Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15351) Korcsii válasza sandró60 (#15350) üzenetére


Korcsii
őstag

Nem tudom milyen táppal volt, de láttam már kikapcsolt állapotban elsülni tápot... Minden felpörög, aztán bumm, füst, vihogás (kéjgáz vagy ösztön?). Akkor nem csak a tápnak lett annyi, hanem az egész rendszernek. Régi gép volt, szóval nem volt akkora veszteség, bár az adatok is elvesztek, de (ha nehezen is, de) szerencsére pótolhatóak voltak.

Anno itt a fórumon belém verték, hogy rendes géphez rendes táp, különben mit sem ér az egész. Azóta tartom is magamat ehhez.

[ Szerkesztve ]

(#15352) sandró60 válasza Korcsii (#15351) üzenetére


sandró60
addikt

Én inkább a Stabilitás témában konkrétan erről a"márkáról Vargáné és tsa"irtam fel se tünt neked?A-7év Azt tudom,hogy ha megy akkor lehet viszi az egészet,de azért már annyit okosodtam a fórumokon-menteni-menteni-az adatokat :Y

[ Szerkesztve ]

(#15353) szepi79 válasza sandró60 (#15352) üzenetére


szepi79
őstag

itt nemcsak a mentésről van szó, hanem hogy a 100-200e HUF értékű gépedet véded azzal, hogy 5-10e HUF-fal többért veszel minőségi tápot. természetesen nem az összes vargáné táp száll el, de arányaiban ennél a márkánál a legnagyobb a meghibásodás esélye. ez ugyanolyan, mint bukósisak nélkül motorozni. amig nem esel arcra, addig semmi baj nincs a hiányából...

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#15354) santaclaus válasza szepi79 (#15353) üzenetére


santaclaus
csendes tag

Gombhoz a kabátot. Amikor a gép ára nettó 40k, nem kell bele 10k-s táp :)

De a 200k-s géphez illik normálisat tenni / ajánlani. Nem is adok komolyabb géphez alsó kategóriás tápot kérésre sem.

A múltkor jól le lettem hurrogva hogy Codegen táppal adok el irodai Pc-ket. Nos végeztem némi adatgyűjtést a munkalaprendszerben és a táphibás gépek max felénél volt Codegen a ludas - és egy esetben sem égette szét a gépet - miközben az eladási darabszámban messze a többi márka felett van. Ezzel nem azt mondom hogy király, csak hogy egy irodai fapad konfigba tökéletes. Amúgy ahová lehet brand gépet próbálok / próbálunk ajánlani irodai PC-nek is (Lenovo / Dell / HPQ), sajnos lényegesen drágább azonos teljesítmény mellett, de tizedannyi utólagos probléma van velük.

[ Szerkesztve ]

(#15355) TheReMiXeR válasza santaclaus (#15354) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

ráadásul irodába szinte majdnem mindekit rá tudunk beszélni egy szünetmentesre...

ha "stabil" lét kap a falból simán müxik a vargáné, merkuri, codegen, lcpóver is sokáig...

megjegyezném, hogy szerintem :D

(#15356) santaclaus válasza TheReMiXeR (#15355) üzenetére


santaclaus
csendes tag

Van benne nagy igazság. Csak ahol a lényeg "minné ócóbb" ott nincs pénz szünetmentesre (Az első problémáig mikor a főnök/tulaj privát fotói el nem mennek). Normális helyen megveszik - szerencsére.

(#15357) Lenry válasza santaclaus (#15354) üzenetére


Lenry
félisten

a táphibás gépek max felénél volt Codegen a ludas

tehát 100 táphibás gépből 50-ben Codegen volt, a maradék 50-et meg az összes többi márka tette ki? mi ez, ha nem bizonyíték arra, hogy a Codegen gyönge?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#15358) santaclaus válasza Lenry (#15357) üzenetére


santaclaus
csendes tag

Az eladási arányokat is figyelembe véve más a kép.

