Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2801) Sidius válasza ellac (#2800) üzenetére


Sidius
tag

A win alattit itt találod meg: http://support.vaio.sony.eu/computing/vaio/downloads/updates/index.aspx?m=VPCEB1E1E_WI&l=hu_HU
A partícióra telepítettet nemtom, ha nem mentetted le, hogy meg lehet-e szerezni rövid időn belül, de ha nagyon fontos kérj meg valakit itt, akinek ilyen gépe van és lementette a particiókat lemezre, hogy küldje el, vagy vmi.

(#2802) dudrob válasza Sidius (#2799) üzenetére


dudrob
tag

Próbáltam , nem jött be, de azért köszi!

(#2803) atto


atto
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Én is vettem egy VAIOT sok töprengés után, mert hogy nem olcsó de, régi igazság az olcsó húsnak híg a leve.
Ez a gép azt tudja ami az ára!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Majd ha a televízió stúdiók az egyéb gyártók ketyeréivel lesznek tele akkor lehet ezeket a termékeket kritizálni.
Mint minden nagy cégnél hát itt is van ami nem sikerül,,,,,,,,,,,, ez kellemetlen,de tőlünk nyugatabbra szó nélkül nélkül megoldják.
Megint rosszat írok: aki iljen készüléket vásárol, az tudja be magának hogy nem valószínű, hogy nálunk megjavítják!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NÓ KOMMENT!
Ezek kiváló műszaki színvonalú készülékek de, ha valaki megüti véletlenül hát akkor azt úgy sem vallja be!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A SONY az műszakilag egy más kategória ................

(#2804) GáborG válasza atto (#2803) üzenetére


GáborG
tag

Hello!

Ezt kifejtenéd bővebben? Van esetleg tapasztalat?
Én is néztem a szervízlehetőséget, megbízott szervízek vannak mint szinte minden gyártónál, de ezeknek a viselkedése, a véleményem szerint nem a gyártó (Sony) hibája.

GáborG

(#2805) berger05


berger05
csendes tag

Sziasztok!

Én most Angliában vagyok kint, még egy darabig itt is leszek, és itt néztem ki magamnak egy Sony laptopot.
Sony VAIO EB1S0E/WI
Erről nektek mi a véleményetek? Azért kérdezem mert itt mindenki az EB1E1E-ről beszél, erről még nem olvastam itt a topikban. Az ára sem vészes szerintem 598 font.

Köszönöm a segítséget előre is.

(#2806) Szaszati


Szaszati
tag

Sziasztok!

Új laptop vásárlás következik, hosszas gondolkodás után úgy néz ki, hogy egy Sony Vaio lesz a célojjektum. Sikerült leszűkíteni a kört kettő darabra: VPC-EA1S1E/B valamint VPC-EB1S1E.

Kérdésem az lenne, hogy szerintetek melyik lenne a jobb választás. Árban gyakorlatilag ugyanannyi mindkettő, de a másodiknak talán jobb a procija, meg a vid.kártya is. Nem vagyok annyira témában, ezért is kérdem melyik lenne a jobb, hiszen a második jobbnak tűnik, de egy nagyon minimális összeggel olcsóbb, amit furcsállok.

Vélemény?

Mod: Innen lesz vásárolva, ezért linkeltem az oldalt, ha valami nem érthető szóljatok :D

[ Szerkesztve ]

MobileArsenal - World domination temporarily suspended...

(#2807) VANESSZA1 válasza Szaszati (#2806) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Szia !

Nekem a második van . És nagyon meg vagyok elégedve. Karaj kis gép !
Ha újra kellene választani most is ezt választanám. i5 processzor és a videokártya egyben egy ilyen elegáns fehér köntösben nagyon oda... :C :C

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#2808) ellac válasza Sidius (#2801) üzenetére


ellac
csendes tag

Köszi a segítséget! Valaki aki VPCEB1E1E laptoppal rendelkezik el tudná juttatni hozzám valamilyen formában azt a kis programocskát amivel a WEB gomb segítségével tudok netezni. Előre is köszönöm a segítséget!!! Nem leszek hálátlan :)

(#2809) Szaszati válasza VANESSZA1 (#2807) üzenetére


Szaszati
tag

Három dolog érdekelne vele kapcsolatban, ha tudsz pár konkrétumot mondani: üzemidő, a billentyűzet és a tömege.

