Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2251) ML320


ML320
aktív tag

Az autóba beülök, megnézem, kipróbálom, kérek egy tesztvezetést.
DE!
Utánna nem közlöm az eladóval, hogy nem tetszik a színe, és amúgy unatkoztam otthon, olvastam pár autós cikket, és csak ki akartam próbálni. És nem úgy megyek tesztvezetésre, hogy még jogsim sincs. Bár elvárható a kocsit értékesítőtől, hogy magyarázza már el a vezetés lényegét, hiszen csak pár kart meg bigyót kell rángatni.
Ja, és egy nap képzeljün el 5-6 ilyen mentalitásút... :O

Ember tervez, Isten perverz...

(#2252) ML320 válasza E(L)MO (#2250) üzenetére


ML320
aktív tag

Megfeledkeztél még egy nagyon fontos tényezőről: olcsó is legyen! Mert ha nincs, de pár napon belül leszállítható, akkor jön a kedves kifogás, hogy ''cipőt sem megrendelésre veszünk.''
Ha meg van, akkor drága! Inkább várok két napot, és berendelem a netről...

Ember tervez, Isten perverz...

(#2253) E(L)MO válasza ML320 (#2252) üzenetére


E(L)MO
csendes tag

Hát ez az. Ettől nekem is feláll a szőr a hátamon. Ahogy kollégám is szokta mondani, nem veszek autót, ha nincs jogosítványom. Bár nekem semmi bajom a 3 napos cseregaranciával. Jó dolog, ha pédául azzonnal ki tudod otthon szűrni a hibát, visszaviszed, kicsrélik azonnal, és nem kell egy hónapot várnod. De azt már igencsak kifogásolom, hogy ''a nem tetszik a színe'' és ''a nem szép a képe'', meg a hasonló utalgatásokkal hoznak vissza termékeket.
De ezeknek még ez sem elég, beír a vásárlók könyvébe, mert egy egy hete vásárolt lapot nem cserélek ki azonnal? Nevetséges. És még neki áll feljebb?

[Szerkesztve]

If you can't beat your computer at chass, try kickboxing.

(#2254) sasa311 válasza blunt (#2246) üzenetére


sasa311
veterán

Ezért van az, hogy ''nálatok'' kismillió díszf@sznak nincs is gépe, egyszerűen 20 naponta kicserélgeti az alkatrészeit, csak mindig más boltba, mert bót van van elég.. vicces.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2255) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

nekem ez a kölcsönzős dolog épp nyomtatóval esett meg, visszahozta a p@rasztja, hogy így meg úgy... de érdekes módon 1/3-át kinyomtatta... pénz vissza és közöltem, hogy nagy ívben kerüljük el egymást...

volt egy srác, attól besz@rtam :))
vett egy agp-s videókarit... gödöllőtől 20kilométerre hazaviszi, majd jön vissza 1 óra múlva, hogy ''nem jóóóó, nem megy bele a foglalatba!''.
Kicseréltem pci-e karira... 1 óra múlva jön ismét ''nem jóóóóó, még is csak a másik kell!''
No öcsém... erre mit mondjak?
vga 12ezer + 6*20km benzin :))

(#2256) Shadows


Shadows
senior tag

szerintem ha americát akarjuk kis országunkal összevetni akkor magyarországon 1ÓRAI bérből hol töltöd tele a tankot sehol ha mi is úgy élnénk mint ők nekünk is más lenne a mentaitásunk DE mivel a magyar ember kib@szott kabzsi és magasról Lesz@rja hogy ha neki nem jó akkor annak se legyen 1 fokkal se jobb, és ez is csak nevelés kérdése csak sajnas minden generáció negatív mentalitással neveli a gyerekét (én is így fogom mert különben kinézik megtapossák széttiporják ebben a sz@ros világban MAGYARORSZÁGON meg általában!!!!)

USA kb 500 év alatt többet fejlődött 2-SZER mint mi 1000 év alatt pedig a lehetőség adott volt!!!

Ja és SZERINTEM

[Szerkesztve]

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#2257) E(L)MO válasza Shadows (#2256) üzenetére


E(L)MO
csendes tag

SZERINTEM meg csak neveltetés kérdése. Ha szarrágónak neveld a gyerekedet, akkor meg azért fogják kinézni a többiek, ha meg nem, akkor meg azért. Én nem fogom mások igényei szerint nevelni a kölykeimet, csak azért, hogy ne nézzék ki. Én normális gyereket szeretnék, az élet majd úgyis megtanítja, hogy milyenek is embertársai, és kihez, hogyan kell viszonyulni. Ha a szart fossá gyúrod, az akkor is szar marad. SZERINTEM.

