Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27201) killerjohn válasza killerjohn (#27199) üzenetére


killerjohn
addikt

na, komolyra fordítva: nyomasd föccernek, nekem úgysem lenne időm rá :)

(#27202) killerjohn


killerjohn
addikt

LOL season 5 van? :(((

(#27203) Winner_hun válasza sith7 (#27197) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#27204) Winner_hun válasza killerjohn (#27202) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mi a gond?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#27205) killerjohn válasza Winner_hun (#27204) üzenetére


killerjohn
addikt

már megint... persze placement meccs lost :( naná hogy mastert és high diamondot adott be egy low diamond társ mellé...

(#27206) zuzu000 válasza killerjohn (#27205) üzenetére


zuzu000
őstag

Hova kerültél?

(#27207) sith7 válasza Winner_hun (#27203) üzenetére


sith7
nagyúr

Sorry .... high templar - ok atyja, .... de elkelt már :R

killerjohn
ok, lásd mint fenn :))

(#27208) Winner_hun válasza sith7 (#27207) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem gond:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#27209) sith7 válasza Winner_hun (#27208) üzenetére


sith7
nagyúr

:R :R :R

(#27210) killerjohn válasza zuzu000 (#27206) üzenetére


killerjohn
addikt

gyémántba -.-
és ma ráadásul vesztős napom van...

(#27211) zuzu000


zuzu000
őstag

Juhhú promoted to diamond top 1 :)

(#27212) killerjohn válasza zuzu000 (#27211) üzenetére


killerjohn
addikt

gg!

(#27213) oxox válasza Alg (#27174) üzenetére


oxox
addikt

nahh gyakorolgattam....ha jol, es idoben teszem le a pilont akkor eleg hatasos....ha valaki drone-okkal lekapja, akkor megint fifti-fifti....volt aki elkezdett magyarazni, hogy cheese....aztan kiexpeltem, ramentem legire, erre beirta, hogy most egy masik sajt a sajt utan :DDD ...szegenykenek az egyik gazat loptam, ezert roachra ment...majd hidrara probalt...de addigra volt 5phonix, meg 4void, es bukta....

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#27216) Alg válasza oxox (#27213) üzenetére


Alg
veterán

Egy jó roach rush kb. akkor jön ki, mikor az első void ray... talán kicsit korábban, pályától függően

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#27217) mikromanus válasza oxox (#27213) üzenetére


mikromanus
veterán

Haver ellen játszottam párat tegnap és volt, hogy hasonló aljasságokkal is próbálkozott. Mondjuk én előbb gáz-poolt dobtam (lopni így nem nagyon lehet vagy érdemes), így picit később jött az exp. Ha piszkoskodik az expnél akkor a kezdeti 4-6 ling kezeli, ha stresszes, akkor meg még mindig ott van az egy base gyors -roach warren+ queen és 6-7 roach - mindenen átgázolás ajtóbetörés majd lingekkel meggyalázós móka. A korai roachokkal a kedves macro 200vs200 csatákhoz szokott haverom nem nagyon tudott mit kezdeni. Mondjuk ha leszedi az overlordot ami a visiont adja, vagy hamar meglesz a 2-3 sentry és folyamatosan blokkolja a feljárót akkor kihúzhatja a stresszes részeket. Ha viszont egyszer rés nyílik a védelmen, akkor csúnya dolgok történnek a proti bázison :D

Annyira vérszemet kaptam, hogy lehet ladderban is tökéletesítem a buildet :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#27218) Alg válasza mikromanus (#27217) üzenetére


Alg
veterán

Nekem az egyik kedvenc ZvP buildem, amikor 3 bázis vs 2 bázisnál, 140 supply körül elkezdem zúdítani rá a roach only sereget(speed, tunneling claws, minimum 1/1 de inkább 2/1 upgrade), közben kiexpelek 4.re (ez ugye a 3. exp).

Persze ez stargate ellen nem megy, és nagyon össze kell állni a makrónak hozzá, meg itt már multitask is van (főleg ha több fronton támadsz).

Amíg nincs több 2-3 immortalnál addig erős, utána már kellenek a hidrák, vagy a BL.

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#27219) mikromanus válasza Alg (#27218) üzenetére


mikromanus
veterán

" meg itt már multitask is van "

Azt hiszem nálam nincs. Lehet ezért keresem a kommandós-Conan/Rambo-style megoldásokat :DDD

Azért mindig muris mikor phoenix-void kombóval próbálja fogni a proti a roachokat, majd később az áttörés után tengernyi linget :D

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#27220) zuzu000


zuzu000
őstag

Feltettem egy replayt, gondoljátok nézzétek meg.
PP vs PT, a halálból hoztuk fel magunkat.

[link]

(#27221) oxox válasza zuzu000 (#27220) üzenetére


oxox
addikt

majd otthon...melyik vagy Te?

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#27222) zuzu000 válasza oxox (#27221) üzenetére


zuzu000
őstag

AmOkk

(#27223) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Eddig nem vettem ki egy pálytá se. Hát most eljött az ideje. Ez az arid plató egy hulladék, még egyszer meg ne lássam.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#27224) oxox


oxox
addikt

ctrl+W-vel játék közben is le lehet csukni a paneleket?

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#27225) sith7


sith7
nagyúr

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok Mindenkinek ! :)

(#27226) killerjohn válasza sith7 (#27225) üzenetére


killerjohn
addikt

Boldog, békés karácsonyt kívánok!

meg ne lássak valakit online...