Ezekkel kb. hogy áll a gép?

MobileArsenal - World domination temporarily suspended...

(#2810) VANESSZA1 válasza Szaszati (#2809) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Üzemidő: ebben nem tudok pontosat mondani neked, mert nálam egy külső 500Gb Verbatim HDD mindig hozzá van csatlakoztatva.
Billentyűzet: Először nagyon féltem tőle, de megszokás kérdése,szerintem nagyon jó!
Tömege:2,5kg körül van, táskában hordva nem kell kigyúrtnak lenned, hogy elbírd.

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#2811) Szaszati válasza VANESSZA1 (#2810) üzenetére


Szaszati
tag

Hümm, hümm, ez elég bíztatóan hangzik. Üzemidőről 2.5-3 órát olvastam, az nekem már elég lenne, a billentyűzet meg azért kérdés, mert egy Thinkpadről térnék át és bizony azért ezután már vannak elvárások :)

A tömeg az elég türhető, és akkor még egy kérdés: mennyire koszolódik a fehér váz?

MobileArsenal - World domination temporarily suspended...

(#2812) VANESSZA1 válasza Szaszati (#2811) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Semennyire,nagyon strapabíró,és nagyon gyorsan megszokható a billentyűzete.
Én is féltem, mert megszoktam a Toshiba billentyűzetet, de már amikor a céges Toshibán dolgozom, érzem, hogy olyan érzésem van , bárcsak a Vaio itt lenne.

[ Szerkesztve ]

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#2813) Szaszati válasza VANESSZA1 (#2812) üzenetére


Szaszati
tag

Na hát akkor asszem minden ok, a konfig egyébként teljesen rendben van, úgyhogy valószínű ez lesz a nyerő választás.

Köszi szépen a segítséget!

MobileArsenal - World domination temporarily suspended...

(#2814) Teo70


Teo70
tag

Üdv, néktek...

Laptopot akarnék majd nyár végén vásárolni.
Gondolkozok rajta hogy mit vegyek, valami olyan notebookot akarok ami kibirja kb 4-5 évig anélkül hogy elszaródna, napi használat mellett.
Többféle notebookot is néztem, fontos szempont hogy ne legyen nehéz, ezért akár 13 colos is lehetne.

A jelöltek: Lenne ugye a Vaio 2 típust néztem: SONY VAIO VPC-EB1J8E WI vagy a Sony Vaio VPC-EB1E1E körülbelül egy árban vannak, 190 ezer körül. Igazából a teljesítmény annyira nemkell inkább a megbízhatóság, design, akkuidő, kijelző, gyorsaság számít. Játszani keveset játszok, inkább csak net, szövegszerkesztés, fotószerkesztés, retus, hd video-ra használnám.
Gondolkodom még használt Macbook 13coloson is, használtan 190 körül lehetne venni, valamint az Acer Timeline sorozat, nemrég láttam, használtam egyet élőben és tényleg gyönyörű kis noti, és a 8 órás üzemidő ami a valoságban kb 6 óra is vonzó. Továbbá az Asus is felmerült mint alternatíva. Árban ez a 190 a plafon, vagy még egy kicsit kevesebb.

Melyiket érdemes választani? A vaio tényleg annyira megbízható mint ahogy mondják? A fenn említett típusoknak meddig bírja az akksija? Meghibásodások mennyire gyakoriak?

Ja és még egy kérdés, nagyon amatőr, de jó sok éves lemaradásban vagyok IT terén, szóval ez a vaio esetében hogy a proci " i3 " mit jelent? Sejtem a magokkal kapcsolatos.

A fenn említett 2 Vaio közül melyiket érdemes választani ha a Sony-nál maradok, mert a specifikáció kb ugyanaz?

