Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  iPon Computer

Hozzászólások

(#4051) Kephamos válasza jozsi252 (#4050) üzenetére


Kephamos
addikt

És hétköznap mikor?

(#4052) Nyugdíjas válasza Kephamos (#4051) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Én megtaláltam.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4053) Kephamos válasza Nyugdíjas (#4052) üzenetére


Kephamos
addikt

Akkor ügyesebb vagy mint én. Én gugliztam, meresztettem a szemem, mindent csináltam, mégsem sikerült.
Köszönöm szépen a segítséget mindkettőtöknek! :R

(#4054) Koppany


Koppany
csendes tag

Sziasztok!

En elegedett vagyok az Iponnal, jo arakon dolgoznak, van arufigyeles (ki is hasznalom, stb.), de mivel latom vannak belsosok, feltennek egy kerdest, mivel ugye (ertheto modon) a hivataloson sablon valaszt kapok.
Az utolso alkatreszek kozott rendeltem egy Agility3 60-as SSD-t (meg pont nyolc napon belul is vagyok) es hibauzenetet kaptam. Ugyanerre a hibauzenetre rakeresve mas cegeknel egybol csere volt. [link]
Mivel ket heten belul rendelnem a kovetkezo alkatreszeket es mindenkeppen kell ssd a gepbe, ezert jo lenne valami konkretabb info, mert amig elhuzodik az ugyintezes rendelnek masik ssd-t, elfer:) Nem varok el pontos diagnosztikat, csak kb., hogy csere, nem garis ez igy, stb., mert a sablonlevelben csak bevizsgaltatas van irva.

http://t-home-optinet.blogspot.com/

(#4055) HUN]Repa válasza Koppany (#4054) üzenetére


HUN]Repa
aktív tag

Szia !

Ez milyen program amivel nézted és a linken szerepel ? :R

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#4056) Koppany válasza HUN]Repa (#4055) üzenetére


Koppany
csendes tag

Szia!

gnome-disk-manager
(linuxos toolok allnak csak rendelkezesemre)

http://t-home-optinet.blogspot.com/

(#4057) tlac válasza Koppany (#4054) üzenetére


tlac
nagyúr

(#4058) Jester01 válasza Koppany (#4054) üzenetére


Jester01
veterán

Az egyetlen szektor csak, ezért nem garanciális probléma. Némileg elhamarkodottnak érzem attól a programtól, hogy rögtön hű de nagy pirosbetűs warningot nyom rá.

Persze nyolc napon belül ha nem tetszik visszaviheted.

Jester

(#4059) TheJoeker


TheJoeker
tag

A HD 6970es VGA-m értéke továbbra is csökken.... 2+ hónap telt el, sehol semmi... Se pénz, se hardver...

Eddig csak pozitív tapasztalatom volt az Iponnal, de ez az elnyúló garanciáztatási folyamat kezdi kicsit beárnyalni a személyes tapasztalataimat. :(((

[ Szerkesztve ]

(#4060) HUN]Repa válasza TheJoeker (#4059) üzenetére


HUN]Repa
aktív tag

Rossz szót használsz a lényeg itt, hogy neked nem garanciális ügyintezesed van, mivel fizikai sérült volt a visszahozott termék.

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#4061) jozsi252


jozsi252
veterán

Pár VGA-t beraktam de foggalmam sincs hogy lehet rajta fizikai sérülést okozni :)

Illetve akkor a kollega ne reklamáljon mert fizikailag sérült terméknél egyből ugrik a gari.

iPhone 13 Pro Max

(#4062) TheJoeker válasza jozsi252 (#4061) üzenetére


TheJoeker
tag

Drága "kolléga".....

Úgy lehet rajta fizikai sérülést okozni, hogy használtam, és egyszer csak elfüstölt.... Minek hála meg is égett... És eme égés a fizikai sérülés. Röviden így...

