Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3651) fotel válasza peugeot364 (#3650) üzenetére


fotel
aktív tag

Ez egy négy éves hozzászólás amire reagáltál :)

Ha valaki esetleg VPC-Z -hez keresne kalibrált színprofilt, annak íme: http://forum.notebookreview.com/sony/520592-sony-vaio-vpcz1-display-profile-calibration-tweaking.html

(#3652) CyberPunk666


CyberPunk666
senior tag

(#3653) hoffman_


hoffman_
nagyúr

A Vaio Control Center-ben nekem nincs Power Management fül. Csak System Info és Network Connections. Miért nincs? Nem tudjátok véletlenül? Bár úgy rémli, hogy mielőtt letöröltem pár vackot, még mintha lett volna. De nem nyúltam semmi VAIO vagy rendszer cucchoz, csak ilyen iTunes és médiaalkalmazásokat szedtem le, ezért nem értem, hogy mi lehet a gond.

És még egy fontos kérdés. Ha ezt a bizonyos Recovery cuccot, és az OS mentést meg akarom csinálni. Akkor azt meg tudom tenni úgy, hogy a gépre mentem, ha csak 1(a gyári C) partícióm van? Mert mikor lemezre próbáltam anno, akkor nem volt elég neki 2 db DaulLayer disc...

Előre is köszönöm :B

Ábel

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#3654) hoffman_ válasza hoffman_ (#3653) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Az előző két kérdés még áll, de kérdeznék újat.

Rohadtul nem értem ezt a visszaállítás dolgot. Hogy ír ki nekem ez egy lemezt, amivel fel tudok rakni egy teljesen szűz W7-et, ha behalna a rendszer? És hogy rakja vissza a programokat? Múltkor mikor elkezdtem, még jó, hogy nem volt elég a 2 DL lemez, az csak 16 giga, viszont nekem a C-n alapból foglalt volt 40 giga, és azt mind elkezdte szépen kiírni. Kérlek valaki magyarázza már el ezt nekem, nagyon sutának érzem magam, és ráadásul bosszant is...

mod:

Mi a különbség a Restore C:, a Restore Complete System, a Windows Backup és a Create Recovery Discs között? Az tiszta, hogy az első kett visszahoz, és takarít, a második kettő meg ment. Félre értés ne essék, értem én az angolt, de a konkrét különbség mégsem tiszta. Ha én első körben akarok egy teljesen tiszta, önálló W7 lemezt a gépről, azt meg tudom oldani? (VAIO Recovery Centerben vagyok persze)

Dühös láma tanácsra vár :B :R

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#3655) deakgyuri válasza hoffman_ (#3653) üzenetére


deakgyuri
tag

Lehet, hogy véletlen törölted a Power Management-et.

Start->Minden program->Recovery Center->Reinstall programs or drivers

Keresd meg a listában és a control centert is és tedd újra.

A recovery lemezek kiírása pedig csak lemezre lehetséges.

A második hozzászólásra pedig:

A Recovery lemez készítésénél a rejtett partícióról írja ki az adatokat, ez készülékenként változó / 2-8 lemez /.

Ezzel csak a gyári állapotot tudod visszaállítani, a telepített programjaidat nem.

Meg tudod nézni, hogy mekkora a rejtett partíció: Start->Számítógépre jobbklikk->Kezelés->Lemezkezelés
Ott írja, hogy milyen partíciók vannak a gépen.

Restore C: - Ha több partíciód van a gépen, csak a c-t gyalulja le, az adatpartíció nem sérül
Restore Complete System - Gyalul minden partíciót és a recovery partíciót is létrehozza / Ha törölve volt és lemezről indítottad /
Windows Backup - Nincs tapasztalatom róla
Create Recovery Discs - Itt lehet létrehozni a rendszervisszaállító lemezeket.Elindítása után ki fogja írni, hogy hány lemez kell neki.

Csak W7 telepítőt nem tudsz készíteni.

Rendszervisszaállító lemez, létrehozás, aztán tedd biztos helyre.Ha netalán hibázik a lemezek írása közben, keresd a supportot mailben.

[ Szerkesztve ]

[Lehet, hogy igaz ami nem...][Lehet, hogy nem igaz ami igen...][Vagy nem...]

