Hirdetés

2019. december 10., kedd

Gyorskeresés

(#2701) ro_bert17 válasza tootie (#2700) üzenetére

ro_bert17
(őstag)

Arra az esetre jó, ha valamilyen virtuális gépet futtatsz a notidon.
(pl. vpc, virtualbox, xpmpde, stb.)

(#2702) k. válasza imuthesz (#2691) üzenetére

k.
(őstag)

Nekem is ugyan ez a vaio van, szerintem fogja még bírni. Ugyanis elég minőségi darab. Azt nem mondom, hogy hosszú hosszú évkig de 1-2 évet ilyen eröltetett menetben szerintem kibír.

(#2703) FazekasLaci

FazekasLaci
(aktív tag)

Véleményt kérnék:
2008 decemberében vettem a Sony Vaio FW21Z-met. 90%-ban hálózatról használtam. Win7 telepítés után (64 bit) azt vettem észre, hogy nem bír többet az akksi 45 percnél. Ez szerintem esztelenül kevés ennyi idő után. Mit gondoltok? Valami illesztőprogram probléma, vagy ez természetes, cseréljek akksit? Esetleg próbáljak meg garanciálisan reklamálni, hogy kihal az akksi a 2. év végére? Azért a régi 6 éves gépeim akksijai is kibírnak 30 percet ennyi idő után, erre itt egy viszonylag új gép (alig másfél éves) és már lassan dobhatom ki, vagy ruházhatok be 30-50e-t egy új akksiba.

Laci - Ide is írhatsz nekem: fazekas@grasshopper.hu, vagy hívhatsz: 70/429-3200

(#2704) ro_bert17 válasza FazekasLaci (#2703) üzenetére

ro_bert17
(őstag)

Attól függ milyen "formájában" használtad az akksit...?
Egy everest pl. mit mond rá?
Kicserélni nem igazán fogják, mert általában eleve sokkal kevesebb a gar. az akksira, mint magára a notira (sajnos biztos nem véletlenül).
Viszont tényleg nem lesz olcsó mulatság a gyári akksi. (szerintem ennyiért lehet nem is fogsz kapni)
Vagy rá lehet fogni az egészet a W7 vs. akksi mizériára...ami szerintem csacsiság

[ Szerkesztve ]

(#2705) k. válasza FazekasLaci (#2703) üzenetére

k.
(őstag)

Nekem sem bír sokat a vaiom-2007 jul-, kb 45 perc minimum fényerővel. A dolog azért érdekes, mert az üzleti szériás notik akksija sokáig birja-sonynál spec biztos- míg az ilyen otthonra szánt gépeké max 2 év kb.

(#2707) soldier2

soldier2
(senior tag)

Sziasztok. A nemrég vásárolt FZ51-esem a következőket produkálja: mikor Skype alatt bekapcsolom a webcamerát, eltünik a mikrofon. Volt-ninccs. Kiírja, hogy nézzem meg van-e mikrofon csatlakoztatva, ami azért vicces, mert ugyebár beépített. Ha újraindítom a skype-t akkor eddig minden gond nélkül ment, de újabban többször el kell játszanom ezt a trükköt, hogy végre legyen kép és hang is egyszerre. Valakinél hasonló tapasztalat? Esetleg ötlet, hogy mitől van és hogyan lehetne megszüntetni? Előre is köszönök minden segítséget.

Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

(#2708) FazekasLaci válasza notebookbolt (#2706) üzenetére

FazekasLaci
(aktív tag)

Erre csak azt tudom mondani, hogy kb. 3 hónappal az FW vásárlása után gariban cserélték a notim alsó borítását (amin a matricák is vannak), mivel a normál használat alatt egyszerűen kilazult az egész és úgy lötyögött (tudjátok a bal oldalon az a henger, amibe bedugjátok a kábelt), hogy féltem, leesik. Visszarakták, jól meg is húzták, de mint az autónál a műszerfal: amit egyszer szétszedsz, az soha nem lesz eredeti. Nálam pl. nem is sikerült szimmetrikusra. Sajnáltam, dehát ez van, legalább erős.

Asus-om volt előtte, a Sony többet tud. De az Asust jobban szerettem. Azzal soha, semmilyen gondom nem volt előtte. Most ott tartok, hogy a kijelzőmet, ha a borítás felől meghallgatom, halk zúgást hallok. Ami azért éjfélkor ugyebár a csendben nagyon zavaró is tud lenni.