Úgyhogy örülök neki, hogy tisztában vagy a jogszabályokkal, stb stb. De ha nem vagy képben a pontos helyzettel akkor először kérdezz légy oly szíves. :)

[ Szerkesztve ]

(#4063) TheJoeker válasza HUN]Repa (#4060) üzenetére


TheJoeker
tag

A lényeg, hogy haladjon valamerre a folyamat, és az e-mailből arra következetetek, hogy most már halad. :R

(#4064) HUN]Repa válasza TheJoeker (#4063) üzenetére


HUN]Repa
aktív tag

Nagyon is halad, a gyártó küldi nekünk is hamarosan a cseredarabot. Köszönjük a türelmet :R

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#4065) chatran


chatran
őstag

Úgy néz ki tönkrement az Ipon-tól rendeltm Zotac GTX460. Sajnos nem garanciafutárral, hanem Pickpack átvétellel rendeltem. Ilyen esetekben mi a garanciáztatás módja és mennyibe kerülne összesen?

(#4066) HUN]Repa válasza chatran (#4065) üzenetére


HUN]Repa
aktív tag

Ebbe az esetben is teljesen ingyenes neked a garanciafutár :) Rendeld meg kérlek és intézzük a garanciát. :R

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#4067) tlac válasza HUN]Repa (#4066) üzenetére


tlac
nagyúr

tényleg? múltkor még mintha azt írtad volna, hogy ilyenkor fizetni kell a garifutáért

(#4068) TheJoeker válasza HUN]Repa (#4064) üzenetére


TheJoeker
tag

:R

(#4069) HUN]Repa válasza tlac (#4067) üzenetére


HUN]Repa
aktív tag

Keresd vissza és kapsz egy díjmentes kiszállítást, ha ilyet írtam :P :R

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#4070) chester99 válasza HUN]Repa (#4069) üzenetére


chester99
aktív tag

Akkor lényegében nem is érdemes futárral hozatni a terméket....
Én mindig kifejezetten a garizatás miatt rendeltem futárral....
Na ez mostantól változni fog.... :C

(#4071) HUN]Repa válasza chester99 (#4070) üzenetére


HUN]Repa
aktív tag

:) Csak nyugodtan ez így marad már nem akció része :R

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#4072) tlac válasza HUN]Repa (#4069) üzenetére


tlac
nagyúr

úgy tűnik valahogy benéztem :)
viszont a weblapra is ki lehetne ezt írni, ha ez így nincs rajta

(#4073) Nyle


Nyle
csendes tag

Hali!

Ha ma rendelnék Ipon-ról akkor mennyi az esély, hogy holnap délután kihozza a futár békés megyébe ?

(#4074) Koppany válasza Nyle (#4073) üzenetére


Koppany
csendes tag

Sajat tapasztalat:

Munkanap megrendelem
Masnap visszaigazoljak (at is utalom egybol sajat bankjukon keresztul)
Harmadnap joesetben kiszallitajak (volt negyednap is)

En nem latok eselyt ra:)

http://t-home-optinet.blogspot.com/

(#4075) Nyugdíjas válasza Koppany (#4074) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Már bankot is vettek? ;]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4076) hakkan


hakkan
tag

Sziasztok! Csütörtökön rendeltem egy gépet iponról, amiben 2 külföldi cucc is volt. Az írták hogy kedden(azaz ma)kihozzák. Azt szeretném kérdezni hogy mikor fognak értesíteni arról hogy hozzák?

Amiből befőttet, abból pálinkát is!

(#4077) HUN]Repa válasza hakkan (#4076) üzenetére


HUN]Repa
aktív tag

Szia !

Rendelési számot, vagy egy nevet tudnál írni ? Ezek nélkül nem tudok utána nézni neked. :R

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#4078) Alu


Alu
senior tag

Sziasztok!

