Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2851) Zofren


Zofren
aktív tag

Január 1 este 8 ora. csorog telo. másnaposságom miatt alig látok de felveszem. ELmondja emberunk, hogy tavaly vett nálunk gépet és most azonnal kellene virusirtás rajta. Mondom neki, hogy én tole 100km-re vagyok és már fogyasztottam alkoholt, nem ulok volán mogé. Erre: oks, mond a cimet megyek érted.
Nah ekkor mondtam neki hogy szabin is vagyok jan5ig, meg a munkadijat, ha már surgosen kell neki. Persze sokallta és azota se hivott.

Szerk: még csak 38 perce nyitottam, de kezd elegem lenni. Telefonon tegnap megbeszéltem ugyféllel, hogy hétfon fél10kor kimegyek, erre a férje most hiv, miért nem megyek ma ki. nem érti meg, hogy mára más mókát találtam rajtuk kivul. :)

[Szerkesztve]

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#2852) adik


adik
őstag

felállás: 2 db eladó (e1, e2), 1 db vevő (v)

...
e1 -> v: -- nekem ez a javaslatom
e1 -> e2: -- vagy te tudsz jobbat?
e2 -> e1: -- P*na

Kettő, csipkebokor vessző!

(#2853) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

Mai PéKettes csodagép :))
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]

(#2854) adik válasza TheReMiXeR (#2853) üzenetére


adik
őstag

Dracula, vagy ilyesmi volt az alján?
kolléga: Megégett, vagy csak ilyen sűrűn van takarítva?

[Szerkesztve]

Kettő, csipkebokor vessző!

(#2855) szepi79 válasza TheReMiXeR (#2853) üzenetére


szepi79
őstag

mivan, hugom bevitte a gépét? :DDD

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#2856) TheReMiXeR válasza szepi79 (#2855) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

jajaja :)

hány éves? ehehehehe
éppen szinésznőket keresünk felnőtt film forgatáshoz :C
:B ;) :P :R

(#2857) szepi79 válasza TheReMiXeR (#2856) üzenetére


szepi79
őstag

tekintve, hogy manapság a ''szakmabeli'' hölgyek 10es éveik végén, 20as éveik elején vannak, ő már kiöregedett ebből a maga 26 évével :D

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#2858) Dzoli


Dzoli
tag

Néhány szervízkép már van nálunk is.
[link]
Az optikai meghajtó előlapja, amit ''soha nem szedett szét'' az ügyfél.

[Szerkesztve]

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

(#2859) Soja


Soja
aktív tag

Nálunk ezen a héten már másodjára keresnek jumperkábelt. :F :F :F
Lécci mondjátok meg mi az. :DDD

(#2860) Shadows válasza Soja (#2859) üzenetére


Shadows
senior tag

és mikor kérdezni mivel tartozik akkor mondom semmivel és ő erre hogy ó köszi izé hoz meg minden én vagyok a fasza gyerek de olyen is volt hogy mondtam 500ft akkor meg fel volt háborodva!!

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#2861) Shadows válasza Dzoli (#2858) üzenetére


Shadows
senior tag

két oldalt mintha erős ellnálást tanusított volna :DDD :DDD :DDD

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#2862) finest válasza TheReMiXeR (#2853) üzenetére


finest
őstag

A nyalóka pálcika az elsőn állat, h tette bele? :F

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#2863) szjoci válasza finest (#2862) üzenetére


szjoci
őstag

az a földszinten van :DDD

(#2864) Dzoli válasza finest (#2862) üzenetére


Dzoli
tag

Hehe. A felső lapadagolós nyomtatókból sokkal csudább dolgok is előkerültek már.
Pl: fülbevaló, műa játékpisztoly golyó, kitűző, függönycsipesz, gemkapocs, tollbetét...
A hibajelenség minden esetben a gyűri a lapot, vagy nem húzza be a lapot volt. :D

[Szerkesztve]

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

(#2865) virkir válasza Dzoli (#2864) üzenetére


virkir
veterán

Túrorudi, az a jó pöttyös volt-e már?
Mert nekem igen, kökeményre megszáradva, a probléma a fent leírt meg ha bevitte a lapot akkor időnként koszolta a hátoldalát.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#2866) Zebra válasza TheReMiXeR (#2853) üzenetére


Zebra
csendes tag

Nem esik le a pókoknak, hogy hiába szőnek hálót a PC-be, ott az életben nem fognak legyet ? :D
Nekem a fáraók sírjai jutnak róla eszembe, egyszer összerakták és többé felé sem néztek.

