Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2501) erdey_a válasza TheReMiXeR (#2487) üzenetére


erdey_a
őstag

Namost ez a pluszos, minuszos dolog nálunk itt a cégnél (mondjuk nem számtech, hanem járműipar) egy ízben komoly fejtörést okozott.
Az egyik vevő reklamálta, hogy a pótalkatrész szettekben a csavarok a korábbi minuszos helyett most pluszosok.
Persze mindenki elkezdte vadul méricskélni a csavarokat, hogy miért pluszosok.
Aztán kisebb agyhalál kiséretében megszületett a megoldás. Eddig ugyanis hagyományos ''-'' csavarhúzónyílású csavarokat kaptak, most meg csillagot ''+''.

Vérboci

(#2502) blackvinyl válasza erdey_a (#2501) üzenetére


blackvinyl
tag

wehehe :DD + -

Olvasd el (végig) mielőtt privátot írnál. Köszi! http://bit.ly/1e0TBbE

(#2503) Shadows válasza erdey_a (#2501) üzenetére


Shadows
senior tag

te jó isten :W :W

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#2504) net84 válasza erdey_a (#2501) üzenetére


net84
őstag

és a * meg a torx?

Read only...

(#2505) Player1233


Player1233
újonc

Sziasztok!

Először is nagyon jó a topik, kb. 2 hete fedeztem fel, de muszáj volt végigolvasnom, mielőtt hozzászólok.
Olvastam, hogy gyakran jönnek be hozzátok is olyan terméket keresve, amit nem értékesítetek. Ez nálunk is elő szokott fordulni. Én ilyenkor már a minden mindegy alapon, legalább próbáljunk belőle hasznot csinálni elven, azt szoktam mondani, hogy az nincs, ......-tal foglalkozunk, de ha már bejött, akkor szólnák, hogy van most egy nagyon jó akciós ajánlatunk .....-ra. Persze előtte gyorsan megpróbálom leszűrni ránézésből, hogy mit lehetne eladni neki. Pl. van-e számítógépe otthon, és hogy most akciós a valamilyen jó nagy tárhellyel bíró winchester, vagy pl. érkeztek nagyon jó árban webkamerák. Volt így többször is, hogy vevő lett belőle, vagy megtudta, hogy hova kell jönni máskor, amikor ilyen témában keres árút. És nem mellékesen, nem érezte magát hülyének, hogy rossz helyre jött be.

Egy történet:

Kb. 2 hónapja odajött hozzám egy srác, hogy vett itt kamerát, hogy beköttette a netet is, de az ismerősével nem tudják használni.
Erre persze megkérdeztem, hogy milyen op. rendszerük van, feltelepítette-e, meg hogy a netes kapcsolat jó-e.
Válasza, hogy persze igen, de hiába kapcsolják be a kamerát mindketten, és hiába lépnek fel a netre mindketten, nem akar működni, pedig csetelni azt tudnak, de a kamerában nem látják egymást.
Szegény ember azt hitte, ha bekapcsolják mindketten a kamerát, felmennek a chat.hu-ra, akkor majd összejön nekik a webkamerás kapcsolat is egymással. :U :)
Megmutattam neki az msn-t, meg a skype-ot, hogy pl. azok olyan programok, amelyek lehetővé teszik ezt számukra, és közben nagyon vigyáztam rá, hogy ne érezze magát hülyének (láttam rajta, hogy már rádöbbent).

A 30 éves kor felettiekre jobban jellemző a digitális írástudatlanság, iskolás korukban ugye még nem volt általánosságban elterjedve a PC, nem sokan tanulták általános suliban, középsuliban a számítástechnikát. Mostanában egyre több idősebb személy jön gépet vásárolni, és netet is köttetni. Én elismeréssel vagyok feléjük, hogy egy számukra eddig idegen dologba bele mernek vágni, mert hallották, hogy milyen jó, és milyen hasznos is tud lenni. Ezért, amikor furcsákat kérdeznek, én természetesen veszem, és az igényfelmérés után ''konyhanyelven'' magyarázom nekik a dolgokat, hogy mi micsoda, miért. Valamint nem érdemes sok választási lehetőséget adni nekik, mert az csak összezavarja őket, és elkezdenek újra kérdezősködni, hogy akkor melyik miért.

Ezek röviden az én tapasztalataim, ha vannak nektek is hasonló fortélyaitok, azt kíváncsian várom.

