Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27151) Ptech


Ptech
őstag

Ez a meccs epic: part1, part2 :Y

(#27152) JSaN


JSaN
addikt

Kosz a ma estit, az eredmenyrol nem mondok semmit. :D
Ha en igy folytatom, akkor amilyen gyorsan vissza jottem. Olyan gyorsan el is tunok ujra. (bar a diablo 3 miatt amugy is majd)

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#27153) föccer válasza JSaN (#27152) üzenetére


föccer
nagyúr

Teljesen jók voltak a meccsek. Imádom, amikor 6x verik le a 2 hatcherimet... :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#27154) killerjohn


killerjohn
addikt

nekem ma 3x csinálta azt SC2 hogy Players found után megszakadt a dolog, újra tudtam volna játékot keresni, de kiírta, hogy a matchmaker lockolva van...

(#27155) JSaN


JSaN
addikt

Tegnap esti utolso meccs okan, ezt a videot ajanlom Winnerhun-ak. :D

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#27156) Winner_hun válasza JSaN (#27155) üzenetére


Winner_hun
félisten

:))

-nak

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#27157) föccer válasza JSaN (#27155) üzenetére


föccer
nagyúr

Lol :DDD

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#27158) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Nemzeti tragédia

:))

[ Szerkesztve ]

(#27159) JSaN válasza Hujikolp (#27158) üzenetére


JSaN
addikt

OFF
Pl e video alapjan is mennyire eroltetett mar az eges sira rivas.

(gondolom aki nem sir fejbe lovik)

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#27160) Hujikolp válasza JSaN (#27155) üzenetére


Hujikolp
őstag

:DDD :DDD :DDD
ez tényleg winner-nek szól

(#27161) Hujikolp


Hujikolp
őstag

[ Szerkesztve ]

(#27162) rt06 válasza Hujikolp (#27161) üzenetére


rt06
veterán

chat rooms: joideje bekerult az sc2-be is
cross-region: probaltal te masik gateway-en jatszani?
tournament support: hol?
privacy: marmint?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#27163) Alg válasza Hujikolp (#27161) üzenetére


Alg
veterán

Ez csöppet sarkított, a chat rooms megoldott, a cross-region előbb-utóbb az lesz szerimtem, és egyébként sem egy hatalmas probléma (akinek igazán számít az megveszi több példányban, cserébe a többieknek van stabilabb működés) A Facebook integráció kikapcsolható, és elég jó privacy beállítások is vannak már.

A tournament support az igazán nagy probléma, nem is annyira a LAN

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#27164) JSaN válasza rt06 (#27162) üzenetére


JSaN
addikt

Es a multi replay sem jo, az is van ben.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#27165) rt06 válasza JSaN (#27164) üzenetére


rt06
veterán

nincs
raadasul az tenyleg egy fajo pontja a felsorolasnak

nem multiplayer merkozes visszajatszasarol van szo, hanem arrol, hogy egy replay-t tobben tudnak egyszerre nezni
valaki kreal egy "jatekot", kivalaszja a replay-t, majd mikor a tobbek csatlakoztak elinditja, s egyutt nezik

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#27166) JSaN válasza rt06 (#27165) üzenetére


JSaN
addikt

Ja hogy az a fajta multi replay, na az tenyleg nincs. Es nagyon hianyzik is, sorry a simara ertettem.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#27167) Winner_hun válasza rt06 (#27162) üzenetére


Winner_hun
félisten

chat rooms: joideje bekerult az sc2-be is
StarCraft 2 2010 - nem csak idén jött be a chat? Mintha az 1.2-eshez ígérték volna de valamelyik alpeccsel jött ki ha jól rémlik. De hogy mikor azt most ki nem keresem, ahhoz lusta vagyok:P

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#27168) rt06 válasza Winner_hun (#27167) üzenetére


rt06
veterán

akkor mar ketten vagyunk lustak
viszont ha mar a datumba is belekotunk, szolj mar ocsednek, hogy europaban '99 marciusaban jelent meg a bw ;p

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#27169) Hujikolp válasza rt06 (#27168) üzenetére


Hujikolp
őstag

a képet nem én készítettem

(#27170) rt06 válasza Hujikolp (#27169) üzenetére


rt06
veterán

de ha mar te szurtad be, a fentebbi kerdeseimre valaszolhatnal ;p

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#27171) oxox


oxox
addikt

megint vicceskedik a ladder....arany topban vagyok ugyan 1v1-ben de kapok ezustot is szep szammal..igaz topokat...(mostanaban ugyan romlott az atlagom meg ellenuk is, de egesz jol is ment nemreg), tehat arany kozepere teszem magam....viszont azert bekerul platina is hebe-hoba....ebbol azt szurom le, hogy az aranyliga csak egy halovany sav....ahol megis konnyu ott ragadni :)

reggel pl platina zerget kaptam (terran ellen megy a legjobban, aztan protoss, majd a zerg....zergek ellen szenvedek folyamatosan) ...szoval reggel is csak egy partyra volt idom, es nem voltam tul vidam mikor zerget kaptam arra az egyre.