[Szerkesztve]

Viszlát. Nincs mit megköszönnöm, de azért további kellemes fórumozást......

(#2867) adik válasza Zebra (#2866) üzenetére


adik
őstag

Nem esik le a pókoknak, hogy hiába szőnek hálót a PC-be, ott az életben nem fognak legyet ?

másfajta értlemezése a helyi hálózatnak :DD :DD

Kettő, csipkebokor vessző!

(#2868) TheReMiXeR válasza Zebra (#2866) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Nos, ebben tévedsz :C

Az alaplap ledjeire illetve ha netán neon vagy világítós venti van a gépbe akkor bizony berepülnek a bogarak elég szépen. Főleg vidéken, ahol azé megterem mindenféle repcsis bogár. Vadítja őket a fény :))

Egyébként a pók is logikusan gondolkodott!!!
A PC ház is ház :C

(#2869) TheReMiXeR válasza finest (#2862) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

az kérlek szépen kapucsínó keverő a szomszéd pékségből ahol mérnek kávé féleségeket...
ugyanis az egyik ott dolgozó csajszinak a gépe...
hu vazze...remélem nem olvassa a ph-t mert holnaptól hashajtós lesz a kávém :))

ja és azér van benne mert azzal akarta kipiszkálni a hálót, nem koaxot se nem az utépét hanem a pókosat :))

(#2870) Dzoli


Dzoli
tag

Házi barkács: [link]

[Szerkesztve]

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

(#2871) Solad válasza szepi79 (#2857) üzenetére


Solad
őstag

ezertv talaltak ki a MILF nevu ''mufajt'' :P :DDD

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#2872) finest válasza Dzoli (#2870) üzenetére


finest
őstag

Azért a kondik közötti homokká sűrűsödött por sem kevés (a VAG hűtőbe is jut belőle), az egyik kondinka a feléig ér!

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#2873) Shadows


Shadows
senior tag

fekete fehér patrot kérek mp160-ba.
feketét tudok adni de fehéret nem!!
miért??
mert nincs.
és mikor lesz.
ha fekete papírra nyomtat.(sz) vazze :C

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#2874) Vangelis válasza Dzoli (#2870) üzenetére


Vangelis
nagyúr

A végeredmény a lényeg:)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#2875) pulcsi


pulcsi
tag

Volt egy jó a héten, jó fej volt a gyerek be hozta hangszóró h nem tudja bedugni gépbe, azért nem ment neki mert azt a kábelt amit be akart dugni hátulra az a két hangfalat kötötte össze, el mondtuk neki mit hova meg köszönte és el ment így kellene
Pénteken bejön nő h nem megy a skype beszélgetés nem hallják elmondtunk neki minden verziót mit kell csinálni mindenre rá kérdezett de ha így se jó akkor jött a következő verzió normálisan mondtuk el neki a nő a vége fele meg már tiszta idegbajosan kérdezett de hát ő ezeket megcsinálta és akkor mi lehet a baj kollégám válasza -nézze meg a súgót ( itt már nem érdekelte h mi baja van segíts magadon..., a skype magyar :) )Megkérdezte szervíz van e, van de hétvégén csak gépet veszünk át mert nincs szervíz csak hétköznap. De h ö csak szombaton tudja hozni meg milyen hely ez h nincs szervíz, és elviharzott h keres egy helyet ahol van, sajnálom azt a helyet ahova vinni fogja.

