Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2051) Krystal_s válasza xedos (#2050) üzenetére


Krystal_s
addikt

értem. köszönöm a választ és a linkeket... ;)

(#2052) kgergo89


kgergo89
tag

ez hihetetlen.. mekkora egy hulladék szar ez az FW széria ezt nem lehet elhinni..
kiesett a jobb oldali ctrl gomb, életemben nem nyomtam le!
hangkártya driver bugos szar, aki zenélni venné a gépet ne tegye! :S
kikötöttem maya 44 usb hangkártyára és szaggatnak a zenék.. SONY -

soha többé.

Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2053) kgergo89


kgergo89
tag

remélem hogy csak azért van ennyi probléma vele, mert új, és nincs normális támogatás.
sajnos nem tudom nyugodt szívvel ajánlani internetezésen és filmezésen kívül semmire.

Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2054) archi válasza Filpo84 (#2049) üzenetére


archi
tag

Filipo! Én úgy tudom, hogy a mostanában megvásárolt (Vistás) gépekhez útólag adott W7 tartalmazni fogja az összes drivert. Így az váltás elvileg problémamentes lehet. Sőt a Sony még Windows 7 alapváltozaton felül plusz kiegészítőket is ad.

Nekem is lenne hozzád, illetve az FW21E tulajdonosokhoz kérdésem. A DVD/BluRay combo olvasó milyen sebességgel másolja nektek a merevlemezre az adatokat, mert nekem fele olyan lassan dolgozik (5-8K), mint az asztali régebbi nec-es dvd-m. Tudom fájl mérettől is függ, de egy hosszú avi fájlt is csak 5-8K-val másol, ami lassú. Mindegy, hogy hányszorosan írható vagy újraírható dvd-t teszek be.
Mi lehet a hibája, beállítás vagy valami egyéb baja van? Érdemes szervízbe küldeni?

(#2055) Taybor


Taybor
tag

Hy

Nem tudjátok hogy a vaio fw21E-re is ingyenesen kicserélik a vistát win7re??

(#2056) archi válasza Taybor (#2055) üzenetére


archi
tag

Szia!

Elvileg minden 2009. június 26. és azután vásárolt Vistás Sony notebookra vonatkozik a Windows 7 upgrade akció.
http://club.vaio.sony.eu/clubvaio/HU/hu/windows7/upgrade.htm

A te DVD/BluRay combod milyen sebességgel másolja a merevlemezre az adatokat, mert nekem fele olyan lassan dolgozik (5-8K), mint az asztali régebbi nec-es dvd-m. Tudom fájl mérettől is függ, de egy hosszú avi fájlt is csak 5-8K-val másol, ami lassú. Mindegy, hogy hányszorosan írható vagy újraírható dvd-t teszek be.
Mi lehet a hibája, beállítás vagy valami egyéb baja van? Érdemes szervízbe küldeni?

(#2057) huini


huini
csendes tag

Sziasztok! Szerintetek egy ilyen laptopon elindulna a gta 4 vagy a cryses akár fullon is ugy hogy nem kadozik?

Intel Core2Duo P8400 CPU (2x2,26GHz)
- 4 GB RAM
- 320GB HDD
- nVidia GeForce 9600GT 512MB

(#2058) Taybor válasza archi (#2056) üzenetére


Taybor
tag

Csak június 26 után? :F én még múlt év decemberében vettem...

Amúgy múltkor én is megfigyeltem hogy elég lassan másolt át egy dvdt a vinyora 15 percről indult aztán kb olyan 7-8 perc alatt vitte át. Bár én nem nagyon szoktam így másolni,de tényleg lehetne gyorsabb. Szerintem nem hiba, hanem ilyen lassú alapból...

(#2059) kgergo89


kgergo89
tag

Sziasztok!

Újabb kérdés!
Másnak is befagy a gép amikor csatlakoztat vmit bootolás előtt USB-n?
Amikor hozzákötök vmit a géphez, mielőtt bejönne a vista boot loadere, akkor megfagy és fekete kép.. nem lesz ez így jó, nagyon érik hogy visszavigyem nekik..

Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2060) k. válasza Taybor (#2058) üzenetére


k.
őstag

Ez van sajna ilyen a benne lévő vinyó.Ha 4200as akkor meg főleg.

