Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38951) PoeDameron


PoeDameron
aktív tag

Nézegetem éppen a térképet, azért érdekes, hogy a Nyx-et mutogatták, mint 2.2-es új helyszínt. Tehát a Nyx-et reklámozták, de azt nem, hogy ahhoz meg kell csinálni a féreglyukas utazást, plusz a Pyro rendszert is valamilyen formában, mert az közte van a Stantonnak és a Nyxnek. Pyro-ról egyáltalán nem is beszélnek.
Tehát itt a hájp az kellene legyen, hogy a 2.2-re kapnak a gamerek 2 darab új systemet, plusz féreglyukakat, plusz a Nyx leszállóhelyét, de csak az van reklámozva, hogy de szép ahogy a Nyxen majd landolni lehet a 2.2-ben. Ez itt most egy anomália számomra, hiányzik némi info.

[ Szerkesztve ]

(#38952) Nathan Boggs válasza PoeDameron (#38951) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Egyelőre nem várnék rendszerek közti ugrást. Sőt, nyx leszállóhelyként volt bejelentve, szóval szerintem ott még nem tudunk majd repülni, szerintem olyan lesz, mint ArcCorp.

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#38953) Nathan Boggs válasza Nathan Boggs (#38952) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Szerintem először, mielőtt teret ugorhatnánk, el fogják készíteni a Stanton rendszert teljes egészében, olyan leszállóhelyekkel, amikre már le is lehet szállni a PU-ból. Addig Nyxen csak rohangálhatunk.

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#38954) Drenadar válasza Nathan Boggs (#38953) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

szerintem is egyértelműen "liftes" nyx lesz először. De sztem aki jelenleg játszik a játékkal, sztem annak ez egyértelmű... aztán meg lehet majd meglepnek minket dolgokkal....

(#38955) bladex73 válasza Drenadar (#38954) üzenetére


bladex73
aktív tag

Én már nagyon várok valami meglepít.:)

(#38956) EFRM


EFRM
tag

nekem az az erzesem, h nem lesz semmi major update* sq42-ig
*- uj rendszer, kereskedes ilyesmi

(#38957) Drenadar válasza bladex73 (#38955) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

nekem már az is tetszene, ha plusz tartalom kerülne be a mostani "játszótérre".

Legyünk őszinték: Jelenleg miből áll a U? oda tudsz ugorni pár "antennához" ott leverni pár szerencsétlen kalózt, bekapcsolni az antennákat, és el tudsz ugrani megjavítani a hajód.
(Hozzátenném, nálam többször volt, hogy nem javított akárhogyan is tettem oda a hajót).

meg tudunk repkedni... küldiket megoldani amiért nem kapunk semmit.
Az ember eljátszik vele fél órát, és utána kilép... a legtöbb időt az veszi el, hogy barátok megpróbálnak együtt bejutni egy szerverre....

Szal én várnám már azt hogy több fő férjen be egy szerverre, valamint hogy könnyebb legyen együtt játszani.
Már mióta kint van az U, és mégsem tudtunk még úgy repülni hogy connie vs retaliator :)
(Mondjuk ahogy jelenleg áll a helyzet az utóbbinak nem sok esélye van... )

+1 A honlap szerint Febr, 8-ig lehet ingyen játszani a játékkal >> esélytelen lesz bekerülni egy szerverre már ketten is...

[ Szerkesztve ]

(#38958) BlackDevil


BlackDevil
aktív tag

Én a Banut várom nagyon!!!
Ismerkednék már a pilótafülkével. :DD

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#38959) Drenadar válasza BlackDevil (#38958) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Hát... részvétem :( mármint hogy a Banu elég hátul van a prior listán... sajnos. Pedig már én is kíváncsi lennék rá!

(#38960) bladex73


bladex73
aktív tag

Valaki megkért, hogy küldjem el ezt a kérdést. Jött valami válasz. Aki kérte kérem elemezze ki.:)

Hi guys!
My question is what's the plan(timelapse) for the future design documents such as trade?

Amanda
Amanda (Cloud Imperium Games)
Feb 2, 04:45

Hey there bladex@freemail.hu,

Thank you for contacting CIG's Concierge Support.

