Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26751) sith7 válasza kovsol (#26744) üzenetére


sith7
nagyúr

Durva !!! :Y

(#26752) rt06 válasza kovsol (#26749) üzenetére


rt06
veterán

nem feltetlen kell, hogy a bnet account jelszavadat talalja ki, elegendo lehet, ha ghozzafer a postafiokodhoz, aminek tobb modja is van (foleg, ha azt titkositas nelkul szoktad elerni es/vagy hasznalsz olyan halozatot, amin csak te vagy adminisztrator)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#26753) iSonic válasza kovsol (#26744) üzenetére


iSonic
addikt

de bevoltál köbö minden nap de nem nagyon írtál vissza :D mostmár akkor értem miért :P

(#26754) SimS válasza kovsol (#26749) üzenetére


SimS
senior tag

Üdv

Tudom, hogy nem belevau, de authentikátor? :F

p.s.: volt bajom előtte, 2+ éve van meg, azóta semmi.

SimS

[ Szerkesztve ]

Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

(#26755) mikromanus válasza kovsol (#26748) üzenetére


mikromanus
veterán

Az említett jelszó váltós e-mailből váltottál/igényeltél új jelszót? Ellenőrizd, hogy valós bnet címre megy az aktiváló/igénylő link! Lehet baattle.net vagy hasonló kamu adathalász link volt. Szoktak trükközni a népek. Kattintasz, megadod a bnethez hasonló helyen az adataidat aztán legközelebb a valódi címen már be se jutsz vagy kirámolták az accod (ha ez lehetséges)...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#26756) concret_hp


concret_hp
addikt

utóbbi napokban már 2x találkoztam drone rushal, tényleg lehet ezzel nyerni? :DDD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#26757) Ghoosty válasza concret_hp (#26756) üzenetére


Ghoosty
őstag

Alacsony ligában lehet, ha jól mikrózol. Egyszer nálam is próbálkoztak és 2 scv-t veszítettem összesen, tehát fordítva is működhet.

(#26758) oxox válasza Ghoosty (#26757) üzenetére


oxox
addikt

En ill mi egyszer kaptuk eddig....teamplayben...probeokkal segitettem, es buktak is.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#26759) kovsol válasza mikromanus (#26755) üzenetére


kovsol
titán

nem azon a linken cseréltem ami jött mail, hanem én mentem fel a weblapra és ott kértem az egész resetelő procedúrát account visszaállítással együtt, lett customer supportnál ticket is nyitva stb, ráadásul a hotmail fiókom megjelöli az eredeti blizzardos címet egy zöld jellel, hogy biztonságos és nem kamú cím, az ilyen próbákozós leveleket meg alapból dobja a spam mappába

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#26760) föccer válasza oxox (#26758) üzenetére


föccer
nagyúr

Ha jól emlékszem, akkor ezt velem sikerült megjátszani. Engemet rohantak be, a probjaimat le is nyomták, de utána te letoltad őket :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#26761) concret_hp válasza Ghoosty (#26757) üzenetére


concret_hp
addikt

de nemtom tényleg hogy képzelik. Pvel vagyok, 1. amikor találkoztam ezzel hozott 12 dronet, de addigra nekem volt 13-14, de ugye hogy én ne tudjak egyből utánpótlást, ahhoz le kell szednie a pylonomat, ami alatt cb-vel elkészül még legalább 1-2. ha jól emélkszem, olyan 7-8 db probe maradt a csata után.
másodiknál pont észrevettem amikor elindult, de fifiáksabb volt, mert hozott lingeket is, tehát tulképp olyan 4v6 lingrush volt, hogy hozta az összes dronet is (csak azokkal előbb indult), ez lehet h lenyomott volna, ha nem veszem észre, hogy jönnek a dronek, de így mire átlrt a pályán ugye folyton cb-ztem a droneokat, mást nem is cisnáltam.

sztem kb. akkor lehet csak nyenri ezzel, ha az ellen valahogy nagyon későn veszi észre, de ez gold ligában nem nagyon megy sztem :U (amúgy mind2t megnéztem, 3-4 lossonként volt 1win náluk szóval annyira nem csinálják jól :U

scv ellen meg főleg nem értem, annak még több az élete is :C

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#26762) Winner_hun válasza föccer (#26760) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mióta vannak probe-jaid?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#26763) oxox válasza concret_hp (#26761) üzenetére


oxox
addikt

magas mikroval meglehet csinalni...leginkabb toss (regeneralo pajzs), vagy drone-al (regeneralas)-al csak figyelni kell rajuk.