(#2061) FazekasLaci válasza k. (#2047) üzenetére


FazekasLaci
aktív tag

Ne menj ki. Kérj házhozszállítást. EU van, úgyhogy gond nélkül feladják DPD-vel, vagy DHL-lel. Fizetsz kb. 3-5e Ft-ot szállításra és persze az utalási költségeket EUR-ban és már tiéd is a gép :)

Ha okosan keresel, akkor nézz olyan helyet, ahol kártyával is lehet online fizetni. Csak egy probléma van ezekkel: pixelgarancia ugyebár nincs egy-két pixelhibára, tehát érdemes vásárlás előtt ellenőrizni...

Laci - Ide is írhatsz nekem: fazekas@grasshopper.hu, vagy hívhatsz: 70/429-3200

(#2062) Bigyó


Bigyó
tag

Szerintetek érdemes [erre] a gépre beruházni?
Ha nem akkor szerintetek ebben az árkategóriában akkor Ti mire invesztálnátok be?

Néhány kritérium (nem fontossági sorrendben):
- design
- FULL HD
- erős VGA
- HDMI
- Nagy HDD
- Erős CPU
- Game

THX!

[ Szerkesztve ]

Piros a kék, plussz a minusz

(#2063) kgergo89 válasza Bigyó (#2062) üzenetére


kgergo89
tag

Bigyó! ez jó kis gép, de ugyanezt megkapod 100 al olcsóbban ha nem kritérium a Blu Ray írás, ugyanis létezik csak olvasóval felszerelt változat, ami lényegesen olcsóbb, nevezetesen egy 100assal kb!

[ Szerkesztve ]

Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2064) Bigyó válasza kgergo89 (#2063) üzenetére


Bigyó
tag

Melyik lenne az?

Piros a kék, plussz a minusz

(#2065) k.


k.
őstag

Nya ugy hozta a sors hogy apunak noti kell.Kicsi és könnyű.
Tehát:
Vaio G
Ez azért tetszik mert elég rendesen strapabíró(neten van róla vidi irjátok be youtubeba hogy vaio crash teszt és ott szépen kitesztelik:D)
A másik versenyzőőőőőő:
Vaio W
Ahogy látszik a G drágább viszont szerintem erösebb.
Amiben jobb a G:
Nagyobb "90 fokba hajló" kijelzö
2gb ram
Vista business(apa ezt használja jóideje)
Optikai meghajtó
Jobb aksi
Amiben jobb a W:
Nagyobb felbontásu ámde kisebb kijelző
Olcsobb.
Tehát.Milegyen? :)

[ Szerkesztve ]

(#2066) Kicsibika


Kicsibika
csendes tag

Sziasztok!

FW21Z laptopomon mostantól Windows 7 Professional száguldozik:DD

- OS telepítés csontra 20 perc (ebbe a serial kulcs beírása, meg egyéb személyes beállítások is beletartoznak)
- driverekkel macera volt, de ha win 7 telepítésnél valaki ezt végigköveti, akkor pár őszhajszálat megúszik:) (a drivereket a magyar supportról töltöttem le és egyessével raktam fel; 2 különböző recovery CDről nem akartak zökkenőmentesen felmenni a driverek) : [win 7]

--Illetve itt van vistához is (akinek még van bátorsága Vistával foglalkozni :N ) :
[Vista]

Vaio Smarttal valaki tudod valamit kezdeni (leírásban nincs benne, mondjuk nem is egy létszükséges program, de nem akar működni)=> Ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#2067) xedos válasza k. (#2065) üzenetére


xedos
addikt

13.3" nem lenne jobb???
A régebbi SZ7-es széria? vagy az új Z széria...
Mondjuk a Z durván drágább...

(#2068) k. válasza xedos (#2067) üzenetére


k.
őstag

Azóta változott a helyzet.Apu kipróbált pár netbookot és ugy kicsi neki:D.
Szal vagy C széria lesz vagy NR.
(vagy lenovo meen elég érdekesnek tűnik a hellovaio).

(#2069) xedos válasza k. (#2068) üzenetére


xedos
addikt

Ezt nézd meg:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#2070) kgergo89


kgergo89
tag

Van FW31j szériához összeválogatott driver pakkom. minden működik kivéve az AV gombot, ami egy szoftvert indít.
Mindent fölkell hozzá telepíteni ami bennevan a mappában és tökéletesen működni fog. Nemsokára feltöltöm.

Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2071) Bocsek


Bocsek
aktív tag

Üdv!
Lehet rossz helyen kérdezem, de nem tudja valaki hogy a recovery partíciót át lehet költöztetni egy másik vinyóra? Illetve valaki próbált már a tányéros vinyó helyett SSD-t a VAIO-jában? Nekem VAIO FW21E-m van.

(#2072) TexT-BoY válasza xedos (#2050) üzenetére


TexT-BoY
addikt

és az én gépem?
Sony Vaio VGN-S5M
pentium M 770
go 6400 256mb
2x1Gb memoria (kellene bele esetleg 2x2 ha azt megeszi)
13,3as xblack satöbbi satöbbi, minden mást ismert lehet a net alapján
jhaa és 0%wearlevel tehát 3óra30p az aksi idő:)

még egy bajom van, a szinprofilra tudtok valami megoldást? nagyon csöves és meleg képe van, idegesít picit.

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#2073) xedos válasza TexT-BoY (#2072) üzenetére


xedos
addikt

Szia! Neked sincs jó hírem...
Tavalyi év közepén adtam el az S5HP-met :-)
Én bővitettem nagy akksira, 2G RAM, 2ghz-es procira, 250-es winyóra...
Nagyon sokára vitték el, ha jól emlékszem 100.000Ft-alatt :-(
Ma már sok cég csinál 13.3"-os notit. Ráadásul már 2magos procival is lehet akár 12"-os notit is találni akár még garisan is. A SONY mínőséget és márkanevet használtban már nem akarják megfizetni :-(
Szóval ha 80.000Ft körül elmegy, akkor örülj neki! Inkábbld meg gyengébb konfiggá alakítani, hogy olcsóbban tudd adni...

(#2074) TexT-BoY válasza xedos (#2073) üzenetére


TexT-BoY
addikt

no para, hugom ugyis rávolt álva, akkor megkapja:)
6400go elhalálozás magas? kell aggonom attol hogy a kislurkot nem szolgálja ki pár évig?

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#2075) xedos válasza TexT-BoY (#2074) üzenetére


xedos
addikt

Nem hallottam róla!

(#2076) Bigyó


Bigyó
tag

[Ezen] a gépen gondolkodom. Egy műszaki kérdésem volna. Azt tervezem, hogy a HD LCD TV-et erről a gépről fogom meghajtani, a desktopot meg eladom, mert minek két gép otthon. Ez amúgy is gyorsabb lesz min a 3 éves PC-m. Na-szóval, szerintetek, ha a HDMI csatlakozót nem a TV-re, hanem egy ilyen erősítő bemenetére csatlakoztatom, akkor ha tegyük fel Ac3-as hanggal megáldott 5 csatornás filmet játszok le és közbe iktatom ezt az erősítőt akkor a HDMI-n lesz hang is?. Ennek van 3 db HDMI bemenete és 1 HDMI kimenete.
Szerintetek?

Piros a kék, plussz a minusz

(#2077) tuso válasza Bigyó (#2076) üzenetére


tuso
tag

Igen, tökéletesen fog működni. Nekem mondjuk az LCD-re van kötve a Vaio-m, mivel az LCD-n van optikai kimenet, átviszi az 5.1-et. :C

(#2078) plömplöm


plömplöm
őstag

üdv

egy ilyen lett kinézve. hol vegye meg az ember fia? a sonyszalon.hu-t néztem, most éppen döglött...

kösz

mod: közben megjavult, nézem ott. hol nézzem még?
mod2: ott nincs w, 31-ből van. egy 31-nél a 21 20ezerrel olcsóbb, ami viszont nem kevés pééz.

[ Szerkesztve ]

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#2079) #28021248


#28021248
törölt tag

Helló!
Nektek mi a véleményetek,tapasztalatotok a Sony Vaio VGN-CS21 laptopról? :U

(#2080) kecskesadam


kecskesadam
csendes tag

Üdvözletem. nem tudom, ez a fórum mennyire jó hely ennek a hozzászólásnak, hiszen ahogy látom, nem kifejezetten problémákat beszélünk itt meg. De ha valakinek volna ideje, olvassa el, és válaszoljon rá valamit... Köszönöm.

