Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15201) GrandeP válasza Gézengúz (#15200) üzenetére


GrandeP
őstag

Örülök hogy segíthettem... 2000 huf.

Egyébkén Fuji volt mi?! Azért fájt ennyire? :DDD

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#15202) Vicoo


Vicoo
senior tag

"Jó napot!
Ezekben benne van az internet?
Tessék?
hát hogy ezen bejön?
ja, hogy van-e wifi?
Az. "

"Ez jó monitor?
Attól függ mire kell.
Hát mindenre.
MIndenre?
Internet. FIlmnézés. "

"Notebook érdekelne, valami olcsóbb, főleg játékra.
Hát 190, 200 körül van...
Ja hát én erre a 90 ezresre gondoltam, ezen nem lehet?
Hát gondolom nem aknakeresőre gondolt.
Jaj ne vicceljen már . De ezen miért nem megy?
Hát, igazából amin lehet érdemben az 500k .
Itt van olyan ?
Nincs.
Ja hát akkor mindegy, köszönöm. "

(#15203) macilaci78 válasza Gézengúz (#15200) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nem csodatévők memoárjai, hanem számtech boltosoké...
Jófejségből nem lehet megélni, gondolom, ezt belátod.
Ők a saját érdekeit képviselik, persze az ügyfélért vannak, de nem a saját kárukra.
Ha pedig a színvonalról van szó, inkább hallgatok.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#15204) HavocS válasza Vicoo (#15202) üzenetére


HavocS
senior tag

Én netbookon is bucira játszom a fejem csak meg kell velük értetni hogy mikori játékkal érdemes max próbálkozni, és hogy a max grafikát el kell felejteni...

(#15205) 5teve válasza Gézengúz (#15197) üzenetére


5teve
senior tag

csak arra szerettem volna felhívni szives figyelmedet, hogy nagyon topikot tévesztettél.
és ha már tudatosan tetted, akkor legalább OFF-ban tedd.
vili?
egyébként a kérés mindenkinek szól, átláthatóbb lenne a topik.

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#15206) mongi


mongi
senior tag

szombati történések:
Fickó zárás előtt 20 percel beesik a boltba, köszönésre, kérdésre semmi reakció, meredten lesi az árakat. Na gondolom ez a konkurencijja :D
Copjá akkor magad. Lassan szétnéz, majd elmegy.
Bezárunk, már éppen hazaérek,12.20-kor csörög a mobil:
- Halló! Mé' zártak be?Én voltam ott az előbb a bótba! Most akarok pendrájvot venni!Nyissa má' ki !
-Jó napot, mivel a boltba sem köszönt uram se befelé, sem mikor távozott. Amúgy ha a telefonszámot le tudta olvasni a nyitva tartásról, láthatja, szombaton csak 12.00-ig vagyunk nyitva. Kinyitni már csak hétfőn fogunk. Akkor állok rendelkezésére.
-..nyád...klick.
Paraszt ennyit tolt köszönés címén.

Meg volt beszélve egy illetővel, hogy délig bejön egy régi géppel amit fel akar újítatni majd elmegyek vele, feltelepíteni neki a nálunk vett nyomtatót. Délig persze semmi.
14.20-kor csörög a telefon :
-Na szevasz!
-Jó napot!
-Akko' mennyek érted?
-Khmm... ez kicsit problémás,bolt már zárva, családi ebéden vagyok, most már nem érek rá. (Erzsébet napi buli volt : ) )
-Akko' mikó' gyüsz ki ezt a sz@rt betenni?
-Hétfőtől bármikor munkaidőbe...
-bazze....klick

Hát nem tudom de egyesek azt hiszik elfingják magukat és majd ugrok hétvégén, hogy ingyen(!) megcsináljam a szaraikat, vagy kinyissak egy 5 eurós tétel miatt. A múlt héten szombat este fél nyolckor akartak üres 2 dvd miatt kinyittatni :W

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#15207) ati012


ati012
senior tag

Imádom az embereket, mikor vissza mondják a rendelést. Annyira gerinctelen dolog.
Illetőnek számítógép kell, mondom ez és ez és az. Az tetszik neki. Kér időt, átgondolja.
Csak kell neki. Mondom ok, szombatra itt lesz és jöhet érte.