Focceling - igen veled volt

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#26764) rt06 válasza Winner_hun (#26762) üzenetére


rt06
veterán

az egyszeru: infestor -> np -> fog egy probe-ot -> epit nexus-t -> gyart probe-ot
sokkal nagyobb gaz, hogy a worker rush csak ezek utan erkezett meg hozza

oxox: regeneralodas ok, viszont az scv harc kozben is javoithato (ha van nemi penzmag tartaek)

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#26765) Alg válasza Winner_hun (#26762) üzenetére


Alg
veterán

Mióta drone-okat lehet CB-zni ;]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#26766) Eyesis


Eyesis
őstag

HSL-en ismét jó csoportba kerültem :) 1 master 2 diamond 1 gold és én mint silver :)

Eyesis

(#26767) sith7 válasza Eyesis (#26766) üzenetére


sith7
nagyúr

Innen szép nyerni :R

(#26768) _OldBoy_ válasza concret_hp (#26756) üzenetére


_OldBoy_
tag

Én görbe esték után ha még játszom egyet lefekvés előtt akkor kizárólag randommal cheese-elek, minden létező genyóságot megcsinálok drone rushtól kezdve canonrushig meg proxy hatch-ig bezárólag.

---> http://silver2master.com/ <--- OldBoy #863

(#26769) föccer válasza Eyesis (#26766) üzenetére


föccer
nagyúr

Direkt így válogatják össze. Ez ezért van, mert ha erő rangsor szerint lenne a csoportosítás, akkor már az első fordulókban kiesnének azok a játékosok, aki ha nem is az első helyre, de a 2. vagy 3. helyre jók lennének, míg egy kis szerencsével az elődöntőig, vagy egy döntőig il eljuthatna egy kvázi gyenge játékos.

Jó ez így, hogy a gyenge játékosok az erősebbekkel kerülnek össze. A verseny végén csak az igazán erős játékosok lesznek bent.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#26770) Winner_hun válasza föccer (#26769) üzenetére


Winner_hun
félisten

He?:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#26771) föccer válasza Winner_hun (#26770) üzenetére


föccer
nagyúr

A lényeg az, hogy ha a 2 legerősebb játékost rakod össze az első fordulóban, akkor az egyik fó esélyes már ki is esett.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#26772) Winner_hun válasza föccer (#26771) üzenetére


Winner_hun
félisten

Itt nincs kiesés, nem tudom miről beszélsz.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#26773) föccer válasza Winner_hun (#26772) üzenetére


föccer
nagyúr

Ehh, akkor én nem vagyok képben. Azt gondoltam, hogy egy sima egyenes kieséses versenyről van szó. Ezek szerint benéztem :B :DDD

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#26774) Winner_hun válasza föccer (#26773) üzenetére


Winner_hun
félisten

Eléggé:)
HSL • Hungarian StarCraft 2 Ladder

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#26775) Winner_hun válasza oxox (#26763) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha te jöttél fel TS-re akkor sorry hogy egyből leléptem kb. 1 perccel előtted jött ismerős, a TS-t meg elfelejtettem lelőni..:B

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#26776) oxox válasza Winner_hun (#26775) üzenetére


oxox
addikt

Nem Én voltam :) most egy fél órája voltam fent.....de már nem volt senki....ezért gondoltam játszok egy 3v3 randomot......építettem egy gate-t, 3 pilont, egy korai nexus expet, 15 probe-t...és vége is lett a játéknak...a társam ling rush-a nullázta az egyik protoss ellenfelet, a másik kettő kilépett.....jó meccs volt :B csúcson kell abbahagyni :K

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#26777) Eyesis válasza föccer (#26773) üzenetére


Eyesis
őstag

Pont ezt a célja, hogy hasonló erőseket rakjon össze egy idő után :)

Eyesis

(#26778) Eagl3


Eagl3
veterán

TLO hogy-hogy zergezik mostanság? No meg az a haj az állán... :)

(#26779) Eyesis válasza Eagl3 (#26778) üzenetére


Eyesis
őstag

TLO mindig csak ökörködik :) Gonolom most kitalált pár vicceset zerggel :)

