Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2551) Ygg válasza Dzoli (#2550) üzenetére


Ygg
senior tag

Úúúúú

(#2552) finest válasza Dzoli (#2550) üzenetére


finest
őstag

LOL, diliház felől áll a szél...

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#2553) sh4d0w válasza Lord Myn (#2527) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Írták, hogy nlite-tal rásegítettek a telepítőre...

https://www.coreinfinity.tech

(#2554) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Érdeklődő: Nekem egy IS7 lapom van, az mire jó?

Számlázó: Maximum hólapátnak. :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#2555) eziskamu válasza Lord Myn (#2527) üzenetére


eziskamu
addikt

Nem lehet hogy hibásan (vagy annyira mégsem hibásan :) ) 486-osnak ismeri fel a telepítő, mert úgy emléxem más progiknak is volt gondja a k5-el, mintha egy szoftveres midi szintetizátor proginak is lett volna .

[Szerkesztve]

(#2556) TitiRii válasza net84 (#2498) üzenetére


TitiRii
senior tag

sztem ekte ezek jártak nálunk is a múlt héten :D
már remeget a bal szemhéjam tölük.

eddigi über: bejön 5 hajléktalan kis potkocsin hoznak egy p2 es gépet hogy csináljuk meg mert nem müxik. (persze nem ám kivárták a sorukat már az ajtóból kurjongattak mintha csak a haverjához jönne.)köpni nem tudtunk a soktól, na meg a szagtól
persze du5 csucsforgalomban mikor voltaknormálsi vásárlók is.

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#2557) #21346560 válasza ML320 (#2532) üzenetére


#21346560
törölt tag

Mert a fából készült pult nem viszi ki a szike élét :DD

(#2558) FehérHolló válasza BITBOYS (#2554) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ne tessék bántani azt a lapot. 3.5 éve jó szolgálatot tesz itt tőlem jobbra. Bár a hűtőventije kicsit meghalt, de ez legyen vele a legnagyobb gond.

Skynet is real. It's called Google.

(#2559) BITBOYS válasza FehérHolló (#2558) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ááá, nem is bántanám. Nekem is jó szolgálatot tett annó.
Csak a srác hasonlata tetszett, tényleg egy hólapát méret. :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#2560) badgirl


badgirl
csendes tag

Sziasztok!
Ritkán írok ide, de ez a mai eset kicsit kiakasztott.
Nagykerben dolgozom.
Bejön a mukesz, elkezdi sorolni, hogy mi kell neki. A végén kinyögi, hogy kp-val fizet. OK, számla kinyomtat, összeg bemond.
Válasz:
Jó, akkor most elmegyek pénzt kivenni, majd jövök...
Fél óra múlva jön vissza számla storno, új számlát akar, majd kimegy Kp-ért...

Mögötte meg feltorlódott a sor...


:W

[Szerkesztve]

Az élet nem fenékig tejföl... De ahol tejföl, ott nagyon!!!

(#2561) BITBOYS válasza badgirl (#2560) üzenetére


BITBOYS
addikt

Mióta dolgozol ott?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#2562) badgirl válasza BITBOYS (#2561) üzenetére


badgirl
csendes tag

Egy éve, előtte meg kiskereztem öt évig, úgyhogy van némi gyakorlatom a hülyék kezelésében.

Az élet nem fenékig tejföl... De ahol tejföl, ott nagyon!!!

(#2563) BITBOYS válasza badgirl (#2562) üzenetére


BITBOYS
addikt

Akkor nincs több kérdésem. :)
Nálunk ez szinte hetente megesik. :(

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#2564) badgirl válasza BITBOYS (#2563) üzenetére


badgirl
csendes tag

Az a baj, hogy már elszoktam tőlük. :D

Az élet nem fenékig tejföl... De ahol tejföl, ott nagyon!!!