majd teszek fel videot, de nagyon tanulsagos volt (Winnerhun taktikajat alkalmaztam....nem nem a droppot...azt meg nem neztem meg.... :DDD )

FFE-re gondoltam, bar a map nem idealis hozza...a derito probe-om lenyulta mindket gazat, es lattam is, hogy korai expet jatszik...leraktam egy pilont melle, majd mikor mar ket cannon varta a hatch-t cancell-ezte is...gondoltam, hogy nem adja fel, es szerencsemre (meg probaltam mindenfele deriteni), meg is talaltam a masodik exp kiserletet (a hozzam legkozelebbi helyre rakta) ....oda is pilo+ ket cannon (ezt nem torolte, mert gondolta a nehany ling majd segit..segitett is volna, de a ket zeam nem hagyta...s innen mar meszeltek neki...kimentem aranyra, majd meg egy expre (amit lecsaptam neki)....volt egy gyenge kiserlete masik aranyon, de gazt nem is szedett...obs mutatta a hydrat, es a ket colonak csemege volt...

szoval hasznos volt, mert az expet ezekutan molesztalni fogom cannonal, es hasznos volt, mert ha kicsit jobban teszem le azt a ket cannont, akkor meg inkabb megkeseritettem volna az eletet, mert a rampajan nem nagyon tudott volna lejonni meg a lingekkel sem ...

gondolom neki ekkor az egyetlen alternativa a roach (vagy a muta, bar az ket gazbol nem leanyalom....tehat a terv, hogy robo, es observerrel latom, hogy mass imo, vagy blink stalker legyen (esetleg phonix)...de exp nelkul eleg ketsegbeesett a zerg jatek :DD :DD

persze lehet korai az orom...ha meg bejon egymas utan 2-3x akkor fog igazan tetszeni :)

esetleg lehet meg bling, de szerintem kar a sajat lejarojanal gazt pocsekolnia....en roachra mennek....

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#27172) Winner_hun válasza oxox (#27171) üzenetére


Winner_hun
félisten

Roach vagy muta, aztán nydus-on nehogy meglepődj:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#27173) oxox válasza Winner_hun (#27172) üzenetére


oxox
addikt

nahh igen...de addigra ott az obi, az mutatja a nydust is...es meg ha at is tori a falat, addigra csak van akkora elonyom az expel + counterrel egyutt, hogy fogom....

mondjuk mineralja k-sok volt...es le kellett volna tennie meg egy hatch-t, es ontenie ki a slingeket.....az az eselye lett volna meg...de ha a rampajat fogom cannonal (okosabban teszem le), akkor meg a hajara kenheti a lingeket....vagy ami meg ugye alap dolog...droneokat rahivni es szedni a pilonokat az expen, amig nem terjeszkedik a creep (de ez is nyersanyag kieses....foleg ha ugyesen rakom, es cancellezem)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#27174) Alg válasza oxox (#27173) üzenetére


Alg
veterán

Szerintem ha beszorított 1base zerg ellen rusholsz robo-ra (observer, immo) akkor pont azt z előnyt veszíted el, hogy az ellen nem tud kijönni, és ha csak 6-7 roach-al leszedi a contain-t, közben mindenből drone-t gyárt, akár hátrányban is lehetsz utána gazdaságilag... Ha meg gazdaságra mész, akkor elég necces, hogy az obi kijön-e időben (szerintem inkább nem) és immortal is csak talán 1 fér bele mire a roach-ok megjönnek (főleg ha lair nélkül tolja). Szóval ennyire nem egyértelmű szerintem.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#27175) Eyesis


Eyesis
őstag

tudjátok, hogy milyen billentyűzet kombinációval lehet becsukni a csetablakokat?

Eyesis

(#27176) mikromanus válasza Eyesis (#27175) üzenetére


mikromanus
veterán

Alt +F4 ;]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#27177) rt06 válasza Eyesis (#27175) üzenetére


rt06
veterán

nem, de ezeket probald ki (remelhetoleg magat a jatekopt egyik sem zarja be: ctrl+f4, ctrl+w

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#27178) Eyesis válasza rt06 (#27177) üzenetére


Eyesis
őstag

ctrl+w ezt még nem próbáltam a többi nem jó :) alt+f4es tippet igazán köszi :)

Eyesis

(#27179) killerjohn válasza mikromanus (#27176) üzenetére


killerjohn
addikt

gonooooooosz ;]

aki akar, vegyen fel realid-ba: lengyel pont janos kukac gmail pont kom

[ Szerkesztve ]

(#27180) föccer


föccer
nagyúr

White-Ra most írta twitterre, hogy mindjárt játszik 2 db BO5-ös meccset TLO ellen, aki mostanában Z-vel tolja.

