPon webshopjában.

(#6013) fricz19 válasza Kiki18 (#6012) üzenetére


fricz19
őstag

aha, így már értelek

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#6014) Kiki18 válasza Kiki18 (#6012) üzenetére


Kiki18
őstag

Bertók Orsolya válasza alapján nem tud mit tenni,ez a megrendelés most így sikerült. Még mindig nem értem,de ha ez tényleg így megy,akkor nem kicsit el van tolva.Mostmár kiülöm a csütörtököt... :R

[ Szerkesztve ]

(#6015) djculture válasza Kiki18 (#6014) üzenetére


djculture
félisten

Ez minden webshopnál igy megy sajnos egy ideje ha valaminek rohamosan emelkedik az ára...Készlet sehol nincs már, jobb eset ha csak pár napot kell várnod.

(#6016) Kiki18 válasza djculture (#6015) üzenetére


Kiki18
őstag

Olvasd el figyelmesen. Készlet az van,csak az enyém jön máshonnan(bár 4 nap alatt nem is tudom honnét jöhet,ausztria vagy németország? :DDD )

(#6017) ACE- válasza Kiki18 (#6016) üzenetére


ACE-
addikt

4 nap miatt így sírni mint egy ovis... komolyan mondom... rendelted volna onnan ahol csak be kell menni és elhozni. Ja ott 5000-el drágább?

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#6018) djculture válasza Kiki18 (#6016) üzenetére


djculture
félisten

Persze hogy van készlet a nagykernél disztribnél de nem az Ipon-nál, a monitorodat most szerzik be épp azért kell várni. Kiskereknél már nulla a készlet, a cég szempontjából létkérdés hogy ne üljenek drága cuccokon miközben elavul és vesztességet termel csak.

[ Szerkesztve ]

(#6019) Kiki18 válasza ACE- (#6017) üzenetére


Kiki18
őstag

Nem sírok,tapasztalatot osztottam meg.Légyszíves értelmes hangnemmel írj,ha már nekem írsz.
És kérlek vedd a fáradságot és olvasd el,mert a probléma itt a félrevezetéssel van.Ha tudnám,hogy ennyi az átfutási idő,múlthéten csütörtökön megrendeltem volna.

(#6018) djculture:Ez tiszta. De annak,aki ma rendeli meg,miért szerzi be hamarabb? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6020) djculture válasza Kiki18 (#6019) üzenetére


djculture
félisten

Mert annak a drágább árán rögtön betudja a hazai nagykerböl is, viszont hogy a tieden ne bukjanak máshonnan szerzik be. Ez így működik ha gyorsan kell bevállalod az 1000ft pluszot ha nem akkor meg vársz

[ Szerkesztve ]

(#6021) bul07 válasza Kiki18 (#6019) üzenetére


bul07
nagyúr

Egyszerű mint egy pofon
Mikkor rendelted egy külföldi nagykerből lett automatikusan lerendelve valószínűleg az utolsó darab, így utána ugrott egy másik nagykere ahol ugyan drágább de közelebb van így hamarabb megérkezik
És ezért is nem tud az árban engedni ha neked gyorsabban kell

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6022) szumo válasza Kiki18 (#6019) üzenetére


szumo
senior tag

Nálam, már olyan is előfordult, hogy amíg nyomkodtam a rendeléseimet, a számlázási adatok ellenőrzése közben változott az ár. Tudtam, hogy egy másik nagykerből fog érkezni az árú. Ezt konstatáltam, majd rányomtam a megrendelem gombra. Nálad most a webshopok kellemetlenebb része jött elő, de én már tapasztaltam a kellemeset is amikor a megrendelési folyamat végére több ezer forinttal olcsóbb lett a termék és egy évvel több jótállást is kaptam. Nem mindenki olyan szerencsés, hogy csak a mosolyra fakasztó dolgok történjenek meg vele.