Szombaton nem ér rá, jön érte vasárnap.
Ma hív, hogy hát mégse kell neki... :W

(#15208) sasa311 válasza ati012 (#15207) üzenetére


sasa311
veterán

Foglaló, mint olyan?

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#15209) ati012 válasza sasa311 (#15208) üzenetére


ati012
senior tag

20ezer Ft-ra is foglalót kérjen az ember?

(#15210) sutykuru válasza ati012 (#15209) üzenetére


sutykuru
tag

ami altalaban eloleg mostanaban

(#15211) sasa311 válasza ati012 (#15209) üzenetére


sasa311
veterán

Ha muszáj...

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#15212) GrandeP válasza ati012 (#15209) üzenetére


GrandeP
őstag

Kibontottad?

Ha nem, akkor hol a probléma? Majd el megy, vagy hétfőn visszaküldöd nagykernek és kérsz mást helyette..

Értem a problémát, de ilyenből millió1 van,

Azonnal most , most azonnal most, kellene neki pécémaci lan kártya, ok, holnapra itt van, ok, 3 k -ra én sem kértem foglalót... azóta sem láttam a srácot.. ennyi.

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#15213) sasa311 válasza GrandeP (#15212) üzenetére


sasa311
veterán

A most azonnal de rögtön és sürgősen a létező legrosszabb fajta-

- Sajnos most nincs raktáron, hozassak holnapra?
- Igen, persze, természetesen

Aztán sose látod többet...

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#15214) mongi válasza sasa311 (#15213) üzenetére


mongi
senior tag

Ennél még rosszabb a "tegnapraiskésőlenne" típusú "énvagyokamájer" kategóriás kötsögök, akik a kölcsönböl fizetett kocsijaikkal verik magukat meg azt a csepp agyukat.
Ha véletlen megtalál, akkor is szarrágóskodik 300ft-on is mert ő án nagy bizmiceman, lenézően közli a szombati záráskor behozott gépéről, hogy enélkül beszarik a biznisz hétfőn, ha nem csinálod meg. :U
Szopsz egész hétvégén, hogy az ilyen buzgerátornak megmaradjon a 10 éve nem archivált könyvelése és a raktár pogramja készlettel. Vasárnap este közlöd készen vagy, megnyugodhat, jöhet a gépért. Erre pofátlanul benyögii, hogy a jövő héten elutazik nyaralni, majd utána érte jön... :W :(((

Én már eljátszottam 2x ilyet egy illetővel, a gép mindkétszer 2 hétig volt nálam. Legutóbb már én szartam rá, és csak 1 hónap múlva(!) jutott eszébe a gépe, én meg közöltem hogy sajnos még nem jött meg az alkatrész... :B :K :DD

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#15215) macilaci78 válasza mongi (#15214) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Tárolási díj 500Ft/nap. ;)

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#15216) Intelligencs válasza macilaci78 (#15215) üzenetére

Abszolút jogos felvetés! Mi 1000 Ft / nap tárolási díjat számoltunk fel (per szerver). Volt olyan ügyfél, aki annyi ideig nem jött a gépéért, hogy a tárolási díj több lett volna, mint a gépe értéke. (Valami 1-2 évig nem jelentkezett emlékeim szerint.) Mondjuk nem is reklamált, a gépét nem vitte el, csak az adatait kérte el. Azt hiszem kollégák megkönyörültek rajta, és azokat megkapta.