(#3656) fotel válasza deakgyuri (#3655) üzenetére


fotel
aktív tag

Én ajánlom, hogy csinálj egy image-et is a már kész recovery lemezekról.

(#3657) #10981888 válasza Stephan89 (#2570) üzenetére


#10981888
törölt tag

Hello! Én is Sony Vaio tulajdonos vagyok már több mint egy éve. És a festést meg az anyagát illetően egyáltalán nem mondanám előnyősnek, ezt leszámítva semmilyen problémám nincsen vele.Már egy év alatt gépelés közben a csuklómtól elkezdtek kopni az élei. Nem kicsit idegesít.... Ráadásul nagyon próbálok rá vigyázni,nem ütöm vágom.Ha megreklamálnám akkor természetes elhasználódásnak fogják minősíteni, de sztem egy félmilliós gépnél ez nem igazán "természetes"... és azért az ember a design-t is megfizeti érte, nem csak azt amit tud.

(#3658) hoffman_ válasza deakgyuri (#3655) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Kezdek képben lenni, köszönöm a kimerítő választ :R Azt mondjuk nem értem, hogy Recovery Discs-nél felajánlja, hogy 2 vagy 3 DL lemezre akarom kiírni a cuccot. Nem tudom, hogy miért csinál különbséget, most ráfér 2-re vagy kell a 3. De sebaj, ez már a jövö zenéje, mármint az írás, a noti csak pénteken lesz újra nálam.

Köszönöm a válaszod mégegyszer! :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#3659) Eduscho válasza hoffman_ (#3658) üzenetére


Eduscho
csendes tag

pedig nem bonyolult:
kb 3x4,7 GB vagy egy teli DL 8,5GB és még egy kicsi (félig se) tele írt DL.
Én a három szimpla DVD-t választottam.
DL olvasása általában lassabb szokot lenni.

My 2cent

(#3660) rossitibi válasza #10981888 (#3657) üzenetére


rossitibi
tag

Egyet értek az anyagminőségben! Erre tényleg jobban figyelhettek volna!

(#3661) hoffman_ válasza Eduscho (#3659) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ezek szerint olvasni nem tudok... Nekem úgy rémli, hogy mindkét opcióhoz Dl volt írva. Legközelebb csekkolom, köszi :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#3662) #66022400


#66022400
törölt tag

sziasztok!

segítségre lenne szükségem. van egy vgn-fw21e tipusú gépem, meghalt benne a wifi... vettem átmenetileg kábelt, most azon keresztül szörfölöm, de kellene vagy integrált wlan, vagy valami pcmcia kártya amin keresztül újra "szabad" leszek... valakinek akinek van jó tapasznyalata, mit ajánlana?

segítségeket előre is köszönöm. :R

(#3663) Ck.


Ck.
addikt

Sziasztok!
Noti vásárlás előtt állok, ő lenne az egyik kiszemelt: [link]
Játékra mennyire alkalmas?

(#3664) Drughi válasza Ck. (#3663) üzenetére


Drughi
addikt

Mediumon eldöcögnek majd rajta a játékok egy darabig, de ne várj csodát.

(#3665) #50487040 válasza #66022400 (#3662) üzenetére


#50487040
törölt tag

Szia!
Már lejárt a garanciád? Murphy!
Meg tudod oldani Express Card (nem pcmcia) vagy USB WiFi adapter segítségével, az utóbbi olcsóbb. Nézz szét a neten, van választási lehetőség.

(#3666) fotel válasza #66022400 (#3662) üzenetére


fotel
aktív tag

Más oprendszer alatt is próbáltad? Pl linux-live CD? Nem lehet szoftweres gond?

(#3667) #66022400 válasza #50487040 (#3665) üzenetére


#66022400
törölt tag

szia,

fogalmazzunk úgy hogy igen... még egy cégtől kaptam szívesség gyanánt, kihúztam őket a jogi csávából, de ez nemide tartozik... ;) express card, és pcmcia, usb-t nem szeretnék... néztem már a mod-nál 300megabites-t br 5500.- ér, szerintem az lesz, usb-s ugyanennyi...

