Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2879) net84


net84
őstag

no! Azt már péntek este tudtuk, hogy nem lesz ezen semmilyen xp, főleg mikor kiderült, hogy valami irdatlan kicsi hdd van a gépbe.
Koléga sacc.-ra 2 GB-ra tippelt.
6GB-os, de arra is egy kapacitás limit volt rájumpolva. (de ne rohanjunk ennyire előre)
Kiajánlottam neki egy teljesen új gépet. Ugyanis:
- kicsi a HDD (kiszereléskor ugyan kiderült, hogy kicsit nagyobb eredetileg, de még így sem egy bajnok)
- kevés a memória (256MB, amit bele tudnék rani, azt meg nem eszi a lap)
- a proci még csak-csak (Cel. 1Ghz)
- az egész rendszer instabil
- a raid kártyához én keressek drivert, ha szerencsém van, akkor fél nap intenzív keresés után találok olyat, amivel működik rendesen az XP
- kell bele plusz USB PCI kártya
- nekünk nem sikerült elindítani, a gépet normálisan, mert a bill-t kifagyasztotta, a ps/2 egeret nem látta :)

Ezúton üzenem a kedves kollégának, hogy az eladóteres kollégák (azok mi volnánk) szervíz-billentyűzetét és egerét én dobtam le erélyesen a földre, minekután vagy az vagy az egér vagy mindkettő elhalálozott.

Kapott inkább egy AM2-es mATX irodai konfigot, kérésére a lehető legkissebb házba, hogy beférjen az asztalba :DDD
További kérései az új géphez:
- hétfő reggel nyitásra jön mindkét gépért (10:30-kor tudtam vele megbeszélni, hogy mi legyen)
- xp, két külömböző banki program (1. telepítése megtörtént, élesíteni nem tudtam, mert semmilyen felhasználói adatot nem adott meg, a második meg termékazonosítóval kezdte a telepítést, tehát azt még fel sem tudtam telepíteni)
- a dokumentumok a régiről kerüljenek át az újra (ez majd hétfőn, mert örültünk, hogy le tudta a másik kolléga szedni az adatot a régiről, annyi idő alatt, míg összeraktam az újra és felteledett az XP)
- a teljes levelezése kerüljön át az újra, beleértve a beállításokat (jelszót nem tud, állítása szerint nincs)
- minden ikon, minden programról legyen kint az asztalon
- és kimaradt a lényeg: internet beállítások :DDD

Mindehhez társul az, hogy összesen 11k volt a bruttó forgalmunk ma délelött.
Ami a következőkből állt:
- 10db CD lemez, 20 db DVD lemez és egy 2GB-os kingston pendrive kedvezményes áron
2 vásárló, és 3 érdeklődő volt ma összvissz, aki bejött, 3 telefon volt, abból 2x az egyik vásrló telefonált, egyszer pedig eme kedves ügyfél, akinek a gépéről készültek a fényképek.
(aki pedig péntek este 19:10-kor ért a boltba, ma kicsit elöbb jött: 11:58 :DDD )

Read only...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.