Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Steam Deck

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-11-17 13:11:30

LOGOUT.hu

Gyakran ismételt kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) kovsol válasza consono (#1100) üzenetére


kovsol
titán

Lehet fixen mit tudom én hasamra ütök három naponta 5000db -t szállítanak ki, de ki tudja az az 5000db rendelés mikor hány órára oszlik el. De az is lehet, hogy egyik alkalommal 3500 másik alkalommal meg 5000 harmadik alkalommal meg megint más darabszámot tudnak szállítani adott modellből. Nem tudjuk mi van a szinfalak mögött. Na meg ki tudja hány darabot visz el a garanciális csere.

May the Force be with you!

(#1102) 30z.Samu válasza kovsol (#1101) üzenetére


30z.Samu
félisten

Idén érjen ide és boldogság van. :D

Sic Parvis Magna

(#1103) kovsol válasza 30z.Samu (#1102) üzenetére


kovsol
titán

Én karácsony előtt vártam volna, de jelen állás szerint a 2022.05.01. rendelésem esetében ez csoda lenne. De majd kiderül, hogy mondjuk 3-4 hónap múlva mekkorákat ugrik egy szállítmánnyal előre. Ki tudja lehet addigra már heteket halad előre majd. Nem volt végig akkora darabszám rendelve mint az első napokban.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1104) 30z.Samu válasza kovsol (#1103) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én 05.20-át adtam le, októbert írnak (vagy később), szóval ezzel burkoltan jelezték, hogy simán benne van a pakliban hogy októberben nem ér ide. De egy Karácsonyban még reménykedek. :B Azon is elgondolkodtam, hogy veszek egyet itthon, elvégre mindegyikre van még garancia. El is vetettem, amint megláttam az árakat, 64GB 220-ért...160-170k még azt mondom belefér, de 220-at Nekem már nem ér. :F Szóval megvárom inkább.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#1105) Eyesis válasza Inarus (#1094) üzenetére


Eyesis
őstag

256-ost

Eyesis

(#1106) Inarus válasza kovsol (#1099) üzenetére


Inarus
addikt

Nem is értem, hogy miről beszéltek, ez nem előrejelzés, hanem statisztika a reddit fórum visszajelzése alapján. Semmilyen előrejelzést nem mutat, nem is célja, mert nem lehet azt mondani,hogy reprezentatív. Szimplán érdekesség.

(#1107) kovsol válasza Inarus (#1106) üzenetére


kovsol
titán

megjósolja a rendelésre mennyit kell várni… szart nem ér, még a fejlesztő is írja gyere vissza minden héten. Aki több hónap később rendezte annak nem ad releváns infót.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1108) Inarus válasza kovsol (#1107) üzenetére


Inarus
addikt

Sehol nem írja, hogy mennyit kell várni. Azt írja, hány napnyi előrendelést dolgoztak már fel és mennyi napnyi előrendelés van még előtted, mire sorra kerülnél.

(#1109) Damateo


Damateo
aktív tag

Vannak tesztek/tapasztalatok SSD bővítéssel kapcsolatban? Valve szerint lehetnek gondok, ha nem tesztelt kerül bele…

(#1110) Eyesis


Eyesis
őstag

Ki milyen micro SD kártyával bővítette a dekkjét? Amazon-ról nem rendelnék, ott lutri, hogy valódi terméket kapsz-e. Itthon meg mocsok drága, mondjuk egy 512-es Scandisc Ultra Extreme, és eleve nem tudom, hogy kell-e neki ennyire gyors SD kártya.

Eyesis

(#1111) Cucuska2 válasza Damateo (#1109) üzenetére


Cucuska2
Topikgazda

Sokan csinálják redditen, jó eredményekről számolnak be, csak figyelni kell, hogy 2230 legyen és egyoldalú. Sokan egy bizonyos 2280-as SSD-t vágnak le, amin csak 30mm-ig van chip.

[ Szerkesztve ]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#1112) pdw_ph válasza pdw_ph (#1091) üzenetére


pdw_ph
tag

Igy 4 napi hasznalat utan eddig jo, bekapcsolo gomb meg kattog. Pontosan mar nem emlekszem, de szerintem az elso az alig kattant mikor lenyomtam alapbol.

Ellenben a masodiknak a az ABXY gombjai siralmasak, mukodni mukodnek, de "remegnek" a helyukon es ha finoman megrazom a kasztnit hallhato hogy zorognek. L1 / R1 gomb is gagyibb erzest kell mint az elsonel. L2/R2 rendben van.

A Steam es ... gombok is sokkal gyerebbek mint az elozonel, illetve a jobb oldali tapipad is "kijebb all" es sokkal jobban rezeg / mozog mint a baloldali. A baloldali az tok olyan mint az elsonel.

Beta teszterek vagyunk, az tuti :DD

(#1113) Peat;) válasza pdw_ph (#1112) üzenetére


Peat;)
veterán

Jaja, ez inkább alfa. Pedig egy ideje már megjelent.