(#3668) #66022400 válasza fotel (#3666) üzenetére


#66022400
törölt tag

szia,

nem nem próbáltam, sőt sajnos nem is tudom... (ráadásul majdnem 2 évig jó volt, csak most gebaszot be, a led is kihunyt ami visszajelzi működését) igazából megoldható lenne, hoyg a jogtiszta vista helyett feltolok valami mást, de egyszer próbálkoztam ezzel régen, mert xp-t jobban komálom, de állandóan bekékült tőle a laptop... azt mondták, megoldható lenne, de alaposabb "b@szogatásnak" kellene kitenni a gépet... :) és akkor hagytam, még majdnem megis barátkoztam a vista-val... s legalább nincsenek gondjaim a frissítéseknél...

[ Szerkesztve ]

(#3669) fotel válasza #66022400 (#3668) üzenetére


fotel
aktív tag

Ezért jó a linux live-cd, nem kell telepíteni és jogtiszta.

(#3670) #66022400 válasza fotel (#3669) üzenetére


#66022400
törölt tag

tegnap estig nem ismertem ezt... :) de egy cimborám aki nagyobb bitvadász mint én kipróbálta, azzal sem ment... viszont lebeszélt az express card-ról is, meg a pcmcia-ról is mert enm feltétlen lesz kompatibilis, de ha engedik a boltban kipróbálni, az jó, s akkor lehet dönteni... ergo, vagy express card lesz, vagy meg kell barátkoznom az usb-sel... csak valami gyerekvédelmet kell kitalálnom (3éves kölök, szereti a villogó fényeket, s azokra csapkodni.... :) s nem feltétlen szeretném ha leszakítani a 3-as usbfogalatot az alaplapról... :)) ) azért köszönöm a tippeket, ha valakinek jogi (főleg fogyasztóvédelmi) problémája akad, keressen meg a panaszfalon...

(#3671) TaliGa


TaliGa
aktív tag

EB2Z ákcijós tulajoktól kérdezném, hogy az Office 2010 kulcsot ők is a gépen lévő Starter pakkra eresztették rá? Mert ugye az ángélus verzió, na aztán most arra gondolok, hogy 27euróért a halálnak van kedve magyar nyelvi fájlokat vásárolni. Tehát, lehet hogy remekül elcsesztem, és inkább az MS oldaláról kellett volna lecibálni magyar letölhető Office-t aktiválnom eleve?

"So say we all"

(#3672) xedos válasza #66022400 (#3670) üzenetére


xedos
addikt

Meg kell nézni, hogy milyen WIFI kártya van benne, az is cserélhető -nem szokták az alaplapra forrasztani...

(#3673) #66022400 válasza xedos (#3672) üzenetére


#66022400
törölt tag

igen, tudom. ezis benne van még a pakliban, csak legutolsó helyen, mert a mod kft csak úgy tudja vállalni, ha beviszem a gépet s ott is hagyom, míg meg nem csinálják. tudnak bele rendelni, s gond nélkül megoldják, de 1-2 hétbe is beletelhet... nekem meg munkaeszköz, 2 órára sem tudom leadni, nemhogy 2 hétre.... még próbálok egyezkedni velük, hogy bemenek, megnézik milyen kell bele, megrendelik, s amikor megjött, beviszem, belerakják, azt csókolom, mindenki boldog, a káposzta is megmaradt... :D ha ez nem járható, akkor sajna usb-s lesz...

(#3674) CyberPunk666 válasza TaliGa (#3671) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

Én a start menüben a microsoft offfice 2010-t indítottam, ami első indításos telepítőt hozott fel, ott kérte a kulcsot majd letöltött valamit, számolgatott és kb 5 perc múlva egy teljesen zsír magyar nyelvű office 2010 volt a gépen.

területi beállításoknál neked magyar volt fent?

ráadásul azért kellett vele várni szeptember 7-ig, mert akkor jelent meg hivatalosan a magyar, az angolt rárakhatták volna egyből, nem is kellett volna hozzá ez a kártyás megoldás.

(#3675) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Üdv!

