Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Steam Deck

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-11-17 13:11:30

LOGOUT.hu

Gyakran ismételt kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) -=V3rthil=- válasza kovsol (#996) üzenetére


-=V3rthil=-
őstag

Félreértetted, amit írtam. Nem azt mondtam, hogy decket könnyebben lehet szerezni, hanem azt, hogy nekem volt egy lehetőségem, amit kihasználtam, mert ps5-öt nem lehet kapni, amit meguntam. Akkor lehet kapni, ha leemelem a polcról a boltban, nem pedig akkor, ha vadászni kell rá vagy hatalmas felárat fizetni. Azt el tudom fogadni, hogy a deckből hiány van, Valve kis hal hardware terén, valamint kicsit kockázatosabb dologba fogtak, mint a Sony a ps5-tel.

hey-ho-let's-go

(#1002) kovsol válasza -=V3rthil=- (#1001) üzenetére


kovsol
titán

Ha valaki nem arra vár, hogy a boltban leemeli a polcon hanem megrendelte volna online normál áron megkapta volna már réges rég.

May the Force be with you!

(#1003) 30z.Samu válasza -=V3rthil=- (#1001) üzenetére


30z.Samu
félisten

"Valve kis hal hardware terén, valamint kicsit kockázatosabb dologba fogtak"

Én nagyon drukkolok nekik, talán ebben a konzolban van a legnagyobb potenciál, amit eddig láttam.

Sic Parvis Magna

(#1004) -=V3rthil=- válasza kovsol (#1002) üzenetére


-=V3rthil=-
őstag

Ok, én arra vártam, remélem, hogy azért nem haragszol! :U

hey-ho-let's-go

(#1005) -=V3rthil=- válasza 30z.Samu (#1003) üzenetére


-=V3rthil=-
őstag

Én is drukkolok nekik, szerintem nagyon eltalálták. Legalábbis az én használati szokásaimhoz eléggé passzol, a teljesítményen meg abszolút lehidaltam!

hey-ho-let's-go

(#1006) RasHaN válasza Felgolos (#999) üzenetére


RasHaN
aktív tag

Visszaigazoló mailt kaptál? Én is ma fizettem ki, és jött róla levél, illetve bekerült a purchase historyba.
Weben vásároltam

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#1007) Felgolos válasza RasHaN (#1006) üzenetére


Felgolos
csendes tag

Nem semmi, supporttal levelezek. Eddig csak adatokat kértek tőlem gondolom most néznek utána hogy mi lehet a probléma. Remélem hamar megoldódik!

(#1008) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Tegnap én is megkaptam az emailt az 512-es modellre. Ki is fizettem. Épp céges konferencia kellős közepén. De a Steam Appból megoldottam a vásárlást. :D Most már csak ki kell várni hogy megérkezzen. :))

(#1009) Felgolos


Felgolos
csendes tag

Hát eddig nem túl rózsás a helyzet, support nem hajlandó válaszolni, gondolom a hétvégén meg nem dolgoznak. Se pénz, se deck :DD :W :Y . És lassan az időböl is kifutok. Attól félek hogy a 72 óra lassan lejár és mire visszakapom a pénzt már a decket nem tudom megvenni. Jó lenne ha még ma észrevennék a problémámat! :F

(#1010) 30z.Samu válasza Felgolos (#1009) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szerintem nem maradsz Deck nélkül akkor sem, ha lejárt az idő, valahogy csak megoldják.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#1011) Felgolos válasza 30z.Samu (#1010) üzenetére


Felgolos
csendes tag

remélem

(#1012) pdw_ph válasza Felgolos (#1009) üzenetére


pdw_ph
tag

De, dolgoznak. En vasarnap kaptam meg a javitott RMA cimkemet pl.

(#1013) Felgolos válasza pdw_ph (#1012) üzenetére


Felgolos
csendes tag

Köszönöm az infót

(#1014) RasHaN válasza Felgolos (#1009) üzenetére


RasHaN
aktív tag

Többen is írták korábban redditen, hogy a support elég rugalmas volt velük. Volt aki véletlenül cancellálta a foglalást, de a supporttal lelevelezte, majd visszállították neki.
Másik User kifutott a 72 órából (utazás miatt), de a supporttal megbeszélte, és neki is happy end lett a vége.

Ne aggódj, neked is meglesz :)

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#1016) vidaila válasza 30z.Samu (#1015) üzenetére


vidaila
aktív tag

Mindneki csendben és tűkön ülve vár 😁 vagy csendbe van mert annyira játszik vele 😁

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#1017) zkxdn válasza vidaila (#1016) üzenetére


zkxdn
őstag

Lassan vége a Q2nek.
Gondolom update-elni fogják a szerencsésebb "After Q3"-masokat Q4-re. :))

(#1018) kovsol válasza zkxdn (#1017) üzenetére


kovsol
titán

"2022. október vagy késöbb" nekem ezt írja. "Vagy késöbb"-el lefedték végülis azt is ha késik fél évet.

