Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14151) eziskamu válasza cbmfan (#14149) üzenetére


eziskamu
addikt

Asszem már az h263 (DivX,Xvid, és még sok más alapszik ezen)-as kódolások is az MPEG-4 szabványokhoz tartoznak. Eleve hülyeség ez az elnevezés, szerintem a kicsi kínai marketingesek mindig egyel emelték a tétet, ugyanis az mpeg-4 után az mpeg-7 és az mpeg-21 következik. A kínai nevezéktanban a funkcionalitásra utal az mp-szám elnevezés.
Az mp4 már tud videót lejátszani, az mp5-nél már ezt a videót nem kell feltöltés előtt átkonvertálni (amv,smv), hanem sok videót már közvetlenül lejátszik, a többiek meg már egyre inkább multimédiás mobiltelefonok (vagy inkább azok funkcióit veszik át, fényképezés, netezés, e-book, telefonálás)

(#14152) eziskamu válasza DeFranco (#14150) üzenetére


eziskamu
addikt

Egyik ismerősöm szerzett ilyen TV-s telót, nem is volt rosz az érzékenysége ahoz a kis pálcához képest, ami az antennája (csak hamar el fog törni).

(#14153) Ygg válasza DeFranco (#14150) üzenetére


Ygg
senior tag

LOL

(#14154) lalimano válasza eziskamu (#14140) üzenetére


lalimano
tag

Haverom mesélte, hogy számtechboltból vett egy olcsóbb gépet, és mikor otthon lekapta az oldalát talált bennt egy CD-t tokkal, meg kiszaladt egy pók :)) :DD

Keresek használt CCFL/UV/Neon csövet inverter nélkül

(#14155) localhost válasza cbmfan (#14149) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Én az MP5-ről olvastam akkor mikor az első hordozható mp4 lejátszók után megjelentek : [link]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#14156) cbmfan válasza lalimano (#14154) üzenetére


cbmfan
senior tag

az semmi. olvass vissza, hogy én miket találtam :D

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#14157) TheReMiXeR válasza eziskamu (#14115) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Ez üzleti titok :C

[ Szerkesztve ]

(#14158) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

Cső!

Na, a héten befostunk örömünkben. Végre meg volt az első pecsételés.

Mutter bejön a kezében egy beutalóval. Már az ajtóból láttam, hogy nem hozzánk akart jönni.
"Jónápóót! Fogröggönyre jöttem, ehol a bejutaló!"
"Ez biztos?"
"Igen" és nyújtotta a beutalót...
Elvettem, nyomtam rá egy kiadva pecsétet, majd megkértem rá udvariasan, hogy majd a második ajtón fog tudni bemenni oda, ahol magát a röntgenezést végzik. Kissé megállt az üres falnál, kereste az ajtót.
"Nem ott, hanem ki tetszik menni az utcára, majd ott a második ajtó"
"Ja jó, köszönöm!"

...és mint aki jól végezte dolgát elment. Félóra múlva átmentem a csajhoz, hogy látta-e a kiadva pecsétet a beutalón. Ott is könnyesre röhögtük magunkat.

(#14159) LamerGyuri válasza TheReMiXeR (#14158) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Szerintem ez egyáltalán nem volt vicces.
Szerintem.

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#14160) eziskamu válasza LamerGyuri (#14159) üzenetére


eziskamu
addikt

Akkor olvass vissza, hogy ez már nem az első eset, hogy benézik a számtechboltot fogászatnak (pedig állítólag rendesen ki is van írva). Egyszerűbb pecsételni, mint minden nap magyarázkodni, és eltűrni az értetlenkedést.

[ Szerkesztve ]

(#14161) TheReMiXeR válasza LamerGyuri (#14159) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

A probléma az még mindig, hogy atomb@szott betűkkel ki van írva, hogy ez mi meg az mi.
...és ahogyan kolléga írta előttem, az elmúlt 1 év után, már uncsinak kéne lenni.
Tudod, amikor folyamatosan találkozol olyan jelenséggel, ami már idegesít, akkor az ütés határához jutsz. Mi udvariasan útba igazítunk mindenkit, csak mára már viszünk bele valami kis pluszt. Végül is, mondhatnám neki azt is, hogy " nem tudsz olvasni b@zdmeg?"

ui.: ráadásul a foglabornak még egy kirakott "járdatáblája" is van, amin még át is esnek az emberek... ha lesz rá energiám, isten bizony lefotózom a környéket.

ui: amikor az van kiírva az ajtóra, hogy RÖNTGEN, akkor van olyan aki várakozik az ajtóban.
10 perc után megkérdezi tőlem, hogy mikor nyit ki ez a foglabor? Én meg mondom, hogy NYITVA VAN. "Jaaa, azt hittem az van kiírva, hogy RÖGTÖN JÖVÖK"
Ez enm mást emberi figyelmetlenség.