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

(#2876) Shadows


Shadows
senior tag

KEDVES VEVŐ AZZAL A PROBLÉMÁVAÉ HOZTA BE Ő ÁLTALA ÖSSZESZÁBÁLT GÉPÉT HOGY NEM JÓ AZ IDE KÁBEL!!

erre én megnézem és elmondom neki hogy ezt nem így kell mert ez így nem fasza errő nekem hogy csak a szalagkábelt nézzem meg és ne vitassam az ő szaktudását

Elmegy az ilyen ember oda .... rohagyopn meg ha nem ért valamihez akkor 2k-t igazán rászánhat szarrágó

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#2877) wwenigma válasza Shadows (#2876) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ezen miert kell igy kiborulni? Mert most forditva ment a hujeneknezes? ;]

Közlöd vele, mennyi a szerviz, aztan azt csinal amit akar.... :U

[Szerkesztve]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#2878) net84


net84
őstag

pénteken délután kolléga átvett egy gépet, hogy hétfőn reggel jönnek érte, arra legyen rajt a win98 helyett egy XP prof., a banki programokat telepítsük át az új rendszerre, és a számlázó programot is tegyük fel, majd megadta a program készítőjének a telefonszámát, hogy beszéljük meg vele, hogy hogyan kell, mert ő tudja, hogyan kell xp alatt használni...
Este jött a telefon, kolléga kibontotta a gépet, és közölte, hogy szombaton az legyen az első dolgom, hogy lefotózom...
Íme a mű:
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
Ez az uccsú képet azért csináltam, mert amikor elvettem a gépet az asztalról, akkor ez maradt utánna, nem ráztam meg ott a gépet, csak le lett téve az asztalra. :DDD

A végeredmény a következő hsz.-ben lesz olvasható hamarosan.

[Szerkesztve]

Read only...

(#2879) net84


net84
őstag

no! Azt már péntek este tudtuk, hogy nem lesz ezen semmilyen xp, főleg mikor kiderült, hogy valami irdatlan kicsi hdd van a gépbe.
Koléga sacc.-ra 2 GB-ra tippelt.
6GB-os, de arra is egy kapacitás limit volt rájumpolva. (de ne rohanjunk ennyire előre)
Kiajánlottam neki egy teljesen új gépet. Ugyanis:
- kicsi a HDD (kiszereléskor ugyan kiderült, hogy kicsit nagyobb eredetileg, de még így sem egy bajnok)
- kevés a memória (256MB, amit bele tudnék rani, azt meg nem eszi a lap)
- a proci még csak-csak (Cel. 1Ghz)
- az egész rendszer instabil
- a raid kártyához én keressek drivert, ha szerencsém van, akkor fél nap intenzív keresés után találok olyat, amivel működik rendesen az XP
- kell bele plusz USB PCI kártya
- nekünk nem sikerült elindítani, a gépet normálisan, mert a bill-t kifagyasztotta, a ps/2 egeret nem látta :)

Ezúton üzenem a kedves kollégának, hogy az eladóteres kollégák (azok mi volnánk) szervíz-billentyűzetét és egerét én dobtam le erélyesen a földre, minekután vagy az vagy az egér vagy mindkettő elhalálozott.

Kapott inkább egy AM2-es mATX irodai konfigot, kérésére a lehető legkissebb házba, hogy beférjen az asztalba :DDD
További kérései az új géphez:
- hétfő reggel nyitásra jön mindkét gépért (10:30-kor tudtam vele megbeszélni, hogy mi legyen)
- xp, két külömböző banki program (1. telepítése megtörtént, élesíteni nem tudtam, mert semmilyen felhasználói adatot nem adott meg, a második meg termékazonosítóval kezdte a telepítést, tehát azt még fel sem tudtam telepíteni)
- a dokumentumok a régiről kerüljenek át az újra (ez majd hétfőn, mert örültünk, hogy le tudta a másik kolléga szedni az adatot a régiről, annyi idő alatt, míg összeraktam az újra és felteledett az XP)
- a teljes levelezése kerüljön át az újra, beleértve a beállításokat (jelszót nem tud, állítása szerint nincs)
- minden ikon, minden programról legyen kint az asztalon
- és kimaradt a lényeg: internet beállítások :DDD

Mindehhez társul az, hogy összesen 11k volt a bruttó forgalmunk ma délelött.
Ami a következőkből állt:
- 10db CD lemez, 20 db DVD lemez és egy 2GB-os kingston pendrive kedvezményes áron
2 vásárló, és 3 érdeklődő volt ma összvissz, aki bejött, 3 telefon volt, abból 2x az egyik vásrló telefonált, egyszer pedig eme kedves ügyfél, akinek a gépéről készültek a fényképek.
(aki pedig péntek este 19:10-kor ért a boltba, ma kicsit elöbb jött: 11:58 :DDD )

Read only...