(#2565) BITBOYS válasza badgirl (#2564) üzenetére


BITBOYS
addikt

Intenzív tréninget javaslok. ;]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#2566) M@ndarin válasza Dzoli (#2550) üzenetére


M@ndarin
újonc

A második esetet olvastam már a valahol a vicclap.hu-n.

mandarin a bőre őre

(#2567) adik válasza M@ndarin (#2566) üzenetére


adik
őstag

semmit nem jelent, ezeket már mind hallottam élőben. hidd el, nem olyan nagy a világ.

[Szerkesztve]

Kettő, csipkebokor vessző!

(#2568) M@ndarin válasza adik (#2567) üzenetére


M@ndarin
újonc

aham

mandarin a bőre őre

(#2569) tojsz™


tojsz™
aktív tag

eggyel beszállok én is

kb 12 éve fickó megkap C64-et
öszedug bekapcs
kurzor villog
erre ő begépeli

''KÉREK EGY VERSENYAUTÓSAT!''

(#2570) Sleed válasza tojsz™ (#2569) üzenetére


Sleed
aktív tag

:DDD :DDD :DDD :DDD

(#2571) tojsz™ válasza tojsz™ (#2569) üzenetére


tojsz™
aktív tag

mondjuk akkor még nekem is ez tűnt a helyes megoldásnak :B :DDD

(#2572) intelfan


intelfan
aktív tag

Pár helyen szervizelek én is gépeket, rendszertfrissítek, bővítek, ilyesmi...
Van egy étterem ahová ha megyek tudom hogy előtte be kell vegyek 3-4 nyugtatót, kell vigyek 1 doboz cigit és a nyugtató sex előtte nem árt...
néhány apróság a repertoárból:
-hőpapírra nyomtató kis számlanyomtató, azthiszem epson, már nem gyártják, nem is lehet boltban kapni...felhívnak hogy nem nyomtat ..mi lehet a baja...bemegyek ...nézem...hát...az egyik pincér besokalt és szétverte a kezelőfelületét...tulaj kérdi, javítható?..mondom hogy hát én biztos nem, ha elviszi szervízbe vagy műszerészhez akkor talán....erre ő: áh akkor hadjuk mennyi egy új....netre fel...60.fa az alja az újabbnak....sok....mondom de van használt 20 környékén..az nem jó mert használt....1 hét múlva telefon vett használtat 32 ért és boldog de állítsam be neki....
-weblap kellet nekik, cégtől kaptak 260.000 os ajánlatot...mondom én is foglalkozok weblapokkal megoldom nektek 180.000..mondta hogy jó...átgondolja..felhív...mondtam hogy oké de ha esetleg sok neki akkor még beszélhetünk...eltelik 2 hét ..mondom mostmár bemegyek...kiderült hogy megegyezett mással aki 240.000 ben megcsinálja neki...megjegyzem az illető 7 hónap alatt csinálta meg én másfél hónapot ígértem...
-3 számítógépük van....nagytakarítás....aztmondja lassú az irodai gép meg lefagy mostanában sokat...ok...tisztítunk először...szétszedem a házat...nézegetm a hwket...kicsit meglepődtem....nézem a CPU hűtőblockot és lóg ki belőle valami...gogom a csipeszt...kiszedem, nézem miaz...összeaszalódott csótány...hmm...kemény.....nézem a videókártyát....gyanúsan néz ki a ventillátor rajta, kicsit elvan szenesedve, nem sárgúlva hanem szenesedve, mint kiderült a gép melett van a csótánycsapda, másik oldalon bpedig a radiátor
-másik 2 számítógép tisztításánál is akadt egy aprócska gond, az egyik viszonylag tip top állapotban volt, őt már kezeltem többször, a másik tartalék gép, még nem nyúltam hozzá soha, na mondom újrapasztázom a procit, biztos ami biztos, hűtő keret leszed.....hűtőblock mozgat...nehezen mozog..hmm..mondom jól megfogta a régi hűtőpaszta...finoman szedem kifele, egyszer csak hallok egy cuppanás és kijött a helyéről.huh mondom jólvan elengedte...nézem az alját..mondom mióta van egy hűtőbordának cpu lábbakkal teli alja...hát azóta mióta a proci annyira ráépült a hűtőblockra mintha kétkomponensű ragasztóval rakták volna rá

:R :R

az összes magyar ISP tehet egy szivességet...