The Amiga, Born a Champion

(#15217) SityiSXT


SityiSXT
őstag

Mai WTF:

Standard HTB anyuka bejön egy rakat cuccal meg vett pár alkatrészt, hogy akkor ezekből így most egy gép. Nem is rossz cuccok (Cooler Master 690 Advanced II ház, GF 570 VGA, G.Skill Sniper memóriák, ASRock Fatal1ty P67 Professional deszka, tán i5-2500K proci, két HDD, egy ODD). Ami a fura volt benne, hogy azt kérte, hogy ha kész a gép, az oldallapot még ne tegyük fel, mert meg akarja belülről nézni. :F Mindegy, megcsináltam, ahogy kérte. Kész, jön érte a lányával (neki se volt épp geek feje), kolléga magyarázza neki, hogy a kábeleket az alaplapi tálca mögé rejtettük az esztétikum és a légáramlás miatt. A zasszonka megjegyzése annyi volt, hogy milyen jópofa, hogy harisnyázva vannak a tápkábelek, mutatta is a csajnak, aki nagyjából egy ühümmel reagálta le. Kész, rakhatom fel az oldallapot, viszik.

És most álmatlanul hánykolódhatom, hogy mégis, mi a rákra voltak kíváncsiak... :D

(#15218) maláj válasza SityiSXT (#15217) üzenetére


maláj
őstag

biztos már volt rossz tapasztalata a témában :DDD
gondolom nem tőletek ;]

(#15219) dy_nmq válasza SityiSXT (#15217) üzenetére


dy_nmq
aktív tag

mi az a htb?

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#15220) Armahun válasza dy_nmq (#15219) üzenetére


Armahun
addikt

Háztartásbeli

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#15221) GrandeP válasza SityiSXT (#15217) üzenetére


GrandeP
őstag

Sok helyen, ez elég arra h ne akarják átverni őket...

Hozzánk szoktak néha olyan gépeket hozni, a hires-neves Pcguru-tól, hogy csak na...
Pl. kicserélték a 775-ös 1,6 gigás procis lapot, egy "új" 478ra 2,4-es cerkával... mert ez új és gyorsabb..
Természetesen a régi sz@rt bevették 3 k-ért, a erős 478-ast meg eladták 12k-ért... :DDD

És képzeljétek ez a cég, ez már vagy 2 éve van itt a városban, több feljelentés, többször megverték az aktuális eladós srácot, mert h havonta változik, és még mindig mennek oda hozzájuk... nem értem.

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#15222) philoxenia válasza SityiSXT (#15217) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

"Tudod kislányom, ha látjuk mit raktak bele, nem mernek átverni...."

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#15223) SityiSXT válasza GrandeP (#15221) üzenetére


SityiSXT
őstag

Izland elég kicsi ország ahhoz, hogy ha csak egy ilyen eset történik, tömegestül meneküljenek a kunccaftok az adott cégtől - szerencsére ennek a fordítottja is igaz: azaz ha valahol kiemelkedő minőségű a kiszolgálás, oda egyre többen mennek. Mindegy, először fordult elő velem, ráadásul még ha valami standard kocka kérte volna a dolgot, megértem - de így elég fura volt... :)

@philoxenia: Persze, és a "hazugságmérő" a harisnyázott tápkábel volt... :DDD Egyébként nagyon nem vágom, mire kellett neki(k) ilyen gép - a Sims3 meg a FarmVille kevesebbel is beéri... :P

[ Szerkesztve ]

(#15224) cbmfan


cbmfan
senior tag

találkoztatok már olyannal, hogy a nagykerből jött cucc lezárt dobozában nem az volt, mint aminek kellett volna? kb. két hete jött hat Asus DVD író. utolsó darab, raknám be gépbe, és hoppá: egy ezer éves leharcolt LG cd olvasó volt a dobozban. nem nagy veszteség, de kissé kellemetlen, hogy egy ilyen (viszonylag) filléres dologgal is képesek szórakozni.

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#15225) lalimano válasza cbmfan (#15224) üzenetére


lalimano
tag

Azigen! :Y
Nagykerben meg valaki örömében táncol, hogy mekkorát trollkodott.