I would recommend the best place to ask game design and game play questions would be on the Question and Answers forum, which you can find here:
Question and Answer Thread:

https://forums.robertsspaceindustries.com/categories/question-answer

We have a pretty active community, and I am sure you will gain a pretty quick response to any questions you may have. I recommend searching the thread first though, as your question may have already been answered there.

If you have any ideas or suggestions for the game, feel free to make use of the Game Ideas thread here:

Game Ideas: https://forums.robertsspaceindustries.com/categories/game-ideas

This should point you in the right direction, and if you need any further assistance, please feel free to get back in touch.

All the best,

-Amanda
Customer Service Rep. bear

bladex@fre
bladex@freemail.hu
Jan 23, 12:19

(#38961) Nathan Boggs válasza bladex73 (#38960) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Hoppá, Poe nagymellű NPC-je a CIG-nél dolgozik és concierge kérdésekre válaszol?

Vagyis válaszolni nem válaszol, csak utat mutat :D

[ Szerkesztve ]

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#38962) Malibutomi válasza EFRM (#38956) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Biztos hogy lesz, mert itt tesztelik a mechanikakat. Szoval szerintem 100% hogy lesz rendszerek kozti ugras a baby PU-ban.

(#38963) EFRM válasza bladex73 (#38960) üzenetére


EFRM
tag

mecsoda válasz :D lol

(#38964) PoeDameron válasza Nathan Boggs (#38961) üzenetére


PoeDameron
aktív tag

-Amanda
Customer Service Rep. bear

:D

(#38965) PoeDameron válasza Nathan Boggs (#38953) üzenetére


PoeDameron
aktív tag

Hát igen, 2.2-re ez nagyon sok lenne nekik. A Stanton is egy gázbolygó körüli kavarásból áll most, először el kellene jutni az értékes kőzetbolygókig. Csak akkor mi ez a Nyx-izé? Mért a Nyx? Ott a Pyro, ugyanúgy kalózrendszer, és csak egyet kell mellé ugrani a jövőben. Ha össze akarják majd kapcsolni a rendszereket, akkor meg kell csinálni hozzá a Pyro-t, és jóval később áll üzembe a Nyx. Persze nem tudunk egy rakat infót, nem akarom nagyon kritizálni a történetet, csak hirtelen nem látom benne a logikát, hogy mit miért csinálnak éppen.

Mondjuk az tetszik, hogy egy naprendszeren belüli kvantumsebességgel haladás is azért el fog tartani néhány percig amikor bolygókat kell elérni. És ami ebből a szempontból még nagyon izgat, hogy vajon forogni fognak-e a bolygók. Szerintem tuti. Szóval folyamatosan változnia kell az összes naprendszeren belüli objektum pozíciójának, és néha szívni fogjuk a fogunkat, hogy az adott bolygó éppen a legtávolabbi íven van és +2 perc kvantum és az fúj de sok kredit, és borzasztó mennyi manapság az üzemanyag ára. :)

[ Szerkesztve ]

(#38966) Drenadar válasza PoeDameron (#38965) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

indulj ki abból, hogy nem igen látsz bele a teljes fejlesztésbe, nagyon sok dolgot nem tudsz a játék már elkészült részeiről. Mindennek oka van, és mivel nem ismered az egyenlet összes résztvevőjét teljesen felesleges ilyeneken gondolkodnod. A logika épp ezért lényegtelen.

(#38967) Diopapa válasza PoeDameron (#38965) üzenetére


Diopapa
addikt

Miért Nyx? Gondolom ez kell az SQ42-be.. Kb egymilliószor mondták el, hogy a fejlesztésben azokat veszik előre, amik kellenek a single kampányhoz.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#38968) PoeDameron válasza Diopapa (#38967) üzenetére


PoeDameron
aktív tag

Az hogy gondolod, hogy kell az SQ42-be még nem jelenti azt, hogy kell is, tehát ezért engem ne oltogass. :P A Stantont sem feltétlen azért csinálják, mert kell a single kampányba. Ezek központi rendszerek, az SQ42-ben meg a vanduulok ellen megyünk a "nyugati" határvidékre. A Sol-tól nyugatra lévő rendszerek közül érdemes néhányat összerakni hozzá.

