Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38301) Mattyokar válasza Menthirist (#38295) üzenetére


Mattyokar
tag

Reménykedtem, hogy a Squadron 42 - nevéhez és az emlékeim szerinti, korábban ismertetett szándékhoz(*) méltóan - inkább egy tisztán katonai küldetéssorozat lesz, de ezek szerint egy Freelancer-szerű sandbox inkább.
Ami bonyolítja és nagyon-nagyon késleltetni fogja a dolgot.
Azt hittem, hogy megkapjuk már viszonylag hamar, mert legalább ahhoz nem kell a PU-val foglalkozniuk, és így kimaxolhatjuk a kampányt Nightmare-szinten, mire kijön az SC.

* = a haditengerészet tagjaként teljesítesz szolgálatot.
Ők pedig nem kolbászolnak el egy háborúból oda-vissza, amikor csak akarnak.
De ezexerint valami űr-CIA-ügynökök leszünk :D

[ Szerkesztve ]

Nincs okostelefonom, ezért nem tudok azonnal válaszolni --- The Dude abides (lelkes újonc 10+ éve)

(#38302) Laox válasza Mattyokar (#38301) üzenetére


Laox
aktív tag

Szerintem legalább 1 évvel korábban ki fog jönni, mint az SC. Annyi idő alatt meg bárhogyan végig lehet nyomni.

(#38303) Malibutomi válasza Mattyokar (#38301) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Tisztan katonai lesz, csak lesz benne FPS es repkedos resz is.

(#38304) Szőrös  válasza Mattyokar (#38301) üzenetére


Szőrös 
veterán

Inkább Navy SEALs a CIA helyett. Szerintem.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#38305) Mattyokar válasza Szőrös  (#38304) üzenetére


Mattyokar
tag

Egen, könnyen igazad lehet
"The Central Intelligence Agency's highly secretive Special Activities Division (SAD) and more specifically its elite Special Operations Group (SOG) often works with—and recruits—operators from DEVGRU"
https://en.wikipedia.org/wiki/SEAL_Team_Six
(devgru ~ kb. navy seals. Wagyis a CIA gyakran együtt dolgozik a navy seals-szel, és onnan is toboroz tagokat)

No mindegy, én jöbben örültem volna egy WingCommandernek, mint egy Freelancernek, az egyszerűbb és hamarabb játszhattam volna vele :D
De így lehet, mégiscsak lenne értelme megvenni az Elite Dangeroust amíg ákcijós :P

[ Szerkesztve ]

Nincs okostelefonom, ezért nem tudok azonnal válaszolni --- The Dude abides (lelkes újonc 10+ éve)

(#38306) mettek válasza Mattyokar (#38305) üzenetére


mettek
addikt

az elite jól össze van rakva, stabil játék de messze nem ilyen mint a SC. Kicsit csúnyább, egyszerűbb, kb minden űrállomás egyforma, kb minden hajó egy kaptafa, iszonyat drága benne minden, ergó rengeteget kell benne gürizni, hogy vegyél ezt azt a hajódra vagy egy jobb hajót.

Nálam pár hétig tartott a lelkesedés de aztán valahogy ráuntam mivel sok újat nem tud mutatni a játék...mivel csak az égitestek között tudsz repkedni...persze most már van bolygóra szállás 30 euróért de semmi extra nincs benne....nincs kidolgozva. Nyilván a semminél jobb :)

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#38307) PoeDameron válasza Szőrös  (#38304) üzenetére


PoeDameron
aktív tag

SQ42-ben pilóták leszünk elsősorban, nem kommandósok, szóval NAVY SEAL helyett Puma század. :D

Mattyo, ez egy Wwng Ccommander lesz, csak a fejlesztésnél összemosódnak a PU és az SQ42 lehetőségei. SQ az teljesen kötött játék lesz, nem lesz freelancerezgetés.