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#6023) djculture válasza Avicularia (#49) üzenetére


djculture
félisten

Az biztos hogy homáron is rengeteg Ipon meg a4team panasz van így nemtudom hány évvel később is :D... [link]
Úgynéz ki ezen boltokat jobb elkerülni nagyívben.

[ Szerkesztve ]

(#6024) PhoenixK válasza djculture (#6023) üzenetére


PhoenixK
őstag

Na ez aztán egy friss hsz-ra érkezett reakció...!

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#6025) djculture válasza PhoenixK (#6024) üzenetére


djculture
félisten

Kivételesen direkt, mert visszaolvastam és látom évek alatt se változott a helyzet :)

[ Szerkesztve ]

(#6026) bul07 válasza djculture (#6023) üzenetére


bul07
nagyúr

Akkor kénytelen vagy nagykerből vásárolni mert minden boltnak vannak elégedetlen ügyfelei
Viszont a nagyker is megszűnhet , hát akkor nem marad más mint a gyártótól vásárolni, de az is megszűnhet , akkor mi marad nem kell venni semmit

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6027) Pug válasza bul07 (#6026) üzenetére


Pug
veterán

Akkor kénytelen vagy nagykerből vásárolni mert minden boltnak vannak elégedetlen ügyfelei

Csak nagyon nem mindegy, hogy mennyi.... ;)

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#6028) bul07 válasza Pug (#6027) üzenetére


bul07
nagyúr

Ez nehéz kérdés
Mert egy helyi boltnak közel sincs akkora forgalma

Ha azt nézed hogy a vásárlóknak csak a 0.5% legyen elégedetlen, ipon-nál az igen nagy számra jön ki

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6029) fricz19 válasza Pug (#6027) üzenetére


fricz19
őstag

Meg az sem mindegy melyik kisker, mennyi terméket értékesít ;)

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#6030) bluyoo válasza bluyoo (#5997) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Gondoltam beírom hogy pont került az ügy végére. Megvan a HDD és a kívánt 3év garancia is! :DDD

Bazinga!

(#6031) Bélaaaa válasza bluyoo (#6030) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Na végre!

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#6032) XP NINJA


XP NINJA
őstag

Hogy lehet rendelés lemondani/módositani? :N

szerk megvan :DDD [link]

[ Szerkesztve ]

(#6033) Trevi


Trevi
tag

Sziasztok!
Vettem egy ilyen kártyát.
És az lenne a problémám hogy nem működik rendesen vagy is ugrál a képe a böngészöben! Ugrál a kép
Mit lehet ilyenkor tenni? Vigyem be ahol lehet gariztatni a iponál, vagy várjam meg az új bios-t a vga-ra! Ez valami tipus hiba lehet az összes 270X oc kártyákon. Választ előre is köszönöm! :R
A kártyát 6 napja vettem!

[ Szerkesztve ]

(#6034) PhoenixK válasza Trevi (#6033) üzenetére


PhoenixK
őstag

Ha minden más ki van zárva, és a kártya hibás (az most mindegy, hogy darabhiba vagy típushiba) 8 napon belül jelezd az iPonnak, hogy nem felel meg!

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#6035) Azharel válasza Trevi (#6033) üzenetére


Azharel
aktív tag

Szia!

Ha arra gondolsz, hogy néha lefelé egy picit megugrik a kép, akkor az nem kifejezetten a vga hibája. Nekem 280x van, az is csinálja. Ez az alacsony 2d órajel miatt van. Mióta manuálisan megemeltem azóta nekem megszűnt a probléma.

