Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38031) Mattyokar válasza NomadND1 (#38027) üzenetére


Mattyokar
tag

Hagyományos értelemben vett "Leárazás" tudtommal sose volt, kivéve az anniversary kezdőcsomagot, amit tavaly 25$-ért, idén 30$-ért (+ÁFA) vehettél meg november végén.

Más:
ha valakinek se joystickkal, se egérrel nem megy az irányítás, szavazna erre a ticketre: SC-5968
Bosszant, hogy 1.3 óta nem tudok játszani egyáltalán, 2.0 csak rosszabb lett nekem, és ha nem szavazzák fel a ticketet, nem is fognak vele foglalkozni egyhamar.

Alternatively, ha valaki ad tanácsot, hogyan tudnám a hibát kiküszöbölni, az is jó lenne :D
(vagy hogyan lehet jobb hibajelentést készíteni)

Köszi

szerk: próbáltam linket szerkeszteni

BP71 (#38025)
Én úgy gondolom, hogy amíg a játék nem jelenik meg, addig sokáig még csak harccal vagy versennyel tudsz játszani, REC-et keresni (lesznek majd küldetések is REC-ért, de mikor...)
Tehát kell egy versenyhajó (AMD Omega?) neg egy harcos: Mustang Delta, Gladius, Hornet...?

Nekem most Deltám van, de vszeg CCU-zom majd Gladiusra. Bár most a Hornet jobban érdekelne, csak drágább.
REC-ből pedig majd tudsz bérelni jobb hajókat és felszerelést, amiket használhatsz a játékban, feltéve, ha a holotáblát is kijavítják (nekem pl csak 2 dolgot mutat a jobbszélen, ammo-t nem tölt be, stb stb)

[ Szerkesztve ]

Nincs okostelefonom, ezért nem tudok azonnal válaszolni --- The Dude abides (lelkes újonc 10+ éve)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.