If you can't beat your computer at chass, try kickboxing.

(#2258) g@bo válasza BITBOYS (#2247) üzenetére


g@bo
nagyúr

magyarországon nem adnak vissza pénz / nem multi / de van úgy, hogy le sem vásárolható, én 30 perc után vittem vissza a mustárba egy origi csipszett hűtőt /1990 ft/ se levásárlás se semmi, húzz a p...ba. lehet gagyizás volt az én részemről is? passz. :DDD

volt olyan fackalap, elvittel asus wl520 rúter, visszajön 2 nap mulva hogy nem is rúter kellett neki, hanem acces point, de a cucc kibontva, a cd összetapogatva, a zacskók széttépve. na, ezt hogy adjam el?

sokan jönnek be úgy, hogy csak akkor viszik el az 1000 forintos /a szutyok mindenek felett / hangfalat, ha előtte a gyerek otthon letesztelte, és ha nem jó, visszahozhassa.

ezeknek mondom, vegyél szembe a festékbótba 2 flakon neoluxot, festegessen otthon a kiskancsó, ne diszkózzon. :(

(#2259) Shadows válasza E(L)MO (#2257) üzenetére


Shadows
senior tag

Igen igezad van valahol csak nem mindegy hogy azé nézik ki mert ő a császár király vagy azé mert mindig át lehet baszni meg tutyimutyi

Én nem fogom mások igényei szerint nevelni a kölykeimet, ezt ott kurtad el már bocs hogy az életnek vannak igényei mint ahogy a társadalomban élésnek is és csak rajtad múlik hogy a gyereknek milyen lesz a tekintélye x korig x kor felett meg rajta de az alapokat tőled tanulta

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#2260) E(L)MO válasza Shadows (#2259) üzenetére


E(L)MO
csendes tag

Nem hiszem hogy valaki ''császár király'' lehet, akkor morálisan igénytelen. Bár az nézőpont kérédse, hogy neked ki a ''király'', és mitől az. Ha nyugodt a lekiismeretem, az nekem sokkal többet számít, mint az, hogy kurva nagy Mercedessel járok. Úgyhogy csak így tovább. No comment. Részemről a nevelés kérdése lezárva.

If you can't beat your computer at chass, try kickboxing.

(#2261) ML320 válasza Shadows (#2259) üzenetére


ML320
aktív tag

Manókám négy évesen megjegyezte az egyik ruhájára:
''Csak nem képzeled, hogy ezt felveszem?!?''

Szeptemberben suli... :F

Ember tervez, Isten perverz...

(#2262) Shadows válasza E(L)MO (#2260) üzenetére


Shadows
senior tag

de most ez van itthon meg kedves BILL gates is ugy kezdte hogy átkurta a haverját lenyulta a cuccát és most ő a világ leggazdagabb embere. részemről is lezárva

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#2263) E(L)MO válasza ML320 (#2261) üzenetére


E(L)MO
csendes tag

:)

If you can't beat your computer at chass, try kickboxing.

(#2264) TheReMiXeR válasza Shadows (#2262) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

MEGA LOL :C

az emberek mindenhol egyformák... vannak kapzsik és alig kapzsik...
kívételt képez talán Tibet :))

(#2265) E(L)MO válasza TheReMiXeR (#2264) üzenetére


E(L)MO
csendes tag

...és mindenki magából indul ki...

If you can't beat your computer at chass, try kickboxing.

(#2266) bLaCkDoGoNe válasza Shadows (#2256) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Szerintem nézz utána kicsit a történelemnek, mielőtt baromságokat írkálsz:
- 500 éve USA?
- Flame nélkül, de olvass kicsit pl. a rabszolgaságról is, hogy ez mennyiben segítette elő az usákok gazdasági fejlődését, pl.
- Fennállása óta a területét tulajdonképpen nem érte semmiféle támadás (és itt most el kellene felejteni a 9/11-et, ami (azzal együtt, hogy sajnálok minden egyes áldozatot, de) az európai, ázsiai, afrikai dolgokhoz képest sehol nincs). Tatárjárás mond valamit? Török hódoltság? Második világháború?
- Adott volt a lehetőség itthon a fejlődésre? Igen, adott lett volna, ha nem lenne az a szerencsétlen dolog, hogy mindig egy nagyobb ország/birodalom érdekszférája/része voltunk.