Amit egy Sony mellett le tudok tenni érvként: nagyon jó videókártya sok memóriával, jó fényerő a monitoron és a full HD felbontás, ami ilyen árkategóriában és méretben nem nagyon mondható el a konkurenseknél sem. A képernyőben még az Apple noteszgépeket is veri (tudom, sok fordul meg a kezeim között a notikból). Igaz, azok alapból tudnak vagy 5-7 órát, ami szerintem már kötelező lenne a notiknál.

(#2709) FazekasLaci válasza soldier2 (#2707) üzenetére

FazekasLaci
(aktív tag)

Keress rá új illesztőprogramokat. A Skype biztosan jó, bár próbáld meg MSN-nel is, ott jön-e a hiba. Esetleg egy régebbi Skype?

(#2710) Csaba332

Csaba332
(csendes tag)

Eladó egy vadonatúj SONY VAIO VPC-EB1S1E/WI.
Ha érdekel, írj!
Részletek itt:
http://hardverapro.hu/apro/sony_vaio_vpc-eb1s1e_wi_ujonnan_remek_aron_elado/hsz_1-50.html

(#2711) Stanchore

Stanchore
(senior tag)

Eladó egy VPC-EB1S1E/WI kitűnő állapotban, karcmentesen anyagi okok miatt.

Origin / Steam: Stanchore :: hnt.enjin.com

(#2712) RedCat

RedCat
(senior tag)

Hello!

Vettem egy Sony Vaio vpceb1z1e típusú laptopot, német billentyűzettel. Egy 8 hónapos óriás schnauzernek köszönhetően a driver lemeznek annyi. Azóta próbáltam már a drivereket összeszedegetni netről, de pl a lan driver semmi pénzért nem települ fel a win7 home premiumra. Ezenkívül van 2 db ismeretlen eszközöm is. Az lenne a kérdésem, hogy akinek ilyen típusú notija van, lemásolná nekem a lemezt, vagy esetleg feltenné valahová egy ftp-re?
Írtam már ez ügynem Beetlejuice kollégának, de nem válaszolt.

Üdv RedCat

(#2713) Beetlejuice válasza RedCat (#2712) üzenetére

Beetlejuice
(tag)

[link]

En innen toltottem le az osszes drivert, es minden hibatlanul megy. A gyari recovery-t nem tartottam meg, mivel nemet volt. Ha van kerdesed, szivesen segitek, de e-mailt nem kaptam toled.

[ Szerkesztve ]

(#2714) melody134

melody134
(csendes tag)

sziasztok.
kinéztem egy sony vaio vpc eb1e1e/Wi-t.] ha van valakinek ilyen, írna róla? LED-es a kijelző? mennyit bír az aksi? melegszik nagyon? és úgy általában minden érdekel. SOS. köszönöm

(#2715) littlemamba

littlemamba
(aktív tag)

sziasztok, itt korábban olvastam...még decemberben (de akkor sem volt friss a hozzászólás), hogy régebben többen rendeltetek e-bay-ról ilyen védőfóliaszerű dolgot a csuklótámaszhoz, hogy ne kopjon. Szerencsére október óta még nem kopok, de erről tudna valaki infót szolgáltatni, köszi

BlackBerry Passport & Sony Vaio Pro 13 & Dell P2414H

(#2716) zandrs

zandrs
(csendes tag)

Szegasztok!

Jelentem túlvagyok a 2 hónapos "beüzemelési időn" VPCF11M1E/H "drágaságommal"
Most, hogy minden csínját-bínját kiismertem elmondhatom elégedett vagyok vele, (igaz a nagytestvér színhelyes kijelzője 5 kilóért mégjobb lenne.. dehát az más kategória árban..) De ezen kívül nem hiszem hogy bármi igényem az elkövetkező pár évben felmerülne, laptop-fronton, amit munkában, szórakozásban ezzel a kis géppel nem tudok megoldani.
(Tapasztalat: nálam nem hangos, nem melegszik, nem kopik sehol semmi, a win7 is jól üzemel)

(IMG:/dl/upc/2010-05/252715_79717.jpg)(/IMG)

Pár apró kérdésem azért maradt, ha valaki tudja segítsen:

-most akkor mi a jó az aksinak? ha feltöltés után azonnal kihúzom, (s 2-3 óránként újratöltöm, vagy folyamatosan töltődik?) ahány hely-annyi szokás.. Van aki szerint nem lehet ezeket az aksikat megölni ígysem-úgysem... de bedugva-feltöltve a villanyszámlát növelik.... szóval mi a jó módszer?