Nekem minden jó lenne...csak hát akksi ragadt be. 5 perc alatt lemegy 0%ra a software szerint. De ha átváltok asztali módba ott felugrik a lemerülés előtt kb 5%nál hogy kikapcsol, de elutasíthatom. Elutasítom és utána olyan 3 órát játszottam meg 2 óráig benyomtam egy 4k youtube videot hogy lemerüljön a valóságban is. Feltöltöttem de megint ilyen. Biosban valami battery storage módot nyomtam az sem rakta helyre az agyát. Még egy hétig játszok vele aztán megy vissza, csak idegesítő mert ez software gond, amit nem tudok kijátszani.

A készülék fizikai minősége kb 3as az 5ös skálán.
Én jó ventivel kaptam ezzel oké a hűtés.
A kijelző tartalomnál oké, egyébként feketénél bevilágításos, felhős de nekem ez még oké, jobb mint a switch sima tft kinelzős változata.

(#1114) Damateo


Damateo
aktív tag

Az említett hibák egyes típusoknál gyakrabban előfordulnak vagy teljesen random?

(#1115) Cucuska2 válasza pdw_ph (#1112) üzenetére


Cucuska2
Topikgazda

Nekem az RB-m nem nagyon jó, de a többi gombom okés.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#1116) pdw_ph válasza Damateo (#1114) üzenetére


pdw_ph
tag

Barmelyik lehet szar. Redditen irta valaki hogy az 5.-et fogja kapni nemsokara. Ezen mar tenyleg csak nevetni lehet.

(#1117) razziel válasza Peat;) (#1113) üzenetére


razziel
csendes tag

Szia!

Itt van egy kis leírás (angolul) a lehetséges javításról (forrás: reddit)
[link]

Reméljük, ez segít... vagy kiad végre Valve egy fw update-et, ami javítja.

(#1118) 30z.Samu válasza pdw_ph (#1116) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szerintem én már a második csere után elengedném ezt az egészet. :Y

Sic Parvis Magna

(#1119) consono válasza 30z.Samu (#1118) üzenetére


consono
nagyúr

Én is. Egyre jobban megy el a kedvem a Decktől, még ha hozzá is veszem, hogy a hangos kisebbség problémáit halljuk... "Szerencsére" nem kell aggódnom, hogy mostanában megkapnám, csak javul a minőség a gyártás felfutásával!

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#1120) eami válasza consono (#1119) üzenetére


eami
addikt

ha gondolod leírjuk páran hogy mennyire frankó és nincs vele semmi bajunk :)

(#1121) 30z.Samu válasza consono (#1119) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én is ebben bízom, meg biztos sokan vannak olyanok is, akiknek viszont semmi gond nincs a géppel. :))

Sic Parvis Magna

(#1122) nyaflaty


nyaflaty
tag

:C

Sötétben minden tehén fekete kivéve a kéket mert az zöld

(#1123) Peat;) válasza razziel (#1117) üzenetére


Peat;)
veterán

Már oké, de felesleges a biosban meríteni ha asztali módban is lehet gyorsabban.
A probléma nálam az is volt hogy ahogy bedugom a tápot bekapcsol a gép. Van erre biosban beállítás, csak nem működik :DDD
Nekem a full lemerítés, majd biosba lépés és battery storage módba lépés után (végig rajta a kábel asszem)hagytam egy éjszakát a töltőn, de érdekes módon nem tudtam bekapcsolni, lehet ilyenkor nem tölti. Ezért reggel kihúztam, vissza a kábel megint bekapcsolt a marha de rögtön kinyomtam és hagytam úgy töltődni. Ezután oké lett.
Ha ennyi baj van vele illene írni egy battery reconfig scriptet nekik, dugd fel klikkelj és várj. Nem próbálgatni, ez elvileg out of box gép kéne hogy legyen és a koncepció nagyon jó. De hogy mivel töltötték az elmúlt évet..amikor bemutatták akkor is remek koncepció volt sok buggal. Ettől függetlenül tetszik és switchet adom el.

(#1124) pdw_ph válasza 30z.Samu (#1118) üzenetére


pdw_ph
tag

Hat ja, csak akkor mi a faszt kezdek 679 eur steam credittel? :D

(#1125) pdw_ph válasza eami (#1120) üzenetére


pdw_ph
tag

Ez oke, de arra mennyi az esely hogy valaki 3-4-5-szor kuldi vissza? Mindenki kaphat hibas peldanyt, na de tobbszor?
Meg szerintem a rozsaszin kod sokat fed sokaknal. Pl. nekem most ez a ABXY gomb nem tokeletes illeszkedes. Emiatt nem kuldenem vissza, de ettolmeg szar es nem ezt varnad ennyi penzert.

(#1126) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Jó Urak, visszatalálós hsz :C
csatlakozom a csoporthoz

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#1127) 30z.Samu válasza Lacielvtárs (#1126) üzenetére


30z.Samu
félisten

Have fun! :C

Sic Parvis Magna

(#1128) Lacielvtárs válasza 30z.Samu (#1127) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:C :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#1129) consono válasza Lacielvtárs (#1126) üzenetére


consono
nagyúr

Jó játékot! :)

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#1130) vidaila


vidaila
aktív tag

64 gigás rendelések hol jártok 😁 mikori rendelések érkeznek most?