(#2880) ML320 válasza net84 (#2879) üzenetére


ML320
aktív tag

A vinyóból csak annyit láttam, hogy Seagate ősrégi szutyok! És 4GB-sre tippeltem. Akkor láttam volna rendesen, ha kiszedem, de abba a ganéba nem akartam belenyúlni :P
Amúgy közöltem az uriemberrel, hogy ráírom ugyan a hétfő délelőttöt, de kedd reggel viheti el.
De hogy boldogok legyetek:
- Szomszéd áthívott, mert nem tudott a fotópapírra nyomtatni. Mire eljöttem, a Movie Makerrel kép és hangfelvételek összeszerkesztését is átvettük.
- Kimentem egy irodába, mert a számlázóprogramot be kellett állítani. Két mellékes dolog volt még: A gép nem indult és a perifériák sem működtek.
- Egy másik kuncsaft délután kérte, hogy ugorjak át, mert össze kéne hangolni a telefont a notebookkal. A noti vírusos volt, a telefon összehangolva, CD címke nyomtatás, másolt és orig DVD lemezek átmásolásának lehetősége, helyi háló kialakítása, a két gép között szinkronizálás.
- szomszédos falu, csak a billentyűt kéne kicserélni. Bár előtte rakjam be az új alaplapot és procit és RAM-ot.... Meg adatmentés. Mert ugyebár az XP nem szereti a különböző chipkészletet...
És mellette vigyázz a gyerekre, asszonyt munkahelyi buliba vinni, a házépítést felügyelni...

Szeretem a szabad szombatot...

Ember tervez, Isten perverz...

(#2881) net84 válasza ML320 (#2880) üzenetére


net84
őstag

:) én is! Meló után nem is volt kedvem semmi gép közeli dologhoz, hát megnéztünk egy streetfighter show-t - estig be sem kapcsoltam egy gépet sem :)

A poén:
Polly-t megkértem szedje ki a hdd-t, és tolja át az adatokat a deszka gépre, hogy az ürge holnap reggel a régi cullangokat azér elvihesse. Az összerakásig minden rendben volt, de utánna....
nem látta a hdd-t, utánna floppy-t - kicsit sem kontaktos a gép :DDD

Read only...

(#2882) Thulcandra válasza ML320 (#2880) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Lehet túl kedves vagy és túl keveset kérsz.
Én simán megmondtam volna, hogy aha engem x feladatra hívtak van máshol is dolgom, mennem kell, a többit ha velem szeretné megcsináltatni akkor x időben tudok jönni x^n forintért. kezit csókolom.

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#2883) Integra válasza net84 (#2878) üzenetére


Integra
titán

ez igazi móka lehetett:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2884) Dzoli válasza Thulcandra (#2882) üzenetére


Dzoli
tag

Sztm mindenki így kezdte az ipart. Aranyos volt, kedves, és olcsó. Csak egyesek azok is maradtak, mások meg továbbléptek, hogy meg is tudjanak élni belőle. :R