(#2506) szepi79 válasza Player1233 (#2505) üzenetére


szepi79
őstag

[vicces]hát szerintem ilyen hozzáállással nem sokra viszed ebben a topikban, tessék legalább egy szánalmas lúzert kifigurázni minden egyes hasonló napi jótettért... [/vicces] :DDD

irigyellek a birkatürelmedért. mondjuk a netkamerás topikban semmi gáz nem volt, ha feltepíti magának a fickó a kamerát és bekapcsolja, akkor annyira nem analfabéla, mint az itt kifigurázott alakok. és nem is annyira bunkó, hogy nyálfröcsögve követelje vissza a pénzét, hanem kérdez és tanul. bárcsak több ilyen lenne...

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#2507) Pyton válasza parandroid (#2491) üzenetére


Pyton
aktív tag

Emlékszem, jópár éve egy 286-os gépen szerettem vona futtatni valami ősrégi dosos játékot, de ''igazi'' DOS bootflopi nem volt kéznél, csak w95/98-as. Persze jött is az üzi, hogy minimum 386-os proci kell :D

Olyat is hallottam, hogy 386-osra is feltettek xp-t, erről mit tudtok? Vagy baromság?

(#2508) Player1233 válasza szepi79 (#2506) üzenetére


Player1233
újonc

Na vazz, pedig én akartam rögtön lenni a legjobb arcok egyike, de nem jött össze. :O ;)
Ahhoz mit szólsz, hogy fickó a Comodor 64-be szeretett volna cd meghajtót, hogy fel lehessen rá rakni a Windowst? :Y

(#2509) szepi79 válasza Player1233 (#2508) üzenetére


szepi79
őstag

mindjárt jobb :DDD

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#2510) Peet210 válasza Player1233 (#2508) üzenetére


Peet210
őstag

Azt nem kérdezted meg tőle, hogy mégis milyen windows-t szeretne? ;]
Ezután mint potenciális vásárlónak felajánlasz egy dvd olvasót és mellécsomagolsz egy Vista-t :DDD ;]

Today's record, is tomorrow's motivation

(#2511) net84 válasza Peet210 (#2510) üzenetére


net84
őstag

egy ultimate edition-t :DDD

aztán mikor nem sikerült neki a telepítés, akkor adsz mellé valami gépet is...

Read only...

(#2512) ML320 válasza szepi79 (#2506) üzenetére


ML320
aktív tag

Hétvégi termés:
Szomszéd a héten beköttette a netet!
Az előzményekre csak rápillantottam... Egy asszony, két gyerek nem akadály... :D Az első reklamációja viszont az volt, hogy nem kapja meg a leveleket, pedig mindenki mondta neki, hogy küldött. Amikor beállítottam, a saját magának megcímzett átment, tehát jónak kell lennie! Meg is nézem. Küldés és fogadás. 16 üzenet...
- Ööööö... Azt a gombot meg kell nyomni?
- Viszlát!

A másik ma reggel történt:
- Olcsó DVD-író?
- 6-7ezer
- És melyik a jobb?
- Ez meg az, 8 körül van az áruk.
- És az ötezer forintos?
- :F
- Rajta van az árlistán!
- :F :F
- Legelső tétel: DVD-ROM...
- Az csak olvasó...
- ŰŰŰŰ!!! ÁÁÁÁÁÁ!!! ÓÓÓÓÓ!!! Ez ciki!!
- De még mennyire! Persze informatikus mérnök hallgató...



[Szerkesztve]

Ember tervez, Isten perverz...

(#2513) #21346560


#21346560
törölt tag

Bácsi bejön, nótbúkkal hóna alatt... A word nem jól tördeli a sorokat...
Főleg hardver bót vagyunk azé megnézem :)
Kát, hogy nem tanultam offisz kezelést :B

(#2514) FehérHolló válasza ML320 (#2512) üzenetére


FehérHolló
veterán

Az, hogy infomérnök hallgató, még nem jelent semmit... Év elején olyanok szállingóztak infos levlistán, hogy mit jelent a hálókártyáknál, hogy 100Mbit/sec..? Szégyeltem, hogy közéjük tartozok.

Skynet is real. It's called Google.

