Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26701) Ghoosty válasza 용 Bob (#26697) üzenetére


Ghoosty
őstag

Szerintem te nem a warhoundra, hanem az átalakult hellionra gondolsz.

rt06:

Tudsz róla, hogy nem megy a sc2replays.jmk.hu?

(#26702) adrian360


adrian360
őstag

Igen a protoss játék most erröl szól, FFE és 2 base timing attack, mivel minden más taktikával kikap :) de ez ugyan az mint ami tavaly télen volt az imba 4gw, aztán ma már mindenki fogja nyolcvanhat féle builddel (oké volt egy research nerf). állítom hogy egy hónap múlva simán counterelik ezt a builedet is.

(#26703) LinogeOW válasza adrian360 (#26702) üzenetére


LinogeOW
aktív tag

"most"

Béta óta

[ Szerkesztve ]

(#26704) föccer válasza adrian360 (#26702) üzenetére


föccer
nagyúr

Én úgy fogalmaznám, hogy a P FFE pont ugyan olyan bevált és használt taktika, mint a Z-nél P ellen a 15 hach, 15 pool-os mass roach timing. (amivel egyébként fogható az FFE, de ez már mindegy :) ), vagy a T-nél az 1-1-1 banshee szintén a P ellen.

Ha nem találkoztál még vele/nem számítasz rá, akkor nem biztos, hogy túléled, de ha készülsz rá, akkor már máris jó eséllyel védeni tudod.

És mielőtt kérdeznéd nem, nem tudom, hogy a T mivel tudja fogni a a P FFE-t, mert sosem játszom T-vel. :)

Egyébként ez megint csak azt mutatja, hogy mennyire létszükség a játékban a scout és a mapcontrol.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#26705) Winner_hun válasza föccer (#26704) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha majd van időd egy kicsit feljöhetnél, valamit ki szeretnék próbálni:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#26706) föccer válasza Winner_hun (#26705) üzenetére


föccer
nagyúr

Ma babázós napom van. Max késő este 8-9 körül. :)

Most készül a reggeli, eszünk, felkel a kislány és a nyakunkba kapjuk a várost :))

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#26707) iSonic


iSonic
addikt

Az a legszebb, hogy még mindig nem azért problémázok, hogy miért kevés a T a versenyeken, hanem azért, hogy a Blizzard értelmetlen patcheket dobál ki, ami konkrétan viccé teszi a játékot.. pl.: emiatt is láthatunk sok P-t a versenyeken..

(#26708) iSonic


iSonic
addikt

ja és csak nektek előre egy kis karácsonyi hangulat!!

[ Szerkesztve ]

(#26709) oxox válasza concret_hp (#26672) üzenetére


oxox
addikt

Igen Én is ezt szoktam (pont javasoltam is Winner-nek), csak oda már nem volt figyelmem...néha elkalandozok :)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#26710) rt06 válasza Ghoosty (#26701) üzenetére


rt06
veterán

valami miatt nem frissul rendesen a dyndns bejegyzes, ezert elerhetetlen idonkent
kerlek, ha tapasztalsz meg hasonlot, jelezd privatban is, azt hamarabb eszreveszem

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#26711) rt06


rt06
veterán

megkaptam az elso pennoyer rush-omat

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#26712) Hujikolp


Hujikolp
őstag

:))

(#26713) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Ha megy a játék, be vagyok jelentkezve és a windowsból elindítok egy replay-t akkor bejön a játék menüje és ennyi. A replay nem indul el, el se kezdi tölteni. Alt+F4, replay indítása, bejelentkezés és egyből megy a replay. Ez nálam valami rossz beállítás vagy bugos ez a része a játéknak?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#26714) föccer válasza Winner_hun (#26713) üzenetére


föccer
nagyúr

Ez így működött eddig is.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#26715) rt06 válasza Winner_hun (#26713) üzenetére


rt06
veterán

sajnos ez ilyen volt a legelejetol is
probaltam ra keresni megoldast, de nem igazan sikerult talalni

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#26716) Eyesis válasza Winner_hun (#26713) üzenetére


Eyesis
őstag

rohadt idegesítő, és nem sikerült megoldást találni rá :) Egyszerűbb pakolgatni a replayeket oda, ahol látja :(

Eyesis

(#26717) Eyesis válasza föccer (#26704) üzenetére


Eyesis
őstag

Jajj Föccer, ne legyél már ilyen izé... Még egyszer nem fogta T az FFE-det? Viccelsz, bolondozol? :)