Keresek használt CCFL/UV/Neon csövet inverter nélkül

(#15226) bullseye válasza cbmfan (#15224) üzenetére


bullseye
addikt

mi kaptunk már gyárból is :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#15227) macilaci78 válasza cbmfan (#15224) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Gyári sértetlen dobozából vettem már ki nem szabályos téglatest (de paralelepipedon alakú) gépházat.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#15228) zolikaDB válasza SityiSXT (#15217) üzenetére


zolikaDB
veterán

Gondolom, PH-ra valahogy beszabadultak, lehet pont a kiscsaj himlős öccse, aki rákérdezett, h mi a fasza gép mostanában, aztán egypár kocka társunk megmondta a tutit.
Aztán anya elment, összevásárolta, amit kell, oszt rakjátok össze. A fiú gondolom meg adott instrukciót otthon, h van egy doboz rajta 3 számjegy, utána egy W. Na annak benne kell lennie anya a nagy fekete vasdobozban, meg ilyen kékes funérlemeznek is (ASRocknak ez a lapja gondolom kék, nem??? Ja, nem, az az AMD színe náluk, vagy mi?!), meg rajta oylan, mint apának a ventillátora a garázsban... Aztán dondolom ezt vizslatták, és azért kellett a kiscsaj, mert ő jobban elmegy a tesó szaván, mint mama!

(#15229) cbmfan válasza macilaci78 (#15227) üzenetére


cbmfan
senior tag

na ezt még kimondani se tudom :D

mindegy, ment bele egy Optiarc, probléma megoldva. csak kissé idegesítő, hogy át lettünk b@szva.

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#15230) biker válasza cbmfan (#15224) üzenetére


biker
nagyúr

Igen :(
Geforce 3 ti500 dobozaban es matricajaval egy tnt karesz :(((

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#15231) PH 5.5 válasza cbmfan (#15224) üzenetére


PH 5.5
aktív tag

Mi egy doboz grátisz heineken-t találtunk egyszer az egyik nagykeres pakkban, de ebből sajnos nem csináltak rendszert. Talán csak "bájlagnak" tették bele.

A napokban egy kiscsávó berendelt egy négymagos am3-as procit az eddigi kétmagost leváltandó. Megkért, hogy szóljunk, ha megjött, akkor ő lehozza a gépét, tegyük má' bele az új procit, esetleg bios frissítés.
Lehozta. LGA775. Hát akkor bocs, nem kell. Örömbódottá.

- Where are you from? - Budapest. - Bucharest? - No, Budapest, Chain Bridge, Gulash... - Ah, Viktor Orban! - No-no, Bucharest

(#15232) Intelligencs válasza PH 5.5 (#15231) üzenetére

Az ilyet soha nem fogom megérteni. Komolyan, ma már a cumisüvegeknél ügyelni kell a kompatibilitásra, hogy ugyanolyan márkájú legyen a cumisüveg, mint amilyen a cumisüveg melegítő. (Nem vicceltem.) Akkor hogyan is képzeli, hogy találomra berendel egy procit, ami esetlegesen működik a gépében (vagy nem).

The Amiga, Born a Champion

(#15233) macilaci78 válasza Intelligencs (#15232) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Amikor nálam rendeltek kicsit vadabb dolgokat, mindig megkérdeztem, hogy miben és mire használná.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#15234) Lenry válasza zolikaDB (#15228) üzenetére


Lenry
félisten

kétlem, hogy sok natív izlandi olvasná a PH!-t :)

(#15232) Intelligencs gondolom olcsóbb, mint az Intel, vagy a haverjai ezt mondták neki, hogy ez fasza lesz.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#15235) SityiSXT válasza zolikaDB (#15228) üzenetére


SityiSXT
őstag

Az ASRock már rég nem kék, most a barnát nyomatják. Meg ez Fatal1ty deszka volt, tele piros csicsaságokkal. ;)