(#2573) intelfan


intelfan
aktív tag

egyet kihagytam:
-hálózatbővítés céljából behuzatot két utp kábelt, az egyik kb 30 méteres a másik olyan 10, előtte megkérdezett milyen kábelt kell vegyen..mondtam neki hogy UTP CAT5 8 eres 4 szinű..jóó.ő majd rendezi és szól ha be kell menjek beállítani a gépeket, elrendezte, megyek be...hát kábel az volt...8 eres is...csak egyrészt nem CAT5ös UTP hanem valami istentudja hány éves raktá mélyén utolsó sorban lévő kábel ami nem réz huzalos volt hanem rézhuzalsodrásos és marhára nem szines, az egyik egyszinű a másik meg teljesen szines(feketétől a sárgáig minden volt benne) elem, voltmérő hogy ki tudjam mérni melyik kábel melyik....azthittem megfojtom a fickót...5 perces melóból csinált nekem 2 órásat

az összes magyar ISP tehet egy szivességet...

(#2574) tojsz™ válasza intelfan (#2573) üzenetére


tojsz™
aktív tag

remélem legalább az árát megkérted ;]

(#2575) intelfan válasza tojsz™ (#2574) üzenetére


intelfan
aktív tag

hát..hogy öszinte legyek nem tudom...annyira nem érzem soknak az egész mutatványért amit kértem, a nyomtatós részt leszámítva 22.000 lett a vége amiben benne volt egy új videókártya (9550 256 sapphire), mondjuk erősen bennem volt az hogy le akarom húzni szóval nem tudom lehet sokat kértem, én nem érzem így :D
:R

az összes magyar ISP tehet egy szivességet...

(#2576) pulcsi


pulcsi
tag

anyám ez a picipuhi mennyire jól megcsinálta a 2007es officát
megvettük palinak, elviszi, hozza vissza csak egy kód van benne hol a cd?
na akkor kénytelenek voltunk felhívni picipuhát mit kell csinálni
-nagykertől cd elkér (ami csak nálunk lehet)
-ha valakinek kell office kulcsot megvesz mi feltelepít ő haza és van offica
de ez mekkora plussz munka nekünk , adjanak cd-t is azt mindenki örül (kivéve picipuha)

a másik meg csodálkoznak az emberek h mostanában mindenkitől kérünk telepítő cd-t még attól is akitől eddig nem, ez mondjuk csak azért van mert mindenki frissíti xp-t és bejön a eredetiség ellenőrzés és jön vissza ez mi nem tom használni normálisan, ezért hozza be sajátja azt ha nem eredeti szidja magát

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

(#2577) Shadows


Shadows
senior tag

telefon driii
jó napot ...notebookal foglalkoznak
igen
ok
viszhal
viszhall

2 perc muilva

jó napot előpbb telefonáltam noti van és hogy árusítanak e
igen
jó rendben köszön

utánna 30sec!!! annyi volt hogy kibontottam 1 cd-t
jónapot már telefonátam notei miatt
Igen miben segíthetek??
ilyen ilyen meg ilyen meg iylen meg ilyen meg ilyen ilyen meg ilyen ilyen meg ilyen paraméterekkel kéne noti 5percig sorolta én meg a 2. után nem is írtam
Pontos tipus van amihez hasonlót tudnánk nézni mert ez így elég bonyolult
Persze!!! (ANYÁD)
xx,yy
majd telefonálunk hogy milyen és mennyiért!
jó rendben

hepiend lett a vége mert megbeszélték főnökkel!!

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#2578) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Mennyi most egy átlagos bolt szervízdíja?Szomszéd notijára kellet raknom, vista+xp (driver cd-k nem voltak meg viszont még ujjlenyomatolvasó is van benne) nero+nod32 és egyébb progikat.Magyarúl egy szűz gépet kellet működőképes állapotba hozni.Fogalmam sincs mennyit kérjek.