(#2515) erdey_a válasza Shadows (#2503) üzenetére


erdey_a
őstag

Kábé így vertük mi is a fejünket a falba.
Hát még ha elárulom, hogy az említett cég Japán és Isuzunak hívják :DDD

Vérboci

(#2516) Shadows


Shadows
senior tag

fickó bejön megveszi a freedosos hp notit és megkér hogy ugyan tegyük már rá neki azt a bizonyos bill féle op rendszert, rendben megcsinálom driver támogatás =0 lemez nincs miért lenne jó, összehozoom elviszi másnap jön vissza hogy a nem dobozos és nem is oem bill féle op rendszert ő BEREGISZTÁLTA az ominózus cégnél és hogy 30 hardvertz letiltott, valakinek elvitte hogy ugyan hasonló op rendszert tegyen fel csak a drivereket nem tudták feltenni rendesen meg hang sincs,...... eszközkezelő megnyit totál kászosz rendberak örül mivel tartozik??? kérdi szeréényen!! én meg mondom hogy szeretem a sonkás pizzát vazze


:O :O :O és még éhes vagyok :C

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#2517) net84 válasza Shadows (#2516) üzenetére


net84
őstag

reggel korán még ehes vagy?
olcsón megszámítottad - ha összegbe kéred el a pizza árát, lehet, hogy nem maradsz éhes...

Tegnap az egyik helyi autószervízből jött be egy fazon és Java Card 2.2.2.0 kompatibilis kártyaolvasót keresett. :DDD Egy ''kicsit'' felfele nyomott áron ajánlotta ki neki a kolléga (és közölte, hogy csütörtökön lenne itt legkorábban), mondta, hogy átadja a főnökének és jelentkeznek, ha kell.
Délután felhívott a főnöke, hogy mire lenne itt legkorábban.
- Csütörtök.
- Elöbb nem lehetne? Mondjuk holnap reggelre?
- sajnos nem, kolléga szerdán megy áruért, és a cégnél csak szeményesen átvétel létezik.
- Futárral sem lehet megoldani?
- sajnos nem, mert nem küldenek le futárral árut. (külömben is, ha én hétfőn du. 3-kor odaszólok, hogy kell, megcsinálják a számlát, előre elutalom a lóvét, feladja a csomagot, nagy szerencse kell ahhoz, hogy másnap reggel itt legyen)
- biztos?
- biztos!
- akkor megpróbáljuk máshogy megoldani, ha nem sikerül, akkor még telefonálunk.

Aki nem tudná, a gépjármű vizsgabázisoknak május 1. óta kötelező többek között ez a kártyaolvasó is. Ciki!

Read only...

(#2518) Shadows válasza net84 (#2517) üzenetére


Shadows
senior tag

Java Card 2.2.2.0-és ez mire jó????

sonkás pizzára ami min 30 centi mindig éhes vagyok

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#2519) net84 válasza Shadows (#2518) üzenetére


net84
őstag

valami biztonsági cuccoshoz kell
[link] <ezit az ni :)

Tegnap óta ma ebédelek először (tegnap valahogy kimaradt, du3-kor meg már mind1 volt), most jött meg a foghagymás tejfölös pizza :DDD

Read only...

(#2520) ML320 válasza net84 (#2519) üzenetére


ML320
aktív tag

Egy darabig slágercikk lesz, de legalábbis amíg az összes vizsgabázis elindul... :D

De szerintem utánna jön majd a következő elektronikusan tesztelt kitaláció...
Az is érdekes, hogy mi is csak ezt a helyet találtuk meg, nem? Senki más nem foglalkozik vele, és még a nagykerek is lepasszolják a kérdést...

[Szerkesztve]

Ember tervez, Isten perverz...

(#2521) Balinov válasza net84 (#2519) üzenetére


Balinov
félisten

uggyanezt adták másfél éve a K&H elektronikus számlacsomagomhoz elektronikus bankkártyaolvasónak.fejből mondom,de még tán a típusszám is megegyezik 1:1 .-ben

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2522) ML320 válasza Balinov (#2521) üzenetére


ML320
aktív tag

Túl sok lenne raktáron :F
:DDD

Ember tervez, Isten perverz...