"miközben az eladási darabszámban messze a többi márka felett van"

Ez a részt is vedd figyelembe:

"Ezzel nem azt mondom hogy király, csak hogy egy irodai fapad konfigba tökéletes"

Részemről a témát lezártam :D

[ Szerkesztve ]

(#15359) Flame_ válasza Lenry (#15357) üzenetére


Flame_
tag

Not sure if trolling

futuramafry.jpg <_<

or just stupid

Van egy relatíve friss párbeszédem - nem bolt, de maximálisan illik ide. A helyszín a pesti 9-es busz, két kb. 25-30 körüli helyi fószer - egyik se éppen az országos tanulmányi verseny győztese első ránézésre:

- Oszt rúter kell-e?
- Rúter? Azmi?
- Fogja a zinternetet!
- Mennyié?
- 5000.
- És hány megás?

[ Szerkesztve ]

(#15360) cbmfan válasza Flame_ (#15359) üzenetére


cbmfan
senior tag

ismerős helyzet.

bár előfordult az is, hogy X vevő betámadt buszon, és nekiállt tolni a f*szságait. imádom az ilyeneket.

na akkor igahúzás/ON...

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#15361) tserrof77 válasza cbmfan (#15360) üzenetére


tserrof77
senior tag

Ismerős téma... Anno pécéábécés koromban történt még:

Péntek kora este, 6-7 környékén párommal andalgunk a Baross úton, erre odajön a csávó, hogy:
- Te figyi, eztmegaztmegamaszt mennyié' veszitek be???
- Ad 1, nem vesszük BE, maximum ÁT. Ad 2, a bolt (is) bezárt 17:00-kor, ergo NEM dolgozom, és a fejem se káptalan, honnan a túrósból tudjak árakat mondani?? Ad 3, nem látod, hogy épp rohadtul nem alkalmas időben zavarsz??
- De csak azt akartam kérdezni...
- NEM! Majd hétfőn, 9 után, leszel szíves...!!!! :((

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#15362) SityiSXT válasza cbmfan (#15360) üzenetére


SityiSXT
őstag

Az az igazi, amikor épp játszok valamivel, erre a baromarcú betámad Steamen vagy GfWL-en, és úgy kérdezget ("szia, nem indul az XYZ játék, mit csináljak?" "szerinted megér egy DzsíforszRadeon 862510 huszonötezer buznyákot?"). Aztán még csodálkozik, ha a negyedik-ötödik kérdésekor ("miért nem válaszolsz, hisz ott vagy, mert játszol!") elküldöm a bús francba... :W

(#15363) stol válasza madgie (#15345) üzenetére


stol
addikt

Nyírni nem tudjuk, de ha ilyen jó a látása, van akciós ajánlatunk.... :DDD

(#15364) madgie válasza stol (#15363) üzenetére


madgie
titán

Meg se szólalt elsőre, látta hogy szék van, meg tükör, leült, belenézett a tükörbe, majd ránk, és csak a fejére mutatott. Akkor estem be a pult alá :D

(#15365) stol válasza madgie (#15364) üzenetére


stol
addikt

Activity :DDD
-Paróka?
-Kalap?
-Idióta?

(#15366) madgie válasza stol (#15365) üzenetére


madgie
titán

Van négy óriási tükrünk a bejárattól balra, a négy tükröt kábé 20 centis fa keret köti össze, így majdnem kitöltik a falat. No, sok mami meg papi simán a tükörnek beszél, hiába integetek, hogy nem ott vagyok :D

(#15367) maláj válasza madgie (#15366) üzenetére


maláj
őstag

rá kellene húzni azokra a tükrökre 1 fóliát miszerint a pulton a kezeidbe temetve a fejedet alszol :DDD

kíváncsi lennék a reakciókra ;]

(#15368) mongi


mongi
senior tag

Hello kollégák!