-a HDMI kivezetésnél a kép legszélén mindenhol kicsit elvesztek a képből a tv-n.
Ezt (nem képkiterjesztéssel) hogy lehet megoldani?

-a lejárt próbaverziós-fizetős vírusírtókat, tűzfalakat töröljem? lassít a gépen?

Amúgy ajánlom mindenkinek e mondellt, nekem ilyen "kardinális" gondok akadnak csak a VAIO-val :)
További szép napot!

[ Szerkesztve ]

(#2717) JSaN

JSaN
(őstag)

Sziasztok lenne egy nagy problemam.

Ausztriabol kaptam egy regebbi sony vaio laptopot.
Pontossabban egy SONY VAIO PCG-8P1M tipusu laptopot.
P4 northwood 3,06ghz
DDR1 1280MB memoria
Geforce FX GO 5600 64mb
60GB vinyo
1400x1050 felbontas
Windows XP

Es igazabol egy problemam van hogy nem kaptam meg hozza a telepito lemezeket, valoszinu mar nincsenek is meg. Es a netet is egesz nap turtam es nem talaltam semmi hasznalhatot. Az XP nagyreszet fel ismerte de egy csomo fontosab eszkoz még ismeretlen pl: audio, vga.
Probaltam kulon a vga drivert is de mindig IDE vezet vissza itt pedig nincs Geforce FX GO 5600.

Probaltam keresni ehez a laptophoz a komplet telepito csomagjat, de azt sem talaltam meg. :(

Ha valaki tud segiteni hogy hol mit toltsek le azt meg koszonnem. :R

Diablo három télen nyáron. Bnet: JSaN#2520

(#2718) Stanchore

Stanchore
(senior tag)

KÉPEKKEL !!! [Sony VAIO VPC-EB1S1E/WI] Ha valakit érdekel írjon PÜ-t.
Üdv. Norbi

[ Szerkesztve ]

Origin / Steam: Stanchore :: hnt.enjin.com

(#2719) tootie

tootie
(csendes tag)

egy kis help kellene...
adott a gép (VPCF11Z1E)
volt rajta egy rakás (általam feleslegesnek ítélt) VAIO alkalmazás, amiket simán uninstalláltam.
az ám, csakhogy a gyorsbillentyűk is eltűntek!
nem mintha az assist, vagy vaio gombok sokat értek volna, de lagalább volt funkciójuk, az S1 gombot pedig rendszeresen használtam, mert hozzá lehetett rendelni sokmindent!
szóval az lenne a kérdésem, hogy mit kell visszatelepítenem, hogy felismerje újra a gombokat és tudjam is használni őket!?
a válaszokat előre is köszönöm!

...szorgos népönk győzni fog!

(#2720) Sidius válasza tootie (#2719) üzenetére

Sidius
(tag)

Vaio event service, ez felelős a funkciógombokért ^^

(#2721) Sidius válasza JSaN (#2717) üzenetére

Sidius
(tag)

http://support.vaio.sony.eu/computing/vaio/downloads/updates/index.aspx?l=hu_HU&navigationSource=wep
itt próbáld meg, a géped hátlapján lévő gyáriszámmal, stb, amúgy fel is hívhatod a sony-t, vagy mailt küldhetsz nekik és elmondják, hogy pontosan hol találsz hozzá azt ami kell.

(#2722) Sidius válasza zandrs (#2716) üzenetére

Sidius
(tag)

Ha sokat használod a gépet asztalon töltőről, akkor egyszerűen vedd ki az akkut és tedd be a fiókba (kb 60%-os töltöttséggel szokták dobozolni a gyárban, így öregszik a leglassabban :) ) amúgy meg használni kell, azért van, a te kényelmedért. alapból jó kis akku védelmi funkciója van ezeknek a vaioknak.

Amint rákötöd a TV-t a laptopra a videokártyád beállításainál kell lenni egy olyannak, hogy képkocka formátum, ott kell megtalálnod a tv-dnek megfelelőt és megkapod az éles, faltól falig képet.

