Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15451) proof88 válasza djculture (#15450) üzenetére


proof88
addikt

jó az, de pl volt már hogy műanyag vonalzót (!!!) dugtam az alaplap és a tálcája közé, hogy amikor rányomom a hűtő pöckeit akkor ne hajoljon be az alaplap mert akkor nem rögzülnek a pöckök csak az alaplap hajlik :DDD

(#15452) GrandeP válasza djculture (#15450) üzenetére


GrandeP
őstag

Engem a socket a-val lehet az örületbe kergetni... :W

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#15453) cbmfan válasza GrandeP (#15452) üzenetére


cbmfan
senior tag

dettó. és sikerült már pár s775 hűtő rögzítő pöckét letörnöm, inkább vettem csavarboltban rakás csavart és anyát :DDD sokkal jobban tartja, mint a műanyag szörnyűség.

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#15454) GrandeP


GrandeP
őstag

Egyébként, én szeretem a 775-ös lefogatást, tök egyszerű és jól "tapaszt"... nem tudom h mi bajotok vele... meg h hogyan tudja valaki eltörni? :B :R

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#15455) cbmfan válasza GrandeP (#15454) üzenetére


cbmfan
senior tag

5-6 éve felrakott, totál besárgult műanyag törik magától is. csavar viszont tényleg sokkal jobb.

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#15456) djculture válasza GrandeP (#15454) üzenetére


djculture
félisten

Nyugi, volt már olyan hogy e5700 proci dobozát kibontva figyelt benne a hűtő a 4 ből 2 eltört pöcökkel :D

[ Szerkesztve ]

(#15457) GrandeP válasza cbmfan (#15455) üzenetére


GrandeP
őstag

De ugye tudod h úgy vesszük le, h a kis pöckökett elcsavarjuk, és felhúzzúk, majd miután meg van mind a 4, levesszük a prociról...
Már jó párat levettem, nem tört még sohasem..

Tudom, menjek "haza"! :DDD ;]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#15458) cbmfan válasza GrandeP (#15457) üzenetére


cbmfan
senior tag

na 'nnyéinnen :DDD

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#15459) djculture válasza GrandeP (#15457) üzenetére


djculture
félisten

Hülye is tudja eleve van nyíl is rajta.:) Nem az a baj,addig oké míg új a műanyag. De ha éveket működik szeret törni már egy csavarásra is.:) Barom olcsósitott megoldás, s478 as megoldás százszor jobb volt. :K Mondjuk a bzi tűs foglalat se jobb,egy doboznyi lap van most is amire ráejtették a procit:) Elhajlik eltörik benne a érintkezőtű és lehet vele kókányolni.

[ Szerkesztve ]

(#15460) ati012 válasza proof88 (#15451) üzenetére


ati012
senior tag

Nem egyszerűbb lenne úgy gépet összerakni hogy először belerakod a procit, rárakod a lapra a hűtőt, bepattintod a memóriát és úgy szereled be? Legalábbis mi így szoktuk.

Amit utálok: sA, s370, LGA775 gyári megoldásai.

(#15461) GrandeP válasza djculture (#15459) üzenetére


GrandeP
őstag

Na ne már... nekem meg az szokott törni állandóan...
Ráadásul procival együtt jön ki mindig... :DDD

Egyébként, kollégával már dolgozunk az új generáción...

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#15462) djculture válasza GrandeP (#15461) üzenetére


djculture
félisten

Nekem még egyet se sikerült abból eltörni. Jó a proci így biztos nem fog többet melegedni:D

(#15463) proof88 válasza ati012 (#15460) üzenetére


proof88
addikt

ritkán rakok össze gépet, most csak egy példát mondtam, de pl ha csak procit cserél az ember, azért nem veszi ki a komplett lapot, csak a hűtőt, és ha kevés ilyen "csavar tartó oszlop" van a tálcán akkor könnyebben behajlik a lap, na akkor használok vonalzót

(#15464) Jazzos válasza tserrof77 (#15437) üzenetére


Jazzos
tag

Remélem a másik szomszédtól :DD

(#15465) cbmfan


cbmfan
senior tag

főnök hív 10 óra körül, és üvölt, hogy "Gyerebedeazonnal, rajzásvan!". ezért melózhatok arany vasárnap is... hurrá!

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#15466) föccer válasza cbmfan (#15465) üzenetére


föccer
nagyúr

Te meg inkább megint fórumozol. Mindjárt kapsz megint a fejedre. :DDDD

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#15467) djculture válasza cbmfan (#15465) üzenetére


djculture
félisten

Szerintem költözz oda...