(#2523) szepi79 válasza ML320 (#2520) üzenetére


szepi79
őstag

mi cryptocardot forgalmazunk, az is ilyen HW/SW token alapú titkosítással/beléptetéssel foglalkozik. nem rossz kütyü, csak a magyar piacon eladhatatlan :DDD

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#2524) Balinov válasza ML320 (#2522) üzenetére


Balinov
félisten

elképzelhető,valami 2-3k-s éves díja van a komplett díjcsomagnak.amugy faint cucc,tényleg

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2525) adik


adik
őstag

Igen, tudom, én vagyok a f@sz, hogy magamból indulok ki, de akkor is: hogy az életben van az, hogy van arca bejönni a parasztnak, zsírúj cuccot kibontat, (és most jön a bajom: ) irtó tök retkes kézzel körbetapiz. Nem érdekel, kihozom neki, ha nincs és lehet, akkor átrendelem a másik üzletből másnapra, megnézheti, megfoghatja, ha nem veszi meg, az sem érdekel, de tegye már meg azt a szivességet, hogy gyomlálás, seggtörlés után kezet mos!!! Nekem ég az arcomról a bőr! Épp csak nem kellett felsöpörni utána, ahogy megjelent az üzletben. És nem egy ilyen van, és nem kettő. (Természetesen az lcd-panelnél kell megfogni a fényképezőgépet, hol máshol.)

:W :W :W :( :(((

(bocsi, még tegnapi, csak nem volt még értekezésem beírni)


[Szerkesztve]

Kettő, csipkebokor vessző!

(#2526) Ygg válasza adik (#2525) üzenetére


Ygg
senior tag

Sajnos van ilyen...

(#2527) Lord Myn válasza parandroid (#2493) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Biztos nem buzerálták meg az XP telepítőjét? Nekem már a WinME sem ment fel egy AMD K5-PR166-osra, 32MB RAM-val... (megállt a telepítő, hogy túl kicsi a proci) :F

"War does not determine who is right - only who is left."

(#2528) Lord Myn válasza adik (#2525) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Ettől én is hülyét tudok kapni.. :(((

De a legjobban az idegesít, amikor a monitor-képernyőt tapizzák. Pl.: a sógoromnál (őt nem zavarja a dolog, sőt ő is szokott ''mutogatni'' a képernyőn) a CRT úgy tündököl a szivárvány különböző színeiben kikapcsolt állapotban, mintha 1 liter olajat kentek volna szét a képernyőjén. :DDD

"War does not determine who is right - only who is left."

(#2529) Shadows


Shadows
senior tag

meg mikor a pixel hibásat akarod neki eladni de nem megy mert megpróbálja levakarni

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#2530) adik válasza Lord Myn (#2528) üzenetére


adik
őstag

De a legjobban az idegesít, amikor a monitor-képernyőt tapizzák.

no igen, olyan engem is, otthon is....
meg is jegyezte a kedves felhasználó, hogy milyen piszkos a gép (előtte téptem fel a matricát, én szoktam kezet mosni, találgathatsz, hogy miért... :W )

[Szerkesztve]

Kettő, csipkebokor vessző!

(#2531) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

Engem még ezek felett az is idegesít, amikor félórában elregéli az ügyfél, hogy egy 1800Ft-os usb elosztót mire fog használni. Ellehet mesélni, nem vagyok egy türelmetlen tipus de a félóra az picit túlzás. Természetesen eközben körbenyalja a terméket, mert azt csak úgy lehet megvenni, ha körbetapizza. Magyarul elmeséli, hogy egy ilyen fajin terméket én mire is tudnám használni, mert én ezt ugysem tudom.
Természetesen most nem veszi meg, mert még gondolkodni kell rajta...

(#2532) ML320 válasza Lord Myn (#2528) üzenetére


ML320
aktív tag

Drága biztonsági őrünk le szokott űlni a gépeinkhez, ha éppen nem vagyunk ott. Megismerni, melyiknél ült, mert ékezetes karakterekkel írja be a webcímeket, valamint fonetikusan. A képernyő meg a másik. Néha ujjal követi, hogy hol tarta az olvasásban. Vagy a szemüvegével, legrosszabb esetben tollal. Az egyik panelen már van egy karcunk. De ő nem volt!!!

Ja, és fából készült pulton tud legjobban szikével vágni.

Ember tervez, Isten perverz...

(#2533) #24889344


#24889344
törölt tag

A legjobb mikor bejön az ügyfél,fél éve vett notit.

-Jöttem reklemálni mert nagyon lassú a gép.

Persze vin feláll,tényleg kurv@ lassú,icq + még vagy 15 program indulás után.Víruskereső nincs telepítve.Persze rosszul telepítve az icq.
Fölösleges progik leszedve,elmagyarázva hogy nem jótállásos dolog ez.
Egy 30 napos nod feltéve.

Bejön az apja is,elmagyarázva neki is.
-Vista mehet a gépre?
- Nem. (Persze hogy nem 1,4 es celeron 256 mega ram.)
- Jó majd elviszem munkába,ott majd megnézik a szakik , ők ám értnek hozzá.
Köszönöm.Viszlát.