Megint nyakig ülök a gépben, és nem tudok kiigazodni rajta... A Vaio Control Center még mindig tök üres. 2, azaz két darab menüpont van benne, egy System info, meg egy Network info. Letöröltem, és újraraktam, majd frissítettem, és ugyanez fogadott. Pedig még a gyárilag rajta lévő manual is azt írja, hogy itt van pl. a Power Management menüpont. Azonban a Vaio Power Management-nek meg nincs semmi nyoma a gépen. Azt írta a Vezérlőpult, hogy fent van, de nem tudtam igénybe venni sehol. Fogtam, és leszedtem az egészet, majd újraraktam ezt is, de még mindig semmi nyoma sincs. Csinálnám azt a 3 hülye Recovery Disc-et, de hibátlan rendszert akarok kimenteni rá. Vagyis a rendszer hibátlan, csak nem értem ezeket a hiányosságokat :F Van valami ötletetek?

Kellemes hétvégét,
Ábel

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#3676) hoffman_ válasza hoffman_ (#3675) üzenetére


hoffman_
nagyúr

A gép is engem igazol, csak épp működni cseszik... A Program Filesban megvan a Power Maganement mappája is a Vaio-nak, és azon belül van pár fájl, és pár doksi. Azonban innenn nem tudok elindítani semmit. Nem értem. Ezt találtam az egyik súgó-fájlban, ami engem igazol, és megintcsak nem értem, hogy mit rontok el... (a piros keretes rész a fontos nekünk)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#3677) CyberPunk666 válasza hoffman_ (#3676) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

pár hülye kérdés.
az aksiról megy a gép ilyenkor (nem tudom számít-e, mert nincs most nálam a gép)?
A biosban és windowsban engedélyezve vannak az ilyen mindenfélenevü energiabaszogató hülye funkciók?
btw nem a VAIO care-ben kéne ennek lennie? (start menü -> Vaio Care)

[ Szerkesztve ]

(#3678) earny válasza hoffman_ (#3675) üzenetére


earny
tag

Kézikönyv 96. oldal
"Ha normál felhasználóként indítja el a VAIO Control Center segédprogramot, nem jelenik meg minden beállítható elem."
Lehet, hogy ez a gond?

(#3679) hoffman_ válasza CyberPunk666 (#3677) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Hülye kérdés nincs, csupán rossz hely :) Mellesleg ez most itt még jó helyen is van. De ettől függetlenül sajna nem lett beljebb. Volt hálózatról is, meg csak akksiról is probálva.
A Vaio Care-t nem tudom, megnézem. mod: Ott biztos nincs. A BIOSban és Win alatt meg nem tudom, hogy milyen opciókat kéne engedélyezni, erről nem ír senki sehol semmit...

earny:

Hát, még akár ez is lehet, csak azt nem tudom, hogy miként leszek én nem normál felhasználó... Mert Control Centerben semmilyen opció nincs, alapvetően meg ugye rendszegazdi jogom van.

mod:

Ja, és megint rájött az ötperc, élőben én most látom először. Eszi a procit 1-40-80% százalékokkal, random, és pörgeti a ventit, mint a hülye, ha rájön. És semmi nem fut, itt írok nektek, és csók. Mi a tök?

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#3680) hoffman_ válasza hoffman_ (#3679) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Közben megtaláltam a Power Management-et, fent a gépen, és működik is, csupán a Control Centerrel vannak bajaim. Az se hiszem hogy OS/hardver hiba, csupán valami beállítás, de hogy mit kéne máshogy csinálni, hogy lássam rendesen, azt nem tudom... De elegem van mára ebből a hulladékból, sőt egy életre, most, hogy kezdeném a Recovery Disceket, ezt dobja:

Tehát így most erre mit mondjak? Meg vagyok lőve, szétrobban az agyam....

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#3681) cwn válasza hoffman_ (#3680) üzenetére


cwn
tag

a problema benned van ocsisajt, tanulj , olvass

(#3682) hoffman_ válasza cwn (#3681) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Talányok helyett inkább segíthetnél, pláne, ha tudod a választ. Én épp azért írtam, mert nem tudom. Olvastam eleget.

mod:

Most, hogy itthon is megnéztem a képet, észrevettem valamit, ami ott nem tűnt fel... Ha Te is a jobb alsó Antivir-re gondolsz, mint hibaforrás, akkor tényleg nem olvastam eleget. Ez gáz :B De ha nem az lesz, akkor tanácstalan vagyok. Nem tudom megnézni, hogy mi a G:, csak jövő csütörtökön lesz nálam a gép újra.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#3683) j_a_y


j_a_y
csendes tag

Szevasztok!
vpceb2z1e-s gépem van a windows telepítése során hiba lépett fel, és nem tudtam recovery disket csinálni, arra kérem h akinek ilyen gépe van az kiírná nekem a dvd-ket. Kivfizetem a fáradságokat, nagyon fontos lenne!
Előre is köszönöm annak aki tudna segíteni!!

