Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14251) Atapi válasza qfm (#14250) üzenetére


Atapi
senior tag

jól értem, sp3-as oem home készlet nem fogadta el a kódot? mert azon csodálkoznék, persze megeshet, de ilyennel még nem találkoztam. szerintem gyakoribb az elgépelés, érdemes lenne még egyszer tüzetesen ellenőrizni, nem lett-e félre olvasva a kód valamelyik karaktere.

(#14252) qfm válasza Atapi (#14251) üzenetére


qfm
senior tag

Nem. Normális készlet SP3-as lemezzel próbáltam feltelepíteni, úgy gondoltam hogy tartalmazza az OEM kódokat is. Ezért írtam hogy keresek egy oem lemezt és megpróbálom azzal is. (és ezért kértem tanácsot is, hogy vajon hagyományos OEM lemez jó lesz, vagy valami speciális lemez ez az acer brandelt gyári lemez) Kódot 3szor írtam be, a matricán csak nem gépelték el. Írtak valami kavarásról hogy csak ehhez az acer incorporated xp home lemezhez jó a kód, de csak normál xp lemezem volt kéznél, így reménykedtem. De úgy tűnik felejtős az átfedés.

[ Szerkesztve ]

(#14253) qfm válasza qfm (#14252) üzenetére


qfm
senior tag

Ennyi baja volt. Leszedtem egy tiszta oem lemezt, beírtam a kódot és elfogadta. Úgy néz ki, túlságosan átjárhatónak gondoltam az oem, és nem oem verziókat (hitem szerint csak a license módosította volna a verziót, de a valóságban úgy tűnik nem).

Atapi, köszi a válaszaidat. :R

[ Szerkesztve ]

(#14254) Atapi válasza qfm (#14253) üzenetére


Atapi
senior tag

mondjuk azt még mindig nem teljesen értem, hogy milyen telepítőkészlettel próbálkoztál, mert korábban azt írtad, hogy "azonossal", de home licensz csak oem van. a vlk prof verziót szokták campus home-nak is hívni, talán ez okozza a félreértést.

(#14255) cbmfan


cbmfan
senior tag

jött egy PÜ egy frissregestől. állítólag valamelyik sztorimmal beletapostam az ő kis lelkivilágába, ezért feljelent. semmi konkrét dolog, plusz 10 sor trágár szöveg minden harmadik szóban helyesírási hibával. ezt most nem értem... nálatok volt már ilyen?

tegye azt! szokásos szájtépés vérpistikétől, ebből se lesz semmi természetesen, maximum apuci ad neki egy kokit, hogy minek pattog már megint.

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#14256) KPistike válasza cbmfan (#14255) üzenetére


KPistike
aktív tag

Engem még itt nem ért ilyen, de ötletem lett ...

Mely szerint megtalálta a fórumot a kártyaolvasós :Y - bár arra nem emlékszem, hogy voltak-e helyesírási hibái ...

K. P.

(#14257) FehérHolló válasza cbmfan (#14255) üzenetére


FehérHolló
veterán

Közöltél valaha nevet, egyéb személyes adatot, ami alapján be lehet őt azonosítani? :)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#14258) KPistike válasza cbmfan (#14255) üzenetére


KPistike
aktív tag

Mivel ügyesen bezártam a böngészőt, így szerkesztés helyett kiegészítés:

Esetleg a bulizós egyén találhatott még ide :))

Bár hőség van, a meleg rajongót személyesen is helyretetted, ezért rá nem tippelek - bár, ki tudja ... :)

K. P.

(#14259) cbmfan válasza FehérHolló (#14257) üzenetére


cbmfan
senior tag

soha semmit. erre azért vigyáztam, mint ti mindannyian.

válaszoltam neki kissé finomabb stílusban, hogy ő mégis ki akar lenni. majd kiderül...

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#14260) localhost válasza cbmfan (#14255) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Mindazonáltal teljesen komolyan:

Semmilyen bajod nem származhat semmiből, amíg nem írtad ki a nevét, hogy Ő az!
Még az sem elegendő, hogy "a szomszéd zöldséges férjének haverja zöld Ladával"

No para! :)

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#14261) cbmfan válasza localhost (#14260) üzenetére


cbmfan
senior tag

dehogy parázok. tudom, hogy nem tehet semmit, amíg konkrétan nem állítom, hogy ő volt. pláne amíg ő sem fedi fel magát, addig én sem tudom, hogy ki ő, és mi baja van velem.

akkor már inkább:

:D

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#14262) Peethy válasza cbmfan (#14261) üzenetére


Peethy
őstag

..meg mi köze hozzá? Ha valaki nem képes nevetni önmagán, ha hülyeséget csinált, annak olyan is az élete. Ugyanez, ha hibázott mert bunkó volt, és még mindig nem látja be. Nem tehet ellened semmit. :)

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#14263) cbmfan válasza Peethy (#14262) üzenetére


cbmfan
senior tag

így van.

közben belépett, tuti elolvasta válaszom, 0 reakció.