Remélem nem rémítettem meg senkit a sok kérdéssel, köszönet annak aki veszi a fáradságot és válaszol rájuk :)

(#2815) Sidius


Sidius
tag

Nem tudom, hogy kit érint, de aki ALPS drivert használ touchpadhez és a töltőanimációja megáll, annak üzenem, van megoldás :D Registry-ben Local settings és Curent users software alól ALPS-on belül át kell nevezni a "CursorChangeType"-t valami másra, egy restart és kész is, nincs többé megfagyott animáció^^!

(#2816) xedos válasza Teo70 (#2814) üzenetére


xedos
addikt

4-5évet a mai notiknál szerintem felejtsd el...
Maradjunk a 2-3évnél!
Az i3-as proci ha igaz 10-20%-al gyorsabb azonos órajel mellett a Core 2 Duo prociknál.
Design: próbálj megcsípni egy alu macbookot, vagy inkább a korábbi macbook pro 13"-t.
240.000Ft-ért láttam már. Ezeknek elég jó a teljesítménye, akkuidő stb...

(#2817) Teo70 válasza xedos (#2816) üzenetére


Teo70
tag

Értem, akkor 2-3 év. Régebbi notebookok kibírták 4 évig is, de ma már akkor más a helyzet.

240 000 már sok nekem, edigitálon 189ért van ez az EB1E1E, ez szimpatikus ár...

Tehát akkor pl egy új unibody macbook 2.4 GHz Core 2 Duo prcija kb egy szinten van az EB1E1E i3-as 2.13GHz procijával? tehát érezhetően gyorsabb a mac?

(#2818) AgentSmiths


AgentSmiths
tag

Sziasztok

Sony vaio pcg-9rhm röl tudna valaki adni egy linket?Esetleg hogy mennyit érhet használtan?

köszi :R

Az élet egy szar játék!De a grafikája nagyon ott van!

(#2819) Mett válasza Teo70 (#2817) üzenetére


Mett
senior tag

Nem hinnem, hogy bärmit is eszrevennel. Igazi erezhetöseg 3 Ghz körül van.
Olyat vegyel, amelyikben a gpu-ban a cuda tämogatott. Most is kibirjäk evekig,
csak azon mulik, hogy hasznälod.

(#2820) Mett válasza xedos (#2816) üzenetére


Mett
senior tag

Az i3 egyszint kb. a core2duoval, csak ujabb architekturära epül.

(#2821) oszy


oszy
veterán

Sziasztok!

A mai napon vettem egy Vaio VPCEB1J8E laptopot. De miért ilyen buta módon van megoldva a Windows 7 (64Bit), h telepítés közben semmit nem lehet csinálni? Önkényes módon minde xart feltelepít amire nekem semmi szükségem. Pl. McAfee, vmi Norton Vaio backup akármi és ilyenek. Ja és csak c partíciót csinált. A Vaio Gate tetszik, mert hasonlít 1 picit a macintos-ra! :) A Vaio recovery centerben lehet csinálni mentést a Windosról? Mármint le lehet menteni az op. rendszert, h utánna feltegyem személyreszabottan?
Köszi! :R

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#2822) oszy


oszy
veterán

közben kaptam 1 választ, h mind a 4 lemezt meg kell csinálni és arról kedvem szerint telepíthetek mindent. Remélem ez így is lesz! :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#2823) Kbali válasza AgentSmiths (#2818) üzenetére


Kbali
nagyúr

Itt beárazásról kaphatsz infót.