A napokban megelégeltem a gépem (VGN-FE41M) Vistához köthető szerencsétlenkedését, és váltottam 7-re. Minden szépen megy, egy pár dolgot leszámítva, melyekkel kapcsolatban a sony-hoz fordultam. Itt azt a tájékoztatást kaptam, hogy mivel lecseréltem az oprendszert, nekik nincs joguk segíteni a gondok elhárításában. Ha pedig visszateszem az eredeti rendszert, nem lesznek ilyen problémák.

Értem, bár nem értek vele egyet. Kérdésemre elmondták, később sem lesz hivatalos lehetőség, pénzért sem, hogy a teljes programcsomagot megkapjam 7-es oprendszerrel együtt. Nagy kár. Mivel azonban a 7-es annyival szebben megy, mint a Vista akárhány SP után, szeretném nem visszatenni az eredeti rendszert, hanem megoldásokat találni arra a pár anomáliára.

Első kérdés:
Akik ismerik a Vaio-kat, tudják, hogy nem minden alkalmazást lehet tőlük letölteni, így vannak olyan dolgok, amik csak a recovery partíción vannak meg. Kérdezem én, van-e mód arra, hogy a rendszer teljes helyreállítása nélkül annak egyes elemeit, így pl egyes alkalmazásokat újra telepítsünk? Kinyerhető-e valahogy arról a partícióról vagy a biztonsági mentésként készített eredeti rendszerlemezekről egy-egy alkalmazás? Nekem pl. nagyon kell a sonicstage mastering studio, enélkül halott vagyok (ha valakinek van tippje ezt helyettesítő szoftverre, nekem az is jó).

A második kérdés:
Van-e valamilyen meghatározott sorrend arra nézvést, hogy melyik drivert melyik után és melyik alkalmazást melyik után kéne telepíteni. A konkrét gond a következő: eredetileg a wireless switch utility kapcsolta ki-be a 2,4 és 5GHz wifi mellett a bluetooth-t is. Miután újraraktam, a switch-ben nincs benne a bluetooth, csak a két wifi mód. A kékfog antenna állandóra bekapcsolva, időnként magától elindul a bluetooth manager, és ki-be kapcsolja, közben szakad a wifi is természetesen. Arra gyanakszom, hogy a switch-et előbb tettem fel, mint a bluetooth-szal kapcsolatos valamelyik cuccot, s ez a probléma forrása, de lövésem sincs, konkrétan mi lehetett az... Hogyan kezdjem el kibogozni?

Harmadik kérdés:
Az eszközkezelőben van két fel nem ismert eszköz, nyilván, mert nincs hozzájuk driver telepítve (én minden elérhető drivert felraktam...). Hogyan tudnám kideríteni, mik azok? Az egyikről azt tudom, hogy háttértárvezérlő, ismeretlen eszköz, PCI-busz 10, eszköz 3, művelet 2, a részletekben meg egy csomó kinyerhető adat, nem tudom, mit nézzek belőle. A másik vele egy csoportban, az egyéb eszközök között van (ők ketten vannak csak benne), típusa egyéb eszközök, Intel® 82801GBM (ICH7-M/U) LPC-illesztővezérlő - 27B9. Valakinek van ötlete, mit csináljak?

Negyedik kérdés:
Szintén az eszközkezelőben a Bluetooth mappában fel van sorolva öt bluetooth sor, az egyik RFBNEP, aztán RFBUS, RFCOMM, stb. Ezt csak azért írom, mert eddig ehelyett egy eszköz volt itt, Toshiba akármi néven. Szintén furcsa, hogy a hálózati kártyák között eddig a wifi és a lan kártya mellett feltűnt a toshiba bluetooth area network... Gondolom, ezek a furcsaságok mind azzal vannak összefüggésben, hogy a kékfog nincs megfelelően feltelepítve... Segítene valaki?

Bocs, hogy hosszúra nyúlt, igyekeztem a lényeget írni. Hálám a sírig üldözze azt, aki segítene valamiben...

(#2081) kecskesadam válasza kecskesadam (#2080) üzenetére


kecskesadam
csendes tag

Elkezdtem visszaolvasni, és hát nyilvánvaló, hogy van sorrend... Mármost kérdezem én: ugyanazt a sorrendet használhatom-e, amit a kolléga belinkelt, nyilván a saját gépemhez illesztve? Illetve a másik: ha már egyszer rossz sorrendben felinstalláltam a dolgokat, akkor az újratelepítés és utána a helyes sorrend a megoldás, vagy lehet máshogy is?