Ma vásároltam egy EVGA GTX 580 videókártyát, összes tartozékával és 2014.04.14 -ig garanciával az Iponba. (számla, garipapír megvan)
A kérdésem az az lenne, hogy csak itthon vettem észre, hogy az egyik hűtést lefogató csavar hiányzik és szerintem a kártya hátoldalán se a gyári rács van. Ilyen esetben él még rá a garancia? Garimatrica a kártyán sértetlen!

Köszönöm! :R

λŁƯ™

(#4079) HUN]Repa válasza Alu (#4078) üzenetére


HUN]Repa
aktív tag

Kérlek küldj képet az rma@ipon.hu-ra és továbbítjuk a besszállítónak is. :R

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#4080) Jester01 válasza HUN]Repa (#4079) üzenetére


Jester01
veterán

Szerintem használtan vette, és a módosításokat az előző tulaj hajtotta végre. A kérdés az, hogy ha probléma lenne a kártyával akkor ilyen állapotban nálatok még garanciálisnak számítana-e.

Elnézést, hogy beledumáltam, főleg ha hülyeséget :B

Jester

(#4081) HUN]Repa válasza Jester01 (#4080) üzenetére


HUN]Repa
aktív tag

Ja,köszi számomra nem derült ki, hogy tőlünk vette-e vagy mástól, de ha mástól akkor is küldjön fotót megnézzük mennyire veszés,de ilyen esetben inkább feltételezze, hogy mokoltak a kártyával már és inkább nem megvenni az ilyeneket. :R

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#4082) Jester01 válasza HUN]Repa (#4081) üzenetére


Jester01
veterán

Én is csak abból gondolom hogy "ma" (06.26.) vette de a garancia 2014.04.14.-ig szól. Tehát ha jól sejtem vagy idén vagy tavaly áprilisban vette valaki nálatok.

Jester

(#4083) HUN]Repa válasza Jester01 (#4082) üzenetére


HUN]Repa
aktív tag

Ott a pont, kicsitt fáradt vagyok ma, de teljesen igazad van :R

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#4084) Alu válasza HUN]Repa (#4083) üzenetére


Alu
senior tag

Igen, használtan vettem. (pcx -ből)
Ma nincs nálam a kártya, holnap tudok róla képet csinálni. Találtam hozzá megfelelő csavart, annyi különbséggel, hogy fémszínű és egy kicsit nagyobb a csavar fejének átmérője.
:R

Köszönöm, hogy egyértelműsítettétek :R

λŁƯ™

(#4085) chatran


chatran
őstag

Most vitte el a futár a GTX460-asom. Nem adott semmilyen papírt az átvételről. Ez így okés?

(#4086) Jester01 válasza chatran (#4085) üzenetére


Jester01
veterán

Többek elmondása alapján így szokták, pedig nem okés.

Jester

(#4087) dethroner válasza Jester01 (#4086) üzenetére


dethroner
veterán

Hát ja, tényleg ideje lenne már csinálni valamit ezzel az átvételi elismervény hiányával.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#4088) HUN]Repa válasza dethroner (#4087) üzenetére


HUN]Repa
aktív tag

A futárcég teljesen elektronikus rendszerrel dolgozik, így a csomagok követése is papír nélkül, elektronikus úton történik. Sajnos ezt nem tudjuk megváltoztatni, de egyébként eddig a nagyszámú csomag ellenére magasan a legmegbízhatóbb az eddigiek közül. :R

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#4089) Jester01 válasza HUN]Repa (#4088) üzenetére


Jester01
veterán

De érted a problémát, ugye? A vevő mivel igazolja, hogy átvette a futár a terméket? Az nagyjából hidegen hagy minket, hogy a futár utána házon belül illetve felétek milyen űrtechnológiával kezeli a dolgot ha vita esetén én nem tudom igazolni, hogy elvitte (és mikor).