Igen, töröld a lejárt vírusírtókat, mert mivel futnak a háttérben a memóriát eszik, de ameddig nem fizetsz nem fog vírust írtani. Amennyit meg lejártuk után védenek, annyit véd a windowzos tűzfal is :)

(#2723) LeeFH válasza zandrs (#2716) üzenetére

LeeFH
(csendes tag)

Hello!

Grat a géphez! Egy ideje én is komolyan szemezgetek vele, munkához tökéletesnek tűnik, ám a szórakozás (azon belül is 'játék') részéről nagyon keveset találtam a neten. Ki tudnál esetleg térni játékteljesítményére (gta iv, modern warfare 2, stb, vagy amit próbáltál)? Köszi!

(#2724) TigerCat

Sziasztok,

Olvastam tesztet erről: VPCF11Z1E/BI
Használ valaki ilyen masinát?
Vélemény, tapasztalat, használhatóság, zaj, terhelhetőség, kijelző, összeszerelés minősége, főleg ezek érdekelnének. A konfig szerint mindent visz a gép, gondolom ez a mindennapokban is így van...

Köszi előre is!

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#2725) Filpo84

Filpo84
(csendes tag)

sziasztok!

használ valaki, ilyen gépet: Sony Vaio VPCEB1E1E i3
vélemények róla? érdemes a sony-nak ezt a típusát megvenni?
ár/felszereltség alapján jó gépnek tűnik...

köszi

[ Szerkesztve ]

(#2726) #54854400

(törölt tag)

HELP!!

Amerikából rendeltem egy Sony Viao PCG-21212L típusú gépet a barátnőmnek.Sikerült ledarálnom a Win 7 és az én Win 7 magyarosítással sikerült feltennem.Viszont a video kártya drivert nem találja.Vkinek vmi ötlet, hogy hol keressem?.Már mindenhol kutakodtam, de nem találom sehol.Vmi tuti hely,ahol minden hozzávalót megtalálok?Sony Viao oldalán nem ismeri fel a gépet, így nem tudom leszedni a drivert illetve +1 sárga kérdőjel is van, azt meg végkép nem tudom hogy micsoda.A hangkártya A wifi az sikerült.

(#2727) xedos válasza #54854400 (#2726) üzenetére

xedos
(addikt)

Ha amerikai, akkor ott kell keresni a drivert...
Szerintem a típus számot is elírtad, de talán ez:
[link]

http://esupport.sony.com/US/perl/swu-list.pl?mdl=VPCW211AX&LOC=3

4 tabla Tibi csokiért vihető OSX kompatibilis DLINK USB WIFI (DWA-140)

(#2728) littlemamba

littlemamba
(aktív tag)

eléggé inkaktív lett a Vaio topic...

(#2729) Sidius válasza littlemamba (#2728) üzenetére

Sidius
(tag)

Kevés a gond vele szerencsére xD

[ Szerkesztve ]

(#2730) littlemamba válasza Sidius (#2729) üzenetére

littlemamba
(aktív tag)

igen, igen az nagy szerencse. Mindenesetre hiányolom a jó kis eszmecseréket.

(#2731) muskatly

muskatly
(csendes tag)

Elado egy nagyon jó teljesítményű FULL HD LAPTOP a Gép januárban lett vásárolva hivatalos 24hónap nemzetközi sony garanciával...amit a gépról tudni kellCPU típusa Mobile DualCore Intel Core 2 Duo P8700, 2533 MHz (9.5 x 267)...L1 adat gyorsítótár 32 KB per core...L2 gyorsítótár 3 MB (On-Die, ECC, ASC, Full-Speed)....Rendszermemória 6112 MB (DDR2-800 DDR2 SDRAM) 6GB ram..Videokártya ATI Mobility Radeon HD 4650 (1024 MB)..Hangkártya ATI Radeon HDMI @ ATI RV710/730/740 - High Definition Audio Controller....Optikai meghajtó MATSHITA BD-MLT UJ230AS (4x/2x/4x BD-RE) Blu Ray olvasó író:)....Lemezes meghajtó TOSHIBA MK5055GSX (500 GB, 5400 RPM, SATA-II)..Operációs rendszer Microsoft Windows Vista Home Premium 64bites verzio hát dióhéjban ennyi a gép ára 230ezer Forint a gép aksija szűz eddig halozatrol uzemelt a masina

(#2732) Beetlejuice

Beetlejuice
(tag)