(#2824) Chaser válasza xedos (#2816) üzenetére


Chaser
titán

A legkisebb i3 olyan gyors, mint a felső-közép kategóriás c2d-k, P8600-T9600 (?)

szerk: Mett: Ezt a kijelentést mire alapozod? Elég sok ismerősnek van már ilyen, hát azóta feledésbe merült náluk a c2d, pedig azok is jók.

szerk2: Itt meg lehet nézni mit tud az i3 330m, notebookchecken nem nagyon szoktak mellélőni, ez speciel telitalálathoz közelít.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2825) Mett válasza Chaser (#2824) üzenetére


Mett
senior tag

Gyakorlatilag használatban nem sok különbséget érzel, nem dob be egy alkalmazást se fel másodperc alatt... Persze a kijelentésem csak Windows alatt igaz...
Arra, hogy általában az emberek optimalizálatlan ganéj Wint használnak, ami alatt
tök mindegy milyen processzor dolgozik, lassú! Persze Mac alatt más a helyzet..
Akárcsak egy Iphone.. Persze az telefon, de a rendszereknek takkra kell működniük, különben minek a sok mag, szál??
Az én notebookomban i7 720 QM van, ami brutális volna, de Win 7 alatti teljesítőképessége szót se érdemel, hidd el tudom miről beszelek.
Tehát a srác által irt core i3 állítólagos 15-20% előnye mennyit is jelent a gyakorlatban?!
Nézzük csak, kb. 2 másodpercet, de persze álltatni lehet magunkat, meg isteníteni a legújabb technológiákat, de sok értelme nincs. Lassúak és kész.
Talán kell még 5 év ahhoz, hogy minden elfogadható sebességen menjen..
Ne haragudj, de linkek nem érdekelnek, magad győződj meg ezekről a dolgokról a saját szemeiddel.

(#2826) Mett


Mett
senior tag

i3 nálam soha szóba sem jöhetne. Turbo boost nélkül számomra ez is csak egy c2d, akkor már i5 520.

[ Szerkesztve ]

(#2827) oszy válasza oszy (#2822) üzenetére


oszy
veterán

Szerintetek megoldja ez a problémát? :) Köszönöm!

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#2828) Sidius válasza Mett (#2825) üzenetére


Sidius
tag

Mííívannn? :D Ez egy kicsit így zagyvaság... sztem jelenleg főtár korlátjaink vannak, tehát azért nem tölt be gyorsabban egy program, mert hdd-ről először memoriaba, cache-be kerül stb ez lassú... Elérési sebességen dobhat esetleg egy-egy proci. De nem itt jelenik meg a teljesítmény fölény jelenleg, hanem mondjuk renderelésnél, rippelésnél, játékok futtatásánál. Windows vs. Mac? neee kezdjük már el ebben a topicban... a photoshopot pl. közel azonos idő alatt töltik be, az hogy maga az ablakrendszer gyorsabbnak tűnik a Mac-en? szűzrendszereknél szinte azonos gyorsaságúak. Az hogy win alá szélesebb a választék az ingyenes szoftverek körül, az meg inkább előny . Ráadásul, most hogy divat lett mac-en játszani, mindenki sír a maxfps parancsokért különböző forumokon, mert túlmelegszenek... hmm hol itt az árérték arány? :D Szal vissza a procira Notebookcheck :R i3 nagyon is jó, mondjuk én személyszerint akkor i5 a turbo boost miatt, ami laptopoknál sztem főleg előnyös. Meg én inkább egy új Vaio-t preferálok, amire van 2 év teljeskörű, mint használt Mac-et, aminek kitudja a mivoltát. Sok tesztet kell olvasni róluk és dönteni, mert úgyis mindenkinek megvan a maga véleménye. :)

(#2829) Sidius válasza oszy (#2827) üzenetére


Sidius
tag

Nem oldja meg sajnos, a 4dvd ugyanaz a recovery funkció, mint a hdd-n, tehát nem tudsz válogatni feldob mindent sajnos, legjobb megoldás az, ha leszedsz egy win7 telepitot, feldobod a laptopod alján lévő kulccsal és magad összeszeded a programokat amik kellenek, az már mehet a dvd-kről is, de sztem egyszerűbb a vaio oldalárol kiválogatni, mert ott leírás is van, hogy mi mire való.