[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#2534) MC_Roland

Csak megkellet említeni a monitor tapizást.
Most jött vissza garba egy monitort ,fekete színű,basz tiszta egy merő homok
én nem értem az embereket ha igénytelen akkor is hogy lehet igy vissza vinni valamit :W

Üdv : Roland, Felújított prémium kategóriás monitorok,számítógépek,laptopok MONITORCENTER www.monitorcenter.hu

(#2535) Lord Myn válasza ML320 (#2532) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Néha ujjal követi, hogy hol tarta az olvasásban. Vagy a szemüvegével, legrosszabb esetben tollal.

Erről az jutott eszembe, hogy anno még a Commodore-os korszakban, volt valami ugrálós játék, ahol egy nehéz pályát csak bizonyos ponton lévő ugrással lehetett megcsinálni és sokan a TV-n jelölték be filctollal, hogy pontosan honnan is kell ''ugrani''... :DDD

"War does not determine who is right - only who is left."

(#2536) Lord Myn válasza MC_Roland (#2534) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Lehet, hogy a tengerparton gépezett... :)

"War does not determine who is right - only who is left."

(#2537) adik válasza Lord Myn (#2536) üzenetére


adik
őstag

amilyen viharok vannak mostanában... :D

Kettő, csipkebokor vessző!

(#2538) Ygg válasza ML320 (#2532) üzenetére


Ygg
senior tag

Itt a baj!
A szemüvegével követi!
S nem rajta van, hogy lásson is valamit!
Nagy az Isten állatkertje...
és sajna alacsony a kerítés, vagy valaki már megint nyitva hagyta az ajtót.

(#2539) #24889344


#24889344
törölt tag

Egy gyöngyszem

Még karácsonykor adtun el egy acer notebook-ot 5100 széria,pontosan már nem emlékszem,a lényeg hogy AMD Turion 2 Ghz-es proci van benne.
Nemrég jöttek reklamálni hogy csak 700 Mhz-en megy a gép.Volt a vevőnél internetet bekötni valaki az nézte meg,még tesztprogrammal is!Mondta nekik hogy nem lehet ilyen lassú ez a gép.
Kicsit ideges volt,persze ez is az apjával jött hogy biztos átb@sztuk mert úgy lett eladva a notebook hogy 2 Ghz-es.
Mondom: Kapcsoljuk be,kérem a tölőt.

Nem hoztuk.

-Jól van keresgélek találok eggyet.Bekapcs.Jé tényleg 700Mhz :F .Megnézem az enerlgiagazdálkodást valami Acer-es progi.Persze le van húzva a frekvencia minimumra akkor is mikor töltőről üzemel.Beállítom és voala 2GHz-en fut.Megmutat. :D

Ja csak ennyi?

(Csak ennyi,nem csak kattintgatni kéne hanem elolvasni is mit ír ki a gép. :W )
+elmagyaráz neki,megmutat ha lehúzom a tölőről freki lecsökken így spórol az aksival.

(#2540) Ygg válasza #24889344 (#2539) üzenetére


Ygg
senior tag

Ez tapasztalataim szerint az átlag szintjét már messze meghaladja...
Sajnos:(.

De a legjobb, amikor az ilyen kvalitású emberke nagymenőn még tunningolni akar....

(#2541) Thulcandra


Thulcandra
senior tag

Tegnap lettem csöppet ideges mikor visszahalottam egyik általam összerakott gépről a véleményt. Nos egyik barátomnak raktam össze, egy haver meg véleményezte.
Ilyen szöveggel kapásból, hogy mit keres asus alaplapban amd proci??? Ez így nem működhet, ezzel gond lesz.
Meg ilyenen morfondírozik h mi került azon a gépen 110 000 ft-ba, ő sokallja azt az árat. (ház, chieftec táp, alaplap, proci amd athlon 2200+ am2 64bit, pioneer dvdrw, geforce 6100 pci, 800mhz 512MB ddr2 mind új, mégis mennyibe került volna tavaly év végén?!)
Rohadtul felidegesít ha egy hozzá nem értő akar megmagyarázni valamit aztán a hülyeségükkel még be is akarják mocskolni az embert a többiek előtt.
Ez srác leszerepelt azzal is előttem mikor ő gépét buhertam, aztán szól nekem h ő 1GB ramot vett a gépbe, de mikor bekapcsolja csak 256 MB -ot ír, nézzem már meg csak nem kúrták át a boltba. Bekapcs. Nézem itt van, írja: 1GB memória. Aztmondja jaaa h az az? Ő a videókártya ramkiírására hitte hogy... pedig nem ez volt az első gépe :W

Na meg most jutott eszembe másik ilyen szitu, egyik haver gépét upgradelem, 512 MB ramról 768 -ra. Megjelenik másik haver. Kijelenti hogy 768ra nem bővíthettem ugyanis 512 a maximum annál többet nem lehet belerakni!!!