May the Force be with you!

(#1019) zkxdn válasza kovsol (#1018) üzenetére


zkxdn
őstag

Azért írtam a szerencsésebb előrendelőknek Q4 lesz lassan gondolom, mások meghát... 2023...

(#1020) 30z.Samu válasza vidaila (#1016) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én is néztem, hogy ez azért nem rossz content és impresszív a cucc teljesítménye. Erre nagy a csend. :D

Azért remélem valamilyen csoda folytán idén megérkezik az enyém is és azt is hogy jobb lesz az összeszerelési minősége. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#1021) vidaila


vidaila
aktív tag

Én hülye annak idején elfelejtettem lefoglalni másnap a cuccot, csak juni 29-én sikerült lefoglaljam. Július-szeptembert ír, már egyszer engem is csusztattak q2-ből. Sose kapom meg 😁

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#1022) 30z.Samu válasza vidaila (#1021) üzenetére


30z.Samu
félisten

Engem meg először annyira nem érdekelt a gép...láttam benne potenciált, de annyira nem fogott meg. Aztán megnéztem a VR videót... :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#1023) vidaila válasza 30z.Samu (#1020) üzenetére


vidaila
aktív tag

A csend egyébként jó jel, mert úgy is csak az ír akinek gondja van vele 😁

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#1024) 30z.Samu válasza vidaila (#1023) üzenetére


30z.Samu
félisten

Már akinek van ugye... :D

Sic Parvis Magna

(#1025) consono válasza vidaila (#1021) üzenetére


consono
nagyúr

Egyetlen baj van ezzel a lassú szállítással: mire jövőre megkapjuk a gépet már nagyon elavult lesz az akkori PC-khez képest. Hisz már most is az. Érdekes lesz látni, hogy mire lesz képes pl. az Nvidia 4000-es sorozatára írt játékokkal.

"In God we trust. All others must bring data"

(#1026) 30z.Samu válasza consono (#1025) üzenetére


30z.Samu
félisten

Egy kicsit én is ettől félek egyébként. Nyilván irreális elvárás, hogy úgy vigye a játékokat, mint egy csúcs PC, viszont rohamosan fejlődik ez az ipar. Bár ahogy a videóból is látszik, egy Series S teljesítmény azért tud hozni, néhol jobbat is, holott papíron fele annyira erős, mint a kicsi Xbox. Ez adhat okot az optimizmusra, mert akkor simán lehet mondani hogy ha a Series S-en fut a játék, akkor egy Deck-en is.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#1027) consono válasza 30z.Samu (#1026) üzenetére


consono
nagyúr

Várjál, sehol nem hozta a Series S teljesítményt a videóban :) Csak 720p-ben hasonlót, mint a Series S 1080-1440p-ben. Azért az nem ugyan az, ha nem 7"-en nézed :D

"In God we trust. All others must bring data"

(#1028) 30z.Samu válasza consono (#1027) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ne akadj fenn minden apróságon. ;] Egyébként ha már 7"-nál tartunk, oda amúgy sem kell csúcs PC teljesítmény, olyan "kicsi" kijelzőn úgy se látod a részleteket. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#1029) consono válasza 30z.Samu (#1028) üzenetére


consono
nagyúr

:D Mondjuk láttam már arról is videót, hogy a Deck kezel külső VGA-t, szóval nem is értem miért parázok az avulástól :D

"In God we trust. All others must bring data"

(#1030) Damateo válasza vidaila (#1016) üzenetére


Damateo
aktív tag

Itt várakozás van.
07.19.-én este lett rendelve. Remélem nemsokára érkezik e-mail.
Közben árulom az asztali gépem.

(#1031) pdw_ph válasza consono (#1025) üzenetére


pdw_ph
tag

Ryzen 2200G es a 3200G is vigan elfutatta a 3000-es GPU-k koraban kiadott dolgokat. En nem aggodnek, bar en konnyen beszelek egy 3070-el :P
Csak az indiebb / regibb / egyszerubb dolgokra van nekem a Deck (mar ha lenne es nem lenne tobb ideje uton vissza mint amennyit nalam volt...).

(#1032) Damateo


Damateo
aktív tag

Megérkezett a e-mail, de nem tölt be a steam deck oldala… :O

(#1033) eami válasza Damateo (#1032) üzenetére


eami
addikt

akkor várjál vele inkább 1-2 órát, nehogy túl gyakori fizetési kísérlettel pihenőre tegyen.

(#1034) Eyesis válasza Damateo (#1032) üzenetére


Eyesis
őstag

már csak két napnyira vagyok akkor én :)

Eyesis

(#1035) pdw_ph


pdw_ph
tag

Reality check, meseljen aki haromszor kuldott vissza barmit: [link]

(#1036) consono válasza pdw_ph (#1035) üzenetére


consono
nagyúr

Hát akkor tudjuk is miért halad ilyen lassan a sorszám...