(#3684) Sur1G


Sur1G
aktív tag

Hali!

Van egy vaio gépem amihez jár az eredeti windows 7. Olyan kérdésem lenne, hogy nem lehet ezt valahogy úgy rátelepíteni, hogy ne tegyen fel 1000 sony programot? Hiába vártam meg hogy mindent lefrissítsen kb. 4-5 perc amég betölti a sok számomra használhatatlan alkalmazás a win indulásánál. Próbáltam leszedegetni a progikat, de így is olyan a windows, mintha 2 éve használnám. Örülnék, ha lenne olyan opció, hogy csak a windowst telepítse újra és a drivereket.

(#3685) CyberPunk666 válasza Sur1G (#3684) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

4-5 perc az rengeteg, szerintem ott nem a sony programok húzzák vissza.
Nekem a saját programjaim + a sony cuccokkal sem tart tovább 1-1.5 percnél mire böngészek, jelszóbeírással együtt..

Nem lehet, hogy teleszórtad háttérben futó szarokkal? A sony programokat lazán le lehet tiltani a szolgáltatásoknál, meg az automatikus indulásnál, de annyira nem vészes.

(#3686) Eduscho válasza Sur1G (#3684) üzenetére


Eduscho
csendes tag

Kicsit küzdelmes, de nem lehetetlen :K

Sokat kell kutakodni, (vissza)olvasgatni.

Tudtommal semmi illegális nincs az alábbiakban, mert a saját OEM licenszedet, használod tovább. Ezt nem részletes Guid-nak szánom csak segítségnek az induláshoz.

A fő lépések.

1) Win7 licence mentése, hogy ne kelljen újra aktiválni
[link]

2) az igazi Clean Install legális forrásból származó Win7 DVD/USB-ről
[link]

2a) ISO >> USB
[link]

3) driverek, alap VAIO cuccok felpakolása, figyelj a sorrendre, újrainditásokra
(köszönet forumtársnak)
[link]

És ha egyszer már áll a rendszer lerakni image-be, hogy ne kelljen mindent előről csinálni.

Sok sikert!

[ Szerkesztve ]

(#3687) hoffman_ válasza Eduscho (#3686) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Kérdezhetek ehhez? Én is ilyet akartam anno, most úyg néz ki, hogy letettem róla. De azért érdeklne... Ha szerzek legális W7 telepítőt, akkor muszáj licence-et mentenem? Hisz ott van a laptop fenekén a serial, nem elég azt beadni neki clean install esetén?

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#3688) Ghosti


Ghosti
aktív tag

Nekem pontosan egy vpceb2z1e típusú notim van. nagyon erős kis gépezet, játékra is tökéletesen megfelel, csak ajánlani tudom.

:/

(#3689) Eduscho válasza hoffman_ (#3687) üzenetére


Eduscho
csendes tag

A win7 licenszelés nem épp két sorban leírható kuszaság. De CSAK a cimkén lévő prod.key tuti nem elég az újratelepítéshez. Ezért javasoltam licensz backup és restore módszert.

(#3690) fotel válasza Eduscho (#3689) üzenetére


fotel
aktív tag

Miért ne lenne elég? Attól hogy gyárilag másikkal van aktiválva?

(#3691) Eduscho válasza fotel (#3690) üzenetére


Eduscho
csendes tag

Szerinted az m$ olyan dinka :F , hogy megelégszik egy szimpla számsor beadásával :( , amit bárhol megszerezhetsz, pl. lefotózod egy kiállított laptop aljáról. Minden win generáció xp, vista, 7 egyre "kifinomultabban" szivatja a júzert.
Ezért van a telefonos aktíválás és ezért kerengenek az aktivátorok a net-en.