(#2579) Ygg válasza ToBeY (#2578) üzenetére


Ygg
senior tag

Az attól függ, mennyire vagy jó viszonyba vele.
Meg ne a boltok számlás, áfás árt vedd alapul zsebbelóvénál.
Én, ha sok a szopás, és kritikus a szomszéd, 5-10 között simán kérnék.
Ha sokallja, legközelebb legalább nem engem cseszeget :D .
Persze, ha rendes, és mondjuk én egy délutánt ezzel szopok, de ő is segít egy délutánnyit pl.: autót szerelni, akkor semmit.

(#2580) ToBeY válasza Ygg (#2579) üzenetére


ToBeY
nagyúr

3 napot szívatam vele, mert nem volt semmi driver hozzá meg bios update is volt.(Ami egy 300k 1napos notinál, úgy hogy nem az enyém, meredek kissé).Elég sokszor csináltam már nekik más gépeket ingyen.Akkor megerősítettél abban hogy 10k nem tulzás.

(#2581) pulcsi


pulcsi
tag

a másik kedvencem az akciós gépek ott van leírva mit tud mi van benne ennyi, DE MIVEL JÖNNEK

-ez nem kellene helyette ez meg ez ez is minek ez jobban néz ki
és amikor megmondom -akkor adok egy árajánlatot ami persze többe kerül és jön a kérdés
-de mé
-mert az az ár arra vonatkozik csak arra csak ugy semmi kiszed berak eltávolít nagyobbít
megveszed azt majd bővíted ha akarod

kis fa!%=/om a kocsinál ami akciós se mondhatják h nem kell a légzsák inkább téli gumi kell

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

(#2582) Ygg válasza ToBeY (#2580) üzenetére


Ygg
senior tag

Ez esetben nem.

(#2583) ML320


ML320
aktív tag

Jön a telefon, rossz a noteszbukesz, mert nem lehet a hálón másolni.
Persze az már másodlagos, hogy az asztali PC nwlink, nwmini vxd hibákkal indul... Valamint full halott a hálókártya, hangkártya drivert nem lehet telepíteni, és vagy három perc a w98 indulása... A noti a szar...
Az újratelepítésben megegyezünk, de mentsek le mindent. A first person játékoka megtaláltam a ''lővés'' mappában. Képek az ''új mappa'' - ''új mappa 16'' szekcióban. Hopp, megvannak a dokumentumok is! ''Új mappa 32''!
A jeska könyvtár tartalmazott egy korábbi mentést.
A jeska2 megint mentés volt, a jeska könyvtárat még egyszer lementették.
És persze a tulaj a számítógéphez semmit sem ért, de mindenre használná.

Ember tervez, Isten perverz...

(#2584) intelfan válasza Ygg (#2582) üzenetére


intelfan
aktív tag

hát akkor én árat emelek :D
eddig egy full rendszertelepítésért kb 2-4 között kértem, vevvőtől függően :D
dehát ha ti már 10 k nál tartotok nekem is tartanom kell az árat :D
:R

az összes magyar ISP tehet egy szivességet...

(#2585) ML320 válasza intelfan (#2584) üzenetére


ML320
aktív tag

Ez tényleg vevőtől függ... A 10k-t viszont nem mindenki tudja megfizetni. Így meg jön a farkába harapó kígyó: 2-4eFt-ért nem érdemes megcsinálni! Mindannyiunknak van szaktudása, így elvárható, hogy a vevő fizesse meg. Bár röhejes az, hogy a dokiknak/ügyvédeknek a szinte semmiért is tömik a zsebükbe a tizeseket, viszont nálunk meg nem nagyon akarnak fizetni. Pedig a mi tudásunk sem ér kevesebbet! Sőt, ha felrakjuk a rendszert, utánna felháborodva telefonának, hogy miért nincs rajta fotósopp, meg arhiked, és ki tudja még mi mindent szeretnének kipróbálni. Érteni egyik progihoz sem értenek, viszont reklamálni, azt tudnak! Hülye egy állatfaj a felhasználó...

Ember tervez, Isten perverz...