[ Szerkesztve ]

(#14162) DeltaPower


DeltaPower
őstag

általában nyitva vagy csukva tartjátok az ajtót? ha csukva, akkor egy baromi nagy piros betűs "ez NEM a fogászat" táblával az ajtón még lehetne próbálkozni :)

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#14163) KPistike válasza TheReMiXeR (#14161) üzenetére


KPistike
aktív tag

Emellett régebbi postokat visszaolvasva kiderül, hogy Nektek a topic indulása óta napi rendszerességgel volt betérő "ügyfeletek", aki bent sem jött rá, hogy ez nem a pékség ...

K. P.

(#14164) eziskamu


eziskamu
addikt

Erről egy régi vicc jutott eszembe, hogy egy ruhabolt két oldalán egyik napról a másikra nyílik két új ruhaüzlet. Egyiken a felírat:
"A legjobb árak!"
Másikon:
"A legjobb minőség!"
Elgondolkodik a középső üzlet tulaja majd lecseréli a következőre az üzlete felíratát:
"Bejárat Itt!"

(#14165) lalimano válasza DeltaPower (#14162) üzenetére


lalimano
tag

Szerintem nem lenne jó ötlet, mert aki a Röntgen helyett Rögtön Jövök feliratot lát, az már nem figyelmetlenség miatt van. Simán elbírom képzelni, hogy valaki a nagy piros NEM feliratot figyelmen kívül hagyja, és csak annyit lát, hogy fogászat.
Egyébként mi osztálytársammal azzal hülyéskedtünk, hogy egyszer a buszra felszállva a soförtől kéne kérni melegszendvicset (hisz a busz oldalán ott a kis ábra a szendvicsről, az más kérdés, hogy át van húzva, az az ábra márpedig azt jelenti, hogy a sofőr melegszendvicset is árul) , de sose mertük megcsinálni

Keresek használt CCFL/UV/Neon csövet inverter nélkül

(#14166) TheReMiXeR válasza DeltaPower (#14162) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Nem hinném, hogy nekünk kellene ez ügyben lépnünk.
Egyébként szimplán emberi figyelmetlenség. Mint ahogyan máshol is előfordul az ilyesmi.
Ez még párosul egy türelmetlenséggel is és akkor a vége az, hogy az első kezünk elé kerülő kilincset megfogjuk és nyitjuk az ajtót. Amúgy tök mindegy mi van kiírva, senki nem olvas semmit.

Ma is bejön egy arc és megkérdezi, hogy :
"vannak használt mobilok?"
"nincsenek, mert csak számítógépekkel foglalkozunk"
és akkor folytatja :
"és új de független?"

Nos, amíg az emberek zöme az első szóból nem ért, akkor csinálhatunk mi itt forradalmat, úgy sem lesz eredménye, maximum kis százalékát lehet megtéríteni, de erre meg ki a f@szomnak van energiája? Tanítson meg mindenkit a kedves anyukája vagy menjen el egy megfelelő iskolába, tanfolyamra... Én eladni, szervizelni szeretnék. Max az eladott termékhez minimális útmutatást kell tudjak adni. Pláne ennyi fizetésért nem lehetek májkrofos szagmérnök.

Uff, én beszéltem

(#14167) lalimano válasza TheReMiXeR (#14166) üzenetére


lalimano
tag

Vegyetek fel egy külön embert, akinek csak az a feladata, hogy kiáll a számtechbolt ajtajába, és egész nap azt kiabálja, hogy: "Nem fogorvos, nem Mobilbolt, nem WC, nem kocsma!! Ez számtekbóót!" :DD

[ Szerkesztve ]

Keresek használt CCFL/UV/Neon csövet inverter nélkül

(#14168) bullseye válasza lalimano (#14167) üzenetére


bullseye
addikt

vagy inkább szerezzenek be a gagyiboltból valamit, amit pont ilyen érdeklődési körű emberekre lehet rásózni, 10x áron..

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#14169) TheReMiXeR válasza bullseye (#14168) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Majd holnap átugrok a kínaiba és veszek egy mobil fogröggönyt!