Csak a topic elenkitese celjabol... vettem egy Sony Vaio P11Z-t a 15 colos VPCEB1Z1E melle, ami a mai napig is tokeletesen teszi a dolgat. Ez egy 60 dekas netbook atom procival, 1600x768-as felbontassal, es a kisebb akksival (3 ora). Hordozhato gepnek kivalo, elfer szinte zsebben is, van benne beepitett HSDPA modem, es nagyon jo billentyuzete is van. Lenyegileg ez az elso gepem, ami kielegiti azt az igenyt, hogy mindig nalam van, es szinte eszre sem veszem. Vettem egy 24 centi szeles Hedgren valltaskat, es senkinek nem jutna eszebe, ha latna, hogy a brifkomon kivul egy notebook is van nalam (toltojevel egyutt).

Termesztesen a meret kompromisszumokkal jar, es semmikeppen nem ajanlanam fo gepnek. Mind a kijelzo, mind a billentyuzet nagyon pici, bar iszonyat jo minosegu, es a gep sem egy sebessege bajnoka. Ezzel egyutt mar tobb powerpointos melot is meg tudtam rajta csinalni menet kozben, es egy friss XP install, illetve nemi tweakeles utan teljes kepernyon viszi a 720p-s HD filmeket zoccenes nelkul.

Valaki kerdezett itt a topikon az EB szeriarol, en nem olyan regen mar megirtam a tapasztalataimat, de ha van konkret kerdes szivesen valaszolok. Osszesegeben: gyors, halk, stabil, massziv, de kicsit 'occso, kopogos' muanyag kinezet, es eleg rovid akksi ido jellemzik. Nekem eddig 0 panaszom van ra, es pont azt kaptam, amire szamitottam.

(#2733) Beetlejuice válasza TigerCat (#2724) üzenetére

Beetlejuice
(tag)

Ez a konfig az altalad feltett kerdesek tekinteteben lenyegileg megegyezik zandrs kartars gepevel. Szoval, ajanlom figyelmedbe a velemenyet.

Egyebkent ez a szeria premium minosegu, matt kijelzovel jon, amirol a szaksajto es a notebook review userek ejjel-nappal aradoznak.

(#2734) littlemamba válasza Beetlejuice (#2732) üzenetére

littlemamba
(aktív tag)

Igazság szerint most egy kicsit irigykedek...de persze, csak egészséges módon. Szóval annak okán, hogy már régebb óta szemezek én is egy P-s gyöngyszemmel. Már-már apadt a nagy vágyam, amikor is nemrégiben bejelentették, hogy neki is lesz új tesókája. Nos ismét szerelembe estem. Nagyon szeretnék egy kis P-s vaiot, lehetőleg fehéret. Elsősorban a hordozhatóság miatt, most egy FW41E/H-t használok, imádom, de baromi nagy és relatíve sokat hurcolom... szóval jobban tetszene egy olyan felállás, hogy FW otthon és P-t hurcolni.
Más netbookban nem gondolkodtam, igazából 9 hónapja Sony megszállott lettem... :)

Arról mesélnél kicsit komolyabban, hogy mennyire volt nehéz megszoknod az icipici billentyűzetet, illetve arról mit jelent számodra az, hogy nem a sebesség bajnoka? (utóbbi kérdésemnél konkrétumokra gondolok...

(#2735) Beetlejuice válasza littlemamba (#2734) üzenetére

Beetlejuice
(tag)

Hmm... en vakon gepelek, ugyhogy a legtobb billentyuzeten siman elboldogulok, kiveve ha a billentyuk merete elter a megszokottol. Ebben az esteben a jobb shift fele akkora, mint a bal, es ezt meg kell szokni. Maga a billentyuk lenyomasa, es a visszajelzes arrol, hogy lenyomtad, nagyon jo, viszont a ket kezed eleg kozel van egymashoz gepeles kozben. Osszessegeben lassabban tudok rajta gepelni, mint a nagy notin, de boven eleg gyorsan ahhoz, hogy akar munkara is hasznaljam, ha nem otthon vagyok. Talan azt mondanam, hogy web cimek, email szinten tokeletes. Hosszabb doksikra szuksegmegoldasnak tartanam.

