Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15551) stol válasza Sunsetjoy (#15549) üzenetére


stol
addikt

Kaptuk ügyfelektől. :DD

[ Szerkesztve ]

(#15552) cbmfan válasza stol (#15546) üzenetére


cbmfan
senior tag

szép gyűjtemény :D

eddig nem volt net boltban, itthon meg lusta voltam írni :DDD végül kiderült, hogy reggel "szerelő" kihúzta kábelt túlvégen... amúgy az utóbbi két nap teljesen nyugis volt.

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#15553) PH 5.5 válasza stol (#15551) üzenetére


PH 5.5
aktív tag

Az utóbbi néhány napban 12 üveg bort kaptam, zömmel szekszárdi, villányi, somlói és egri cuccok, egyik sem belépőszintű. De van dél-tiroli és egy 1993-as évjáratú toscana-i "adomány" is, + az elmaradhatatlan pálinkák. Nem fogunk unatkozni az ünnepek alatt.
Mondjuk, már ideje is lenne egy kis lazításnak, mert mostanában annyi a munka, hogy már álmomban is gépeket rakok össze és javítok.

- Where are you from? - Budapest. - Bucharest? - No, Budapest, Chain Bridge, Gulash... - Ah, Viktor Orban! - No-no, Bucharest

(#15554) cbmfan


cbmfan
senior tag

erre az évre bezár a bazár, hepi krisnást mindenkinek!

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#15555) csibe1


csibe1
addikt

Békés és Boldog Karácsonyt mindenkinek!

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#15556) Sensei válasza Mewryck (#15539) üzenetére


Sensei
tag

Szvsz a fénykép alapján az ominózus USB fordítva van bekötve a lapon, ezáltal testre (házra) került a +5V, ezért égett meg. Ilyen esetben nem kell bedugott eszköz, anélkül is füstöl. :K
Mellesleg elég furcsa a csatlakozóban levő fordított színsorrend.

Nem vagyok hülye, csak van a fejemben néhány hibás szektor.

(#15557) Mewryck válasza Sensei (#15556) üzenetére


Mewryck
tag

megsúgom,nincs(ill. nem volt) forditva bekötve :))
1. müködött rendesen
2. a csatin gyárilag van egy vakdugo,ami tömör és érdekesmód pont oda eset,ahol a nincs tüske a csati azon részén,ha forditva lett volna rákötve,elhajlott volna az egyik tű...

...és úgy akarom élni az életemet, ahogy megálmodtam, nem pedig úgy, ahogy mások elvárják...

(#15558) Sensei válasza Mewryck (#15557) üzenetére


Sensei
tag

Ok, azt látom, hogy a csatlakozó helyesen van rádugva, viszont a csatlakozóban levő színsorrend fordított. Ennek ellenére elhiszem, hogy működött így, akkor viszont a vezetékek színjelölése helytelen.

Nem vagyok hülye, csak van a fejemben néhány hibás szektor.

(#15559) gombcomp válasza Sensei (#15558) üzenetére


gombcomp
senior tag

Ezt nézegettem én is..Nem akartam erre írni,de hogy most felhoztad..
A megfejtés ott lehet,hogy gyári a csomagolásban nem
adnak a laphoz USB-s kivezetést (csak audio-t).
Amit beszerelt az másik laphoz való,ezért más a színjelölés is.
Neked adok igazat abban is ,hogy magától nem ég el egy csati,
ott komoly áramok folytak,és az vitte el gondolom a +5Voltot,
ami miatt megdöglöttek funkciók. :K

"Ha őseink is elszaladtak volna, valahányszor nehéz idők jöttek, ma üres lenne ez az ország." - Wass Albert

(#15560) Sir Psycho válasza gombcomp (#15559) üzenetére


Sir Psycho
aktív tag

Részben igazad, van. Másik laphoz való (MSI) kivezetés lett a lapra dugva. Viszont a színjelölés teljesen mindegy ha a megfelelő szál megy a csatlakozótól a tüskesorig.
Még mindig ott tartunk, hogy ég el valami amibe nincs beledugva semmi. Ilyenkor egy kivezetés kvázi "hosszabítóként" viselkedik.