(#6036) Trevi válasza Azharel (#6035) üzenetére


Trevi
tag

A 2D órajelet hogy tudod manuálisan meghúzni itt nem találtam ilyet a catalystban!
GPU órajel van és memória órajel van ezt a 2 lehet húzni meg valami teljesítményt! Mert akkor fölös bevinni ha mindegyik kártyán ez a probléma van! Játék alatt nincs probléma csak netezés közben :F

(#6037) Azharel válasza Trevi (#6036) üzenetére


Azharel
aktív tag

Csak netezés és film közben csinálja. Én az Asus gpu tweak-el állítottam be. 280x topikban még akad pár ember akinek ilyen gondja van. Természetesen én nem azt mondom hogy te is így old ezt meg, csak én már ezért nem akartam visszaküldeni a vga-t, mivel pont előtte gariztattam 2 vga-t is.
Hogy ne csak off legyen, azt elmondanám hogy az Ipon maximálisan korrekt módon állt hozzá a vga-m garanciális ügyintézéséhez. Igaz, 2 hónapig tartott, de ez nem az ő hibájukból adódott. Amikor már nem bírtam várni többet, vettem egy másikat és később ezt garanciális levásárlásnak tekintették. Szóval a bizalmam továbbra is az övék.

(#6038) XP NINJA válasza Trevi (#6036) üzenetére


XP NINJA
őstag

Ugyanez a kártyám van és nekem is csinálja! :(((

(#6039) szumo válasza Trevi (#6036) üzenetére


szumo
senior tag

Gyere át a kártya topikjába, és segítünk beállítani akár az asus akár az msi vagy a giga progijával.

[ Szerkesztve ]

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#6040) bul07 válasza szumo (#6039) üzenetére


bul07
nagyúr

Az szép hogy új kártyával így kell sz@rakodni, úgy küldeném vissza garanciába hogy csak füstöl

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6041) szumo válasza bul07 (#6040) üzenetére


szumo
senior tag

Hát nem vagyunk egyformák!
Amúgy a probléma onnan ered, hogy a videókártya, visszavesz mindent amit csak tud, hogy a kedves használó pénztárcáját kímélje. Csak amikor meg kapcsol az ember egy böngészőt, nem emeli meg a memória órajelét a kártya mert olyan kicsivel növekszik meg a fogyasztás, és ez okozza a villogást.

Ez szimplán beállítási hiba, a kártyával semmi probléma.

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#6042) Trevi


Trevi
tag

Megoldodott a Gigabyte r9 270X oc kártyánál a képernyő víllodzása. Új VBios kellet neki! Gondoltam hogy nem az iponhoz kell szaladnom, hanem nekem meg kell csinálnom ezt a kártyát!Most már remekül müködik a kártya! Köszönöm előre is a segítségeteket! :R

[ Szerkesztve ]

(#6043) Thomasz0


Thomasz0
tag

A boltot telefon el lehet valahogy érni ? Mert nekem még nem sikerült.

(#6044) Pug válasza Thomasz0 (#6043) üzenetére


Pug
veterán

Nyugi, kb esélytelen :D

Amúgy aranyosak, múltkor visszautalták a termék árát (persze csak az utolsó napon), vagyis csak majdnem az árát, kb 300 HUF-fal kevesebbet, de seggáz... ;]

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#6045) essexboy válasza Thomasz0 (#6043) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Ki is van írva az oldalukra, hogy az e-mail a fő kapcsolattartási csatorna. Egyébként mi a problémád? Hátha valaki tud segíteni itt is a fórumon neked.

essexboy

(#6046) Thomasz0 válasza essexboy (#6045) üzenetére


Thomasz0
tag

A garanciális ügyintézésemről szerettem volna érdeklődni, rendeltem egy 2.1-et tőlük, megkaptam összeraktam bal oldal hol szol hol nem, próbáltam hívni őket nem ment, email, egyeztetés, garanciafutár elvitte múlt csütörtökön. Ma akartam érdeklődni hogy mikor küldik a csereterméket, de nem vették fel... írtam emailt.

[ Szerkesztve ]

(#6047) fricz19 válasza Thomasz0 (#6046) üzenetére


fricz19
őstag

garin egyébként sincs telefon :(

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  iPon Computer
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.