Knockout, az adja ezeknek a játékoknak a sava-borsát, hogy van hova fejlődni, mindig van mire gyűjteni, illetve a másik része, hogy élvezetes és változatos tud lenni egy űrcsata. Szerintem nem a küldetések viszik a hátukon majd el a játékot, hanem az a tengernyi mennyiségű variációs lehetőség, ahogyan elfoglalhatunk-kilőhetünk egy-egy ellenséges hajót. Assassin's Creed kalózos játékban például mélyen nem érdekelt az egész játék, viszont a hajócsatákból lejátszottam több százat, mire beleuntam. Pedig ott még variációs lehetőség se volt, csak maga a csata hangulata elvitte a hátán az egészet. Itt is valami hasonlóra számítok. Lesz egy fantasztikus hajóm, amivel sokféle egyéb hajókat legyőzhetek, eközben fejlődöm, veszek egy erősebb hajót, és ugyanezt megcsinálom. És így tovább. Lényegében ez lesz a játékélmény veleje, a többi csak körítés.

[ Szerkesztve ]

(#38308) Szőrös  válasza Mattyokar (#38305) üzenetére


Szőrös 
veterán

Azért várjuk meg a konkrét játékot mielőtt ítéletet hozunk, hogy ilyen meg olyan lesz.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#38309) macy válasza mettek (#38306) üzenetére


macy
addikt

Detto. Nagy lendülettel vágtam bele, de hamar elmúlt. Ez meg, hogy megvehetem mégegyszer a játékot a bolygóra szállással együtt, persze drágábban mint ahogy a sima Elite-t vettem... hát hogy is mondjam... az anyjuk picsáját.

(#38310) Laox válasza macy (#38309) üzenetére


Laox
aktív tag

Úgyis meg fogod venni megjelenéskor, a mostani starter pack meg sokkal olcsóbb, mint a két játék lesz majd akkor.

(#38311) macy válasza Laox (#38310) üzenetére


macy
addikt

Én az Elite-ről beszéltem, és nem, nem fogom megvenni :P

(#38312) Mattyokar válasza Szőrös  (#38308) üzenetére


Mattyokar
tag

Novemberben olvastam egy állítólagos interjút, talán Gamestarosat.
Abban a Freelancerhez hasonlították (akkor csinálod a küldetéseket, amikor akarod, egy-egy küldetés között akár évekig is elbóklászhatsz, stb), meg írtak egyéb fura dolgokat.
Amit Menthirist most belinkelt, ezt a Freelancer-szerűséget támasztja alá olyan szavakkal, mint pl. "nyílt világ", "sandbox", "oda repülsz, ahova akarsz", stb.
Ítéletet max annyiban mondtam, hogy egy ilyen szintű játék elkészítéséhez több idő kell.
...
OK, lehet, hogy a másik cikk ismeretében túl sokat véltem belelátni ebbe az újba. Mi szkúzi :)

[ Szerkesztve ]

Nincs okostelefonom, ezért nem tudok azonnal válaszolni --- The Dude abides (lelkes újonc 10+ éve)

(#38313) vagabor


vagabor
aktív tag

Egy kis olvasni való: Galaktikus útmutató: Rhetor rendszer
Mrfire Drenadar Javítsátok kérlek ha hibát találtok köszi.

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#38314) Szőrös  válasza Mattyokar (#38312) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ettől nekem még nem lesz Freelancer. Ha mindazt meg lehet csinálni amit abban akkor az lenne. De itt alapvetően egy katona leszel, szóval a lehetőségeid is korlátozottak lesznek "open world" meg "sandbox" ide vagy oda. Bár számomra ez dicséretes mert ezzel adhatnak az ember kezébe némi szabadságot ami kimerülhet akár abban is, hogy a küldetések megvalósítását teljesen rád bízzák.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#38315) PoeDameron válasza Mattyokar (#38312) üzenetére


PoeDameron
aktív tag

Pedig Wing Commander volt igérve, citizenconon is úgy kezdődik a történet, hogy egy idrisre kerülünk, mint pilóta. Ez ugye elég kötött beosztást jelent, bár vergődtem rajta, hogy miért idrisre, hiszen az volt sugallva, hogy egy bengalon leszünk pilóták, mintegy Wing Commander szerűen. Idrisen viszont összesen 2-4 gép lehet. Első gondolatom az volt, hogy az idris az első állomáshely, ahol kitanítanak minket, aztán majd egy csatában szétlövik alólunk és akkor kerülünk a bengalra. A bengalt viszont nem csinálják. Tehát az 1. részben nem lesz bengal. Tehát az idrisen kellene lennünk, aminek viszont nincsenek repülőszázadai. Tehát ez egy anomália.

