Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27751) Eagl3 válasza Winner_hun (#27750) üzenetére


Eagl3
veterán

Próbáltam én is a többi böngészőbe, de mindegyikbe rossz. Nekem már jó ideje csinálja, de mostanában egyre gyakrabban. Most pl. bejött a steameden a chat. Többségnek egyébként jó, sztem valami plugin hiba lesz.

(#27752) Winner_hun válasza Eagl3 (#27751) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem igazán szoktam a chat-et használni a stream-nél, aztán ki tudja hogy mennyit fogok stream-elni és mellette esetleg csetelni..

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#27753) sith7 válasza Winner_hun (#27746) üzenetére


sith7
nagyúr

Hajrá !!! :))

(#27754) Winner_hun
Soha ne mond, hogy soha ;)

[ Szerkesztve ]

(#27754) Winner_hun válasza sith7 (#27753) üzenetére


Winner_hun
félisten

Thx, bár inkább az utána levő ladderezéshez hajrá, ahhoz több reményt fűzök:D Nagyon meglepődnék ha tudnék nyerni. Bár tegnap volt 1-2 meccs ahol igencsak meglepődtem.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#27755) sith7 válasza Winner_hun (#27754) üzenetére


sith7
nagyúr

hogy a chat - be tudjak írni az fizetős ? :F

csak mert regisztrációkor kérdezi, hogy készítheti - e a számlát :U

(#27756) sith7 válasza Winner_hun (#27754) üzenetére


sith7
nagyúr

Megéztem a sPray elleni meccsedet és rájöttem valamire ......... én nem tudok protoss - szal játszani :(

(#27757) föccer válasza sith7 (#27756) üzenetére


föccer
nagyúr

Áhh, ezt a szintet simán lehet hozni. Ha Spray nem bénázza el, akkor simán bukta volna a meccset :DDD

Most, Máté ellen jobban fel kell kötni a gatyát, mert azért az egy pár szinttel feljebb játszik.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#27758) zuzu000 válasza Winner_hun (#27754) üzenetére


zuzu000
őstag

Hősiesen küzdöttél :)

(#27759) sith7 válasza föccer (#27757) üzenetére


sith7
nagyúr

Hát én még hasonlóan sem tudom tolni :( .......... szerintem szépen játszott ... volt ff, storm, feedback, drop ... minden :))

Jó, az ok, más kategória

(#27760) Winner_hun válasza sith7 (#27756) üzenetére


Winner_hun
félisten

Őszintén? Szörnyű volt. Ennyire azért nem szoktam bénázni. Amúgy valahogy tudatalatt ott van hogy megy a stream és ez baromira zavar, legalábbis most úgy érzem. Tényleg ennél azért összeszedettebb szoktam lenni. Na mindegy, tolok pár laddert aztán meglátom hogy mire megyek vele. Egy biztos, ha terran ellen lesz akkor colo drop + dt-re megpróbálok rámenni, amit feltettem replay-t lolrace néven az épp arról szólt, ott úgy ahogy összejött. Ott is sokat bénáztam.. na de majd elmúlik:D Zerg ellen majd meglátom hogy mi lesz, p ellen meg... ahogy alakul, azért nem rajongok.
Máté ellen is úgy voltam hogy majd colo drop, aztán mikor rájöttem hogy második gáz sehol, robo nincs az első gate után.. áhh szörnyű. És akkor ott volt még az is hogy zeát is elfelejtettem hozni. Na mindegy, nem sajnáltatom magam, ez így sikerült, lesz ez jobb is:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#27761) Winner_hun válasza Winner_hun (#27760) üzenetére


Winner_hun
félisten

H0át van még mit fejlődni multitaskingon meg missclicktaskingon...:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#27762) zuzu000 válasza Winner_hun (#27761) üzenetére


zuzu000
őstag

Colo drop eszméletlen jó volt :C

(#27763) föccer válasza zuzu000 (#27762) üzenetére


föccer
nagyúr

Igen, a coló drop az nagyon látványos játék. Furcsállottam, hogy Máté ellen miért nem ezzel próbálkoztál.. :U Mostanában T ellen nagyon ezt szoktad tolni, ami nagyrészt el is hozz a a győzelmet.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#27764) Winner_hun válasza zuzu000 (#27762) üzenetére


Winner_hun
félisten

Azt hiszem a mostani jobbra sikeredett. Kicsit tovább élt:D

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#27765) iSonic válasza föccer (#27763) üzenetére


iSonic
addikt

mert mondjuk toss ellen lófüttyöt sem ér :D de nem néztem mi lett a vége nyert winnerke?