Jester

(#4090) tlac válasza Jester01 (#4089) üzenetére


tlac
nagyúr

a másik irányban pedig kell az aláírás meg adnak egy igazolást, ha átvettem valamit
küldésnél is így kellene

[ Szerkesztve ]

(#4091) dethroner válasza HUN]Repa (#4088) üzenetére


dethroner
veterán

Pontosan, ahogy az előttem lévő kommentek írják. Ha én rendelek valamit tőletek, akkor átvételkor aláírni több példányban. Vissza irányban miért nem kaphatok egy igazolást?
Vajon hogy jönne ki, ha garifutárt kérnék, nem lennék otthon amikor jön a futár, de mégis elkezdeném azt hajtogatni hogy én pedig odaadtam a futárnak a terméket? Ezt ki és hogyan bogozná ki? :U

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#4092) Fóti


Fóti
csendes tag

Sziasztok!

A dévai utcában nem lehet kpban fizetni? Mert miután megrendeltem azután láttam,hogy előreutalással lehet. Na ez volt tegnap, hétvégén nemnagyon vannak nyitva bankok itt a környéken, és fizetési határidő Hétfőn van amikor dolgozom,és nem tudok elszabadulni, egyébkénet személyes átvételt jelöltem.

(#4093) Alu válasza HUN]Repa (#4079) üzenetére


Alu
senior tag

Elküldtem a képeket! :R

λŁƯ™

(#4094) hakkan


hakkan
tag

Sziasztok!
Problémám lenne egy Sapphire Radeon 6950 2GB kártyával.
Azt szeretném megkérdezni hogy ha kihívom a garifutárt akkor mit kell tennem hogy elvigyék.
Olvastam hogy eredeti csomagolás meg rá fólia vagy vmi.
De a jótállási jegyem egyben van mert összeszeret gépet vettem.
Akkor azt fénymásoljam le?
Ja és akkor ingyenes lesz a Garanciafutár?
Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

Amiből befőttet, abból pálinkát is!

(#4095) boogie84 válasza hakkan (#4094) üzenetére


boogie84
veterán

Ha futárral kérted anno a géped, akkor a garifutár dijmentes.
Mivel komplett gepet vettel, sztem a fenymasolt garlevel is jo.
Csomagold vissza az eredeti dobozaba, majd a dobozt is csomagold be ugy h ne nagyon seruljon a futarnal. Nem himes tojaskent bannak a csomagokkal. :)

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#4096) hakkan válasza boogie84 (#4095) üzenetére


hakkan
tag

Jó lenne ha csak a videokártyát vinnék el, az megoldható?

Amiből befőttet, abból pálinkát is!

(#4097) boogie84 válasza hakkan (#4096) üzenetére


boogie84
veterán

Ha csak azzal van gondod, akkor miért ne? :)
Az eredeti dobozba csomagold. Aztán jöhet a garifutár. Nálam minden problémamentesen zajlott. Mint írtam rendesen csomagold be a dobozt, hisz a futár nem tojásként fog vele bánni.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#4098) Bagira01


Bagira01
veterán

Sziasztok!
Lenne egy GB GTX260-as kártyám, ez év augusztusig garanciális az iponba. Win alatt elkezdett szemetelni, most meg driverrel már nem ad képet. Számla, doboz garpapír megvan, tartozékok már nincsenek(tekintve, hogy elég régi vásárlás) A kérdés, hogy ez esetben él-e a gari és ha igen mire számítsak, csere/javítás esetleg levásárlás?
:R

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#4099) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Hali!

Ma délután rendeltem az ipontól, ám időközben meggondoltam magam és írtam egy emailt, hogy a rendelésemet visszamondanám. Ezt elfogadják, ugye? Nem kell attól féljek, hogy csütörtökön mégis megjelenik a futár, ugye?

(#4100) PhoenixK válasza HUN]Repa (#4088) üzenetére


PhoenixK
őstag

Ezúton is köszönöm a korrekt és gyors garancia-ügyintézést! :R

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  iPon Computer
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.