(#14170) bullseye válasza TheReMiXeR (#14169) üzenetére


bullseye
addikt

azt nem, de billentyűzettisztító sűríett levegőt, mint fogkőtisztító kézifegyver csak 9999 Ft...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#14171) TheReMiXeR válasza bullseye (#14170) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

hát ha fáj a foga, fordítsa lefelé és úgy fújja a szájába... jobb mint a lidokain :)

(#14172) philoxenia válasza TheReMiXeR (#14171) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ne inkább purhabot? ;] :U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14173) TheReMiXeR válasza philoxenia (#14172) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

áááá, annak rossz az íze! nem vagyunk mi olyan kegyetlenek : :C

(#14174) gabyka válasza TheReMiXeR (#14173) üzenetére


gabyka
aktív tag

Szóval Te már kóstóltad :)

(#14175) True


True
aktív tag

Emberi figyelmetlenség..? Inkább nem törődőm bunkóság!!!

Tapasztalat:

Benzinkút iparban tevékenykedem jelenleg, de mivel mellékesben HW-s is vagyok mindig figyelem itt az eseményeket...
Lényeg: Leltár a kúton...
mivel a kutaknak nincs kerítése, sem egyéb komoly akadályok amik a behajtást megakadályozná, abból dolgozunk amink van...
A behajtót 4Db 200 Literes gurulós kukával eltorlaszoljuk, a kihajtót (2DB) mivel lelkes a magyar, és ha nem megy innét, majd megy onnét, (próbálná meg USA-ban, rögtön 4-es defektel gazdagodna a legtöbb helyen) ezekhez a többi mozdítható akadálynak valót helyezzük, plusz a Shop bejárata elé beparkolunk vagy 2 kocsival...

Természetesen a behajtóba, és a Shop ajtóban is kihelyezzük, az "elnézést, leltár miatt zárva" szöveget...

Mindezek ellenére maradandó emberi gyökérség:

1-es sztori: Behajtóban balga fejjel csak a 4Db 30 cm-es bolyát tettük ki, ami még 3 méter távolságból teljesen látható a kocsi ablakán kitekintve...
Baromarc jön ezerrel, 2 bolya elrepül a szomszéd telkekre, mintha (bowlingoznánk kocsival), 1 pedig alászorul...
Én balga megkérdem, hogy wtf...?
Neki csak cigi kell, de mán...
Ember.! Nem zavar,.. behajtottál annak ellenére, hogy le volt zárva a behajtó, aminek az egyik bolyánk is áldozata lett, jó lenne ha letolatnál róla, hisz az is ránk van terhelve...
Mi lett volna ha egy gyermek ül ott..?
Erre ő: Csak nem vagyunk olyan hülyék, hogy egy gyereket ültetünk oda..?

Na itt ledobta az agyam az ékszíjat, hamar véget vetettem a beszélgetésnek...

2-es sztori: ez kicsit még erőszakosabb...
Szintén leltár miatt zárva, de már sokkal drasztikusabban, még egy légy sem juthat be..! (gondoltuk mi)
Már vagy egy órája ment a leltár, mikor is egyszer csak nyílik az ajtó, ziháló idősödő úriember áll velünk szemben...
Döbbent csend, mi néztünk, hogy ez honnét...
Kifújta magát az öreg, és megszólalt..:
De qrva nehéz ide magukhoz bejutni...
Persze részünkről a csendet ismét én törtem meg...
Óvatosan rákérdeztem látta-e a táblát..?
Persze... Mindkettőt!!!
És akkor? Arra gondolt, hogy aki megküzd az akadálypálya szerű tereptárgyakkal, az megszerzi a jogot a vásárláshoz..?

Kár hogy a kamera pont a bejárati ajtót nem veszi kintről, mert azt megnéztem volna a 2 autón, hogy a viharba jutott át...
Még mi is csak gépháztetőn tigrisbukfencben átvetődve jutottunk ki...

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#14176) tserrof77 válasza True (#14175) üzenetére


tserrof77
senior tag

Hát igen. Erről nekem is eszembe jut hasonló szitu:

Alapszitu: Tábla szerint 5-ig vagyok nyitva, de ugye jó sztahanovistaként (meg hogy egyedül csinálok mindent) rendszeres a túlóra,, még ha zárt ajtók mögött is.