(#15561) Lenry válasza Sir Psycho (#15560) üzenetére


Lenry
félisten

hogy ég el valami amibe nincs beledugva semmi

ugye mindannyian ismerjük Gregory House örökérvényű mondását? :U

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#15562) mephi666 válasza Lenry (#15561) üzenetére


mephi666
nagyúr

mellesleg kötöttem már be én is sz@rul usb-t, mégsem égett szét semmi, csak nem működött... aztán megtanultam, hogy nemzetiszínűen kell kötni és minden oké (piros-fehér-zöld-fekete)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#15563) Sensei válasza mephi666 (#15562) üzenetére


Sensei
tag

Szerencséd volt, mert nem ez a jellemző...
A beledugott eszközök ilyenkor el szoktak halálozni.

Nem vagyok hülye, csak van a fejemben néhány hibás szektor.

(#15564) proof88


proof88
addikt

velem meg volt olyan hogy bekötöttem valamit rendben, aztán bekapcsoltam láttam hogy nem jó, megnéztem és már nem úgy volt mint ahogy én bekötöttem :DDD

(#15565) GrandeP válasza proof88 (#15564) üzenetére


GrandeP
őstag

Na ilyen nálam is előszokott fordulni! :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#15566) djculture válasza GrandeP (#15565) üzenetére


djculture
félisten

jött pumukli a gaz manó és átkötötte :K :C

(#15567) localhost válasza mephi666 (#15562) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Az semmi! :)

Nekem a Windows 95 üzente egyszer:

A Windows95 telepítő megállapította, hogy a CD-ROM vezérlő illesztőprogramja nem megfelelően lett telepítve és ezért a CD-ROM nem működik. Kérem, hogy a hiba kijavításához helyezze be a Windows 95 Telepítőlemezét a CD-ROM-ba,

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#15568) Ygg válasza localhost (#15567) üzenetére


Ygg
senior tag

:W
Igen, voltak ott ilyenek...

(#15569) Oz Nagyúr


Oz Nagyúr
csendes tag

Én is most néztem nagyot,hogy a SATAII 1,5TB Samsung HD154UI EcoGreen F2-es benti vinyóm olyan 12-13.000 Ft-al kerül többe újonnan:D

[ Szerkesztve ]

Ami nem fut,az nincs is.

(#15570) mongi


mongi
senior tag

napiszar:

20 éves srác be a boltba, köszönés nuku, üveges tekintettel a megmaradt 2 laptopunkat vizslatja:
-Hello!
orra alatt:
- ...hrmfsmrdgfds
no fussunk neki még egyszer:
-Szia! segíthetek valamiben?
- ÖÖööö
-Laptopok érdekelnének?
-Ööööö...Khmmrfgr
- Sajnos pillanatnyilag ez a 2 van, ma jön +1 gép, ilyen és ilyen, ezeknek ennyi és ennyi az áruk.
-Őőőőő... Bérelni nem lehetne? Az enyém most elromlott, pedig Dell! 3 hónapja vettem és már beszart. Elromlott a hdd-je.
2 hete vittem vissza szervizbe, de már elvonási tüneteim vannak...blablabla... itt mindenki képzelje el a sírós kismacskától a szemét üzletig amit már hallott vagy gondol.
-Sajnos bérelni nem lehet, maximum részletre megvenni.
-De hát autót is lehet bérelni! Most minek fizessem az internetet ha nincs gépem?
-Itt notebookot nem lehet, sem mást, ez bolt nem kölcsönző. :N Ha netezni szeretnél, ott a könyvtárban az ingyenes net... :K
- Net is van, meg testvéremnek gép is... :Y :W
- Akkor várd meg míg megcsinálják a géped, addig meg kérd el a tesód gépét... :P
-Khmmm.... lehet az lesz. Szevasz!
-Szevasz.