Eyesis

(#26718) mikromanus válasza Eyesis (#26717) üzenetére


mikromanus
veterán

ööö. Föccer nem zerg? :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#26719) sith7 válasza mikromanus (#26718) üzenetére


sith7
nagyúr

De, az ... és látod mekkora király, azzal is tol FFE - t :DDD

(#26720) Eyesis válasza mikromanus (#26718) üzenetére


Eyesis
őstag

:D benéztem :D

Eyesis

(#26721) föccer válasza sith7 (#26719) üzenetére


föccer
nagyúr

Simán ;]

Egyébként ha nem is FFE-t, de egy MS-t szívesen hoznék egyszer ladderen... Z-ként...

Az mekkora királyság lenne. MS vs MS meccs :DDD

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#26722) sith7 válasza föccer (#26721) üzenetére


sith7
nagyúr

Lenne hozzá eszed, mi ? :D

MS alatt meg ott figyelnének a muták , mi ... ;)

(#26723) föccer válasza sith7 (#26722) üzenetére


föccer
nagyúr

2v2-ben már volt olyan, hogy MS VR+ mass broodlord combó.

Már jó régen volt, nem is emlékszem, hogy kivel. Még röhögtünk is, hogy cloach-ok broodlingek nyomulnak előre és írtanak :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#26724) Eyesis


Eyesis
őstag

HSL-en már 140. vagyok :) ó jeee :) Mondjuk nem sokáig, most eléggé diamondosokkal kerültem egy csoportba :( http://hsl.mscl.hu/groups 24. group

[ Szerkesztve ]

Eyesis

(#26725) Winner_hun válasza Eyesis (#26724) üzenetére


Winner_hun
félisten

Én 105.
A 48. hely után. 3-1-re kikaptam a 2. héten, azt hittem hogy 4-0 lesz.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#26726) sith7 válasza föccer (#26723) üzenetére


sith7
nagyúr

Az fini lehetett :))

(#26727) iSonic válasza Eyesis (#26724) üzenetére


iSonic
addikt

én első csak nem látod, mert nem neveztem :D

(#26728) Eyesis válasza iSonic (#26727) üzenetére


Eyesis
őstag

lúúúúzeeer :)

Eyesis

(#26729) iSonic válasza Eyesis (#26728) üzenetére


iSonic
addikt

elkaplak pizzás fiú :D

[ Szerkesztve ]

(#26730) Alg válasza föccer (#26723) üzenetére


Alg
veterán

Szerintem velem volt, és 4v4-ben, mert volt mellettük medevac is ;]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#26731) föccer válasza Alg (#26730) üzenetére


föccer
nagyúr

Tudja már a penész. Neked megvan az összes replay? Nézz már utána pls. Nem sok 4v4-ben játszottunk együtt, amikor volt P is (és ezek szerint T is) a csapatban. Szívesen visszanézném :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#26732) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Csak ma 9k

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#26733) sith7


sith7
nagyúr

Tegnapi 2v2 meccsünkön az egyik ellenfelünk neve a következő volt: LiquidTLO ...

Lehet 2 ugyanolyan nevű ember ? :F
Csak mert a statja alapján ő nem az, akire gondolunk ... :N

(#26734) rt06 válasza sith7 (#26733) üzenetére


rt06
veterán

amennyire tudom, lehet
ezert is van a karakternev melle karakterkod is

szerk.: az eu realm-en 8 LiquidTLO van

foccer: szerintem pont forditva, azert vezettek be a karakterkodot, hogy ugyanazt a nevet tobben is hasznalhassak (ne kelljen lp joe1, joe555, meg xxjoexx neveket hasznalni, ha tobb joe nevu jatekos akarjak a sajat keresztnevet beallitani)

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#26735) föccer válasza sith7 (#26733) üzenetére


föccer
nagyúr

Szerintem elég sokan használják ezt a nevet. Többek között ezért is kellett bevezetni a 3 jegyű számkódot a nick mellé.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#26736) Alg válasza föccer (#26731) üzenetére


Alg
veterán

LOL... 1.4.2 petch csak most töltődik :U

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#26737) oxox válasza rt06 (#26734) üzenetére


oxox
addikt

egesz biztos lehet, nekem volt mar olyan teamplayem ahol 3-bol kettonek megegyezo neve volt.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#26738) föccer válasza rt06 (#26734) üzenetére


föccer
nagyúr

Jogos az észrevétel. Mondjuk kb mindegy is, hogy mi indikálta. A lényeg, hogy gyak 1000 azonos név is lehet.