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

(#2885) ML320 válasza Thulcandra (#2882) üzenetére


ML320
aktív tag

Elkérni én is elkérem, mert bérből és fizetésből aztán meg nem élek... A mellékes nélkül kicsit qva nehéz volna. Csakhát egyrészt jó, hogy rám számítanak, másrészt már ott tartok, hogy új emberkéket nem vállalok. Ahol voltam, vittem gépet, ők számíthatnak rám. A számítógép részben bizalmi kérdés - az én szemszögemből...
Azonkívül az adott műhelyben a kedves óvónéni férje a tulaj. A nagyobbik leány most ősszel megy iskolába (még nyáron van óvoda), de a hugi 1 éves, és mert Magyarországon élünk... Nem az számít, hogy kit ismersz, hanem hogy kik ismernek...
A másik helyen pont a nagylány csoporttársa szülei vannak. Szar állás a szolgáltatóipar. A munkádat nem értékelik, ha meg valami nem tetszik nekik, szidnak, ez meg máshol csapódik le :(((
Jelen helyzetben viszont teljesen más végett mentem ki, mint ami lett belőle, és ezt nagyon útálom! Péntek reggel összefutottam egy régi ügyféllel, afféle makacs, nagypofájú öreg, anno faterral dolgozott együtt, kb 60, de nkább 70 éves. De legalább megmondta nyílt utcán: ''Ha szexet nézek, nem akarom, hogy az unokák is lássák, hol járkált a nagyapjuk!'' Itt legalább tudom, mi fog ténylegesen várni. De ha arról van szó, hogy állítsd be a számlázóprogramot, és ha odaérsz, a gép nem indul, hát no comment... Mondja meg, hogy mi a hiba!!! Pontosan!!!
Aki ügyfélszolgálaton dolgozik, tudja, hogy a javításra bekerülő gépeknél gyakran képtelenek a hibát pontosan meghatározni, utánna meg anyáznak. Egy multitól beküldtek egy notit, hogy rossz. Kipróbáltuk, jó. Három-négy oda vissza küldözgetés után kiderült, mi az ügyfél kínja: a DVD+R-t nem olvassa. A specifikációban meg ott volt, DVD-R... :U De egy hónapig nem volt gépe. Egy mondat miatt.
- Gép nem indul...
- A gép, vagy a rendszer? Ventillátor pörög, vagy semmit sem csinál? ...
- Mittomén... A fijjam beküldte, hogy szar ez az egész qva kóceráj...
- :O ...


[Szerkesztve]

Ember tervez, Isten perverz...

(#2886) pulcsi


pulcsi
tag

bejön pali vaklami ezer éves alaktrészér mondom nincs nem árulunk használtat
- tucc adni telefont ahol van használt
- fogalmam sincs kik árulnak, telefont meg nem tudok adni, de belvárosban sok hely van
kimenet közben
- jó engem nem a hely érdekelt

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

(#2887) TheReMiXeR válasza pulcsi (#2886) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

ha olyan az illető akkor eleresztek egy ilyet :

''hát sajnos mi nem járunk a konkurenciához és hát ők se jönnek hozzánk... azaz fogalmam sincs ki miből él...''

egyébként a környékből 4 konkurencia is szokott havi rendszerességgel nálunk vásárolni :))
főleg azok akik ''csak rendelésre dolgoznak''...

(#2888) adik


adik
őstag

Az nyitott ajtóban (80cm széles) van egy 65cm széles reklámbábú addíg, amíg nem nyitunk , csak szellőztetünk. Eddig 2-en tolták félre, hogy ''már nyitva vagyunk?'', pedig még van 3 percük.
Kollégám átküldte a szombati termést, mindjárt beszúrom

Kettő, csipkebokor vessző!

(#2889) adik


adik
őstag

Előjáték: a vásárlók egy csoportja számára a ''nyitvatartási idő'', mint olyan, értelmezhetetlen fogalom. Számukra akkor van nyitva a bolt, ha a neki otthont adó épület a helyén áll. Tízkor nyitunk, de ők már fél tízkor itt állnak és nem számít a szemmagasságban elhelyezett ZÁRVA tábla, a csukott ajtó, a frissen mosott padló és az a tény, hogy odabent töksötét van és mindössze egy ember tartózkodik a bolt mélyén, ő is egy sarokban ül és pörköltet eszik kanállal, ők bejönnek, talán még köszönnek is, aztán jön az első mondat, ami szinte biztosan úgy kezdődik, hogy ''tudom, hogy zárva vagytok, de...''. Megjegyzem, e sorok írása közben csak két ember küzdötte keresztül magát az ajtóban felállított akadályon és kérdezte meg, hogy ''nyitva vagytok?'' Előző munkahelyemen volt olyan delikvens is, aki a félig lehúzott vasredőnyön keresztül érkezett a következőképpen: lehajolt, felhúzta, bejött, lehúzta maga mögött és megkérdezte, nyitva vagyunk-e.

