Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3404) alonsofan


alonsofan
tag

Helló sziasztok.

Most vettem egy Sony Vaio VPC-EB2M1E-t. Nagyon megvagyok vele elégedve, a gépelés valami eszméletlen kényelmes.
A gép gyors, nagyon gyors. Formavilága nagyon szép, eddig aki meglátta, mindenki csak bámulta, ezt a csodaszép gépet. Már többen is iet akarnak venni ismerőseim közül.
1. pár órában ilyen magas hangot hallottam a hűtő felöli oldalról, azt hittem ilyen lesz végig,mert akkor megbolondulok, de hál' Istennek megszűnt. A FULL HD filmeket persze akadás nélkül viszi kijelzője eszméletlen szép. (Avatar-t néztem meg először 1080p-be tűéles kép, tiszta színek.)

Játékok:
Először a Mafia 2-őt raktam fel .
Majdnem full grafon megy a vidkari sajnos nem bírja az élsimítást és a Virtycalsync-et vagymit, de ígyis szép a játék. Még az rFactort tettem fel , nem annyira ismert játék, autószimulátor és az is megy full grafon csutkára minden felvéve.

a Windows7-et még szoknom kell, de nagyon jó op. rendszer, tetszik és ezek a Vaio-s cuccok is bejönnek nekem.

Összeségében egyáltalán nem bántam meg, hogy megvettem.
Szerencsém volt hogy az MM-ben 0% THM-es akció volt különben gyengébb gépet kellett volna vennem.

Aki ilyen gépet akar és kérdése van az nyugodtan kérdezzen szívesen válaszolok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.