De persze ahogy Drenadar is írja, nincs elég infó, ezért minden csak fantázia. Mindenesetre az ember találgathat éppen, ha van rá ideje, tehát akkora bűnt nem követünk el, ha filózunk rajta vajon mit miért csinálhatnak. .P

(#38969) EFRM válasza PoeDameron (#38951) üzenetére


EFRM
tag

amugy a Kr'Thak-okkal mi van? mert kb 2014 kornyeken meg olyan erzesem volt, hogy nem a vanduulok lesznek az igazi ellensegek, hanem a krthak es ők lesznek a kilrathi "tiszteletbeli utodjai"
lehet rajta van a terkepen cska vak vagyok es nem latom :D

(#38970) EFRM válasza Malibutomi (#38962) üzenetére


EFRM
tag

lehet nem ertettem mit irtal, az sq42hoz nem kell semmilyen ugras, a missiok mehetnek egy rendszerben, a rendszerek kozott meg az anyahajo atvisz egy cutscene formaban. ...

(#38971) TESCO-Zsömle válasza EFRM (#38969) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nincs rajta a térképen, és jó eséllyel soha nem is lesz.

Szervezünk egy expedíciót, de nagyon kevés adat van. Amit tudunk, hogy a Krell bolygó csak Xi'An területről érhető el, akik nagyon zárkózottak az emberekkel szemben, eddig csak a MISC volt képes gazdasági kapcsolatba lépni velük, maga az UEE is inkább semleges. Az ugrópontjaikat roppantmód titkolják és védik, ahogy a határt is. Nem tudjuk hogy juthatnánk el oda, de nem lesz egy gyaloggalopp, az biztos.

Még ha sikerülne is a Xi'An területekre bejutást szereznünk, biztos nem néznék jó szemmel, ha az ősi ellenségeikkel bratyiznánk, ami rengeteg Xi'An járőrt jelent, akiknek viszket az ujjuk a ravaszon.

Jelenleg a Kr'Thak majdnem annyira titokzatos faj, mint a Hádésziak.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#38972) EFRM válasza TESCO-Zsömle (#38971) üzenetére


EFRM
tag

az ilyen irasok azert kicsit megijesztenek ;)

(#38973) TESCO-Zsömle válasza EFRM (#38972) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Merthogy?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#38974) PoeDameron válasza EFRM (#38969) üzenetére


PoeDameron
aktív tag

Van itt egy átfogóbb, több infós térkép, viszont hiányos mert ezen meg a Nyx nincsen, de itt láthatod, hogy az ominózus rendszerhez a jelenlegi infó szerint nincs ismert féregluk. :)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#38975) MasterMark


MasterMark
titán

Üdv

Játszik valaki Xbox 360 kontrollerrel itt?

Switch Tax

(#38976) Nathan Boggs válasza PoeDameron (#38968) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Szerintem azért a Nyx, mert aszteroida bázis és az aszteroida hangárokat is be kell valahova tenni. Aztán ki tudja.

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#38977) Diopapa válasza Nathan Boggs (#38976) üzenetére


Diopapa
addikt

Régen mondták, hogy valami aszteroida övben levő bányásztelep mellett kezdődik a sztori vagy mi... nem lennék meglepődve, ha az a Nyx lenne.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#38978) ttamashu válasza bladex73 (#38960) üzenetére


ttamashu
aktív tag

Én voltam a kérdés feltevő. 10forthe válaszra gondoltam, support sajnos nem tud segíteni ilyenekben :/ .

(#38958) ˙??•?*MaxX*?:
Amíg nem jön a Banu, addig lehet majd Redeemer-rel meg Vanguard Warden-nel repkedni, már amikor ezek kész lesznek :D .
Vettem 20-20 oda-vissza mindenirányba váltót :D

[ Szerkesztve ]

Tea az élet!