(#15236) bullseye válasza Intelligencs (#15232) üzenetére


bullseye
addikt

úgy, hogy most is megtehette következmény nélkül...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#15237) sasa311 válasza Intelligencs (#15232) üzenetére


sasa311
veterán

Én azt nem értem, hogy egy rutinos boltosnak ilyenkor miért nem az az első kérdése, hogy "milyen lapod van?". :U

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#15238) cbmfan


cbmfan
senior tag

illető jött dobozos ál-Asus írós gépért. kiverte a balhét, hogy nem az van a gépben, amit ő akart (felhívtam anno, mondtam, hogy mi a helyzet, leokézta), ezért panaszkönyv, fogyvéd (Maris :DDD ), stbstb. azért elvitte Optiarc íróval...

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#15239) DeltaPower válasza cbmfan (#15238) üzenetére


DeltaPower
őstag

Akkor hamarosan lesz ismét sztori arról, hogy jön a fogyvédes és röhögtök vele egy sort :)

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#15240) PH 5.5 válasza sasa311 (#15237) üzenetére


PH 5.5
aktív tag

Erre általában az a válasz, hogy ázusz vagy gigabájt.
Mint a vga-k esetében az öttizenkettes.

- Where are you from? - Budapest. - Bucharest? - No, Budapest, Chain Bridge, Gulash... - Ah, Viktor Orban! - No-no, Bucharest

(#15241) stol válasza sasa311 (#15237) üzenetére


stol
addikt

A válaszok 70%-a így kezdődik. Nem emlékszel? 2éve vettem itt!
Hogy a fenébe ne! Hisz foto memóriám van!

(#15242) cbmfan válasza PH 5.5 (#15240) üzenetére


cbmfan
senior tag

kék vagy piros? :DDD

két óra körül pukk, füst... elszállt számlázó "szerver". szerencsére megúsztuk, 6 éves 360as Chieftec eddig bírta a 24/7 üzemet. ment helyére egy 400as FSP, gép túlélte, ment minden tovább.

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#15243) localhost válasza cbmfan (#15224) üzenetére


localhost
Közösségépítő

"találkoztatok már olyannal, hogy a nagykerből jött cucc lezárt dobozában nem az volt, mint aminek kellett volna? "
NANÁ!
Én vettem egyszer egy egész raklap (nyomtató helyett) téglát!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#15244) proof88 válasza localhost (#15243) üzenetére


proof88
addikt

úristen :D

(#15245) maláj válasza localhost (#15243) üzenetére


maláj
őstag

és belefogtál 1 erőteljesebb építkezésbe ??? ;]

(#15246) localhost válasza maláj (#15245) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Utána évekig azon "poénkodtunk", hogy kéne venni egy raklap cementet, oszt' átmennénk építőanyag-kereskedésbe.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#15247) cbmfan


cbmfan
senior tag

ilyen is rég volt... 20 év körüli srác be, szeretne videokártyát. mondom kínálatot, de ő "komolyabbat" akar... végül megrendelt két GTX590et :D itt hagyott 150 ezer előleget, főnök meg örül, mint majom a farkának.

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#15248) shteer válasza cbmfan (#15247) üzenetére


shteer
titán

egy "komolyabb" tápegységet nem ajánlottál melléjük? :)

..szerintem jónak tűnik

(#15249) cbmfan válasza shteer (#15248) üzenetére


cbmfan
senior tag

állítólag 1000 Wattos OCZje van... szerinted?

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#15250) mongi válasza cbmfan (#15247) üzenetére


mongi
senior tag

Akkor megvan a mai kisfröccsre az "mocskosulsok extra profit" amiről a másik HDD-s fórumban ugatnak/ugattak egyesek :DDD

Nekem csak 1100 ojróért vittek el egy gépet a sallangokkal (szünetmentes,23"monitor...stb) de itt ez is ünnepi alkalom, hűtöm is otthon a sörömet :DD

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.