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#14264) joecontra válasza Peethy (#14262) üzenetére


joecontra
addikt

Én azt nem értem, hogy akkor miért nem jön ide a topikba reklamálni? Ha biztos az igazában miért nem vállalja fel magát?

Üdv,
J

[ Szerkesztve ]

(#14265) gabyka válasza joecontra (#14264) üzenetére


gabyka
aktív tag

...mert körberöhögnénk? :U

:DDD

(#14266) joecontra válasza gabyka (#14265) üzenetére


joecontra
addikt

Lehet, hogy nem akar fő műsorszám lenni. :C

Üdv,
J

(#14267) Peethy válasza joecontra (#14264) üzenetére


Peethy
őstag

Már egyszer szerepelt itt, a folytatások általában gyengébbek :U

Szerk: az ilyet én sem szeretem. Múltkor elkezdett valaki mocskolni pm-ben, nem is értettem hogy miért. Aztán kiderült: másolt játékokat akart eladni, én meg jelentettem. Ha hibázik az ember, legalább ne neki álljon feljebb...

[ Szerkesztve ]

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#14268) cbmfan válasza gabyka (#14265) üzenetére


cbmfan
senior tag

tuti :D

PÜen ugat, mert azt csak én látom. de ahhoz már nyuszi, hogy itt mondja el a véleményét.

várom a válaszát, de szvsz nem fog...

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#14269) szumo válasza cbmfan (#14261) üzenetére


szumo
senior tag

Simán tiltsd le, oszt aztán ennyi!
Nem tud több PM-et küldeni
Nálam van pár jómadár a listán.

Ha a hülyeség fájna, többjük ordítana!
;]

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#14270) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

Nekem is jöhetne már egy f@szkalap aki leugatja a fejem. Már olyan rég osztottam ki egy jóféle verést. Még a múlt században történt az utolsó...

Azt bírom, hogy a KASUJA MÉG MINDIG NEM JÖTT RÁ, HOGY EZ A TOPIK AZÉRT JÖTT LÉTRE, HOGY A SALÁTÁJA TANULJON MEG EGY KÉT HIÁNYOSSÁGOT!!!
A VÁSÁRLÁS KÖZBEN TANÚSÍTOTT VISELKEDÉSEN, ALAP ISMERETEKBEN IGEN NAGY HIÁNYOSSÁGOK VANNAK! TANÍTÓ JELLEGE NÉPMŰVELŐ HATÁSÚ, már ha van mivel felfogni az eseményeket...

NoKOmment

(#14271) qfm válasza TheReMiXeR (#14270) üzenetére


qfm
senior tag

Ha leírod a véleményed ide: [link] az aktuális témáról, garantáltan megkapod a nyakadba az embert aki leugat. :K Ja, és egy vevőről van szó :)

(#14272) cbmfan válasza qfm (#14271) üzenetére


cbmfan
senior tag

ezt a topikot inkább neki se állok olvasni. elég hülyével találkozom máshol...

barátunk azóta megint belépett, még mindig semmi. remélem, hogy reagál valamit... átirányítom ide :D

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#14273) joecontra válasza cbmfan (#14272) üzenetére


joecontra
addikt

Várjuk! :C

Üdv,
J

(#14274) cbmfan válasza joecontra (#14273) üzenetére


cbmfan
senior tag

válaszoooolt!

"igazi idióta vagy"

csak ennyire futotta tőle? :D

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#14275) joecontra válasza cbmfan (#14274) üzenetére


joecontra
addikt

Ezt nevezem tételes reakciónak. :DD
Ha csak ennyire telik érthető, hogy miért nem jön erre. :C

Üdv,
J

[ Szerkesztve ]

(#14276) localhost válasza szumo (#14269) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Én vagyok annyira KORREKT (:) ), hogy mielőtt letiltom valakinek a PÜ-jét, minden esetben közlöm vele, hogy hiába válaszol, úgysem kapom már meg :)

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#14277) Ry0K3N válasza #93794560 (#14070) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Én ezt egyetemen játszottam el az egyik gépen amikor beraktam viccként háttérnek egy frankó kis hibaüzit. Később az előadó meg arra a gépre kötötte a kivetítőt hogy onnan indítsa az órai prezentációt és hasztalan próbálta a hibaüzit leokézgatni :DDD

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#14278) TheReMiXeR válasza qfm (#14271) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

nekünk nem igazán van garanciális problémánk, ha adódik akkor próbáljuk megoldani... eddig csak megelégedéssel...

igaz, 70ezres tápot eddig 1x adtunk el (inkább az olcsóbb termékek favorizálódtak nálunk), de azt is egy korrekt vevőnek...