Most viszont kicsit tisztult a kép, ezek szerint változtathattak a koncepción annak fényében, hogy a bengalt nem csinálják meg. Azt csinálják, hogy összerakták mit tudnak megcsinálni 1-1.5 éven belül még, és abból kell főzniük, és ezek szerint az egy Baby PU-ban történő rpg játék lesz. Gondolom az idris lesz a főhadiszállásunk, átélünk a hajóval együtt egy-két csatát, néha meg ledobnak kommandózni ide-oda, máskor meg szabadjára engednek.

Mondjuk arra kiváncsi leszek, hogy milyen típust adnak alánk, mint Normandy SR2. :) Aj de adja magát egy carrack. De a carrackot se csinálják tudtommal.

Köszi gábor a fordítást!

[ Szerkesztve ]

(#38316) Eniral


Eniral
tag

Srácok jött valami fontosabb lényeges dolog / Hír amiről tudni érdemes ?

Látom pár hitetlen is ide tévedt mostanság.. :DD

[ Szerkesztve ]

(#38317) Yllgrim válasza Eniral (#38316) üzenetére


Yllgrim
őstag

Eddig semmi, a kerdes mi volt szamodra az utolso fontosabb hir :)

Lesznek havi patch-ek a CIG tervei szerint, meg tart egy utolso "mindent vehetsz" megmozdulas, ilyenek. :K

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#38318) mettek válasza PoeDameron (#38315) üzenetére


mettek
addikt

Szerintem meg még ennyire se lesz összetett mint ahogy elképzeled ezt a squadron42-t. Én azt mondom olyan lesz kb mint egy GTA sztori. Lesz egy meghatározott térképed (űr szegmens) ahol mászkálhatsz kedvedre. A főhadiszálláson gondolom fejlesztheted a hajód és lesz néhány kontaktod akiktől küldetéseket kapsz.
Én ugy gondolom ez egy űrszim GTA lesz mármint az sq42. Nem kell tőle hasra esős megírt történetet meg hatalmas űrcsatákat várni... :N
Arra lesz jó, hogy nesze itt egy kis sztori amivel beletanulsz a játékba. Mert amigy a játék lényege nem ez lesz hanem az online rész.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#38319) Szőrös  válasza mettek (#38318) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ha nem lenne fontos a sztori akkor nem csücsültek volna annyit az angol mocap stúdióban meg nem mutogatták volna a több száz oldalas scriptet sem.
A játékhoz szerződött színészekről már nem is beszélve.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#38320) Mattyokar


Mattyokar
tag

Köszi a véleményeket az ED-ről, hallgatok rátok :)

Van kint új 10 for the developers a hivatalos oldalon.

Nincs okostelefonom, ezért nem tudok azonnal válaszolni --- The Dude abides (lelkes újonc 10+ éve)

(#38321) mettek válasza Mattyokar (#38320) üzenetére


mettek
addikt

azért nézz rá youtube-on meg nézd meg az ED-s forumot és a forumleírást, benne van minden a játékról amit egy kezdőnek tudni kell, neked lehet tetszene...de az tény amit leírtam.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#38322) Diopapa válasza mettek (#38321) üzenetére


Diopapa
addikt

Szerintem meg qrva jó az Elite.. bizonyos szempontból sokkal több mint az SC valaha is lesz, bizonyos szempontból pedig kevesebb. Tény, hogy aki nem szereti a sandboxot (és itt nem a gta-féle "sandbox"-ra gondolok), hanem a minecraft félére, akkor az biztos nem találja meg benne a számítását.

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#38323) mettek válasza Diopapa (#38322) üzenetére


mettek
addikt

nekem az a bajom vele hogy monotonná válik és nincs meg benne az nagy felfedezési lehetőség amit a világegyetem nyújtana...naptól napig ugrálunk benne, vannak bolygók de csak messziről nézhetjük őket, nincs is bennük semmi különleges. A játék a kereskedelemre, fejvadászatra, bányászatra összpontosít és ennyi....