"In God we trust. All others must bring data"

(#1037) RasHaN


RasHaN
aktív tag

Csináltam egy kis grafikont, amiben látszik, hogy mennyi ideig tart egy napnyi előrendelést teljesíteni (a 256GB modell esetén).

Hamarosan elérjük azt a pontot, amikor egész napokat tudnak teljesíteni egy-egy adagban.
Az első nap (július 16) este 7kor nyílt meg a zelőrendelés, szóval 5 órányi előrendelését 3 hét alatt (6 szállítás) küldték ki.
A következő teljes nap (Júli 17) szintén 3 hét alatt ment ki
A rákövetkező nap már csak másfél hétig tartott.
Júli 19 már 1 hét alatt teljesítve lett

[ Szerkesztve ]

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#1038) zkxdn válasza RasHaN (#1037) üzenetére


zkxdn
őstag

Ez még mindig scarynek hangzik.
Várom már mikor heteket fognak ugrani 1 napon de az lehet októberig nem jön el.

(#1039) RasHaN válasza zkxdn (#1038) üzenetére


RasHaN
aktív tag

Elég kicsi még a minta, de eddig minden feldolgozott nap közel fele annyi időbe telt, mint az előző.
Ha ez a trend folytatódna (és ez persze egy erős HA, mert túl sok tényezőn múlik minden), akkor a hónap végi (06.30) szállítás 2 hetet ölelne fel (2021.08.21-el bezárólag).

[ Szerkesztve ]

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#1040) Damateo


Damateo
aktív tag

Fizetve. Majd érkezik.
Arra leszek kiváncsi mennyit sikerül eladni egy év alatt.

(#1041) 30z.Samu válasza Damateo (#1040) üzenetére


30z.Samu
félisten

Hát így szerintem nem túl sokat.

Sic Parvis Magna

(#1042) zkxdn válasza RasHaN (#1039) üzenetére


zkxdn
őstag

Okés, nemtom reménykedek hogy lesz belőle idén valami. Most lehetetlennek látom hogy jusson nekem belőle, akár a Steam-től akár mástól. Most nagyon megemelkedett a Steam Deck árai Aprón is. Olyan emberke meg ritka lesz aki csak úgy továbbadja a rendelését... :(

(#1043) RasHaN válasza zkxdn (#1042) üzenetére


RasHaN
aktív tag

Mikor rendelted?

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#1044) zkxdn válasza RasHaN (#1043) üzenetére


zkxdn
őstag

Először a rendelés napján akkor Q1be kerültem, de pont akkor került volna rám a sor mikor az új munkahelyemen kezdtem, így azt lemondtam anyagi helyzet miatt.

Utána Február legelején rendeltem, mielőtt még a sok teszt stb megjelent a neten mert gondoltam hogy akkor mindenki rendelgetni fogja megfele.

(#1045) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Az én 512-esem már Németországban jár. Remélem 2 nap és itt van.

(#1046) Damateo válasza kriszpontaz (#1045) üzenetére


Damateo
aktív tag

Mennyi idő múlva küldték az e-mailt a követéshez?

(#1047) kriszpontaz válasza Damateo (#1046) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Fizetés: 06.09. 21:15
Követési szám: 06.13 10:15

(#1048) keshudioo


keshudioo
csendes tag

Eredeti rendelésem: 2021. Július 18.

06. 06. Értesítés, erősítsd meg a vásárlásod. Nem vettem észre a levelet az inboxomban, és azon a héten a Steam appban sem jártam, úgyhogy nem fizettem ki a gépet 3 napon belül...
06.10. Steames vásárlás (foglaló) visszatérítve. Itt vettem észre a mulasztásomat. Pánik, ticket nyitás, a spambe ment a levél, nem tudtam fizetni. Foglaló újra letéve: 20:11
06. 12. Újabb értesítés, erősítsd meg a vásárlásod. Pipa.
06. 14. Követési szám.
06. 20. Csenget a GLS.

14/06/2022 - Hollandia
15/06/2022 - Németország
17/06/2022 - Alsónémedi
20/06/2022 - Budapest

Customer service, szállítás csillagos 5-ös nálam.

(#1049) slima válasza keshudioo (#1048) üzenetére


slima
tag

Ez bíztató. Melyik verziót vásároltad?
Én 21 július 27-én délben foglaltam le a 256GB-osat, de már nagyon tűkön ülve várom a mailt...

nem a szemem Zoomol, hanem én megyek a falnak........

(#1050) nyaflaty


nyaflaty
tag

Sziasztok!

21.07.21 11:35 kor rendeltem 512est, most jött az email! :C

Sötétben minden tehén fekete kivéve a kéket mert az zöld

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Steam Deck
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.