(#14279) szumo válasza localhost (#14276) üzenetére


szumo
senior tag

Persze azért én sem vagyok annyira tapló, mint ha ...............lennék.
Viszont ma reggel rám szólt az egyik ügyfél telefonon, hogy kellene neki még 8GB ram.
Mondta hogy olyan jó lesz mint a jó múltkorában, amit az i7-es gépébe raktunk. Szeretem ha így kezdődik a nap :K

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#14280) Weaver


Weaver
senior tag

régen néztem be ide, szóval jöttem röhögni egyet a számtechboltosok sztorijain. ezen az oldal 0 ilyen bejegyzés, akkor mondom visszalapozok egyet. előző teljes oldal 0 témába vágó bejegyzés.... most ugyan ezzel is eggyel több lett az off, de vissza kellene terelni a topicot az eredeti témára.

(#14281) eziskamu válasza Weaver (#14280) üzenetére


eziskamu
addikt

Legyél boltos és írjál :DDD

(#14282) philoxenia válasza Weaver (#14280) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Kedves Fórumozó ! Tanuld meg használni a Fórumot !
Ez a topik a Fáradt Gőzben van, azaz nem releváns szakmai információkat osztanak itt meg egymással a lakók, hanem "kiengedik" a címben jelzett szubsztanciát...... :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14283) MR_Joe válasza Weaver (#14280) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Fussunk össze valamelyik sörözőben és boltoljunk :) Utána már írhatsz "boltosként" :) Egy győr környéki tali amúgy is érik...

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#14284) joecontra válasza philoxenia (#14282) üzenetére


joecontra
addikt

Szerintem arra gondolt, hogy kevés a hülye vevős sztori mostanában. :)

Üdv,
J

(#14285) macilaci78 válasza joecontra (#14284) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Jaja, meleg van, mostanság a strandolós, ambuláns sztorik mennek. :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#14286) cbmfan válasza macilaci78 (#14285) üzenetére


cbmfan
senior tag

semmi extra. 0 forgalom, javítandó gépek elfogytak.ma csináltunk két ajánlatot, elment pár patron, pár dvd, és kész. plusz egy vérpistike, hogy a tegnap vett "vincsesztör" nem működik. de mégis mi a hiba? há nem működik... végül kiderült, hogy nem particionálta. megcsináltam, megformáztam, kész.

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#14287) bullseye


bullseye
addikt

De tényleg, hol a szeptemberi back2school akciók sora, a megrohant üzletek, hogy évkezdésre legyen annak a gyereknek valami olcsó, csak játszani... stb?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#14288) cbmfan válasza bullseye (#14287) üzenetére


cbmfan
senior tag

hogy hol? teszkóban, ósünben, meg a korában. kb. két hét múlva az ott vett fostaligák meg nálunk, mert nem megy a nídforszpíd 652 meg a dúm 23. csak a szokásos...

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#14289) #21346560 válasza cbmfan (#14288) üzenetére


#21346560
törölt tag

legalább lesz munkátok :D

(#14290) eziskamu válasza #21346560 (#14289) üzenetére


eziskamu
addikt

Ahogy ismerem ezeket a vásárlókat hallásból, inkább csak sztorik lesznek, mert ingyenes terméktámogatást szeretnének a Tesós cuccokra. :(

(#14291) szumo válasza eziskamu (#14290) üzenetére


szumo
senior tag

Felhívott egy hölgy még ma kora délelőtt, hogy kellene neki egy laptop. Mondom nagyszerű, mire gondolt? Azt mondja, van rá olyan 80-90 e HUF ja. Mondon Eggen? De ugye mennek majd rajta a 3D-s játékok? (Magamban WaF?) Mondom attól függ, de túl sokminden biztos nem fog rajta futni. :W
Mondja a hölgy, hogy azért akar ilyen drága gépet venni, mert nem akarja 1-2 évig biztos lecserélni. :Y

Hát jó hogy nem Krájziszt akar ennyiért rajta játszani.