1. Bezártunk, végre. Ajtó nyitva marad jó idő végett, nagy és nehéz akadály ajtónyílásba berak, megelőzendő a begyaloglást, mert sokan vannak, akiknek nem számít a felirat a táblán, akkor is bejönnek, ha idebent sötét van és nyitásig még félóra. Szóval nekiállok felmosni a kövezetet, éppen húsz perce vagyunk zárva, amikor ajtó felől zaj, fiatal pár áll ott és bekiabál, hogy ''mi csak egy ...-t vennénk''. Mondom, hogy 20 perce zárva vagyunk, pénztár lezárva, raktár lezárva, csak én nyalom a követ hűvös halomba meg kolléga várja, hogy indulhasson hazafelé. ''De hát csak máig van félretéve, hadd vegyük meg és már itt sem vagyunk''. Újfent vázolom a helyzetet, majd kollégára nézek, aki visszalép a Mátrixba és meghosszabbítja hétfőig a rendelést, közben közli velük, hogy mindjárt meglesz. Csaj áll, én mosok, kolléga gépel, 20 mp csend, majd csaj nem kicsit szemrehányó hangon: ''Lesz már valami, mert nem várnám ki, amíg felmosod az egész boltot. Vagy vegyük meg máshol?''. Csak magamban válaszoltam, különben nagyon megsértődtek volna...

2. Öreg bácsi bejön, kiegészítőt akar venni, műanyag árnyékolót LCD kijelzőre. Előkotrom neki, kibontom, mutatom, húzza a száját, mondja ez egy szar. Kérdem, miért? Tény, nem márkás, de azért. Mutatja, hogy tiszta kosz és karcos a védőlemez. Megemlítem, hogy az egy védőfólia rajta, éppen a karcolódás elkerülésére és majd le kell húzni, de nem hallja, hanem tovább mondja, hogy ez mekkora szar, új termékként árulni ilyet pofátlanság... kérdezem, hogy akkor kéri-e, nem válaszol, csak forgatja, a fény felé tartja újra és újra... átlépek a másik géphez, mert ő itt most lefoglalja a helyet, árulok egy kicsit, visszanézek, ledöbbenek: öreg, kezében egy bicskával éppen akkor állna neki lefeszegetni a védőfóliát, pontosabban a védőlemezt kiemelni a keretből. Odaugrok, kikapom a kezéből és harmadjára is elmondom neki tagoltan, hogy Ez Egy Védőfólia, Ami Azért Van, Hogy Védjen, Amíg Az Alkatrész A Helyére Nem Kerül... csak csóválja a fejét, újabb öt perc múlva megveszi, de egészen a pénztárig látszott rajta, hogy nem győztem meg.

Kettő, csipkebokor vessző!

(#2890) net84 válasza Integra (#2883) üzenetére


net84
őstag

biztos, csak nem szombaton :DDD

fejlemény:
- a régi gépet elvitte, úgy ahogy behozta, az újra most próbálom felizzítani a DOS-os nyilvántartást, számlázást és a win-es különféle banki progikat...

Read only...

(#2891) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

-jónapot, rúter és gép közé keresek azt a izét a nemtom mi a neve...
-wifis hálókártyát?
-nem tudom...
-vezetéknélküli...
-nem tudom hogy hívják...
-azt amikor nem kell kábeleken taposni...
-AZAZAZZZ!!!
-xy tipus 3960.-
-óóó nem is rossz az ár!
-milyen a rúter?
-hát jól működik!
-de milyen?
-honnan tudjam?
-van rajta antenna? wifis?
-nem tudom...
-mi a tipusa?
-azt se tudom...
-van rajta kiálló 5-10cm-es valami?
-ja, hogy az az antenna? az nincs
-akkor sajnos rútert is kell venni...
-??? de hát ez jól működik!!!
-sajnos a wifis rúter kihagyhatlan a rendszerből...
-de ha csak 2 gép közé kell?
-akkor is kell egy rúter... 8900.-Ft...+2db háló 2x3960.-
-óóó az nagyon sok... és mit csinálok a mostani jól működő rúterrel?
-elteszi emlékbe...
-és mennyibe kerül 20m kábel?
-2400.-
-ááá akkor a f@szom se fog ilyen sz@rokat venni... ki az a hülye aki áldoz ennyit erre?
-hát sokan... kényelmes, nem taposok a kábelen, nem fúrom szát a plafont és a falat...
-hát én inkább fúrok egy lukat... viszlát...
-@nyád :C