De várom a tapasztalatokat, hátha mégis elég. :Y

[ Szerkesztve ]

(#3692) thesound


thesound
őstag

Sziasztok!

EB2Z1E/BQ

Néha amikor nincs terhelés alatt a vinyó akkor "kattan" egyet (szabálytalan időközönként néha 2 percenként néha félóránként...stb.). Amikor terhelem a vinyót, soha nem fordul elő. Másnál is van ilyen?

Végignyalattam a vinyót a hardware diagnostic-kal, de semmit nem talált. A neten több helyen láttam ezt a kattanó vinyó témát (asztali és más notebook-oknál is), de megoldást vagy hogy okoz-e problémát azt nem találtam meg.

(biztonság kedvéért írtam a vaio supportnak is...)

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#3693) deakgyuri válasza thesound (#3692) üzenetére


deakgyuri
tag

Ha sűrűsödik, akkor support -> Javítás.
De azért adatmentést sűrűbben csinálnék, mint általában...

[Lehet, hogy igaz ami nem...][Lehet, hogy nem igaz ami igen...][Vagy nem...]

(#3694) earny válasza thesound (#3692) üzenetére


earny
tag

Akkor kapcsol ki a vinyó szvsz

(#3695) earny


earny
tag

Lenne egy kérdésem a plénumhoz.
EB2Z1E a noti bár valszeg nem a típussal van a baj.
Az a jelenség, hogy a ventilátor állandóan megy.
Nem nagyon, szinte alig forog. Ez normalis a vaioknál? Eddigi gépeimben mindíg szakaszos üzemben ment a szellőzés.
Néztem a folyamatokat hátha terheli valami a procit de max 2-4% a cpu használat alaphelyzetben.

(#3696) thesound válasza earny (#3695) üzenetére


thesound
őstag

Igen megy szépen halkan de megy nálam is.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#3697) thesound válasza deakgyuri (#3693) üzenetére


thesound
őstag

Jaja mentegetem az adatokat.

Megjött a vaio supporttól is a levél, hogy adjak számot és egyeztessünk a továbbiakról/javításról :S mert a kattanás valszeg rendellenes működés. Fasza :S

Ilyenkor mi a gyakorlat? Cserélik a vinyót? Mi történik a rajta lévő rendszerrel és adatokkal? (klónozzák?)

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#3698) deakgyuri válasza thesound (#3697) üzenetére


deakgyuri
tag

Minden, nem odaillő hang/zaj rendellenes működésre utal.
A winchestert cserélik majd recovery lemezekkel visszaállítják a rendszert.
Adatokat nem mentenek.Állítólag nincs rá kapacitás. / Egyébként érthető is, hiszen egy központba nem 2-3 gép érkezik naponta és minden adatmentést csinálni, nem egy rövid folyamat illetve biztos lenne, akki pampogna, hogy miért másolják le az adatait, mit csinálnak vele azután... /

[Lehet, hogy igaz ami nem...][Lehet, hogy nem igaz ami igen...][Vagy nem...]

(#3699) thesound válasza deakgyuri (#3698) üzenetére


thesound
őstag

Köszi az infokat. (Bár az adatok biztonsága így is kérdéses, mert hibába törlöm le és írom esetleg felül még van amit vissza lehet hozni... bár ez már csak kekeckedés :)) )
Magyarországon szervizelik? (bár majd megkérdezem őket ha telefonon egyeztetek velük)

Más kérdés:
Vinyó cserekor a recovery partícióm is elszáll a win7-tel együtt? (ok, vásárlás után rögtön megírtam a recovery dvd-ket)

Ha mondjuk leghostolom a teljes C partíciót az járható út, hogy az új vinyóra visszatolom? Így nem kellene mindent nulláról újratelepíteni updatelni, leszedni, feltenni, beállítani...stb.

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#3700) CyberPunk666 válasza thesound (#3699) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

eros a gyanum, hogy a winyobol ilyenkor egy gyarit raknak bele, szal minden ugy lesz, mintha most vetted volna es kapcsolnad be eloszor.
Ha esetleg nem, akkor a recovery partciot is helyre lehet hozni azokkal a lemezekkel.

Nemetorszagba viszik szervizelni a magyar vaio-kat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.