Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6028) diegho válasza Hequila (#6021) üzenetére


diegho
nagyúr

ő szeret várni, én nem. ez kettőnk között a különbség, amúgy meg nálunk 1ghz alatti használtat már nem találni, mert nem érdekel minket, sőt már 2ghz cerka/1500+ xp alatt se szívesen foglalkozunk használt cuccok beszámolásával/értékesítésével.

más 11:30 körül bejön egy arc:
-jó napot miben segíthetek?
-szevasz.kéne nekem régi winchester.
-mennyire régi?
-régi csatlakozós
-tehát IDE-s kéne, van, de csak újat tudok adni
felkapja a fejét a plafonra
-úgy értem van de csak új nem használt
megyek megnézem, csak wd 80-as 8megás ide van.
-ára mennyi? úgy hallotta 8-10 de inkább 8 nálunk
nézek bután tudván hogy csak ramirisben kaptunk vinyót és ott meg bűn drága
-ki mondja hogy 8?
-a főnököd
-igen? 11 az ára
-annyiért nem kell
-sajnálom, de nem tudom olcsóbban odaadni
ekkor jött a ki ha nem én style
-akkor minek mondjátok a szomszéd t-mobile-osnak hogy 8-10?
-fogalmam sincs ki mondta ezt de nálunk 11 most a 80-as 13 a 200-as de az sata, de nem kell kiabálni, meg kell venni ott ahol olcsóbb, nálunk ennyibe kerül most
-én kiabálok szerinted? akkor te nagyon nem vagy normális
-ki lehet fáradni az üzletből drága uram
erre folytatja
-te nagyon rossz eladó vagy. első szabály az hogy mindig a vevőnek van igaza.
válaszom
-nem kell mondani 2 diplomám van egyik éppen kereskedelmi, másik mérnök informatikus, de aki nem tud velem normálisan beszélni azzal én se fogok
-hát te nagyon bunkó vagy, ide se fogok jönni többet pedig a szomszéd üzletbe fogok beköltözni és köszöni se fogok neked
-nagyon meg fog hatni a dolog, a viszont látásra ki lehet fáradni az üzletből

a poén hogy volt bent valaki más is az üzletben. kimegy a faszi. erre megszólal. ez a gyökér hol hagyta a gyógyszerét? telefonálok főnöknek, hogy mi van, kérdi ki volt ez? mondom nem tudom átmegyek megkérdezem a tmobile-ba. akkor mondja haver hogy ez a szerencsétlen szerzett valami nagyker árilstát és nettó nagyker áron akar venni számlával :)) na mondom szép. ráadásul tényleg a szomszéd üzletet akarta bérelni, de ki lett dobva onnan a stílusa miatt már :D ráadásul főnökömmel nem is beszélt csak egyszer, akkor is sajnálta +1k felárat az 5 év garos routerért az 1 év garossal szemben és inkább megvette máshol 1év garral. minden 2. hónapban van egy ilyen...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.