A sebesseg... hat 1.3as Atom prorci, 2 mega ram es 4200 RPM-es vinyo, gma 500-as video... ez a mai vilagban igen alap konfignak szamit, a ram meretetol eltekintve, ami barati. Eleg gyakorlott vagyok abban, hogy mindent teljesitmenyt kipreseljek ezekbol a kis gepekbol, ugyhogy egybol egy szuz XP installal inditottam. Minden grafikai szir-szart levettem, szuksegtelen service-eket kikapcsoltam, meg ram disket is tettem ra es arrol futtatom a firefoxot.

Ebben a formaban kielegitonek tartom a sebesseget, de azert erzem a 15 colos gep es a P11Z kozotti loeroket. Pelda: erosen bezoomolt, sok scriptet tartalmazo webolalak gyors gorgetese... ezt a nagy noti izzadas nelkul nyomja, a kicsinel erezheto varkozasok vannak. Itt most nem homokorara kell gondolni, hanem olyanra, hogy nem lehet ezerrel klikkelgetni oda-vissza minden linkre doccesenek nelkul (fontos, hogy ezt erosen zoomolt weboldalarka kell erteni). Ha nem zoomol az ember, akkor majdnem olyan gyors, mint barmelyik nagyobb gep. Azonban azt kell mondanom, hogy bar tueles a kepe a kis kijelzonek egy nem zoomolt weboldalon az aprobetus reszeket igen nehezen tudom elolvasni. Azaz mindent el lehet olvasni, csak 1, kozel kell hajolni 2, hunyorogni kell -szal summa summarum nem kenyelmes hosszabb tavon.

Par konkretum: XP alatt hibernalasbol bekapcs 30 mp, teljes XP boot sequence: 1:48 (ez a nagy sony notin ssd-vel olyan 19 mp windows 7 alatt).

(#2736) littlemamba válasza Beetlejuice (#2735) üzenetére

littlemamba
(aktív tag)

Uha, köszi, nagyon korrekten feltérképezted, hogy milyen is ez a kis kincs. Olvastam róla, hogy a Sony nem szereti netbooknak hívni, te, mint user ezzel mennyire értesz egyet? Úgy értem használtál-e más netbookot, amivel össze tudnád hasonlítani, hogy miért nem az, ha tényleg nem az...

[ Szerkesztve ]

(#2737) Beetlejuice válasza littlemamba (#2736) üzenetére

Beetlejuice
(tag)

Ami szamomra megkulonbozteti ezt a Sony-t a netbookoktol, az a formatuma. Ez az a meret / suly, aminel mar nem kell nagyon gondolkoznom, hogy a brifkom, kulcsom, igazolvanyaim, telkom mellett befer-e a taskaba. Nekem a netbookok azert nem tetszenek, mert ahhoz tul nagyok / nehezek, hogy mindig magammal vigyem oket, viszont teljesitmenyben meg nem hozzak, amit egy notitol elvarok. Tehat szamomra az egy rossz kompromisszum, ez pedig egy elfogadhato kompromisszum.

(#2738) littlemamba válasza Beetlejuice (#2737) üzenetére

littlemamba
(aktív tag)

Ezeket olvasva megéri az árát. Remélhetőleg az új szériás P-ből sikerül majd egyet beszereznem, ha a kicsit lejjebb apad majd az ára a júniusi csúcs után :)

(#2739) Eduscho válasza Beetlejuice (#2732) üzenetére

Eduscho
(csendes tag)

Hi Sir,
hol vetted (Mo-on?) a VPCEB1Z1E -t?

Viva la gagyi !

(#2740) Beetlejuice válasza Eduscho (#2739) üzenetére

Beetlejuice
(tag)

Hali,
A nemet e-bay-en vettem egy webshopbol. 953 euroert.

(#2741) Eduscho válasza Beetlejuice (#2740) üzenetére

Eduscho
(csendes tag)

Köszi, sejtettem, hogy ez nem Mo-i.
Néztem is a vaio konfigurátort, klassz gépeket össze lehet rakni, csak az op.sys és a KB nem kérhető lokalizálva ill. fix német a lokalizáció. A op.sys-t simán újrahúzom, de KB nálam gáz, ha nem HU. Ja meg az ár itt és ott :)

Pici piac vagyunk, ez van.

Viva la gagyi !

(#2742) littlemamba válasza Eduscho (#2741) üzenetére

littlemamba
(aktív tag)

Bizony, sajnos picik vagyunk, szerintem részben azért mert van egy általános közvélekedés arról, hogy hogy csak a nevet kell megfizetni blablabla, de szerintem ha valaki tényleg használatba vesz egy vaio-t, akkor ez hamar megváltozik. Persze jobb lenne ha olyan árban tudnánk hozzájutni mint itt a szomszédok...