(#2586) adik válasza ML320 (#2583) üzenetére


adik
őstag

Az a ciki, hogy nekem is ilyen könyvtárakkal van tele a saját gépem, bár nálam a helyszűke is adott, meg legalább minden a dokumentumok mappában van. :B és pont ezért nem szoktam mentést vállalni, csak nagyon elgyengült napokon. A másik oka: egyszer üfinek mindent kiírtam a frissen beszerelt dvd íróval, de siettem, így nero - ''ráhúzásos módszerrel'' teljes documents and setting, ugyebár abban vannak a levelek is. Format. Újratelepít, feltelepít, rárak, és akkor jöhetnek a doksik. A leveleket persze sehol nem találom, közben a megrendelővel meg beszélgetünk Andy Warhallról, Marilyn Monroeról, meg persze a Kennedy-gyiklosság. Mivel mögöttem, a kanapén ült és a lemezeit porolgatta, nem látta, hogy milyen kétségebeesve kattingatok, hogy hol vannak a levelek, X éves munkája, kontaktok, meg minden. Kb negyed óra heveny újraindítgatások és kattogtatások, meg csavarhúzóval harakiri kísérletek után eszembe jutott a megoldás: rejtett mappák! Ne tudd meg mekkorát lélegeztem fel, majdnem táncoltam :D
Jah, a pasas valami éppen visszavonulóban lévő marketinges egy amolyan félig, még éppen izléses playboy lakásban, tehát a levelezése tényleg nem kamu volt.

Kettő, csipkebokor vessző!

(#2587) finest


finest
őstag

Azt ismeritek, amikor 200k-ás laptop vásárlásánál a döntő szempont, h a gyártó honlapján található opcionális webcam/usb-és egér benne legyen az árban? Majd csórikám azzal jön, h másol 3k-val olcsóbban megkapja ugyen ezt a laptopot grátisz 2GB-os pendrive-val/tatyóval, de nem ott veszi, hanem egy harmadik boltban... grrr.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#2588) Ygg válasza ML320 (#2585) üzenetére


Ygg
senior tag

Majd kipróbálja, ha megvette.
Vagy töltse le a trialt.

Persze, mert Te csak kattyogtatsz, az semmi.
Meg ez Neked úgyis élvezet, más összeb@szott szutykával szopni.
Még jó, hogy nem Te fizetsz érte.

Minket is lerántanak autószerelőnél, dokinál, ügyvédnél, etc.

Én nem akarok senkit lerántani, csak fizesse meg normálisan a tudásom, a munkám.

Tudod, a karosszériásnál is.
10002 Ft a számla: 2 Ft a kalapáccsal koppintás, 10000, meg hogy hova.

Itt is: 2 Ft a click, 10000, hogy 10 évig szoptam, hogy rendesen megtanuljam, hova, és mit:).

(#2589) ToBeY válasza intelfan (#2584) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Aki egy nap alatt tud venni egy 300k notit és egy 19'' fullos TFT.Az tudjon már megfizetni 10k-t 3napos szarakodásért.Úgy hogy kb 1évig jártam át hozzá, puszira szereli/telepíteni.
Így majd tudja hogy mi az ára ennek, és vagy nem hív többet, vagy megfizet.(mind 2 verzió jó nekem:) )

(#2590) Ygg válasza ToBeY (#2589) üzenetére


Ygg
senior tag

:).

(#2591) Lord Myn válasza eziskamu (#2555) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Nem, nem az volt a baja, hanem, hogy a tényleges frekvenciája 120 MHz volt és a WinME-nek min. 150 MHz-es gép kellett, ezért csodálkozom, hogy az XP meg felmegy 20 MHz-es procira...

"War does not determine who is right - only who is left."

(#2592) Zebra válasza Ygg (#2588) üzenetére


Zebra
csendes tag

Hogy sokallják a szoftveres munkáért a díjat? Látnod kéne azokat a pofákat amiket akkor vágnak az drágaügyfelek, amikor megmondják nekik, hogy 4500 Ft/óra a munkadíjunk.
És akkor jönnek azzal, hogy ''Ez csak egy IFA! Mi kerül ezen ennyibe?!''.

Viszlát. Nincs mit megköszönnöm, de azért további kellemes fórumozást......