(#27227) Alg válasza killerjohn (#27226) üzenetére


Alg
veterán

Csatlakozom, szépeket

Ezek szerint te fent leszel? :P

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#27228) sith7 válasza Alg (#27227) üzenetére


sith7
nagyúr

Hát most is itt van .......... ahelyett, hogy a fát díszítené :P :P :P

(#27229) iSonic


iSonic
addikt

Boldog karácsonyt GOSUkáim!! :)

(#27230) föccer válasza sith7 (#27228) üzenetére


föccer
nagyúr

Az majd csak este lesz. :) Addig még meg kellene sütnöm a bejglit :)

Nincs valakinek Hydralisk formájú mézeskalács formája? ;]

Jó pihenést mindenkinek.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#27231) sith7 válasza föccer (#27230) üzenetére


sith7
nagyúr

Nincs valakinek Hydralisk formájú mézeskalács formája?

:P :C

(#27232) rt06


rt06
veterán

[link]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#27233) föccer válasza rt06 (#27232) üzenetére


föccer
nagyúr

OMG! Asszem ezután nem írok a mikulásnak levelet :DDD

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#27234) oxox válasza föccer (#27233) üzenetére


oxox
addikt

Boldog Karácsonyt!!

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#27235) LinogeOW válasza oxox (#27234) üzenetére


LinogeOW
aktív tag

Úristen ez is már egy éves. lolo

(#27236) rt06 válasza föccer (#27233) üzenetére


rt06
veterán

es akkor hogy hoz majd az infested caroline larvat a nagylanynak?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#27237) föccer válasza rt06 (#27236) üzenetére


föccer
nagyúr

Ilyen mellekkel már értem, hogy miért akarta Jim annyira, hogy vissza változzon ;]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#27238) JSaN


JSaN
addikt

Boldog karácsonyt mindenkinek

;]

[ Szerkesztve ]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#27239) zuzu000 válasza JSaN (#27238) üzenetére


zuzu000
őstag

(#27240) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Európában a Zerg dominál Protossok ellen. Mindent összevetve, a Protoss gyenge, míg a Terran és a Zerg körülbelül egy szinten van.

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#27241) rt06 válasza Winner_hun (#27240) üzenetére


rt06
veterán

szokasos szinvonaltalan szar forditas
koszonjuk, sc2.hu

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#27242) Winner_hun válasza rt06 (#27241) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mik azok amik el lettek fordítva?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#27243) rt06 válasza Winner_hun (#27242) üzenetére


rt06
veterán

a kerdes inkabb az, hogy mi nincs

pl.:
A match-making a battle.net rendszerében a játékosokat általában 50% körüli győzelmi arányon tartja a ladderen. Hogyan éritek el ezeket a következtetéseket?

a kerdes az, hogy az 50%-ot hogyan sikerul elerniuk, nem pedig az, hogy akarmilyen kovetkezteteseket (egyaltalan hol van szo kovetkeztetesekrol)?

tovabba a fordito eloszeretettel hasznalja a dominncia kifejezest (pl az altalad idezett reszben is), holott errol szo nincs az eredeti irasban

de ket bekedes utan feladtam (igazabol azt sem ertem, miert kezdtem neki, mindig ezt a fos szinvonalat hozzak)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#27244) iSonic válasza rt06 (#27243) üzenetére


iSonic
addikt

most nem bántásként, de ha ennyire jól tudsz fordítani, miért nem segítesz be az sc2.hu-nak? hidd el nem utasítanának vissza.. mert azzal, hogy beírod, hogy szar nem lesz se több se kevesebb..

(#27245) rt06 válasza iSonic (#27244) üzenetére


rt06
veterán

most nem bantaskent, de szerintem a sajat idodet akard beosztani, ha egy mod van ra

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#27246) föccer


föccer
nagyúr

Teamplay valaki?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#27247) JSaN válasza zuzu000 (#27239) üzenetére


JSaN
addikt

Grat :C
Nagyon meno, teszik nekem is. :))

Elkepzelem mesz a varosban ezzel a polval es hallod amint mogotted ossze sugnak:

- Te nezd azt a sracot abban az SC2-es poloban.
- Fuuu vazze nagyon meno, nekem is kene egy ilyen.
- Ja ja nekem meg terran lokos polo kene.
- Mert?
- Mert a terranok mindig is imbak voltak.
:DDD :D ;]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#27248) Flashback


Flashback
addikt

Husky bekattant :D [link]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#27249) killerjohn válasza iSonic (#27244) üzenetére


killerjohn
addikt

az a gond, hogy nagyon nagyon rossz olvasni, annyira magyartalan. sokszor teljesen értelmetlen egy-egy mondat. Összességében gány. Persze aki nem tud angolul, annak jó ez is. Aki meg tud, az akkor már olvassa az eredetit, mert ettől csak a feje fájdul meg :-)

(#27250) föccer


föccer
nagyúr

A T mennyiért javítja az épületeket? mondjuk egy depó-t 50%-ról mennyi mineral-ért javítja? Ha egy épület gázba is belekerül, akkor a javítás +gázba is bekerül? Ugyan ez hogyan van az egységeknél?

mod:

Lenne egy másik kérdésem is: Milyen beállítással lehetne elérni azt, hogy ha kilépek az asztalra, akkor nem 15-20 másodperc legyen, amire visszalépek a játékba, hanem max pár másodperc. Nagyon zavaró, hogy amikor véletlen ctrl+0 helyett ctrl+esc-et nyomok, akkor rám számol... :(

Köszi,

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.