[ Szerkesztve ]

(#27766) zuzu000 válasza Winner_hun (#27764) üzenetére


zuzu000
őstag

De aztán szegényke felől kilőtték a prismet :DDD

(#27767) Winner_hun válasza föccer (#27763) üzenetére


Winner_hun
félisten

Akartam de elcsesztem már az elején. Nem baj, lesz ez még így se. Majd jobban fog menni ha nem platinába leszek:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#27768) Winner_hun válasza iSonic (#27765) üzenetére


Winner_hun
félisten

T-vel jött és nem nyertem.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#27769) iSonic válasza Winner_hun (#27768) üzenetére


iSonic
addikt

ennye ennye.. 1 gw expel nyiss aztán próbálj sentry játékra épiteni valamennyire, ha megvan a 2 base utána már szabadon döntesz mit akarsz ;)

(#27770) Winner_hun válasza iSonic (#27769) üzenetére


Winner_hun
félisten

Na ja, azt is kéne gyakorolni de ha az elején látja hogy úgy nyitottam akkor nekem annyi mert jön és bedarál. Fordítva is eddig igaz volt, ha láttam hogy gyorsan expel a T akkor 3 gate robo, 2-3 immoval nekimenni és csókolom. Immo-k leszedik a bunkereket, utána meg mindegy mije van, ledarálom.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#27771) sith7 válasza Winner_hun (#27760) üzenetére


sith7
nagyúr

komolyan ?

akkor az én játékomat meg se nézd soha .... :N

(#27772) Winner_hun válasza sith7 (#27771) üzenetére


Winner_hun
félisten

Jah. Most meg a derítéssel maradtam el, pedig egy párszor már sikerült inbase hatch-et fogni...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#27773) Winner_hun


Winner_hun
félisten

No nagyobb csatánál 1v1-ben volt olyan lag ami nem volt még. Illetve csak a régi konfigurációval. Valószínűleg a stream miatt. Legalábbis jobb tippem nincs, netet más most nem használja.
Jó dolog ez a colo drop T ellen ha közben otthon is építkezek, kezd összejönni:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#27774) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Alakul ez a PvT colo-val, most elég korán expeltem, be is jött. Bár egy idő után megunt aztán hozott mindent de nem jött neki vissza így inkább visszavonult.. alakul ez:) [KLIKK]

Viszont most nem volt olyan durva lag mint előtte, így azt hiszem mégse a gép volt annyira a szűk keresztmetszet.
Azt hiszem lassan befejezhetem a mikroblogolást:B:D Stream mára ennyi, majd lesz még:)

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#27775) sith7 válasza Winner_hun (#27774) üzenetére


sith7
nagyúr

Ez kemény volt :DDD , a T helyében, én már a 3. dropnál kiléptem volna

Sajnos élőben nem láttam, mert a lányom rókázott az éjjel, most néztem meg, nagyon durva volt :))

(#27776) killerjohn válasza sith7 (#27775) üzenetére


killerjohn
addikt

mondd meg neki hogy legközelebb ne igyon annyit ;]

[ Szerkesztve ]

(#27777) sith7 válasza killerjohn (#27776) üzenetére


sith7
nagyúr

ok :-)

(#27778) zuzu000


zuzu000
őstag

KAtt

Colo drop az elején tényleg jóféle, bár néhányszor missclickeltem. A végére sajnáltam már szegénykét.

(#27779) Winner_hun válasza zuzu000 (#27778) üzenetére


Winner_hun
félisten

Shakurason NINCS close pos, kár volt a derítőt felküldeni.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#27780) zuzu000 válasza Winner_hun (#27779) üzenetére


zuzu000
őstag

Oh, jó tudni. Melyik pályákon nincs még?

(#27781) Winner_hun válasza zuzu000 (#27780) üzenetére


Winner_hun
félisten

Metalopolison és a The Shattered Temple-n
Egy millió storm-ot leszórtál, néha én is csinálom még, bár ennyit azért nem szoktam egy helyre szórni. Nem adódnak össze a villámok, nem sebeznek többet.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#27782) zuzu000 válasza Winner_hun (#27781) üzenetére


zuzu000
őstag

Igen tudom, egy kicsit visszanézve sok ht-t csináltam.

(#27783) Winner_hun válasza zuzu000 (#27782) üzenetére


Winner_hun
félisten

Jó az, ha túl sok van akkor Arhonokká egyesítsd őket.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#27784) Winner_hun


Winner_hun
félisten

[Stream ON]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#27785) zuzu000


zuzu000
őstag

Délutáni speshül taktics: [link] :D

(#27786) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Zerg ellen, gyémánt ligás volt, kikapott. A végén nem tudom hogy hozta össze az APM-et, szerintem elkezdte püfölni a billentyűzetet:DDD

Volt 720 is de azt nem sikerült elkapni. Mindegy, az már csak egy kattintás:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#27787) föccer válasza Winner_hun (#27786) üzenetére


föccer
nagyúr

Ezt fizikailag lehetséges? Vagy valamit scriptet futtatott éppen? :F

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#27788) h.adam.92 válasza Winner_hun (#27786) üzenetére


h.adam.92
őstag

overlordokkal kattintgatott odébb.