(#38979) PoeDameron válasza Diopapa (#38977) üzenetére


PoeDameron
aktív tag

Jó most speciel a Nyx oké, mert attól már csak 2 ugrás a vanduul határvidék. De a Stanton már nem nagyon passzol bele, tehát hogy azért koncentrálhatnak rá, mert ez kell az SQ42-be. A Stanton inkább a baby PU-hoz kell szerintem, ezt akarják első olyan rendszernek, amit teljesen beépítenek és működésre bírnak. Most akkor innen már csak 1 lépés a Pyro beépítése, hogy összekapcsolják az SQ42 és baby PU helyszíneit.

Nathan, jah csak lehet értelmesebb az összes ilyen bázist a Stantonból indítani, mert eljön a pillanat mikor a gamer a saját bázisáról kíván kiröppenni, és ha hirtelen a mindentől elszeparált Nyxen találja magát, akkor esetleg szétveri a berendezést. :D

[ Szerkesztve ]

(#38980) EFRM válasza TESCO-Zsömle (#38973) üzenetére


EFRM
tag

hagyjuk fura. köszi, hogy leírtad tho

(#38981) EFRM válasza MasterMark (#38975) üzenetére


EFRM
tag

jateknak nem mondanam, egyszer kiprobaltam (a v0.x vagy v1.x idokben), mert epp be volt dugva. teljesen korrektnek tunt a kb 20 masodperces "teszt" alatt-

(#38982) MasterMark válasza EFRM (#38981) üzenetére


MasterMark
titán

Nem teljesen értem még az irányítást, de van olyan, hogy mintha "beragadna" a célkereszt.

Ugye a bal analóggal tudom irányítani jobbra-balra fel-le, de van amikor pl. jobb oldalt marad. És az analóg meg csak a hajót mozgatja, a célkereszt egy helyben marad.

Switch Tax

(#38983) Malibutomi válasza EFRM (#38970) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nem is tudtam hogy mar ilyen reszletesen es biztosan lehet tudni mirol szol es hogy mukodik a SQ42.

(#38984) Drenadar válasza Malibutomi (#38983) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

pszt... sztem ő valami bennfentes, inkább várjunk, és hagyjuk, hadd meséljen!

(#38985) EFRM válasza Malibutomi (#38983) üzenetére


EFRM
tag

nem lehet tudni.
de ha toltad valaha barmelyik wing commanderral, akkor lehet arrol egy pici elkepzelesed hogy kb mirol lesz szo.
a tobbi a jozan paraszti esz dolga ;)

en nem mondom, hogy nem lesz itt rendszerugras egyszercsak, mindenesetre nem hinnem, hogy a kozeljovoben ilyesmi varhato. meg lennek lepve

(#38986) Malibutomi válasza EFRM (#38985) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Elkerulte a figyelmed az a 20 ev ami eltelt kozben.

(#38987) PoeDameron válasza EFRM (#38985) üzenetére


PoeDameron
aktív tag

Az szerintem teljesen jó meglátás, hogy hadihajóval együtt ugrunk majd, tehát nem lesz feltétlen szükséges, hogy a féregjáratokat és a közbenső rendszereket részletesen elkészítsék, de mire készen lesz az SQ42 addigra a féregjárat-rendszert biztos kidolgozzák. Addigra a baby PU-hoz hozzá kell csapniuk néhány másik rendszert, és ki lesz tesztelve a féregjáratozás. Nyxet addigra szerintem össze kell kapcsolniuk a Stantonnal például.

Aztán meg az SQ42 a mostani tudás szerint nem kizárólag egy hadjáratról fog szólni, lesz szabadsága a playernek a hadihajón kívül nyomozgatni, amihez nyilván ugrania kell majd, szóval kénytelenek lesznek létrehozni valami hálózatot erre néhány minimálisan összerakott helyszínnel. Amolyan Mass Effect-szerűen.
Aztán ha megindul a hadjárat, akkor a korvetten belül már sokmindent el lehet nagyolni a külvilágból, beugrunk a Vega rendszerbe, kis csata, ugrunk tovább, leszállunk valahol, csata, megyünk tovább. Szép lineárisan, így csak azokat a helyszíneket kell összedobni, ahol megfordulunk.