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#38324) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Igen ugy tunik az ED annak valo, aki szeret mindenfele utazgatni, elfoglalja magat a sandboxban. Aki kritikat fogalma meg azok is mind azt mondjak hogy jo a jatek, csak egy ido utan egysiku. SC meg inkabb theme-park stilus lesz, tobb tortenes, mission/event /player interaction kozpontu.

(#38325) Menthirist válasza mettek (#38323) üzenetére


Menthirist
veterán

Nekem is a monotonitás volt a legfőbb bajom vele. Egész egyszerűen túlságosan munka volt, és hiába volt sokszáz milliárd rendszer, mégsem éreztem a kellő változatosságot. Elég gyorsan eljutott arra a szintre, ami wow nyersanyagfarmolás közben történik, egyik monitoron film, másikon a játék, és melózás... Nem bántam meg hogy megvettem, de nem gondolkodom speciel a kieg megvételében.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#38326) duvi válasza mettek (#38323) üzenetére


duvi
nagyúr

Szerintem az ED témát az Off topicban folytassuk, hogy ne offoljuk szét ezt a topicot. ITT válaszoltam a hozzászólásodra.

[ Szerkesztve ]

(#38327) PoeDameron válasza mettek (#38318) üzenetére


PoeDameron
aktív tag

Belegondolva jó ötlet, hogy első körben nem egy 20 óra alatt kitolható kötött játékmenetet raknak a gamerek elé, hanem csinálnak nekik egy homokozót, amiben sokkal több időt is elszórakozhatnak, amíg ki nem jön a PU a maga teljességében. Ezzel együtt a sztorinak erősnek kell lennie, szerintem ez úgy lesz, hogy bizonyos részei teljesen kötöttek lesznek, és közben lesznek szünetek, kevésbé kötött küldik, amiken kicsit lazíthatunk. Nyilván ha itt lesz egy katonai hadművelet, akkor nem lehet elcsalinkázni egy teljesen más naprendszerbe, hanem toljuk együtt az idrisen Mark Hamill géppárjaként. Idris vs vanduul csatahajó ütközetet el tudok képzelni például, mint bossharc, és azt is el tudom képzelni, hogy a vége felé mi lehetünk az idris parancsnokai, mert mondjuk meghal a kapitány és be kell ugrani mint James T. Kirknek az Enterprise-on. Ezzel mintegy kitanítanának arra is, hogy hogyan kell egy ilyen kapitális csatahajót irányítani, ami ugye azonnal aktuálissá válik hogy az idrist megépítik és be kell dobni a baby pu-ba a sok kis majom vásárló közé, akiknek fogalmuk nem lesz mit kezdjenek egy ekkora hajóval. :D Röviden fogalmazva: tengernyi lehetőség van ebben a játékban, nem lehet nagyon rosszul hozzányúlni, ha minden elemében igényesen készítik el.

(#38328) ttamashu válasza Mattyokar (#38320) üzenetére


ttamashu
aktív tag

Mindig mosolygok rajta, hogy mennek a jobbnál jobb "koncepciós" kérdések Dev-ekhez meg a többi részleghez, miközben CR olyanokra válaszol, hogy lesznek-e madarak.

Ezekre a kérdésekre a devek nem mernek választ adni csak kitérnek, pedig volt most is 1-2 fontos dolog, alien tech UEE kompatibilitás, ORG hajók, egyikre sem kaptunk egyenes választ, hisz nem tudják, csak cr tudja (ha tudja, remélem már tudja)

[ Szerkesztve ]

Tea az élet!

(#38329) Nathan Boggs válasza ttamashu (#38328) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Szerencsére már leszoktak róla, hogy mindig legyen egy Nostromo1911 kérdés is. :D

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#38330) duvi


duvi
nagyúr

Reliantokról tudtok valami friss infót? Elvileg idénre vártuk a hangárakba és röpképes állapotra. Jelenleg egy Reliant Kore dokkol a virtuális hangáromban, de Skirmisher a cél.