(#2830) Mett válasza Sidius (#2828) üzenetére


Mett
senior tag

Nem fogok offolgatni, csak tudod ugyanezen a vaion mac alatt fél másodperc alatt tölt be pl. safari. Erről ennyit. Rippelés - ugyanmár... Ameddig egy gyenge és egy erős proci között max. 1 perc különbség van, nincs miről beszelni.
Én itt be is fejeztem ezt, mert senki nem fog meggyőzni a saját tapasztalataimról, meg ez a topic nem erről szól. Nem játszok se mac alatt, se win alatt. Sok sikert az i3-hoz!

(#2831) oszy válasza Sidius (#2829) üzenetére


oszy
veterán

Köszi a választ! Ekkora baromságot én még nem hallottam egyébként. Mármint a Vaio és Windows-ra értem. Nem sokat vártam a win-től, de ez egyszerűen baromság!! Tudtam én, h gyűjteni kellene még a mac-re!! :(

Honnan szedjek le 7-eset? A microfos oldaláról?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#2832) Mett


Mett
senior tag

Aki ki is akarja használni a cuda-t az nvidia videókártyájában az telepítse ezt a drivert. 64 bites:

[link]

Csak ez támogatja jelen pillanatban.

[ Szerkesztve ]

(#2833) lopaz


lopaz
csendes tag

Sziasztok!
Megvettem első laptopom (Sony Vaio EB1S1E/WI) és szeretnék rá WinXp x64-et felrakni!
Az igazság az, h.nem vagyok vmi jártas Laptopok világában és nem igazán tudom, hogy hol találhatnék Drivereket a géphez.(nem kaptam telepítő cd-t)
Tud egyébként egy ilyen laptopon futni egy újratelepített xpx64??? A segítségeteket előre is köszönöm!!! :))

(#2834) Chaser válasza Mett (#2826) üzenetére


Chaser
titán

Nem is ott fogsz különbséget érezni, hogy mennyi idő alatt tölt be az OS vagy egy sw...akkor SSD-t kell venni....konvertálásnál, cpu igényes feladatnál.
i3 c2d mert nincs benne turbo? :F c2d-ből is van rengeteg verzió, más FSB, cache, utasításkészlet..az i3 a legfejlettebb c2d utasításkészleténél is fejlettebb, tudja az SSE4.1-et és 4.2-t, amik konvertálásban és kódolásban mutatják ki az erejüket, ez sok c2d-ben benne sincs. i5 ugyan erősebb, de a HT miatt, már ahol ezt ki lehet használni, nyilván nem a mozilla lesz az ahol kihasználod:) Én már próbálgattam elég sok hw-t, de ahogy elnézem neked még elég sok próbálgatni valód van, mondasz sok cifrát amit nem kéne.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2835) Sidius válasza lopaz (#2833) üzenetére


Sidius
tag

Minden további nélkül felteheted a 64bit-es xp-t, de előtte mindenképp csináld meg a recovery dvd-ket! Lehet h egyszer még szükséged lesz rá + azon rajta lesznek a driverek. De amúgy netről is szépen ki tudod válogatni magadnak a dolgokat, a linkek kicsit visszább megtalálhatók.

(#2836) oszy


oszy
veterán

Szeretném megkérdezni, hogy van-e vkinek még rajtam kívül itt a fórumon VAIO VPCEB1J8E laptopja?!

Köszi!

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#2837) lopaz válasza Sidius (#2835) üzenetére


lopaz
csendes tag

Köszi a segítséget Sidius!!! :R
Egyébként konkrétan mi a funkciója a Recovery dvd-nek???
Hallottam,h.ennek segítségével(ahogyan azt a neve is sejteti) újra lehet rakni a rendszert egy esetleges összeomlás után....de akkor ez most egy a gépemről kiírt 7-es telepítő ami egyúttal specifikusan tartalmaz minden Drivert???
Ez lehetővé teszi,h. ha a későbbiekben az xp-t szeretném leváltani Win7-re erről a recovery-ről vissza tudom telepíteni az eredeti felállást???
Bocs, h.ekkora Láma vagyok,de ezekben az "instant" rendszerekben nem tudok kiigazodni!!!
Előre is köszönöm a válaszokat!!! :K

(#2838) oszy


oszy
veterán

mentésnél a 6. lemezt rontottam el. Itt feladtam és legyalultam mindent a gépről. Király. A Sony meg most ír vissza, h mit is kellett vna csinálnom. Olyan aranyosak!! Most vehetek 1 ehhez tartozó recovery discet! Erre van vmi megoldás? Vagy érdemes egyáltalán ezzel foglalkoznom??

