Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:37:15

LOGOUT.hu

Sörtípusok erjesztési eljárás alapján:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18017) proci985 válasza kökény (#18016) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

zodiac oke (de negy eve ittam, boltban nem nagyon kapni), aurorat meg nem ittam.

pohjalabol ipat szerintem egyet ittam, az oke volt, viszont a banger / kuld szeriajuk zsenialis.

mikkeller ipak altalaban atlagosak, igazabol az alkoholmentes ipaik amiket venni szoktam mert azok kategorian belul kb a fentimans ginger alejei kivetelevel verhetetlenek. a kärlek pl teljesen oke, de nem kimagaslo.

to ol hullamzik, nezz untappdet. vannak zsenialisan jo soreik (final frontier, first frontier) es ittam mar toluk borderline ihatatlant is (bee my valentine). europaban ok voltak az egyik elsok, akik BA imperial stoutot foztek, de utobbi idoben inkabb berliner weisse / sour vonalon lattam toluk soroket, es azok annyira nem jok sajnos.

meg svedektol a stigberget, oppigårds (szinte kizarolag ivosoreik vannak, de nagyon jok!), dugges (ok is foznek az omnipollonak), poppels ami fel szokott tunni, meg ha szereted a sourt akkor a brekeriet. pl igy nyaron a tropic thunder egy remek valasztas, ha szereted a kicsit savanyu de nagyon gyumolcsos cuccokat.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.