(#38331) frintenza válasza duvi (#38330) üzenetére


frintenza
csendes tag

Nem akarlak hitegetni, szóval ne vedd készpénznek.
Szerintem 2.2-ben jön hangar ready-re... de legkésőbb 2.3-ban.
Hogy repülni mikor fogsz tudni vele, azt még CR se tudja véleményem szerint. :)

[ Szerkesztve ]

(#38332) duvi válasza frintenza (#38331) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszi az infót :R Már a hangárnak is örülnék. Kíváncsi vagyok a textúrázott külsőre és belsőre. Itt még csak a csupasz modellek látszanak.

(#38333) PhilBrick válasza frintenza (#38331) üzenetére


PhilBrick
őstag

Később lesz az. A Heralddal már szeptemberben repült a QA csapat, hozzánk viszont még mindig nem jutott el.

(#38334) bladex73


bladex73
aktív tag

Lemaradtam a Sabre hajóról. Mérgemben vettem egy Cutlass Red et meg P72 őt.:)

(#38335) ttamashu válasza bladex73 (#38334) üzenetére


ttamashu
aktív tag

Nem győzöm miattad frissíteni a klánlapot :Y :DD

Egyébként grat a RED-hez, tetszetős hajó ;) :C
Reméljük jobb modorút kapsz mint a videón látható példány :))

Ja egyébként ha gondolod tudok giftelni LTI Sabre-t :P

[ Szerkesztve ]

Tea az élet!

(#38336) mettek válasza bladex73 (#38334) üzenetére


mettek
addikt

Mire kijön a játék meglesz minden hajó, azt se tudod melyikbe ülj :DDD
Bezzeg nekem csak egy Aurora Mr-em van. De majd veszek egy jobbat küldetésjutalmakból...

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#38337) warcat válasza mettek (#38336) üzenetére


warcat
veterán

Ha csak havi ezrest félreraksz megjelenésig, bepattanhatsz egy Freelancerbe ;)

EA: It's in the crate!

(#38338) duvi válasza warcat (#38337) üzenetére


duvi
nagyúr

Durva lenne az a 3 év :D Egyezzünk ki egy Avengerbe ;]

(#38339) warcat válasza duvi (#38338) üzenetére


warcat
veterán

Sajnos az Avenger Stalker elérésének idejére én csak SQ42-ben bízok,jövő ilyenkor.De hátha egy évre rá már bétázunk ;)

EA: It's in the crate!

(#38340) N.Laca64


N.Laca64
csendes tag

Sziasztok.
Megvettem a Mustang Alpha kezdőcsomagot és upgradeltem Deltára.Viszont ahogy nézem az adatokat,a biztosítási idő nem változott,maradt 3 hónap. A Deltára viszont 3 évet ír az adatai szerint. Ez az upgrade miatt van? Ha külön hajóként veszem a másik mellé akkor érvényes a 3 év? Vagy reklamáljak a készítőknél?
Ha belépek az Univerzumba a Crusader állomásra ott rengetegszer kilép a játék és kiírja ezt a kis ablakos hibaüzit hogy:a star citizen működése leállt,a windows megoldást keres a problémára stb. Az Arena Commander viszont szépen fut ott nem dobott még ki.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen 1. Magyar Kereskedelmi és Iparos Szövetség https://robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS/ SC FB csoport: https://www.facebook.com/groups/starcitizen.hungary.magyarok/

(#38341) Laox válasza N.Laca64 (#38340) üzenetére


Laox
aktív tag

A delta abban a csomagban, annyiért volt 3 év. Most csak a jelenlegi csomagodban a hajót fejlesztetted.

(#38342) N.Laca64 válasza Laox (#38341) üzenetére


N.Laca64
csendes tag

Szia
Akkor úgy tudok hajót és egyben csomagot is cserélni ha a meglévő csomagom beolvasztom hajóstól és vásárolok helyette egy másik csomagot egy jobb hajóval?