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#2839) littlemamba válasza lopaz (#2837) üzenetére


littlemamba
aktív tag

Igen, elkaptad a lényeget: azért kell, hogy bármikor vissza tudd tenni az eredeti felállásra. Úgy működik, mint egy gyári lemez, csak itt több darabod lesz belőle.

Zenfone I0 I Garmin EPIX PRO I ExpertBook & ENVY I Beats Studio + I Sony Vaio Pro

(#2840) Mett válasza Chaser (#2834) üzenetére


Mett
senior tag

na persze..

[ Szerkesztve ]

(#2841) lopaz válasza littlemamba (#2839) üzenetére


lopaz
csendes tag

Köszi a választ! :D

(#2842) Sidius válasza lopaz (#2837) üzenetére


Sidius
tag

Hát igazából igen, de van egy pár plusz is benne, pl a WEB-gombhoz tartozó program meg ilyesmik, amit nemkönnyű megszerezni máshonnan.

(#2843) Sidius válasza oszy (#2838) üzenetére


Sidius
tag

Nem érdemes pénzt áldozni rá :) szerezz egy win dvd-t és a drivereket meg netről szedd le, csak igy nem lesz recovery particiod, meg quick web gomb, amugy ugyanott vagy majdnem, én személy szerint azért hagytam meg a recovery particiot, mert ha távol vagyok és nincs nálam média, akkor igy is újra tudok húzni mindent ha kell.

(#2844) VANESSZA1 válasza Sidius (#2843) üzenetére


VANESSZA1
őstag

De azt is hozzá kell tenni,hogy ha felteszel egy Win7-et majd aktiválod a saját kódoddal és hozzá felteszed a drivereket akkor sokkal gyorsabb gépet kapsz. :C :C :C
Nem lesz minden felesleges sallang fenn ami visszafogja a gép teljesítményét.

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#2845) lopaz válasza Sidius (#2842) üzenetére


lopaz
csendes tag

És hogy kezdjem el leszedni a Win7-et??Erre is van vmi speciál beállítás???

(#2846) Sidius válasza lopaz (#2845) üzenetére


Sidius
tag

Hát ilyenekre sajna itt nem lehet válaszolni :D De próbáld meg msdn-ről (pl. főiskolai msdn) ennél többet nem tudok segíteni, sry!

(#2847) lopaz válasza Sidius (#2846) üzenetére


lopaz
csendes tag

Azért köszi :O

(#2848) oszy válasza VANESSZA1 (#2844) üzenetére


oszy
veterán

Erre gondoltam már én is. Foglalkozom gépekkel és én sem szeretem a fölösleges dolgokat rajta. 1 csomó portable programot használok most is :)
Csak mondjuk nekem tetszett pl. a Vaio Gate.

13.000ft-ot én sem fogok kidobni az ablakon erre! :) Tiszta vicc. Pedig nem 1 Sony termékem van, de sztem nem lesz több!!

Nem kell vkinek ez a VAIO kicsit olcsóbban? ;)

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#2849) Sidius válasza oszy (#2848) üzenetére


Sidius
tag

Hát de ez sajnos már az összes gyártónál így van, sztem ne add el, nem jársz jobban, ha pl. veszel egy acert majdnem ugyanennyiert ami teljesítményben hasonló, de minőségben már nem, meg hát azon ugyan ez a helyzet, fel van dobva egy tucat fölösleges cucc. Meg amugy sztem ez a vaio care nem is akkora hülyeség, tök jó kis registry cleanerje van, meg jól ütemezett töredezettségmentesítője.

(#2850) VANESSZA1 válasza oszy (#2848) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Cserébe mondjuk benne lennék.
Toshiba - Sony Vaio :R

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.