Nálatok milyen a helyzet így karácsony előtt? Itt felénk katasztrofális , alig akad pár vevő :(

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#15369) djculture válasza mongi (#15368) üzenetére


djculture
félisten

Hullaszag van...Felénk mondjuk jönnek folyamatosan a szr gépek táp meg vinyó bajokkal,de új egy darab sincs.

(#15370) SityiSXT válasza mongi (#15368) üzenetére


SityiSXT
őstag

Izlandon is csak a szél fúj... Pár javítás alatt lévő gép van a munkapadon, de amúgy a vásrlók rohama még várat magára.

(#15371) proof88 válasza SityiSXT (#15370) üzenetére


proof88
addikt

ennyire rohadt hangulatom még nem volt életemben, mindig fokozatosan elmúlt évről-évre ez a karácsonyi dolog de most még jobban lesz*rom, pedig jövő hét hétvégén lesz, áhh nem érdekel :U

(#15372) szumo válasza mongi (#15368) üzenetére


szumo
senior tag

Laptop takarítás, egy döglött vinyós gép, egy mem hibás, és ennyi. Ez a heti termés.

Sajnos csodák pedig nincsennek! ugye aranyhalacskám

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#15373) stol


stol
addikt

2db FX4100-as AMD-s konfig, 2 laptop, 3 szervizes gép, 2db TFT, 3db vinyó.
Ez a mai termés eddig.

Jah most építek egy x2 250-es gépet is.

[ Szerkesztve ]

(#15374) TESCO-Zsömle válasza proof88 (#15371) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Most gondolj bele, mi lakásfelújítást ütemeztünk 20-31 közt...

Mennyezet, tapéta, padló, bútorok.

Nem is lenne gond, de Mutti sehol sincs a selejtezéssel, addig meg mozdulni se lehet a sok vackától...

Elcseszett felújítás, elcseszett karácsony...

stol: Az szép termés, grat. :R

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#15375) cbmfan


cbmfan
senior tag

az eddigi forgalom röviden és tömören: lóf*sz!

eladtunk 4 db DVD-R-t, egy Optiarc írót egy 8G-s pendriveot, és ennyi. visszanéztem tavalyi számlaadatokat, mai napon 287.400 Ft forgalom volt... és karácsonyig nem ment 250k alá.

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#15376) proof88 válasza TESCO-Zsömle (#15374) üzenetére


proof88
addikt

a karácsony a szeretet ünnepe :R :))

(#15377) TESCO-Zsömle válasza proof88 (#15376) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A Harácsony pedig az ajándékoké... :O

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#15378) djculture válasza TESCO-Zsömle (#15377) üzenetére


djculture
félisten

"Harácsony" :C

[ Szerkesztve ]

(#15379) mongi válasza stol (#15373) üzenetére


mongi
senior tag

és azt nem tetted ide, hogy a NASA-nal melózol :DD

Harácsonyfa nem lesz itt sem, maximum bejglit fogok árulni, lehet kapósabb lenne a bolt :D

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#15380) r4z válasza mongi (#15379) üzenetére


r4z
nagyúr

Minden 2000HUF feletti vásárláshoz ingyen bejgli :D

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#15381) stol válasza mongi (#15379) üzenetére


stol
addikt

Miskolc, belváros.
Rajtunk kívül van még 20bolt a városban, de a korrektség és hozzáállás többet számít, mint az árak...

(#15382) mongi válasza stol (#15381) üzenetére


mongi
senior tag

Dicséretes, a Nasa csak vicc volt :R

Azért jönnek hozzánk is, mert nem a "nagy hogyan baxuk át a vevőt" játékot műveljük :)
Igaz kissé kevesebben mint tavaly :(

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#15383) stol válasza mongi (#15382) üzenetére


stol
addikt

Van pár konkurens, aki sír (olcsóbbak, mint mi), hogy nincs vevő, pedig forgalmas helyen vannak.
Ha egy vevőt vesztek el a faszság miatt, akkor nem egyet vesz a bolt.
Ha egy vevőt nyerek meg, akkor nem egyet nyer a bolt... És így tovább.