Alg: :DDD

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#26739) sith7


sith7
nagyúr

Az komoly ....... köszi a választ, mindenkinek :R

Gondolhatjátok, ... kicsit néztünk csak, amikor töltődött be a pálya ... :Y :DDD

Mondom , ha még 5 perc múlva is megy a meccs, akkor nem ő az :DD

(#26740) Alg válasza föccer (#26731) üzenetére


Alg
veterán

Nem találtam, pedig emlékszem rá... ahol a medevac-el gyógyítottam a brood lordjaidat, az megvan :DD

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#26741) sith7 válasza Alg (#26740) üzenetére


sith7
nagyúr

Én azt bírom, mikor Ghoosty - nak elfogy a gyalogos egysége, és 4 -5 medievac gyógyítja a 8 - 10 charge zea - t ... múltkor nem is tudom hány tankot szétvertek, mire le tudták verni őket :C

(#26742) Ghoosty válasza sith7 (#26741) üzenetére


Ghoosty
őstag

Csak azt sajnálom, hogy a stalkereket nem tudja gyógyítani. :)

Amúgy tegnap este is mondtam, hogy simán lehet két azonos nevű, de nekem nem hitted el ezek szerint. ;]

(#26743) sith7 válasza Ghoosty (#26742) üzenetére


sith7
nagyúr

Az túl szép lenne ... :))

Csak biztosra akartam menni :R

(#26744) kovsol


kovsol
titán

nem gyenge most kaptam egy levelet, hogy valaki meg akarja változtatni a jelszómat !!

na bazz most meg jött egy levél, hogy 3 órára felfüggesztették a WoW accountomat chatben spamelés miatt :Y
nem voltam online valakinél mostanában ?

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#26745) mikromanus válasza kovsol (#26744) üzenetére


mikromanus
veterán

Akkor itt a lehetőség váltani. Vagy ne hagyd magad és jó lesz a régi is! Úgy tűnik népszerű a neved vagy van pár rajongód a neten/sc-ben :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#26746) rt06 válasza kovsol (#26744) üzenetére


rt06
veterán

szerintem surgosen valtoztasd meg a postafiokod jelszavat (es termeszetesen a battle.net jelszavadat is)

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#26747) föccer válasza kovsol (#26744) üzenetére


föccer
nagyúr

Simán megtörték az accodat. :K

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#26748) kovsol válasza rt06 (#26746) üzenetére


kovsol
titán

megváltoztattam, és elkezdtem egy account recovery processt battle.net -en, ahol ő is írja, hogy azonnal változtassak e-mail fiókon jelszót, mivel a dobozok megvannak, és az én nevemen van az account, és a titkos kérdésre is tudom a választ így hosszútávon nem tud mit kezdeni az accountommal.

Jelszók megváltoztatva, be is tudtam lépni, bizony valaki regelt egy cataclism 10 napos trialt az accountomra, gondolom ott próbált hirdetéseket tolni chatben. És gondolom a kb 10 karakterem összes cuccát és goldját kirámolta, na még jó hogy azokat visszakapom majd.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#26749) kovsol válasza kovsol (#26748) üzenetére


kovsol
titán

We will remove any restrictions on this account that were placed as a result of someone else’s actions, such as from violations of the Terms of Use.

We will remove any Battle.net authenticators that were added by someone else.

We will continue working on restoring your World of Warcraft characters, items and gold.

A Customer Support representative will send you an e-mail when these actions are complete.

6-12 órán belül megvan. Még jó hogy víruskereső és spyware kereső is megy a gépemen, tűzfal bekapcsolva... Minden fiókhoz másik jelszó stb... Szimplán kitalálták úgy néz ki az accountom jelszavát ami azért is érdekes, mert kis nagybetű szám és nem szerepel benne az accountom neve, most futtatok azért egy full vírus keresést. Mivel 3 órás letiltás mellé jár az account reset ezért nem tudott visszamenni spemelni tovább a kis szemét. Azért a Blizzard support az elég jó, nem kell ilyesmi miatt magunk alá vizelni, mert megoldják hamar és visszakerül a jogos tulajhoz.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#26750) killerjohn válasza kovsol (#26749) üzenetére


killerjohn
addikt

ne szemetezz :) ezeket nem emberek csinálják hanem botok, őket nem tudod leszemetezni :(
örülök hogy sikerült különösebb kár nélkül megúsznod a dolgot!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.