És még egy kérdést hozzátennék : nekem nem működnek a Fn billentyű által vezérelt dolgok, pl képernyő fényerő állítás, kijelző váltása, és nem mennek a direkt gombok sem, azaz a hangerőt le- és feljebb veszi, meg lenémít (erre van három külön gomb), de nem jelez ki semmit hozzá, és nem megy a két S gomb sem... Melyik util vezérli ezeket?

(#2082) kgergo89 válasza kecskesadam (#2081) üzenetére


kgergo89
tag

Adok egy pakkot, ha mindent feltelepítesz akkor működni fog minden!
A sorrend gyakorlatilag mindegy, Elkezded a legfontosabbakkal,
- Chipset
- VGA

Végül pedig az összes ami maradt, és ! AZ ÖSSZES SONY-S DOLOG !
A funkcióbillentyűk, és a vaio smart is csak akkor fog működni ha mindent felraktál.

A 2 ismeretlen eszközt pedig úgy tudod felrakni, hogy amit adok telepítőmappában keresteted vele a drivert az eszközkezelőben.

Nekem FW31J Vaiom van ugyan, de nem sok az eltérés.

És akkor a link:

http://www.amsterdyen.com/Sony.Vaio.Fw31J.rar

Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2083) kecskesadam válasza kgergo89 (#2082) üzenetére


kecskesadam
csendes tag

:R :R Köszönöm, lekötelez, már csak azt mondd meg, kérlek, hogy így, ahogy van, nekieshetek, vagy csináljak egy szűz telepítést? (nem nagy cucc, 15 perc alatt fenn van :D ezt is megértük :)) )

(#2084) kgergo89 válasza kecskesadam (#2083) üzenetére


kgergo89
tag

Szerintem jobban jársz ha leformázod az egész gépet..
Nekem sok kellemetlenséget okozott a recovery partició is, mire megelégeltem és letöröltem. Persze meghagyhatod, de nekem nem volt rá szükségem.

[ Szerkesztve ]

Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2085) whitewolfika


whitewolfika
csendes tag

Hali!

Jelenleg egy sony vaio VGN-N250E tulajdonosa vagyok már egy ideje. A gépben 230 napnyi üzemóra van eddig, folyamatosan 24órában megy! Az lenne a kérdésem, hogy kb mennyit bírnak ezek a laptopok? kb mennyi tud még menni? A gépben fujitsu merevlemez van 100gigás, azok kb mennyit bírnak? Mert úgy tudom, azok hamarabb megpusztulnak.

köszi

(#2086) kgergo89 válasza whitewolfika (#2085) üzenetére


kgergo89
tag

Szia whitewolfika, elég érdekes kérdést tettél fel, szerintem ez teljesen véletlenszerű, hogy egy gép mikor adja meg magát. Ezeket minél hosszabb időre próbálnak tervezni, nem számítható ki, hogy egy alkatrész mikor adja meg magát bennük.
Fujistu cuccok.. nem a legjobb minőségről híresek, de láttam már ellenpéldát.
Nekem volt egy 3 éves Acer laptopom, ami mai napig hűségesen szolgál új gazdijánál. :)
Márkafüggő a dolog, Sony-k szerintem hosszútávra tervezett gépek.. legalábbis remélem.. :)

[ Szerkesztve ]

Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2087) k. válasza whitewolfika (#2085) üzenetére


k.
őstag

Nebassz :Y :Y
Nekem N250N van(a tied feketében és 120gbos vinyóval ami szintén fujitsu)
Az enyimben szerintem még több az üzemidő és semmi baja.Hibátlan.Szóval fogja még birni:)
Jah én 2007 julius 3.án vettem tehát nem mai csirke-de még 2 évig meg is lesz az fix mert nincs igényem másikra-.

(#2088) whitewolfika válasza k. (#2087) üzenetére


whitewolfika
csendes tag

mit nebasszak? :DD

(#2089) kecskesadam válasza kgergo89 (#2084) üzenetére


kecskesadam
csendes tag

Még egy (két) legutolsó kérdés: ebben ugye jól láttam, sonicstage nincs benne? (az FW gépben nincs benne?) Nem láttam a mappák között.

