Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2880) ML320 válasza net84 (#2879) üzenetére


ML320
aktív tag

A vinyóból csak annyit láttam, hogy Seagate ősrégi szutyok! És 4GB-sre tippeltem. Akkor láttam volna rendesen, ha kiszedem, de abba a ganéba nem akartam belenyúlni :P
Amúgy közöltem az uriemberrel, hogy ráírom ugyan a hétfő délelőttöt, de kedd reggel viheti el.
De hogy boldogok legyetek:
- Szomszéd áthívott, mert nem tudott a fotópapírra nyomtatni. Mire eljöttem, a Movie Makerrel kép és hangfelvételek összeszerkesztését is átvettük.
- Kimentem egy irodába, mert a számlázóprogramot be kellett állítani. Két mellékes dolog volt még: A gép nem indult és a perifériák sem működtek.
- Egy másik kuncsaft délután kérte, hogy ugorjak át, mert össze kéne hangolni a telefont a notebookkal. A noti vírusos volt, a telefon összehangolva, CD címke nyomtatás, másolt és orig DVD lemezek átmásolásának lehetősége, helyi háló kialakítása, a két gép között szinkronizálás.
- szomszédos falu, csak a billentyűt kéne kicserélni. Bár előtte rakjam be az új alaplapot és procit és RAM-ot.... Meg adatmentés. Mert ugyebár az XP nem szereti a különböző chipkészletet...
És mellette vigyázz a gyerekre, asszonyt munkahelyi buliba vinni, a házépítést felügyelni...

Szeretem a szabad szombatot...

Ember tervez, Isten perverz...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.