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#15571) djculture válasza mongi (#15570) üzenetére


djculture
félisten

Azt tudnám minek erölteti mindenki aki él és mozog azt a laptopozást ha hót csóró és részletre veszi és a legkókányabb legolcsóbbakat . Utána meg csodálkozik ha 4-5 szörösébe kerül a gari lejárta után bármilyen javítás vagy alkatrész.

[ Szerkesztve ]

(#15572) Armahun válasza djculture (#15571) üzenetére


Armahun
addikt

Mert azzal lehet fekve netezni, meg elvinni mutogatni :D

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#15573) mongi válasza djculture (#15571) üzenetére


mongi
senior tag

Asztalit jóformán már el sem adunk 95%-os a netbook/notebook eladási arány az asztalihoz képest...Igaz most olcsóbb is egy notebook, mint egy komplett asztali gép, a magas hdd áraknak köszönhetően.A nyetbúkok meg még olcsóbbak...
Másodsorban mert a szomszédnak is van, nehogymá' nekünk ne legyen... :C :K

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#15574) szumo válasza mongi (#15573) üzenetére


szumo
senior tag

Nyugi van olyan ügyfelem, ahol 2 noti, és egy asztali gép van. De van ahol 2 asztali és két noti van, persze ők a legjobbak, visszatérő vendégek, mert mindig elcse........k valamit. Havonta visszatérő fizető vendégek. Mert az emberi butaság határtalan és az űr, bár az még koránt se biztos mint az első.

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#15575) macilaci78 válasza djculture (#15571) üzenetére


macilaci78
nagyúr

agyon sok fiatalnak van olyan életvitele, hogy igényli a hordozhatóságot. Vidéken tanul, akár gimi, akár felsőoktatás.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#15576) djculture válasza macilaci78 (#15575) üzenetére


djculture
félisten

Ja de akkor összekéne gyüjteni vagy valami egy normálisra nem ezekre a legolcsóbbakra. Ezek kész ráfizetések csak nekünk szervizeseknek jók:)

(#15577) macilaci78 válasza djculture (#15576) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A diákhitelből erre fussa.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#15578) localhost


localhost
Közösségépítő

Ez holnaputántól már nem az én topicom. :N :(

Úgy hozta a sorsom, hogy januártól nem leszel szakmabéli... (igazság szerint már 2011 február óta munkanélküli vagyok).

Éles fordulat - 2012 januártól más pályára lépek. Viszlát byte-ok, Hertzek, Ramok, Romok, HDD-k, VGA-k és minden vasak, viszlát EULÁK és viszlát szoftverek.

Viszlát "egykori" kollégáim.

Legyetek jók! :R

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#15579) ati012 válasza localhost (#15578) üzenetére


ati012
senior tag

Mire sikerült váltanod?

(#15580) localhost válasza ati012 (#15579) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Az titok, mert még elhappolnád előlem!

Majd ha láttok egy fellendülő sikerágazatot, összesúghattok mögöttem:
"Te izé, local nem ide ment" ? :C

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#15581) TESCO-Zsömle válasza localhost (#15580) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Közmunkás leszel? :DDD

Az most nagyon fellendülőben van... ;] :O

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#15582) szumo válasza localhost (#15580) üzenetére


szumo
senior tag

Grat a munkahelyhez!

Szerintem kötelet fogsz árulni nagykerár alatt, hogy legyen mire az embereknek felakasztani magukat. Én most csak ezt az ágazatot látom, olyannak, ami jövőre be fog futni. :O

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#15583) mongi válasza szumo (#15582) üzenetére


mongi
senior tag

3 munkahely biztos manapság:

A kocsmáros ---> náluk isszák el a búbánatukat az emberek, az ipari keverékek meg viszik a temetőbe őket májelégtelenséggel.

A sírásó/halottszállító ----> lásd első pontot. A delikvenst szépen kell szállítani.