(#15468) macilaci78 válasza föccer (#15466) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én sem értem, miért nem privit írt neki... :))

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#15469) TESCO-Zsömle válasza macilaci78 (#15468) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Vagy megmondta volna neki, hogy a pult alatt jobb kéz felől van a légycsapó... :B

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#15470) localhost válasza cbmfan (#15465) üzenetére


localhost
Közösségépítő

És még hány napot fogsz dolgozni ?!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#15471) r4z válasza localhost (#15470) üzenetére


r4z
nagyúr

Hányszor fog még előkerülni ez a poén? :DDD

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#15472) TESCO-Zsömle válasza r4z (#15471) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Muszáj felhánytorgatni ezt a dolgot?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#15473) joecontra


joecontra
addikt

Most már unalmas ez a poén. :U
Szerintem.

Üdv,
J

[ Szerkesztve ]

(#15474) cbmfan válasza joecontra (#15473) üzenetére


cbmfan
senior tag

igazad van. ha ezt meglátom még néhányszor, akkor ütök :DDD

dolgozhatok szenteste napján is egyig, ujjé! meg két ünnep között végig, utána másodikától megy tovább "rendesen"... de legalább dupla fizuért, mivelhogy csőstül jön a nép :D újabb négy gépet kell összelegóznom, de legalább nem kell telepítenem semmit rájuk, csak winyót kell particionálnom, formáznom egyikben.

vérpistike vitt egy gépet darabokban, "majd ő összerakja"... biztos, ami biztos mondtam neki, hogy az alaplap távtartókat ne hagyja ki :D

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#15475) föccer válasza cbmfan (#15474) üzenetére


föccer
nagyúr

Hozzák vissza a szarul összerakott gépeket gariba? ;]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#15476) cbmfan válasza föccer (#15475) üzenetére


cbmfan
senior tag

még nem jött vissza egy sem... bár szívtam hibás rammal. utolsó darab, utolsó gép. foglalatokban végigpróbáltam, harmadikban nem jelez hibát memtest86 10 lefutás után sem, ennek örömére jót húztam az almaleves dobozból :D

megint kezdünk kifogyni... van összvissz két alaplap és három proci. estig csak elég lesz, holnap meg úgyis hoz főnök utánpótlást.

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#15477) szumo válasza cbmfan (#15474) üzenetére


szumo
senior tag

Mi választottuk! Emlékezz! :D
Vannak ezek a nagy ünnepek, amikor minden vérpistike rájön, hogy a legújab47Dslövöldözőspartraszállósbaszóskardozós game nem megy a p3-27-aesén, ami száraz jéggel megy 333MHz-et. :))

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#15478) mephi666 válasza szumo (#15477) üzenetére


mephi666
nagyúr

"legújab47Dslövöldözőspartraszállósbaszóskardozós"

...most ne jöjjön vevő, mert folynak a könnyeim :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#15479) madgie válasza mephi666 (#15478) üzenetére


madgie
titán

Aláírásgyanús :D

(#15480) TESCO-Zsömle válasza cbmfan (#15474) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Honnan tudod, hogy vérpistike? :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#15481) Ygg válasza szumo (#15477) üzenetére


Ygg
senior tag

:R

(#15482) mongi válasza TESCO-Zsömle (#15480) üzenetére


mongi
senior tag

Mert amit vesz az ilyen alak, azt is 231567havi részletre 5000X drágábban, és a zerződésre rákarmolja Ómagyar rovásírásával hogy a my name: Bloodie Stewe :DDD :K

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#15483) szumo válasza TESCO-Zsömle (#15480) üzenetére


szumo
senior tag

A szagukról fel lehet őket ismerni.

De most ne röhögj, mert tényleg.
Egész nap vagy 2 vagy 3 ül a szétizzadt székében, majd az annya ráparancsol, hogy vegyen tisztát, de nem fürdik, mert online kell lennie. Nos az ilyen embereknek van egy érdekes szaguk.

[ Szerkesztve ]

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#15484) Beri válasza szumo (#15483) üzenetére


Beri
addikt

Blád Sztívoá ó dö toalett? :))

eladó Aromamizer RDTA V1

(#15485) cbmfan válasza mephi666 (#15478) üzenetére


cbmfan
senior tag

...autósüldözéses! :DDD

Szumo! ott a pont, teljesen igazad van :D

eddig nyugi van. egy gépet kell összelegóznom, napi idióta még sehol.