Egyik este már kiütöttem az esti zárást, kinn beszélgetek a bolt előtt unokatesómmal. A két ajtó csukva, a külső rács egyik fele teljesen, másik félig behajtva. Zárva tábla természetesen kinn. Kivételesen fél 6-kor megtettem mindezt, meleg is volt, meg nyűgös is voltam. Srác jön, és nyomul befelé. rács kihajt, külső ajtó kifelé, másik befelé. Itt szóltam utána, hogy az értő olvasást általános iskola 2. osztályában elméletileg megtanították... Értetlenkedve néz..
-Mé, zárva vagytok??
- Á, 2 ajtó becsukva, zárva tábla kifelé, meg rács félig becsukva.. Szerinted? Szaunát készülök nyitni épp :W
- Csak egy cédédévédé kéne.
- Bocs, kassza kiütve, nem tudok adni. Következő sarkon van még egy bolt, ők 6-ig nyitva vannak.
- De csak 1...
- KÖVETKEZŐ SAROK...!!! Őrjöngvefojtogatósesernyőtfeldugóséskinyitvakihúzós emotion

Másik...

Karácsonyi hajtás, este ilyenkor rendszeres túlóra. Szerintem már öreg este (kb 8-9 óra) volt. Rácsok csukva (belülről nem tudom magamra zárni) ajtók csukva. Benn szerelgetek, zene elég hangosan szól. Egyszer csak felnézek, srác ott áll a pult túl oldalán. Hát, a szívem kihagyott egy ütemet...
- Bocs, kérhetnék még mittudoménmicsodát?
- Izé, már ne haragudj.. de.. rács, ajtó, satöbbi??
- Hát, láttam, világos van, és be tudtam jönni, hát.. megpróbáltam...
Mákja volt, kassza még nem volt kiütve, így végül is boldogan távozott. Én meg lábon hordtam ki egy fél infarktust...

Itt határoztam el, hogy zárni fogom a külső ajtót... De ez se segített. Pár nap múlva a szó szoros (nem sz@ros, vagy hányatott :DDD ) értelmében rám törte a külső ajtót. Amikor már vagy egy perce cibálta akkor odamentem az ajtóhoz, és az üvegen keresztül mutattam, hogy ZÁRVA tábla vazz, meg mutattam az órát a bal csuklómon hogy I.J B.M. De hallottam, hogy kiabál, hogy "csakaztakaromkérdeznihogymennyiazezmegazmegizéhozé" Ekkor jobbra mutattam, a nyitvatartást mutató táblát és visszaballagtam szerelni a pult mögé. A fószer izomból bevágta a rácsot és elviharzott. Ilyenkor az anyós mértékegysége jut az eszembe... MEGAQRVAANYÁD...

Szóval, tényleg nagy az isten állatkertje. Csak.. nem ez a baj.. alacsony a kerítés...

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#14177) TheReMiXeR válasza gabyka (#14174) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Na ja, most vagyok nyílászárók cseréjében és háááát eperrel fenomenális élvezet!

(#14178) tserrof77 válasza TheReMiXeR (#14177) üzenetére


tserrof77
senior tag

Inkább porcukorba tunkold :DD

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#14179) gabyka válasza TheReMiXeR (#14177) üzenetére


gabyka
aktív tag

:D

(#14180) beefjeez


beefjeez
senior tag

most kb. a kiirások felét elolvastam, néha akkorákat röhögtem...
remixer: helyezz el egy rejtett kamerát a boltba, majd töltsd fel a felvételeket, hogy jobban átérezzük :DDD
és kitartás nektek, sok hülye júzer van sajnos, és mivel hasonló helyen akarok majd elhelyezkedni... :DDD

(#14181) MR_Joe válasza beefjeez (#14180) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Ha van lehetőséged mást választani, akkor ne boltolj :) Nekem sikerült az ördögi körből kilépnem és azóta nincs gyomoridegem :)

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#14182) tlac válasza tserrof77 (#14138) üzenetére


tlac
nagyúr

Cbfman hányatott életű egyik szerelményével szerintem vetekedik. Képek és bővebb sztori holnap, be kell hoznom a digitálist, mert ez valami brutál

még mindig várjuk a képeket :)

(#14183) localhost válasza MR_Joe (#14181) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Én visszakívánkozom! :)
Állástalannak lenni sem jobb :) Sőt! :Y

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#14184) Ygg


Ygg
senior tag

Nem tud valaki olyan vicces képeket, amik az adatbiztonsággal, vírusvédelemmel, social engineeringgel kapcsolatosak.
Egy slideshow-t akarunk feldobni vele.
Szóval bármi jöhet IT security témakörben.
Köszönöm!