Legalábbis így képzelem. :P

(#38988) Drenadar válasza EFRM (#38985) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

nyilván nincs semmi fejlődés a Wing Commander óta... ott is biztos mocapot használtak meg a többi szar, alig több technológiát mint most, és biztos hogy nem mernek semmi "újjal" előrukkolni, hiszen azt nem fizetné a kiadó, mert félő lenne hogy a sok birka nem tud megbírkózni a feladattal, és amit a kiadó mond az van... jaj tényleg... várj... itt nincs kiadó. De bizonyára úgy fogják csinálni mint ha lenne... semmi újítás, semmi újdonság, csak a bevált történetvezetés. Linearitás, átvezető animáció, új helyszínen fél órás loading képernyő... huh már várom...

(#38989) TechnicR


TechnicR
tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy hogyan viszonyul most a közösség a SC-hez? Megéri belépni/megvenni? Tudom, hogy Valentin napon szétválik az eddigi csomag, egy single és egy MMO, ezért szeretném megvenni még előtte. Decemberben volt 30 EUR-s csomag. Ez (vagy a normál 35 EUR) elérhető még valahol? Most már csak 52 EUR pledge-ket látok ami már nagyon nem baráti, ez egy AAA kész játék ára, holott tudtommal ettől még messze vagyunk.

Jelenleg Elite: Dangerous-szel kötöm le magam, de már a kezdetektől érdekelt a SC, csak eddig figyeltem a fejlődését, mert eddig se volt olcsó, de a trend, hogy egyre drágább késztet arra, hogy talán ideje lenne megvenni.

Mit ajánlotok? Köszönöm a válaszokat.

(#38990) Menthirist válasza TechnicR (#38989) üzenetére


Menthirist
veterán

Szerintem ezzel a közösség minden tagja máshogy van :) Van közöttünk aki 1000+ dollárt, van aki semmit sem fizetett (mégis van acc-a :D), vannak optimisták, realisták, pesszimisták :D Szvsz ha tudod mire vállalkozol, tudod mik a kockázatok, tudod mennyire nem most lesz kész a játék van rá pénzed, nyugodt szívvel mondanám hogy ugorj fejest bele, egyéb esetben meg talán jobb várni mégha 2x annyi pénzt is kell az idők során kiadni. Én sem fizettem be az extrásabb ED-be csak az alapba, és így pl nincs horizons-om, de nem is bántam meg, megint mások napi szinten tolják. Kinek mi.

olcsó csomag tudtommal most nincs, és nem is várnék már szétválásig.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#38991) Nathan Boggs válasza TechnicR (#38989) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Esetleg megvárhatod még a február 13-at. Ha mégis csinálnának egy utolsó olcsó csomagos akciót, akkor az addigra valószínűleg ki fog derülni. Aztán ha most veszel drágán, utána meg jön egy olcsó csomag, le fogod kaparni az arcod :D

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#38992) PoeDameron válasza TechnicR (#38989) üzenetére


PoeDameron
aktív tag

A single player játékban nincs igazi kockázat, ilyet már csináltak korábban, a szakmai stáb és az anyagiak adottak, a project tetemes része kész, nem kívánják félúton abbahagyni, szóval ha más nem is jön össze, azt biztosan megkapod. Az univerzum részében van kockázat, de ha alapcsomagot vásárolsz, akkor semmit nem kockáztatsz, tehát nem kérdés, hogy megéri most megvenni.