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#15486) localhost


localhost
Közösségépítő

Ilyen webshopban sosem vásrolnék:

"a garancia bármelyik Canon márkaszervízbe érvényesithető az EU területén"

Kisbetűvel kezdve és márkaszervízbe'

Vers:
Törjön el a keze-lába,
de menjen vissza iskolába.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#15487) cbmfan


cbmfan
senior tag

na meg is volt a napi szokásos.

negyvenes hölgy hozza vissza a gépet, hogy nem indul. asztalra fel, minden rádug, indul szépen.

- De hát ez nem indul!
- Tetszik látni, gép indul, semmi probléma vele.
- Hát de nem jön be a vindóz!
- Vagy úgy! Azt nem tetszett nálunk vásárolni, ezért értelemszerűen nem telepítettük gépére.
- (valamit morgott magában nem értettem) Akkor most mit csináljak ezzel?
- Windows 7 operációs rendszerünk van készleten, X ezer Ft.
- Hűűű, olyan sok?
- Igen.
- Akkor nem kell, viszem így!
- Ahgy akarja...

kihúztam kábeleket, és tuti vitte sarki vérpistikéhez.

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#15488) DeFranco válasza localhost (#15486) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Én ugyan ijet a nyomtatott sajtóba látam valamelyik Nap...

@cbmfan: kedves negyvenest felrakod az asztalra, bedugsz neki mindent, és még csak meg sincs elégedve? :N

[ Szerkesztve ]

(#15489) GrandeP válasza cbmfan (#15474) üzenetére


GrandeP
őstag

Kezdem azthinni h kummantasz... errefelé nagy a punnyadás.. :U

(#15487) cbmfan

:U :F :Y
Nem foglalkoztok szervizzel vagy mi? Nem a te dolgod h az jogtiszta-e avagy sem...

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#15490) mongi válasza GrandeP (#15489) üzenetére


mongi
senior tag

2000 lakosú kis falusi boltocskánk (nem röhög ide jár a környező falvak apraja-nagyja ügyintézésre/orvooshoz/bevásárolni!) mai forgalma :
- 2 laptop (corei3-asok)
- 1 komplett konfig monitorral együtt
- usb kulcsok, néhány cd...

lehet lesz még valami karácsonyi forgalom :U

[ Szerkesztve ]

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#15491) mephi666 válasza cbmfan (#15487) üzenetére


mephi666
nagyúr

na, megvolt a szokásos itt is... munkaidő utolsó 15percében... nő felhív: "ez a kecskeméti telephely száma?" mondom igen... "baj lenne, ha most indulnának a kollégái a megbeszélt 18 tábla vaslemezért?" (szerencsére közelben vannak, beleférne még épp) mondom: "milyen méretű lemezről volt is szó?" (megnézem akkor, hogy lefoglalta-e tényleg valami kolléga) mondja a méretet, nincs is ilyen készleten... kérdezem: "biztos le volt beszélve?" erre: "hát nem biztos... de akkor így ne is jöjjenek, hogy nincs?" nézek ki a fejemből: "mivel nincs készleten, így ne" (mire gondolt? valahonnan kerítünk neki 15perc alatt? :D )

bírom, amikor ilyen határozottan felhívnak... azt sem tudja, hogy jó telephelyet hívott-e... azt sem, hogy meg volt-e beszélve, vagy van-e áru? :) kell az ilyen nagyon

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#15492) cbmfan válasza GrandeP (#15489) üzenetére


cbmfan
senior tag

már megint...közepes méretű bolt jó helyen, látványos, feltűnő cégtáblával, ennyi. találj meg, és kapsz doboz almalevet :)

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#15493) GrandeP válasza cbmfan (#15492) üzenetére


GrandeP
őstag

látványos, feltűnő cégtáblával

:DDD ;]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#15494) cbmfan válasza GrandeP (#15493) üzenetére


cbmfan
senior tag

nem nyert :)

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#15495) mongi


mongi
senior tag

Napi idiótán én is túl vagyok.
Eset:
Behoztak egy használt cuccokból általam összepakolt gépet, hogy bekapcsoláskor a post menün kiírja ezt:
USB DEVICE OVER CURRENT STATUS DETECTED
Nosza lapot kikapom, hátha csak a birka beejtett valamit a lap és a ház közé. Előzményként annyit hogy eme kisebbségi nem éppen a patyolat tisztaságáról híres, és a gépe sem az a "tiszta lakásos" (redva miatt már hozta hogy lekapocsol, 3 héttel a vásárlás után, úgy nézett ki mint egy porszívó belseje).