(#14185) ollie válasza Ygg (#14184) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

***

(#14186) ollie


ollie
MODERÁTOR

[link]

[ Szerkesztve ]

***

(#14187) Ygg válasza ollie (#14186) üzenetére


Ygg
senior tag

Köszi, körülnézek talán akad.
Nagyon jók, amiket küldtél, csak valami szöveg nélküli vicces kéne a kivetítéshez az angolul nem tudóknak.
Kösz még1x!

(#14188) sutykuru válasza Ygg (#14184) üzenetére


sutykuru
tag

(#14189) MR_Joe válasza localhost (#14183) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Az mondjuk biztos. Ha nagyon nem lenne más, persze én is visszamennék, de amíg van más lehetőség... :) bár ott legalább nem voltam nyakig mocskos. :P

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#14190) mephi666 válasza True (#14175) üzenetére


mephi666
nagyúr

saját sztori, másik oldalról, 1évvel ezelőttről... barátnőm születésnapja volt, én pedig eltaláltam, hogy majd aznap veszek neki valami szép fehérneműt egy közeli boltban... (kisker/nagyker) délután megyek is, erre zárva: termékfotózás volt bent és délutánra bezártak :O 2nő és a fotós pasi volt bent, én meg üvegen kívül... látták, hogy ott állok... vártam kicsit, mire kijött az egyik nő... szépen udvariasan előadtam a problémámat, hogy "szükségem van az életmentő segítségükre", mire a nő mondta, hogy épp cigiszünetet akart tartani a fotósuk, keressünk addig valamit... így is lett, fizettem, megköszöntem a segítségüket és távoztam :K ...de itt nem leltár volt végülis, megoldható volt a probléma... mellesleg sok múlik mindig mindkét fél hozzáállásán: mi is szolgáltunk már ki leltár alatt ügyfeleket, ha úgy alakult... (kézi szállító, stb... a nő is megtehette, hogy elvette a pénzt, visszaadott és másnap beütötte a pénztárba... nem gond megoldani)

ui: de ezért megértem a felháborodást is, mert én sem követelőztem volna, vagy törtem volna rájuk az ajtót, ha nem akarnak segíteni

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14191) tserrof77 válasza mephi666 (#14190) üzenetére


tserrof77
senior tag

Aha, persze.. másnap TUTI beütötte a kasszába :DDD

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#14192) sysrq válasza mephi666 (#14190) üzenetére


sysrq
őstag

Szinte minden, zárás előtt 3 másodperccel betoppanó azt szokta mondani:
-Jaj! Nem szoktam ilyen későn jönni.
Válasz.
-Ezt minden nap mástól hallom.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#14193) mephi666 válasza tserrof77 (#14191) üzenetére


mephi666
nagyúr

másnap visszamentünk és kicseréltettük, mert nem lett jó a méret és elhoztunk helyette egy hálórucit :DDD

#14192: vastelepen dolgozok 7:00-15:00-ig, pénteken 14:30-kor van lezárva a pénztár és jó szokása volt a szomszéd autószerelő embereinek, hogy 14:55kor jöttek 1-1 szál laposvasért, vagy húzott köracélért :W persze pénztár már lezárva, ilyenkor kézi szállítólevél, stb... bírtuk nagyon a fejüket

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14194) azbest válasza ollie (#14186) üzenetére


azbest
félisten

az csak egy részlet, ez a teljes [link]

[ Szerkesztve ]

(#14195) Ygg válasza azbest (#14194) üzenetére


Ygg
senior tag

Köszönöm ;).

(#14196) badgirl


badgirl
csendes tag

Láttatok már szat-kábeles winchestert? :))

Az élet nem fenékig tejföl... De ahol tejföl, ott nagyon!!!

(#14197) eziskamu válasza badgirl (#14196) üzenetére


eziskamu
addikt

Az meg mi? Ősi NAS BNC csatival? :DDD

(#14198) cbmfan válasza badgirl (#14196) üzenetére


cbmfan
senior tag

nem rossz :D

nálam csak újesbés videokártyát kerestek. másik meg letölteni akart ramot, mert kevés van a gépben...

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#14199) joi29 válasza badgirl (#14196) üzenetére


joi29
őstag

Gondolom a szat -a lemaradt. :)

újesbés videokártyát na az mi?

[ Szerkesztve ]

(#14200) MR_Joe válasza cbmfan (#14198) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Usb-s vidikari akad.. bár nem egy csúcsgyilkosgamerokosság, de mondjuk táblázatkezeléshez tök jó. :)

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.