A pap -----> lásd az első kettőt...esetleg az egyre kevesebb hitben próbál erősíteni mindenkit.

ezen kívül feltörekvők még az említett szakmák:

-Lámpavas hajlítók ---> user majd tudja (Kit) mit-hova...
-Kenderkötél-verők ---> detto, ki ezt, ki azt, ki magát... :(

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#15584) mongi válasza localhost (#15578) üzenetére


mongi
senior tag

Sok sikert az új kihívásodhoz! :K :R

Lehet az eddigi tapasztalatod nagyban segít majd ott is, mert ennyi hülyét ügyfélként ritkán tud egy szakma felmutatni, mint amennyivel mi tudunk találkozni :DD

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#15585) localhost válasza mongi (#15583) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Kordonkereskedő, kordonszervező, kordonépítő, kordonbontó, kordonkölcsönző, kordonszállító, kordongyártó, kordonász, kordonító, kordonológus, kordonista, kordonisztikus, kordonográfus, kordoneuta, kordonnok.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#15586) TESCO-Zsömle válasza localhost (#15585) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Árultok majd kordonnadrágot is? :DDD

És Kordon Gyula CD-t? ;]

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#15587) cbmfan válasza TESCO-Zsömle (#15586) üzenetére


cbmfan
senior tag

az oké, de mikrokordon, vagy makrokordon? :DDD

ezt megszívtad, ezzel a poénnal néhányszor fogsz még találkozni :D

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#15588) maláj válasza cbmfan (#15587) üzenetére


maláj
őstag

ugye, hogy ugye :DDD

(#15589) bandiras2 válasza cbmfan (#15587) üzenetére


bandiras2
senior tag

De még HÁNYszor...

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#15590) TESCO-Zsömle válasza cbmfan (#15587) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ne akadj fel egy akkordon... :U

Hál istennek nekem ez a hányásos mizériátok nem mond semmit. Meg is hagyom nektek, meg vagyok nélküle. :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#15591) macilaci78 válasza TESCO-Zsömle (#15590) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Telibehányt gépek és azok kipucolása, valamint az ezt követő trauma ihlette a sztorikat.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#15592) TESCO-Zsömle válasza macilaci78 (#15591) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Még mindig csak azt tudom mondani, hogy engem nem érint... :B

Ha Ők szeretnek a hányással játszani, hát csak tessék. Nem rontom el az örömüket, de tapsolni sem fogok hozzá. :D

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#15593) azbest


azbest
félisten

Bocs, hogy idepofátlankodok (nem vagyok boltos), csak már tényleg kíváncsi lettem rá, hogy tényleg ennyire rosszul intézik-e a cégek a beszerzéseket, mint amiről meg akarják győzni egy teszt kapcsán a fórumozókat: [link]
Tényleg ennyire előre nem tervező módon filléreskednek?

[ Szerkesztve ]

(#15594) kmisi99 válasza localhost (#15585) üzenetére


kmisi99
addikt

kordon védő kordon védő kordon nem lesz?

(#15595) ixtom válasza localhost (#15585) üzenetére


ixtom
tag

Kordonblő :D

(#15596) r4z válasza ixtom (#15595) üzenetére


r4z
nagyúr

Korlonblő? cbmfan és local együtt fog dolgozni? ;]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#15597) mongi


mongi
senior tag

Egy új filmet fognak forgatni, úgy hallottam:
Flash Kordon és az univerzum sünjei :DD

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#15598) mongi


mongi
senior tag

[ Szerkesztve ]

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#15599) localhost válasza mongi (#15598) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Localhost Nagybőgőn és kordonkán játszik

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#15600) PH 5.5


PH 5.5
aktív tag

Mai gyöngyszem:

[link]

[ Szerkesztve ]

- Where are you from? - Budapest. - Bucharest? - No, Budapest, Chain Bridge, Gulash... - Ah, Viktor Orban! - No-no, Bucharest

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.