(#15384) localhost válasza r4z (#15380) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Te sem tudod mi az ára a beiglinek, ugye? A Cukrászdában egy szál beigli 1280 Ft.

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#15385) r4z válasza localhost (#15384) üzenetére


r4z
nagyúr

Nem is mondtam, hogy egy egész szál :)

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#15386) Josi válasza localhost (#15384) üzenetére


Josi
aktív tag

Tesco gazdaságos csak 499,- (viszont olyan is :( )

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#15387) localhost válasza Josi (#15386) üzenetére


localhost
Közösségépítő

De annak a beigliségtartalma 0.001% - beiglisűrítményből!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#15388) djculture


djculture
félisten

Felénk 750 ért van a pékségben, igaz érdekes nyújtott tésztás házi készitésű.Minden máshol 1200-1500ft minimum.

[ Szerkesztve ]

(#15389) localhost válasza djculture (#15388) üzenetére


localhost
Közösségépítő

750-ért Lefeljebb Celeronos Beigli Light kapható!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#15390) djculture válasza localhost (#15389) üzenetére


djculture
félisten

Hát ez meglepően jó, diósat vettem ma és dió van benne nem dejó.Városnak nevezett falun ilyen is van:) Mondjuk az a biztos ha az ember megcsinálja otthon.
Amúgy meg a szaloncukor árak a durvák idén...

[ Szerkesztve ]

(#15391) #21346560 válasza djculture (#15390) üzenetére


#21346560
törölt tag

Idén minek az ára nem dúrva?! Oszt mi lesz még jövőre....

(#15392) Josi válasza djculture (#15390) üzenetére


Josi
aktív tag

Majd olcsóbb lesz karásony után.
Én arra várok, addig kitartanak a mikulások :)

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#15393) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

mai bev. 181e

durva
nagyon durva
ez több mint fos
:(

az ezüst vasárnapi 10ezret meg se említem...

(Gödöllő legforgalmasabb utcája, nulla emberrel)

[ Szerkesztve ]

(#15394) cbmfan válasza TheReMiXeR (#15393) üzenetére


cbmfan
senior tag

mi is eléggé forgalmas helyen vagyunk, viszonylag nagy méretű táblával, matricával kirakaton. ráadás kirakott tábla járdára "gyere be b*zmeg, mer' karácsonyi akcijó van!!44negynegy"... mégse jön a nép. bár zárás előtt 10 perccel eladtam egy 100ks konfigot, holnap jönnek érte. ezen van kemény ~7k haszon, amiből lejön minden költség...

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#15395) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Már megbocsássatok, kedves Boltosok, de Ti miből éltek? :(

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#15396) GrandeP válasza macilaci78 (#15395) üzenetére


GrandeP
őstag

Segíííílyből, mint minden rendes ember! :K :O

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#15397) localhost válasza GrandeP (#15396) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Csakhogy ez most nem vicc.!!!
Igen, már február óta! :O

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#15398) GrandeP válasza localhost (#15397) üzenetére


GrandeP
őstag

Én se vicceltem.... :B

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#15399) mongi válasza GrandeP (#15398) üzenetére


mongi
senior tag

milyen igaz erre az aláírásod :O sokan azt hiszik, mi vagyunk a gazdagjóskák, pedig cserélnék néhányukkal...csak hát én hülye, szeretem azt amit csinálok :N

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#15400) Syl válasza cbmfan (#15394) üzenetére


Syl
nagyúr

gyere be b*zmeg, mer' karácsonyi akcijó van!!44negynegy

Ez baj! A "44negynegy"-et cseréld le lájkra és már tódulni is fognak be a vevők :))

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.