(#38993) huncut07 válasza PoeDameron (#38979) üzenetére


huncut07
csendes tag

Nos, a 10for-ban és egyéb videókban többször elmondták hogy a baby PU bővítése egyik oldalról az új rendszerek bevezetése lesz, másik oldalról az új helyszínek a Stanton rendszeren belül, ésa tesztelés miatt ide teszik be majd a Nyx-i leszállóhelyet is.Ha már működni fognak az alaprendszerek (kereskedés, kalózkodás, bányászat...), akkor bővítik tovább új (nap)rendszerekkel, vagyis ekkor jön csak be a féregjárat mechanikája.Azt is mondta Chris, hogy átállnak az új fajta patchelésre, vagyis nem várnak a végtelenségig egy mechanika kifejlesztésére, tesztelésére, hanem ami működik a teszt PU-ba azt teszik át a LIVE-ba.Ez azt is jelenti, hogy ha valamelyik játék mechanika, vagy technológia (pl bolygó kreálás) előbb lesz működőképes akkor előbb rakják be, tehát nincs teljesen fix menetrend.Meg van mit szeretnének, mondjuk a 2.2be, de ha valamelyik dolog nem megy az nem kerül bele, de ha pl egy hajó előbb lesz hangar ready (mondjuk csak 2.3ra számítottak rá) azzal nem várnak 2.3-ig (kivéve ha valamilyen speciális játékmechanikát igényel ami még nincs a játékban). :)

(#38994) Nathan Boggs válasza huncut07 (#38993) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

A Nyxről csak annyit pontosítanék, hogy nem a Stanton rendszerbe teszik be, hanem a "mágikus liftből" juthatunk el oda. Ebből is gondolom, hogy nem úgy lesz leszállóhely, hogy oda hajóval leszállhatunk, hanem úgy, mint ArcCorp. Egy különálló település, amit majd belegyúrnak valamikor a saját rendszerébe.

Persze ez mind csak találgatás, nem tudok én se konkrétumokat...

[ Szerkesztve ]

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#38995) huncut07 válasza Nathan Boggs (#38994) üzenetére


huncut07
csendes tag

Igen, igazad van, erről is szó volt, és persze találgatás a részünkről, mert ők sem pontosították, hogy hogyan akarják még Nyx-t belegyúrni a mostani univerzumba.Mivel az is elhangzott, hogy Arcorp és többi leszállóhely valóban leszállásra alkalmas lesz a közeljövőben 2.3-tól 2.9 patch :DDD ezért lehet hogy Nyx is bekerül mint leszállóhely - persze ideiglenesen.Ezen a lehetőségen is gondolkodnak, csak kérdés, hogy erre adjanak-e valami magyarázatot az univerzumon belül.Chris hajlik arra, hogy fölösleges ennyire mindent beépíteni a "lore"-ba.
Tényleg csak akkor fogjuk tudni mi van egy patchben ha már kiadták, és reméljük mindig lesz benne némi plusz meglepetés is. :)

(#38996) Nathan Boggs válasza huncut07 (#38995) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Na ez jól hangzik, mármint a tényleg leszállóhelyként funkcionáló leszállóhelyek.

Amúgy valamilyen szinten tetszik az, hogy már most figyelnek rá, hogy a "valóság" jelenjen meg, de ez akadályozó tényező is lehet. Szóval nem tudom, a fejlesztés miatt mindent, de azért picit szomorú lennék, ha megjelenne Nyx a Stanton rendszerben. :D

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#38997) bladex73 válasza TechnicR (#38989) üzenetére


bladex73
aktív tag

Küldtem neked egy privátot, de nem írtál rá semmit eddig. Kérlek jelezzél vissza, hogy olvastad. Köszönöm.

(#38998) Drenadar válasza ttamashu (#38949) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

ma próbáltam fellépni a szerverre ma már nem ment a régi beállításokkal... ez fura... nem baj, már megy :)

(#38999) Volfram42 válasza Nathan Boggs (#38996) üzenetére


Volfram42
senior tag

Ahol most vagyunk az se a Stanton. Már nem egyszer mondták, hogy össze vannak dobálva az égitestek, hogy lehessen tesztelni. A holdak se ekkorák lesznek és nem ilyen közel. Az aszteroidákról nem is beszélve. Ez most egy teszthomokozó. Szerintem velefér a Nyx is. Lore se számít. Az akkor lép életbe leghamarabb amikor kikerül az alfa státuszból.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#39000) Nathan Boggs válasza Volfram42 (#38999) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Meg voltam győződve róla, hogy ez már a Stanton, de helyes, remélem nagyobb holdak lesznek, ezek pindúrkák :)

[ Szerkesztve ]

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.