(#2892) Shadows válasza TheReMiXeR (#2891) üzenetére


Shadows
senior tag

gyenge aggreszió lelhető fel az írásodban kolléga ,de rá se ránts amég a föld kerek mindig lesznek láma userek :R

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#2893) Dzoli válasza TheReMiXeR (#2891) üzenetére


Dzoli
tag

Nálam azért ''sértődött'' meg az ügyfél, mert szerettem volna kímélni a pénztárcáját.
Mindenáron WiFi-t szeretett volna, kb 2 éve, én hülye meg nem akartam 30-40E Ft-os költségbe verni. De hiába mondtam neki, hogy általában van egy helye a gépnek, oda húz egy kábelt, és kész. :F
Ő még a budin is internetezni akart a notebookal. :))

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

(#2894) szepi79 válasza Dzoli (#2893) üzenetére


szepi79
őstag

wc-n PH!-t olvasni, az nem semmi érzés! már csak ezért is el kellett volna adnod neki :D

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#2895) net84 válasza Dzoli (#2893) üzenetére


net84
őstag

nálam szempont volt, hogy többek között a budin is legyen net :) A kert végéről már nem is beszélek...

wlan-ról egy nagyon jó sztori, nem is olyan régről:
csávó a 3 házzal arrébb lévő haverjával akarta megosztani a netet. Mondta, hogy mindent megold. A mutatvány ott bukott meg, hogy 2-3 böszme nagy fenyőfa és ténylegesen 3 ház volt köztük. Rálátás pedig zéró :)
aztán amikor megnéztük a költségvetést, hogy mibe iskerülne, hogyha össze lehetne hozni, akkor belátta, hogy jobban jár, ha előfizet ő is


[Szerkesztve]

Read only...

(#2896) sasa311 válasza Dzoli (#2893) üzenetére


sasa311
veterán

nem fogod elhinni, de egy barátom (renccerfőmókus egy nagyobbacska vállalatnál) a budin netezik. És ennek egy rettentő logikus oka van.
Úgy működik a rendszerük a cégnél, hogy mindenki a kis szarait szépen egy központi adatbázisba mentegeti. Erről az adatbázisról napi mentéseket csinálnak, bazi sok adat, meg mégbazi fontosabb.
Namost ugye reggeltől estig használják a népek, akik dolgoznak. Estétől reggelig meg használják pl. az üzletkötők.
Namost kb hajnal 5kor használják a legkevesebben, logikus, hogy ilyenkor kell menteni. Ő 5kor kell, elmegy slozira és ment, aztán megy melózni :DDD

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2897) Dzoli válasza sasa311 (#2896) üzenetére


Dzoli
tag

Jól van, meggyőztetek. Legközelebb még egy összacsukható fali konzolt is rátukmálok, hogy ne kelljen az ölében tartani a gépet. :R

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

(#2898) szepi79 válasza Dzoli (#2897) üzenetére


szepi79
őstag

ez... ez most sokkolt... úgy érted, még nincs neki???? :DDD :DDD :DDD

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#2899) Djuree válasza szepi79 (#2898) üzenetére


Djuree
félisten

:C :Y :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2900) Angeel


Angeel
csendes tag

Jaaaj egy csomó ingerült pasi akik nem tudják kiereszteni redesen a gőzt!!! ;)
Szegény asszonykák mit kaphatnak otthon?! :))
De azért ti is szeretitek ám a munkátokat ez is süt!Csakhát ti nem vagytok nők..... :R

Jó munkát mindenkinek mára!És csak higgadtan,mosolyogva!!! :DD

„A szavak arravalók, hogy elrejtsék gondolatainkat!”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.