(#2593) Shadows


Shadows
senior tag

ha boltba csinálom 2k ha nem 3500/óra driverek 300ft/db

de nem csináltam még szart utánnam csak a 220 dolgozik :DDD :C

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#2594) intelfan


intelfan
aktív tag

végülis teljesen igazatok van ami a tudás megfizetését illeti, én is szivem szerint többet kérnék, tudom hogy amit csinálok az sokszor az ügyfélnek szinte életet ment mint azt már írtátok levelezés vagy akármi más, könyvelés, satöbbi
csak hát ott a másik dolog is hogy ha kérek egy 10est a könyvelőtől azért mert megmentettem 2 éves könyvelését abu del arabitusz által gyártott vírus elől mondjuk :D akkor legközelebb nem fog hívni mert neki sok a 10k...de persze ennek is van következménye, egyrészt hogy kevesebb pénzt kapok a tudásomért, másrészt talán az én hozzááállásommal rendelkező szerelők tartják vissza az árakat :S nem tudom melyik a rosszabb de majd elválik
:R

az összes magyar ISP tehet egy szivességet...

(#2595) parandroid válasza intelfan (#2594) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ha sokallja a te munkádat, akkor megkéri majd a szomszédpistikét, hogy nézze meg a gépét. Aztán a szomszédpistike majd faszán legyalulja a többéves munkáját (adatmentés azmiaz?), és akkor majd megtanulja a t. ügyfél, hogy a hozzáértésnek bizony ára van.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#2596) pulcsi


pulcsi
tag

adatmentést imádom
-ujra kell telepíteni mit mentsünk
-semmit
-biztos
-tuti
-jó
kész gép elvisz, telefon
-nincsenek a dok mapábana képek
papírra írva NEM KELL ADATMENTÉS
-szori

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

(#2597) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Én is peterkeT-vel értek egyett.Vagy megfizeti a hozzáértő embert,vagy nem.De akkor majd rájön,ha 10éves pistike jól összegányolja neki a gépet...Mert ő ért hozzá nagyon.:).

(#2598) net84 válasza parandroid (#2595) üzenetére


net84
őstag

A szoftveres ganajozás árára mondta a csajszi kifelemenet, hogy 7.200.- huff-ért ő is megcsinálja otthon...hát rajta! lehet gyakorolni.
A sztori lényege az volt, hogy nem indult a gépen valami progi, és kiderítette, hogy azért nem, mert egy frissebb verziós XP-t kell rá telepíteni (gondolom valami SP nélküli cuccos volt). De mivel a kapott telepítővel nem tudott telepíteni, ezért beletörölt a Windows mappába :W de ezután sem indult el a telepítő, sőt most már a rendszer sem megy tökéletesen. A gép pedig tömve volt adattal és sürgősen kellett neki, igaz hozzátette, hogy nem kell neki ma délutánra, jó lesz holnap reggelre is :(((

Tipikus, behozza zárás elött 2 perccel teljes rendszertelepítésre, majd közli:
- holnap reggel nyitásra jöhetek érte?
- persze! A szervízesek ennek legkorábban reggel fognak nekilátni, tehát jó esetben is csak délbe jöhet érte...
Aztán meg jön a nagy megsértődés...

Read only...

(#2599) parandroid válasza net84 (#2598) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

''A szoftveres ganajozás árára mondta a csajszi kifelemenet, hogy 7.200.- huff-ért ő is megcsinálja otthon...hát rajta! lehet gyakorolni.''

Erre mit lehet mondani? Hajrá!
De akkor miért hozta be?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#2600) ML320 válasza parandroid (#2599) üzenetére


ML320
aktív tag

Behozza a kis genyó, utánna meg terjeszti, hogy milyen szemetek vagyunk.
Illetve volt olyan is, aki behozta, ezt elmondtuk, erre ő meg felhívta a tulajt! No persze a tulaj meg tökéletes meggyőző eszközökkel értésünkre adta, hogy mi holnap nagyon át szeretnénk adni a gépet.

Ember tervez, Isten perverz...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.