Star Citizen 1. Magyar Kereskedelmi és Iparos Szövetség https://robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS/ SC FB csoport: https://www.facebook.com/groups/starcitizen.hungary.magyarok/

(#38343) laci_8519 válasza N.Laca64 (#38342) üzenetére


laci_8519
tag

Igen, ha beolvasztod tudsz venni másik csomagot. Arra figyelj, ha valamit megvettél csak 24 óra múlva tudod olvasztani. A csomagoknál írja, hogy mennyi ideig lesz biztosítva.
Amikor a csomagban lévő hajót upgrade-eled minden más változatlanul megmarad, csak a hajóra lesz hatással az upgrade.

(#38344) N.Laca64 válasza laci_8519 (#38343) üzenetére


N.Laca64
csendes tag

Van rá lehetőség hogy ha lejár a biztosításom akkor azt meg hosszabbítsam? Nem találtam rá opciót a honlapon.

Star Citizen 1. Magyar Kereskedelmi és Iparos Szövetség https://robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS/ SC FB csoport: https://www.facebook.com/groups/starcitizen.hungary.magyarok/

(#38345) Volfram42 válasza N.Laca64 (#38344) üzenetére


Volfram42
senior tag

Majd lesz játékon belül, mert onnantól számít a biztosítás. Most még el sem indult a számolása. Ha megjelent akkor kezd ketyegni az óra. Addig lóg a levegőben a három hónapod és annyiszor pukkantod el a hajódat amennyiszer szeretnéd.
Szerintem három hónap alatt bőven megkeresed több Delta árát, ha netán elfelejtenéd meghosszabbítani, de nem hinném, hogy elfelejted.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#38346) N.Laca64 válasza Volfram42 (#38345) üzenetére


N.Laca64
csendes tag

Köszi a válaszokat.Akkor megnyugodtam. :)

Star Citizen 1. Magyar Kereskedelmi és Iparos Szövetség https://robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS/ SC FB csoport: https://www.facebook.com/groups/starcitizen.hungary.magyarok/

(#38347) Nathan Boggs válasza N.Laca64 (#38340) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

A kifagyás is "normális", ismert hiba, nem csak nálad jelentkezik :)

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#38348) warcat válasza Volfram42 (#38345) üzenetére


warcat
veterán

Ráadásul azt is írták,hogy olyan nincs,hogy lejár a biztosítás (legalábbis hull-ra/hajótestre) menetközben.

Ha mélyűrben vagy,akkor automatikusan kitolódik a következő landolásig,valószínű,hogy nagy felárral fog ketyegni,hogy ne lehessen visszaélni ezzel.
A lényeg,hogy magát a hajót nem hagyják,hogy elveszítsd véglegesen.
LTI-nek jelenleg két hasznát látom (ami részben vonatkozik arra is,hogy érdekeljen-e hogy mennyi hó/év biztosítást kapsz) :

-nagy hajóknál a műveleti költségek csökkentése (igen,lecseréled/külön biztosítod majd a felszerelést és rakományt,de valamennyi pénzt megspórolsz,a hatásfok növekszik)
-gyűjtőknek a hangárban tartott hajói

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#38349) BOGO07 válasza N.Laca64 (#38344) üzenetére


BOGO07
tag

Ezek engem is érdekelnének mert sajnos csak 2 hónap biztosítás van minden hajómon amit nem érzek túl soknak és jó lenne megtoldani.

Arról mondtak valamit hogy játékon belül CCU-lesz e vagy LTI-t lehet e venni játékbeli pénzből?

(#38350) Nathan Boggs válasza BOGO07 (#38349) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Nem tudom, hogy mondták-e, de LTI-t biztos nem lehet, viszont bármikor köthetsz biztosítást a hajóra, szóval emiatt nem kell aggódni, annyiban lesz más egy LTI-s hajó, hogy ott nem kell pl. 3 havonta elmenni valahova és kiadni 2k UEC-t biztosításra. Szóval nagyjából semmivel, ha az embernek van esze és nézi, hogy van-e biztosítása :D

CCU-ról úgy emlékszem, hogy volt szó, az nem lesz, ha nagyobb hajót akarsz valamelyik helyett, akkor a kereskedőnek eladod, amiért kapsz UEC-t és abból vehetsz nagyobbat :)

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.