Eyesis

(#26780) iSonic válasza Eagl3 (#26778) üzenetére


iSonic
addikt

micro-t fejleszt azért zerg :D

(#26781) Eyesis válasza iSonic (#26780) üzenetére


Eyesis
őstag

mi köze a zergnek a mikrohullámú sütőkhöz? :)

Eyesis

(#26782) oxox válasza Eyesis (#26781) üzenetére


oxox
addikt

ha scv-t teszel a mikroba akkor szikrazik orrba-szajba

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#26783) rt06 válasza oxox (#26782) üzenetére


rt06
veterán

ezt ugy mondod, mintha beleferne

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#26784) Eyesis válasza rt06 (#26783) üzenetére


Eyesis
őstag

Van az a mikró, amibe befér :D

Eyesis

(#26785) iSonic válasza Eyesis (#26781) üzenetére


iSonic
addikt

sok unit pontos kezelése ;) pl.: roach..

(#26786) Eyesis válasza iSonic (#26785) üzenetére


Eyesis
őstag

ó a fenébe, üdv újra a valóságban :( :)

Eyesis

(#26787) concret_hp


concret_hp
addikt

na 10win zsinórban :DD asszem ilyet még nem csináltam :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#26788) föccer válasza concret_hp (#26787) üzenetére


föccer
nagyúr

GG :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#26789) Eyesis válasza concret_hp (#26787) üzenetére


Eyesis
őstag

és 10 loss volt már zsinórban? Az is művészet ám :)

Eyesis

(#26790) rt06 válasza Eyesis (#26789) üzenetére


rt06
veterán

ahh, az nem muveszet, eleg, ha faradtan ulsz le jatszani, es mar ahhoz is tul hulye vagy, hogy tudd mikor kell abbahagyni, s csak meg, hogy "ehh, a kovetkezot mar csak megnyerem" (hint: nem nyered)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#26791) mikromanus válasza rt06 (#26790) üzenetére


mikromanus
veterán

Ehhehehe. Nekem volt ilyen. No jó, lehet csak 15-ből 13 bukta és zsinórban csak 7-8 volt, de az is elég karakteres sorozat. Hajnali 4-5 fele nem voltam a topon már :D

Kialudtam magam, aztán csodálkoztam milyen béna ellenfeleket kapok. Előtte a bronzosok is veszélyesek és fürgék voltak nekem :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#26792) Eyesis válasza rt06 (#26790) üzenetére


Eyesis
őstag

ezen a hint: nem nyered-en szét röhögtem magam :D

Eyesis

(#26793) concret_hp válasza Eyesis (#26789) üzenetére


concret_hp
addikt

csak 4 losst sikerült beszedni utána :D

visszaértem oda, hogy goldokat verem, platinák vernek :C

vagy fullba vagy sehogy :D

(#26794) Eyesis válasza concret_hp (#26793) üzenetére


Eyesis
őstag

akkor jó meccseket játszhatnánk mi egymás ellen :) hiszen goldogkat én is verem, bár silver vagyok :)

Eyesis

(#26795) Alg válasza rt06 (#26790) üzenetére


Alg
veterán

Ennél jobb a "még egy loss, és abbahagyom" - persze valami isteni csoda folytán megnyered - "hurrá, megtört a jég, tolok még párat" - és jön a következő 10 loss

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#26796) killerjohn válasza Alg (#26795) üzenetére


killerjohn
addikt

:D

(#26797) kovsol válasza Alg (#26795) üzenetére


kovsol
titán

én úgy a 3. után általában megyek játszok mással, de ez nem csak sc2 esetén van így, ha nem megy legrosszabb ha erőlteti az ember

May the Force be with you!

(#26798) Winner_hun válasza kovsol (#26797) üzenetére


Winner_hun
félisten

Én olyankor megyek 3v3-azni.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#26799) föccer


föccer
nagyúr

Ki ez a Nerchio gyerek, aki most játszik Empirekas ellen az imbalanced TV-n?

Nem gyengén alázza kas-t, pedig nagyon kemény mikrót tolt kas a blingek ellen a marin tank medic combóval, de nem volt esélye a több mint 3000 mineral income ellen.

[link]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#26800) rt06 válasza föccer (#26799) üzenetére


rt06
veterán

o e

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.