Szóval nem kellene itt az észosztás ilyen magas lóról.
Ja, és a ''kabzsi'' az ''kapzsi''. (Tudom, siettél.)

Mod: Sorry az offért.

[Szerkesztve]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2267) Csepy válasza Shadows (#2256) üzenetére


Csepy
senior tag

Az USA idén 224 éves (1783 Szeptember 03.). Az 500 igencsak messze van még...

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#2268) 3psilon válasza bLaCkDoGoNe (#2266) üzenetére


3psilon
aktív tag

Beza. És az amicsik se olyan gazdagok ám... a magas G(D/N)P a multik miatt van. Ott is sok a hajléktalan, meg ha jól tudom, a TB rendszer sincs a topon. Az adók jó részét meg hadseregre és efféle kutatásokra költik.

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#2269) Ygg


Ygg
senior tag

Az USA-t inkább ne is emlegessük...

(#2270) szepi79 válasza Csepy (#2267) üzenetére


szepi79
őstag

Az USA idén 224 éves (1783 Szeptember 03.). Az 500 igencsak messze van még...

annál nagyobb a fejlődés! :DDD

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#2271) sasa311


sasa311
veterán

Ne emlegessse már a sok IQ betyár itt az USA-t, hogy az így meg úgy meg jó.
Tessék elmenni, kilépni miami beachről, és megnézni mondjuk egy gettót vagy a harlement... Egy cigánytelep itthon lluxuspanzió + biztonságos mint egy bankszéf az ottani állapotokhoz képest.
Rögtön ezután elolvasni a történelemkönyvet, rájönni, hogy milyen kivételezett földrajzi adottságok segítik ott a ''fejlődést''.
Mindezekután rájönni, hogy az emberek 95%ának az iskolázottsági szintje ott a magyar átlag töredékét éri el.
Utána elgondolkodni a hülyeségeken.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2272) bullseye


bullseye
addikt

Ha kérhetném, a topic címét nézze meg mindenki, és annak megfelelően szóljon hozzá.

Vendégmodera vagyok, így rendet tenni semmi jogom, de egy bűnbánat ön-átszerkesztés hullám, ami eltűnteti a magvát is ennek az offtopik országvetélkedőnek, erősen visszaadná a hitem a T. olvtársakban.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#2273) Shadows válasza Csepy (#2267) üzenetére


Shadows
senior tag

odafigyeltél volna akkor Kolumbusz, 1492-ben fedezte fel americát a magyarok 894-ben hódították meg a kárpát medencét ugye nem a fejlett és jeggyzett civilizációra gondoltam

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#2274) Shadows válasza bLaCkDoGoNe (#2266) üzenetére


Shadows
senior tag

Igen, adott lett volna mint pl az usának is mert ő is gyarmat volt ugyebár és az alárendeltségből lett ami most mi is lehettünk volna de elkurtuk nem kicsit kib@szottul mint pl most de mindegy........


mert szétoffoltuk a topicot kérjük közösen a modot hogy takaritson mert így elég off lett

[Szerkesztve]

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#2275) TheReMiXeR válasza E(L)MO (#2265) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

jaja pontosan :))
én is a pénzből élek, minél több van annál jobban élek...
csak sajnos nem így van...

(#2276) Shadows válasza TheReMiXeR (#2275) üzenetére


Shadows
senior tag

minnél több van annál többet kell adózni (vagy annál többet kell sikasztani :B :U )

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#2277) E(L)MO


E(L)MO
csendes tag

Jó reggelt. Megint egy kellemes szervizes nap. Éljen a fejlődőképes AMD, és a legyőzhetetlen Intel.

If you can't beat your computer at chass, try kickboxing.

(#2278) ML320


ML320
aktív tag

Na, a reggeli telefonom feldobta a napot. Mert ugyebár 7.50-kor már csörög a kis édes :)
- Jó napot! Nem megy a frájmál!
- A micsoda? :F Hogy már megint egy paraszt állat...
- Frájmál! A levelezés! És még ezek informatikusok!
- Tehát a freemail... A szervízbe 8 óra után lesznek bent a kollégák, akkor kellene megpróbálni...
- Ó, megvan a mobiljuk, majd hívom őket azon.