(#2090) kecskesadam válasza kgergo89 (#2086) üzenetére


kecskesadam
csendes tag

Nekem kb két hónaposan elkezdett nem érintkezni a wifi ki-be kapcsoló gomb... :DD Azóta ki van támasztva :DDD

(#2091) k. válasza whitewolfika (#2088) üzenetére


k.
őstag

A gépet :P
Csak meglepödtem hogy neked is N szériás vaiod van.Nem sok embert ismerek magyar honban akinek ilyenje van.

(#2092) kgergo89 válasza kecskesadam (#2089) üzenetére


kgergo89
tag

kecskesadam: Software-k nincsenek a pakkban, csak driverek.
A softwareket licensz-el védi a sony, csak a helyreállító partíción vannak rajta.
Nekem nem hiányzik egyébként egy sony-s software sem.
Se telepíteni, se kimásolni nem tudod. Sajna ez van.

[ Szerkesztve ]

Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2093) whitewolfika válasza k. (#2091) üzenetére


whitewolfika
csendes tag

hát látod én ilyen különleges vagyok :))

(#2094) kecskesadam válasza kgergo89 (#2092) üzenetére


kecskesadam
csendes tag

Köszi.

Asszem, eszembe jutott a megoldás: két partíció - két oprendszer. Ha nagyon kell valamelyik régi szoftver, elindítom a vista alól, egyébként meg megy a 7-es.

Tényleg legutolsó kérdés: a vistás rendszert 7-esre upgrade-elni nem lehet? Mármint hogy maradjon meg mindene, csak az oprendszer cserélődjön le? vagy ez az upgrade nem így műxik pl a most (még vistával) vásárolt gépeknél?

:R

(#2095) kgergo89 válasza kecskesadam (#2094) üzenetére


kgergo89
tag

Asszem júl1. után vásárolt gépeknél lehet upgradelni. Én személy szerint nem ajánlom az upgradelést, csak a tiszta telepítésre esküszöm :)

[ Szerkesztve ]

Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2096) gabikam88


gabikam88
csendes tag

Hello! Valaki tett mar a vaiojara osx-t? Valaki aki mar probalkozott ezzel megeri osx-et telepitenem ra? menni fog-e?

(#2097) kgergo89 válasza gabikam88 (#2096) üzenetére


kgergo89
tag

Hang csak külső hangkártyával lesz, vga felbontást állítani nem tudsz.
Működni működik, de nem használható teljes mértékben.

[ Szerkesztve ]

Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2098) gabikam88 válasza kgergo89 (#2097) üzenetére


gabikam88
csendes tag

koszi szepen!

(#2099) zolee001 válasza kecskesadam (#2080) üzenetére


zolee001
őstag

Hello
1, A mellékelt sofwareket nem fogja odaadni a Sony letöltésre azok csak a Recovery particiorol tudod telepiteni.
A recoveryn a programok szeletelve és csomagolva vannak általában sny kiterjesztéssel, nekem van egy extractor progim hozzá de nagyon tipusfüggö, bizonyos sony modellekkel müködik más modelleken viszont nem.
Amennyiben a Vistátol szabadulnál mondjuk Win7-re akkor a legegyszerübb az Upgrade, megmarad minden progid minden beállitásod.
Másik megoldás, a Vista rendszeren elinditod a file és program áttelepitöt vagy a nagytesoját a user migration tool-t, lemented vhova, aztán format c, telepited a wint-7et ezután az usmt-nek megmutatod az elmentett filet, elméletlieg müködni fog minden amennyiben sikeres a migrácio.
Nekem az összes Sony notin müködik bár soha nem volt europai modellem csak usa.
2, A wifis dolgot passzolom, van egy drivere és egy programja, fel kell telepiteni (emelt szintü jogosultság szükségeltetik mint mindegyik driver+sony progihoz) és müködik.
Természetesen elöbb a drivert telepitjük majd utána a programját.

3.Csak tippelem, hogy mi lehet az, az egyik egy processzor patch a termék honlapját tuit ott van a másik pedig egy memory card driver (memo stick/sd) átalában texas instruments szokott lenni.
4.A BT is csinál egy hálozatot mint pl a wifi, tehát BT-n keresztül is tudsz akár netet megosztani vagy akármilyen hálozatot.
Sima hálokártya szerü dolog BT-n keresztül, örülj neki vagy ha nem kell tiltsd le.
Üdv

(#2100) zolee001 válasza kecskesadam (#2080) üzenetére


zolee001
őstag

Lehagytam a linket.
Ismételten csak saját felelöségre javallott a használata.
Sok sikert
[link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.