Na lap kiszedve, jobban átnézve, mivel csavar nem volt, gyönyörű égésnyom az USB 5V választó jumpernél, szépen feketére kormolva.

Na akkor erre gari ugrott.
Pali megjön, mutatom mi az error lényege, váltig állítja hogy Ő ugyan nem, mondom a táp sem mert kimértem műszerrel, szal akkor ki az aki hamis? Mondom a táp nem hazudós, a lapon szépen rövidre volt zárva az egyik USB port, ettől leégett az áramkör. Alaplap kuka, szóval vagy új, vagy viheti így.
Na kezdődött a pattogás... Kinyomtatok neki egy szűz garjegyet, persze nagybetűvel rajta a fizikai károsodás +elektromos zárlat (amit külső hatás okozott) mint kizáró ok.
Pattogás ON maradt, mondom neki OK, akkor megyünk független szervízhez, bevizsgálásra, de ha ugyanazt mondja mint én akkor plusz azt is fizeti.

Erre aztán rögtön arc off, mennyi is lenne a lapcsere?
Mondom mennyi, csere rendel faszi el...

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#15496) föccer válasza mongi (#15495) üzenetére


föccer
nagyúr

Próbálkozni mindig lehet nem? ;]

Egyébként olyankor mi van, hogy ha tényleg "magátol" füstöl el? Tételezzük fel, hogy nem nyullt bele senki csavarhúzóval, nem mászott bele egér (nem hányták tele). Rendeltetés szerűen használt, egyszercsak kakukk. Szétszedve égésnyom. Gari ugrott? Miért?

Köszi,

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#15497) GrandeP válasza föccer (#15496) üzenetére


GrandeP
őstag

Mert normál esetben, nem érnek össze tüskék.... és/vagy normál esetben, az pöndrályny csak egyféleképpen megy be.. :)

Ennél sokkal jobb...
Gyerek gondolt egyet, kiporszívózza a gépet...

Hogy, hogy nem "ki esett az a fémszivacs, de visszanyomtam, viszont azóta nem ad képet"
Fordítás:
Kitépte a hűtőbordát, procistól, és visszanyomta, izomból..
Nem számoltam, de sztem 20 láb görbült el... miután visszaállítgattam, és beraktam, még akkor sem ment..
Na akkor nosza, egyszer élünk, lekaptam a foglalatról is keretet.. de sajnos maga a foglalat is szerteszéjjel lett görbítve, még tűvel sem sikerült megcsinálni...

Felhívtuk a gyereket, és mondtuk h ez egy drága porszívózás volt... :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#15498) TESCO-Zsömle válasza föccer (#15496) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Hozzáfűznék egy kérdést:

Ha túlfeszültség miatt csattan el a gép, az ELMŰ melyik részlegéhez lehet küldeni a kártérítési kérelmet?
Valamint érdekelne, hogy mi van ha a delikvens azt mondja egy eldurrant vinyó kapcsán, hogy ő az adatait kéri cserevinyó helyett.

Csak kíváncsiság. Hogy mit tud tenni a bolt, ha egy 10-20k-s vinyó nyomán nyakába szakad egy 50-100k-s KÜRT-számla... Azt téríti a gyártó?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#15499) föccer válasza TESCO-Zsömle (#15498) üzenetére


föccer
nagyúr

A második kérdésedre: A hdd gyártók soa, semilyen körülmények mellett nem vállalnak garanciát a meghajtókon tárolt adatokra. De erről talán liksoft hitelesebben tud nyilatkozni :)

Az elművel kapcsolatba. Régebben olvastam valahol (tallán itt a ph-n?) egy ilyenről, hogy mennyi macera volt az ilyen elműs kártérítéssel. És a végén kihozták azt, hogy nem bizonyítható, hogy túlfesz ment végig a hálózaton (az egész környéken durogtak ela pc cuccok és egyéb elektronikai berendezések), és az elmű nem fizetett senkinek. Ennyi :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#15500) GrandeP válasza TESCO-Zsömle (#15498) üzenetére


GrandeP
őstag

Ilyen esetre van a lakásbiztosítás...

Ha nincs akkor megszívtad... mellesleg, most álljál le vitatkozni az elmü-vel, h náluk volt a baj, plusz, bizonyítási szkértő meg pereskedés meg ilyesmik fizetése... esélytelen.

Az h a winyón mik voltak/vannak, akár lehet rajta a nasa jövő évi űrprogramja is, egyedüli példányban, akkor sem érdekes, és ezt senki és semmi nem fogja megtéríteni, egyéni szocprobléma h csak egyhelyen volt mentésed...

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.