Persze nem érthet mindenki mindenhez, de istenem inkább fogja be, meg ne erősködjön ha azt se tudja miről van szó.

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#2542) szepi79 válasza Thulcandra (#2541) üzenetére


szepi79
őstag

nnna. én az ilyenek miatt (egyszer már beszoptam ezt ugyanis) mondom mindig annak, akinek a tanácsom kell, hogy csakis az ő felelősségére; ha valami nem jó, magára vessen, minek fogadta meg, amit mondtam. ha így is kellek, akkor ok.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#2543) Shadows


Shadows
senior tag

nem hardwer de elmondom

fater mondta az ürgének ahol dolgozik hogy hozzon 15m2 b30 téglát erre a ficek csak a 30-ra emlékezett és 30 m2 b30 téglát hozott ami kb úgy 8 vagy 9 raklap a 4-5 helyett

ugyanez a hapi volt aki a 4ütemű warbiba utántöltötte az olajat a lehetséges 4 liter helyett a lehetetlen 7-el :Y :Y a karbiba felkerült az olaj és láss csodát lerobban motror szétszed kb 40 kb-rel arréb kitakarít és voala pöcre megy!!! EZ lehetetlen hogy valaki ilyen.... :W :W

[Szerkesztve]

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#2544) Zebra válasza Shadows (#2543) üzenetére


Zebra
csendes tag

Most néztem a 1.3-as Wartburg gépkönyvét, szűrőcserével eggyütt 3 liter motorolajat ír. Ja és 1000 KM-enként 2 dl.-olajfogyasztást. :)

Viszlát. Nincs mit megköszönnöm, de azért további kellemes fórumozást......

(#2545) Ygg válasza Zebra (#2544) üzenetére


Ygg
senior tag

Az kegyetlen gép volt.

(#2546) adik


adik
őstag

Bejön az egységsugarú fótos, hogy kell neki egy 400d. Ok. Big kit, 2 db ubi, markolat. Gépváz bal kézben megfog, felűlről, madárfogással zoom teker. Profi, nagyon profi!

Kettő, csipkebokor vessző!

(#2547) micro válasza adik (#2546) üzenetére


micro
addikt

Lehet balkezes. ;) Vagy csak ilyen a stílusa. :C
A nyomtatott képeket meg úgy forgatja, ahogy szerené.

Még jó hogy nem videókameráért jött. a tévét nehezebb fejreállítani. ;]

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#2548) TheReMiXeR válasza adik (#2546) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

ménem mondtad neki, hogy ''most repül a kismadár'' :))

(#2549) adik


adik
őstag

A már nem kell számtech-cuccokat hova szoktátok üríteni?
Nekem van otthonpár ezmegazom ([link]), ami a kutyát sem érdekel.


400d - gate
Érdekes egyébként,hogy balkezes pékfényezőgépet az elmúlt 120 évben nem gyártottak, és emiatt nem reklamálnak a fotósok, ezen már gondolkodtam párszor én is...
Igen, kismadár kellett volna, de hogy az arcomra volt írva, hogy nem tudok mit kezdeni a helyzettel, az az arcomra volt írva...

[Szerkesztve]

Kettő, csipkebokor vessző!

(#2550) Dzoli


Dzoli
tag

Üdvözlet a kollégáknak.
Néhány gyöngyszem, a való életből:
USB drive-ot szeretnék. Ki lehet bontani?
Sajnos nem /Lezárt kingstonok/
Mert olyan kellene, aminek fehér a csatlakozó belseje.
!? De ha be van dugva úgyse látja.
De nekem fontos a tudat, hogy fehér, én ilyen különc vagyok.

Kérek egy világítós ventillátor.
Tessék. Plexi a házad oldala?
Nem. De jó tudni, hogy bent világít.

És egy meseszerű történet
Kérnék egy Canon patront.
Milyen nyomtatóba kellene?
HP.
Dehát a Canon patron nem jó a HP nyomtatóba!
Érdekes! A Canon papír jó volt bele!

[Szerkesztve]

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.