Ember tervez, Isten perverz...

(#2279) #47053824 válasza g@bo (#2221) üzenetére


#47053824
törölt tag

''köcsög nép a magyar, nem csak vásárlásban, összességében.''

''amit tiltunk fórumunkban:
ha a hozzászólás faji, vallási, nemzeti, nemzetiségi, nemi, politikai, egyéb hovatartozást sért''

kiváncsian várom a választ arra, hogy ilyenkor hol vannak a moderátor urak??? vagy a magyar emberre bármi mondható??? ha azt mondom hogy köcsög nép a zsidó, akkor sem tesztek semmit???

neked pedig mint magyar ember üzenem: bekaphatod a f@.....

(#2280) Ygg válasza #47053824 (#2279) üzenetére


Ygg
senior tag

:R :R :R :R :R :R :R

(#2281) PazsitZ válasza #47053824 (#2279) üzenetére


PazsitZ
addikt

Nem mondom, hogy nincs igazad, mert konkrétan igen. De! Amit g@bo írt abban is van igazság sajnos, mégha durván is fejezte ki magát...
És én mint magyar ember mondom, mi magyarok tényleg hülyék vagyunk bizonyos szempontból ;]

g@bo: Konkrétan például USA-val összehasonlítani se szerencsés, de szerintem ott sem ''sz@rnak rózsaillatút'' ;] , megvan az amerikaiaknak is a maguk hibái.

[Szerkesztve]

- http://pazsitz.hu -

(#2282) Racecam válasza g@bo (#2221) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Szerintem egyetlen népcsoportot se köcsögözzünk le, még akkor sem, ha magunkat is a ennek a népcsoportnak a tagjának tartjuk.

Péter80: Ne hisztizz, egyszerre mindenütt nem lehetünk ott. Erre való a modker, oda be lehet írni, ha olyasmit tapasztalsz ami alapelveket sért, vagy egyszerűen nem tetszik. Az viszont, hogy ida beírod nem jelenti azt, hogy ezzel feljogosítva érezd magad, hogy mindjárt Te is hasonlóképpen nyilvánulj meg.
Ettől függetlenül, egy kicsit máskép veszi ki magát, ha egy cigány cigányozik, vagy egy zsidó zsidózik, netalán egy magyar magyarozik.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#2283) Ygg válasza PazsitZ (#2281) üzenetére


Ygg
senior tag

''És én mint magyar ember mondom, mi magyarok tényleg hülyék vagyunk bizonyos szempontból ''

Sajnos igen, legfőkképpen azért, mert kishitűek, lemondóak lettünk, nem hisszük el, hogy mi sem vagyunk se jobbak, se rosszabbak másnál.

Amúgy g@bonak persze, hogy van 1-2 dologban igaza.
De!
Nekem sok ami munkatársam, haverom van.
Van, amelyik a tipikus bunkó, képzetlen, arrogáns, buta amerikai sztereotípiájának élő megjelenése. (Na, ezek nem haverjaim).
De van, aki normális, okos, tájékozott, segítőkész, emberileg nagyon normális, kedves.
De mindkét csoport megegyezik abban, hogy egyik csoport sem fikázza a saját hazáját,
és büszke arra, hogy amerkai.



Hogy témánál maradjunk, ma senkinek sincs jó sztorija?
Ma nincs kimenő a zártosztályról?
Mostanában csak olyanokkal találkoztam, akik -használtüzletben, ugye-
púpos, kifolyt kondinál bizonygatták, hogy tökéletes az alaplap.

[Szerkesztve]

(#2284) BITBOYS válasza Ygg (#2283) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ma betántorgott két alkesz tévedésből, egyebet nem tudok mondani.:)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#2285) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

én meg vettem ma 2db 4000.- Ft-os lepedőt ezeré egy nem magyar de nem is amerikai szolármentől utcáról bejövet :))

forgalom szinte nulla, de a diliház szellőztetve vagyon máma is...
igaz, ma csak a tinik járkálnak fel és lefelé...
lapos és tartós billentyűt keresett az imént egy 148cm magas leányzóóó...
mikor említettem neki, hogy mindegyik tartós marad ha nem használja, akkor nagyott nézett... most erre mit mondjak neki? nincs olyan billem nem is használtam még soha...