(#27789) iSonic válasza h.adam.92 (#27788) üzenetére


iSonic
addikt

látszódik hogy grancsana ligába vagy :B

(#27790) Winner_hun válasza h.adam.92 (#27788) üzenetére


Winner_hun
félisten

Hmm tényleg. De hogy 700-as apm-mel:Y Mást is biztos nyomkodott, nehogymár csak az egérrel kattintgatást eddig felvigye:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#27791) JSaN


JSaN
addikt

hahaha :)

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#27792) sith7 válasza Winner_hun (#27786) üzenetére


sith7
nagyúr

Már látta a lost, és szétb@szta az ideg :DDD

(#27793) Ghoosty


Ghoosty
őstag

Tegnap volt időm egy kicsit játszani, de mivel senki nem volt online, ezért maradtak a random társak. 4v4-gyel kezdtem, de szerintem abban el vagyok átkozva. Egyszerűen nem tudok nyerni. Az egyik társ nem volt képes megfogni egy sima ling támadást 1v1 szituációban, pedig nem 6 pool volt, de szerintem még csak 10 pool sem. Ebből következően elég hamar 3v4 lett. Mentünk segíteni, de mire odaér az ember, addigra már nincsenek munkásai szóval ennyi. Közben engem betámadtak pár bansheevel, amit kisebb veszteséggel visszavertem, de elég rendesen kizökkentett, így a segítő alakulatom szépen szépen meghalt egy túlerőben. Még egy ideig kűzdöttünk 2-en, de csináltam egy csúnya hibát és akkor már vége is volt.

De volt pozitív tapasztalatom is, de ez már 2v2-ben volt.(TP vs ZP) Kicsit megijedtem az elején, mert nem jött falazni,de aztán okosan falazta a hátsó bejáratot és gyorsan expelt oda. Mikor tankokkal bevédtem a főbejáratot, akkor a naturalra is expelt szóval gazdaságilag megalapozottan indultunk neki a harcnak. A z roach-okkal próbált támadgatni, de mikor 1v1 szitu volt, akkor nem volt rám szükség, csak burrowolásnál nyomtam neki egy scant, így lett vesztesége rendesen. :) Én droppolgattam és nagyon undorítóan lehet csinálni, ha zealotokkal akarod fogni. Lewarpolt párat, nyomott rám egy a-moveot és akkor én felkaptam őket és felreptettem, majd kipakoltam és lőttem máshol. Mire feljött a feljárón, megint felkap és támadás máshol. A végén, meg szemét módon, repkedtem a nexusa körül. Egyik felén leraktam, lőttem párat, jöttek a zelák, aztán átrepültem a nexus másik felére, megint lepakolni, ezt ismételgettem párszor és szépen elfogyott a nexus. Mondjuk addigra már hozott stalkert is, így a csapat végül odaveszett, de bőven behozta az árát. Bepróbálkoztak broodlorddal is és majdnem be is jött nekik, mert a vikingekkel pont vadászni voltam és mire visszaértem, már a tankjaim nagyrészének annyi volt, de jól használta a társam a blinket, így nagyobb veszteséggel, de fogtuk a támadást. Végre nem követtem el a szokásos hibámat és volt elég gyártókapacitásom, ezért a veszteséget hamar pótolni tudtam aztán egy mass droppal leszedtem az egyetlen működő expjüket akkor még bepróbálkoztak egy támadást, amit egyedül tartott fel a társam, de szerencsére még időben visszaértem aztán ki is léptek.

(#27794) Winner_hun válasza Ghoosty (#27793) üzenetére


Winner_hun
félisten

Droppokat én se szeretem kapni, ha nagyon olyan a helyzet akkro 1-2 cannon aztán jónapot. Amíg azokat leszedi addig meg warpolok vagy hozok mellé népet.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#27795) sith7 válasza Ghoosty (#27793) üzenetére


sith7
nagyúr

Tegnap volt időm egy kicsit játszani, de mivel senki nem volt online

khm .... :U ... mikor is volt ez pontosan ... ? :P

(#27796) oxox válasza sith7 (#27795) üzenetére


oxox
addikt

este 10korul irt ram ha jol emlekszem....este lesz valaki?

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#27797) sith7 válasza oxox (#27796) üzenetére


sith7
nagyúr

értem, ok, én még nem tudom előre megmondani

(#27798) Ghoosty válasza sith7 (#27795) üzenetére


Ghoosty
őstag

Ahogy oxox említette 10 körül volt, de csak 3 viszonylag gyors meccset toltam, aztán már léptem is le babázni, mert nem bírja ezt az időjárást és kicsit nyűgös volt.

(#27799) killerjohn válasza Winner_hun (#27781) üzenetére


killerjohn
addikt

llllllooooool!!!!!!! a storm nem adódik össze??? óó jani te hülye ezt is most tudod meg...

(#27800) Ghoosty válasza killerjohn (#27799) üzenetére


Ghoosty
őstag

Elég op lenne, ha nem így lenne. Szegény mariskákat így is nehezen tudom kimenteni alóla, mi lenne, ha dupla ennyi lenne?!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.