Holnap jön, hogy kiválasszuk a csodagépet! Csoda, hogy eljön megvenni, Csoda, hogy ha nem lesz elégedetlen :O

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#14292) Peethy válasza szumo (#14291) üzenetére


Peethy
őstag

Ha elégedetlen, mondd meg neki, hogy a 3D bizony fut rajta :D

Nem kell csodálkozni, hogy az emberek tele vannak ilyen fogalmakkal és azt hiszik, hogy mindent tudnak. Ezt tömi a média, mint a fotóknál a megapixelt. Már annak is örülnek, ha 100ezerért nem egy integrált VGA + 2gb RAM + E3300 kombót kapnak a madarasteszkóban...

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#14293) mongi válasza szumo (#14291) üzenetére


mongi
senior tag

Nekem is volt ma egy vevőm, aki notebookot akart. Apuka és pici fiacskája :
-Helllo! Tudnálagyereknekgépet?
-hello! Természetesen tudunk, milyet szeretnétek?
- Na gyere azt mond el mit akarsz. Amúgy részletre lenne...
Gyerek előlép:
-Nekem egy Asus G73-as kellene, core i7 szenibridzses négymagos turbókóros, meg dzsíforsz gétéix 460-al. Ja a hárddiszk ugye hétezerkéccázas? Mert lassú nemjóám. :Y :C

Apuka közbeszól:
-Há' me' ezt mondták, ez má' jó hekker gép, és a gyerek most megy infósnak a főiskolára...Otthon is van ilyen aluházas brutál gépe, meg bazinagy hűtője.Nagy brutál gépe van.
Itt még elvagiztak 3-4 percet, amíg megnéztem mit tudunk ebből megvalósítani. Közben persze lightosan lefikázta az amd-t, meg kérdezgetett, hogy volt-e már hasonló drága gáp itt eladva (hozzáteszem, egy kis településen vagyunk, inkább falu mint város, eladott gépek a 400-600 euró közé esnek)...
Végre meglett a keresés vége:
-nos akkor ezt tudjuk hozni: ASUS G73SW, sandy bridge-es core i7,6gb ram, 750hdd 7200-as, 17,3+ full hd kijelző...stb. Az ára ezerxxx euro lenne.
-Na akkor ez kell mert kell a gyereknek programozni. De ez az utolsó, hogy én vettem a gépet neked gyerek!Akkor rendeld meg! :Y
-Khhmmm... nemoda buda, no meg Kristus koporsóját sem örizték ingyé... előleg 10%. :K
-Höööö! Én csak akkor fizetek, ha itt az árú!
:F
-Na jó, de kölcsön papírok itt vannak már, alá is írtad, elöleg is meg van állapítva...
Tudod mit? papírok itt vannak, holnap behozzátok a pénzt és majd lerendelem akkor holnap.

Na ez így rendeződött, ha megrendelést nem is, de egy lehetőségét összeraktuk.

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#14294) maláj


maláj
őstag

interaktív táblákkal foglalkozik itt valaki ??? :)

(#14295) Josi válasza maláj (#14294) üzenetére


Josi
aktív tag

kell?
Tudunk beszerezni. :)

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#14296) cbmfan válasza mongi (#14293) üzenetére


cbmfan
senior tag

hány ilyen "holnap jövök" volt már... előleg nuku, de azért rendeljük meg. emberen látszik, hogy egy kanyija sincs, de bepróbálkozik. boltos meg ha bevállalja, bukja az egészet.

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#14297) xnace


xnace
őstag

Udv nektek!

Lehet, hogy rossz helyen vagyok, de nincs valakinek elfekvoben egy LGA775-os, 4 magos "csodaja"?? Ha van, akkor megvennem.

Udv.

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#14298) eziskamu válasza xnace (#14297) üzenetére


eziskamu
addikt

Nana, nem fikázni, én még mindig olyat használok :N Amúgy sajna baromi drága :(

(#14299) mongi válasza eziskamu (#14298) üzenetére


mongi
senior tag

én meg egy kétmagos csodát (hát nem egy dinnye, de azért még jó :DDD), egy jó öreg E8200-ast megcimbálva 3.2-re :D

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#14300) mongi válasza xnace (#14297) üzenetére


mongi
senior tag

Üdv
Szerintem válts platformot,most olcsóbb mint ha ezt a régebbi vasat fejleszted 4 magosra.
(speciel nekem is csak ezért van E8200-as a gépben és nem egy QXXXX ) Ha ingyen kaptad a cuccott akkor visszaszívom :R
Mostanában 1GB ddr2 árában kapsz 2GB DDR3-at ;)

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.