(#2286) BITBOYS válasza TheReMiXeR (#2285) üzenetére


BITBOYS
addikt

''lapos és tartós'' azok a fránya betét reklámok. :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#2287) PazsitZ válasza TheReMiXeR (#2285) üzenetére


PazsitZ
addikt

Miért nem rendeltél neki egy ilyet: [link]
Lapos, vízálló, tartós :D

- http://pazsitz.hu -

(#2288) ML320 válasza Ygg (#2283) üzenetére


ML320
aktív tag

Tegnap kerestek infrás netet...
A végére kiderült, hogy a külvárosban fog valamilyen nem titkosított hálózatot a gyerek, és mindenképpen be akarta bizonyítani, hogy az a Szombathelyen ingyenesen használható net. Sőt, azt egész Szhelyen lehet fogni! Kivéve itt nálunk a boltban... Még mindig csak a saját hálónkat látom.
Elmagyaráztam neki, hogy egy repeatert szeretne venni. Erre meg azt akarta, hogy behozza a gépét, és állítsuk be neki. Mármint a szomszéd kódolatlan hálójának az erősítését itt csináljuk meg a boltban... Maximális diszkrécióval lettek elhajtva :DDD

Meg egy másik srác keresett hálókártyát. Mondom van ilyen 1.600-ért. Erre jön a visszakérdés: olcsóbb???

Csajszinak CD kellett. Olcsó. Abból csak Philips volt.
- És az jó?
- Mire kell?
- Szakdolgozat.
- Arany kicsi csillagom... Szerinted megnézi valaki is azt a nyamvadt lemezt...? Arra jó lesz.

Ember tervez, Isten perverz...

(#2289) Jorus válasza Jorus (#1646) üzenetére


Jorus
nagyúr

Azóta sem hívtak, hogy megjött a bill... Lol. :) Még szerencse, hogy nem vártam rá.

Még mindig jó a topic, és amint látom még mindig szeretik a házhoz csavarozni az alaplapokat. :DDD

[Szerkesztve]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#2290) szepi79 válasza Racecam (#2282) üzenetére


szepi79
őstag

Ettől függetlenül, egy kicsit máskép veszi ki magát, ha egy cigány cigányozik, vagy egy zsidó zsidózik, netalán egy magyar magyarozik.

igen mer azt nem sipolják ki a szauszparkban :DDD

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#2291) Ygg válasza szepi79 (#2290) üzenetére


Ygg
senior tag

szauszpark rulez!
LOL

(#2292) True


True
aktív tag

Sziasztok!
Nem tudom volt-e már ilyen HSZ, és hát olyan sokat visszaolvasni... :DDD
Pc szerviz, nő gépet behoz hogy eszi a CD-ket(ez ugy 3-éve), mondom oké de hogy érti?
Hát berakja a lemezt és nem adja ki...
Oké, gép bedug, bekapcs, rendszer feláll (XP), (ODD tálca nélküli Pioneer), korong behelyez, beolvas, kiadat...
Nő: Ezt nem értem... A többi lemez vajon hová lehet...?
Néztem furcsán, és már jőtt is a 4X csillag...
Nem hinnétek de amit a CD meghajtó alatti résen betudott tolni az vagy fél szatyornyi lemez volt...
Kár hogy az arcárol nem készűlt célfotó...

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#2293) macilaci78 válasza ML320 (#2251) üzenetére


macilaci78
nagyúr

És az autós nyilt napok? ;] Nem volt jó a példa.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#2294) True válasza True (#2292) üzenetére


True
aktív tag

Mindenesetre ez sem egyszerű... [link]

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#2295) Gabás válasza True (#2292) üzenetére


Gabás
addikt

volt már ilyen, de még csak floppykkal :))

(#2296) Daweee válasza True (#2294) üzenetére


Daweee
őstag

Hát ez valami szörnyű :D
2292-re: szerintem megéri végigolvasni a topicot, ez az egyik legjobb a ph!-n :DD

(#2297) Jorus válasza True (#2294) üzenetére


Jorus
nagyúr

Itt van a lelkem. [link]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#2298) Ygg válasza Jorus (#2297) üzenetére


Ygg
senior tag

Hát ez kész...

(#2299) True válasza Ygg (#2298) üzenetére


True
aktív tag

Ja nem eccerű, nincs is iwiwem meg nem is érdekel, de mindegy, viszont az mindenesetre biztos hogy végigolvasom az ősszes HSZ-t... :R

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#2300) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

2300

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.