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#1131) Lacielvtárs válasza consono (#1129) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

köszönöm, megvan, már kipróbáltam hogy külső kijelzőre kiteszem a képét és úgy is egész korrekt élményt tud nyújtani, valóban igaz amit a teljesítményéről írnak, mondanak :K

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#1132) 30z.Samu válasza Lacielvtárs (#1131) üzenetére


30z.Samu
félisten

Pláne ha célirányosan optimalizálnak az adott hardverre, az csodákra képes. :)

Sic Parvis Magna

(#1133) Deathjay^


Deathjay^
tag

Sziasztok. Egy olyan kérdésem lenne, hogy ki milyen hub-ot használ a deckhez?

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#1134) Lacielvtárs válasza 30z.Samu (#1132) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

így igaz :K
bár a Forza 5 is brutális élmény, pedig az nincs az optimalizált listán, ha jól tudom

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#1135) nyaflaty


nyaflaty
tag

Én is csatlakozom :C :DD

Sötétben minden tehén fekete kivéve a kéket mert az zöld

(#1136) 30z.Samu válasza nyaflaty (#1135) üzenetére


30z.Samu
félisten

Neked is jó szórakozást! :C

Sic Parvis Magna

(#1137) consono válasza nyaflaty (#1135) üzenetére


consono
nagyúr

Finnország? :) Neked is jó játékot!

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#1138) Lacielvtárs válasza nyaflaty (#1135) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ejha gratulálok hozzá, használd legalább annyira megelégedve mint én magam :C :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#1139) CPT.Pirk válasza Lacielvtárs (#1126) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Majd számolj be róla, hogy a Cyberpunk hogy fut rajta!

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1140) nyaflaty


nyaflaty
tag

A gyerek már eltulajdonitotta úgyhogy én majd akkor tesztelek ha alszik de köszi mindenkinek :))

Sötétben minden tehén fekete kivéve a kéket mert az zöld

(#1141) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Én is csendben voltam, de egy ideje már nyúzom. Eddig semmi gondom vele...koppkopp.


[ Szerkesztve ]

(#1142) consono válasza kriszpontaz (#1141) üzenetére


consono
nagyúr

:D Jó hallani a pozitív visszajelzést :K

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#1143) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Ha valakit csikolna, van benne egy 128GB-os U1-es Sandisk MicroSD kártya is (ugye U3 ajánlott) de semmi gondom vele. Formázva, telepítve és indítva róla sincs gond semmivel.

(#1144) Lacielvtárs válasza CPT.Pirk (#1139) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

épp azt próbálgatom de nem akar elindulni :W
szerintem kéri a GOG belépést, de azt sajnos nem tudom hogy kell előcsalogatni, hogy fiók nélkül induljon, mint a PC esetében.
A forzához is unokaöcsém segített hogy az xbox acc belépést melyik gomb megnyomásával lehetett előhozni.
itt sajnos nem találok ilyen opciót, de ha a topkban van valakinek erre ötlete, azt megköszönném.
Egyszerűen bejön a valve logó kiírja hogy melyik gomb mi, amivel irányítani lehet a játékot, és visszalép a steam CP oldalára.
remélem érthető hogy miről gagyarászok :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#1145) Lacielvtárs válasza kriszpontaz (#1143) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

gratulálok neked is hozzá :C :R
igen nekem is a 100 GB-os forza gond nélkül müködik SD kártyáról :K

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#1146) kriszpontaz válasza Lacielvtárs (#1145) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Viszont jó szórakozást hozzá! :)

(#1147) 30z.Samu válasza Lacielvtárs (#1145) üzenetére


30z.Samu
félisten

És milyen a betöltési idő SD kártyán?

Sic Parvis Magna

(#1148) Lacielvtárs válasza 30z.Samu (#1147) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

hát őszintén megmondva nem igazán gyors főleg a belső tárhelyhez képest, de vállalható, kicsit olyan a töltési idő ha szeretném összehasonlítani, mint az xbox one hdd-ről való játék indítása.
de elviselhető, nem túl acélos, de ezt is csak azért mondom mert minden eszközömben SSD van, és már megszoktam a sebességet.
viszont a mobilitás és a felhasználhatóság jegyében, szerintem teljesen vállalható :K

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#1149) 30z.Samu válasza Lacielvtárs (#1148) üzenetére


30z.Samu
félisten

Köszi az infót! Ha Switch-en kibírom, akkor szerintem itt sem lesz gond, a popup-ra leszek majd kíváncsi. :))

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#1150) zkxdn


zkxdn
őstag

30tól jönnek a Q3masok. Vajon mikor updatelik a Q4eseket?
Felpörög a gyártás Június 30tól 2x annyit fognak gyártani mint eddig.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Steam Deck
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.