White-Ra stream, TLO stream.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#27181) JSaN válasza föccer (#27180) üzenetére


JSaN
addikt

Ahiogy TLO nyomja a zergekkel ezzel a zenevel, nagyon jo.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#27182) föccer válasza JSaN (#27181) üzenetére


föccer
nagyúr

Jaja, de WR kapásból elpicsázta egy nexus first-el, és mivel tlo erre kirakta a harmadikat mielőtt unitokat hozott volna, WR nem forge-t rakott, hanem egyből GW-t és stargate-t és 9 percnél egy marha nagy sereggel megnyomta tlo-t :C

Mod egyébként az az igazán epic, hogy a két adást párhuzamosan nézem :D

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#27183) JSaN válasza föccer (#27182) üzenetére


JSaN
addikt

Ja jol el verte 1 nexusal, lol te 2 adast nezel. Pls linkeld amasikat is. :R

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#27184) föccer válasza JSaN (#27183) üzenetére


föccer
nagyúr

#27180 ;)

Ott van benne mind a kettő.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#27185) JSaN válasza föccer (#27184) üzenetére


JSaN
addikt

Hopp, 1 linknek neztem. :R

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#27186) föccer válasza JSaN (#27185) üzenetére


föccer
nagyúr

Volt olyan unit, amit Whire Ra nem hozott a második meccsen? Talán csak a Warp Prism maradt ki. Nagyon jó kis meccs lett. :K

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#27187) JSaN válasza föccer (#27186) üzenetére


JSaN
addikt

Na ez tenyleg jo meccs volt, a zergnel is ultran es hydran kivul volt minden dogivel. :)

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#27188) Alg válasza JSaN (#27181) üzenetére


Alg
veterán

Bazz Smooth Criminal csellón mekkora :DD

Szerk: most meg Coldplay :))

B+ mennyi muta csak lestem mikor kijöttek lol

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#27189) kovsol válasza Alg (#27188) üzenetére


kovsol
titán

a két csellós csóka nagyon jól tolja, és az összes zenéjüket nem csak youtubon lehet megnézni, hanem le is lehet tölteni mp3 ban

ennyi muta láttán örömkönnyek csordulnak ki a szememből ;]

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#27190) Alg válasza kovsol (#27189) üzenetére


Alg
veterán

Azt hiszem, nem csak engem lepett meg vele :DDD

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#27191) föccer válasza kovsol (#27189) üzenetére


föccer
nagyúr

Nagyon keményen tolta ezt tlo. Mass ling rush után mass mutára váltani. Szegény WR-nem nem volt túl sok esélye. Bár ez már ott látszódott, amikor leverték a main-jét a lingek :))

Kíváncsi vagyok, hogy WR vissza áll-e a kedvenc Prism rush taktikára. Most 2x benyalta a korai stargate-t.

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#27192) kovsol válasza föccer (#27191) üzenetére


kovsol
titán

ez most csak edző mérkőzés ? vagy valami verseny ?

May the Force be with you!

(#27193) föccer válasza kovsol (#27192) üzenetére


föccer
nagyúr

Úgy tudom, hogy csak játszanak.

Jól számolom 2-2?

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#27194) föccer


föccer
nagyúr

Uhh, ezt a taktikát meg kell tanulnom :DDD

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#27195) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Na itt nem igazán értem TLO-t hogy miért nem ment tovább a forge leverése után, simán vihette volna a meccset. Lingekkel is kijött a main lekapása után, nem hogy leszedte volna a pylon-t, gateway-t és gázokat. Vagy csak nem akart olyan könnyen nyerni?

mod: ezt a Metalopolisos meccsre írtam.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#27196) föccer válasza föccer (#27180) üzenetére


föccer
nagyúr

Mi lett a 2. BO5-nek a vége? Nem igazán tudtam rá figyelni. :(

Köszi,

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#27197) sith7


sith7
nagyúr

Steam - en kaptam ajándékba egy Portal 2 nevű játékot, engem nem érdekel, ha közületek kell valakinek szóljon, aztán átküldöm neki ajándékként.

(#27198) föccer válasza sith7 (#27197) üzenetére


föccer
nagyúr

Énénénénén!!!!!!!!44444!!!!!!!!!!!

Csak tudnám a steam-es nevemet :(

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#27199) killerjohn válasza sith7 (#27197) üzenetére


killerjohn
addikt

énénénénén! én tudom a steam-es nevemet :)
lengyel_janos ;)

[ Szerkesztve ]

(#27200) kovsol válasza sith7 (#27197) üzenetére


kovsol
titán

én meg megvettem magamnak :D

May the Force be with you!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.