(#2743) gcsomesz

gcsomesz
(csendes tag)

Sziasztok

Van egy Sony vaio vgn-fs215b gép.Egyszer csak leállt azóta semmi.Meg sem mozdul. Ha töltőre rakom akkor még töltést jelző lámpa sem világít? Mi lehet? Táp? Vagy alaplap? Remélem csak táp,de hol találok olcsó és korrekt szervízt? Tehát nem ilyen 10e/óra munkadíjas áron, mert ugye a hülyék a túl oldalon eveznek! :)

Köszi a segítséget! :O :W

(#2744) VANESSZA1

VANESSZA1
(őstag)

Használ valaki ilyen Sony Vaio-t ??
Leírhatná a tapasztalatait a géppel kapcsolatban...

Előre is köszi.. :R :R

Precision M6600; Precision M7710; Eladó DJI drón: https://bit.ly/2kAi0Fp

(#2745) Beetlejuice válasza VANESSZA1 (#2744) üzenetére

Beetlejuice
(tag)

Ez az EB szeriaba tartozo gep, mar tobb hozzaszolas is szuletett rola itt a topikban. Pl. nekem is ilyen van, csak 1920x1080-as kijelzovel. Ha a korabban beirtakon kivul erdekel valami, szivesen valaszolok.

(#2746) HaliAdi válasza VANESSZA1 (#2744) üzenetére

HaliAdi
(tag)

Szia.... látom itt is írsz, nem csak edigital-on :D (IP09 vagyok)
Amúgy ebben az árfekvésben ez a legjobb gép amit kaphatsz.
Szerintem megéri várni.
Amúgy nem ajánlom a szaküzletet, mert multkor voltam bennt és azt mondták, hogy egy ideig nem kapnak újat belőle, mert a SONY ellátási gondokkal küzd(kevés procit kapnak stb...)

Ezért is jobb, ha megvárod az edigital-t.... remélem ők be tudják szerezni azért, hamár hírdetik...

Üdv: HaliAdi ! /Ha valakit érdekel egy termék, az PÜ-t is küldjön + jelezze, hogy milyen témában ír... köszönöm /

(#2747) VANESSZA1 válasza HaliAdi (#2746) üzenetére

VANESSZA1
(őstag)

Köszi az Info-t, remélem a héten megjön...

Precision M6600; Precision M7710; Eladó DJI drón: https://bit.ly/2kAi0Fp

(#2748) HaliAdi válasza VANESSZA1 (#2747) üzenetére

HaliAdi
(tag)

Stornó az egész!

Olyan véleményeket olvastam az edigitalról, hogy csak néztem... a garanciával mindíg gondok vannak, és nem cserélnek hanem inkább javítgatnak és faragatlanok
ITT elolvashatod őket.

20 perce rendeltem innen inkább.
Már fel is hívtak, hogy mehetek a termékért.
Inkább itt nézz körül szerintem.

Üdv: HaliAdi ! /Ha valakit érdekel egy termék, az PÜ-t is küldjön + jelezze, hogy milyen témában ír... köszönöm /

(#2749) zandrs válasza HaliAdi (#2748) üzenetére

zandrs
(csendes tag)

Hellasz!
én is ahivatalos sony helyet ajánlom, korrektek-gyorsak
Semmi bajom az e-digitallal, de semmivel sem olcsóbbak ott a VAIO-k
A központi Sony-szervíz a király nálam:
telefonos rendelés, másnapra csenget a postás, neten árak, a hivatalos listák naprakészek, vagy személyesen kecskeméti úton minden tapizható, 2 éves gari, tanácsadás személyesen, telefonon hogy megtaláld a céljaidnak megfelelő gépet.
És ami a legfontosabb: ugyanannyiba kerül mint bárhol másutt, ha olcsóbban látsz a neten hivatalos SONY terméket, kiderül róla hogy más a konfi mint amire gondlonál.....
úgyhogy csak óvatosan-körültekintően... :)

(#2750) HaliAdi válasza zandrs (#2749) üzenetére

HaliAdi
(tag)

Most látom, hogy pont törölték a netshop-ból a terméket, amit linkeltem... akkor valószínüleg tényleg az van, hogy elfogynak...

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.