Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5334) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

egy negyvenes pics@ bejön a kopaszodó férjével és nótbuk táskát akar venni...
...mondom, hogy ez van és 3400.- Ft

erre mint a duvad bika kikel a nő magából:
-ezt nem értem, már 2 ilyen táskát vettünk itt és az első 2400, a második 2800 volt, most meg miért 3400? (de olyan hangnemben, amiért simán kibaszhatnám a boltból)

vettem egy nagy levegőt és válaszoltam : (isten bizony normális hangnemben)
-hölgyem, kizárt dolog, hogy ez a táska 2400Ft lett volna, én többért veszem...
-nem tetszik az stílus...
-???
-nem tetszik a maga stílusa!
-??? de mit mondtam???
-ez így akkor sem tetszik, magának ki kell szolgálnia akkor is ha már el van fáradva...
-hölgyem én nem vagyok stresszes állapotban, normálisan reagáltam az ön hangosabb állítására!
-engem ez nem érdekel!

Elnézést kértem, habár nem kellett semmiért, a picsát se érdekelte... Felajánlottam egy kisebb öszeget, hogy ne legyen rossz a szájíz, hiszen én nem vagyok egy bunkó eladó, legtöbbször kinyalom a vevő valagát, "híresen" segítőkész vagyok... ( :DDD )
A picsa az csak a stílusommal volt elfoglalva... Na ekkor a fejembe ment egy kis vér...
Nos, mivel számlát kért ezért én bármikor tudom bizonyítani, hogy mennyiért is vásárolt az illető. Valszeg a picsa ezt nem gondolta. Kérdeztem a nevét és putty az adatbázisban megtaláltam a legutolsó vásárlást... (valszeg az elsőnél nem kértek számlát)

LCD monitor kifordít és megmutat a vevőnek :
-Hölgyem, beismeri hogy valótlant állít??? Ön soha nem vett itt 2800Ft-ért ilyen táskát!
Jól látható a legutolsó ár : 3.360.-Ft bruttó...

Kifizette a 3400-et, megkapta a számlát, kellemes ünnepeket kívánt és elment...
Kint valószínűleg ecsetelte a férjének, hogy ide soha többet nem fog jönni... a rossz stílusom miatt, amiről nem derült ki, hogy miért is rossz...

Talán csak azért mert nem szeretem a valótlan állításokat?
Egyszerűen azt kellett volna mondania, hogy akkor köszönöm nem kérek... vagy valami.
Meg egyébként is annyiért adom amennyiért akarom.

...de mivel nem így történt, ráadásul kioktatott, lekezelt, a lelkembe gázolt egy nagy valagú szőke picsa azért egyszerűen nem tudtam behúzni a fülem-farkam csak mert ő azt képzelte, hogy ő itt a vevő aki évente itt hagy 2 nótbuktáskára valót.

Pedig ha ez nem történik meg, akkor azt mondtam volna, hogy ez az év jó eltelt...
Higgyétek el, tényleg kiborító, sőtttttttttt lehengerő volt az a 3perc.
Én is ember vagyok, nem egy robot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.