Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9001) VIBO válasza hito (#8999) üzenetére


VIBO
őstag

Update-el nem sikerült.
Oldalról sztem letöltöttem, de update-be bennmaradhatott? vagy miért van még mindig ott?

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#9002) hito válasza VIBO (#9001) üzenetére


hito
nagyúr

Nem tudom sajnos :(

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#9003) SeniorTilla válasza Rich_ (#9000) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Ez a gép a sony belépő szintű alapmodellje. Nem videovágásra való, bár ha csak két havonta kell, akkor talán ki fogod bírni, de nagyon lassú lesz, főleg ha kódolni vagy effektezni is kell. 3-4 órát mennek ezek egy töltéssel a gyakorlatban. Ha igazán jó gépet akarsz, akkor inkább drágábbat vegyél, ami erősebb és többet tud, neadj'Isten fullhds felbontású :)

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#9004) MR007RM


MR007RM
addikt

Lenne egy kérdésem. Memória slot bővítés esetén a két modulnak méretben meg kell egyezni-e egymáshoz vagy mindegy? Szóval 4GB-ról bővítenék 8GB-ra, de 2db 2GB-os ram van a gépben. Lehet úgy hogy az egyik 2-es mellé veszek egy 8-ast, vagy csak két azonos 4+4 az ajánlott?

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#9005) SeniorTilla válasza MR007RM (#9004) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Lehet bármekkora külön-külön, de ha nem egyforma, akkor lehet, hogy kicsit lassabb lesz. Nem sokkal.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#9006) MR007RM válasza SeniorTilla (#9005) üzenetére


MR007RM
addikt

Köszi :R Akkor egyforma lesz.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#9007) VIBO


VIBO
őstag

Vaio tapban lehet procit cserelni?

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#9008) dannyl


dannyl
addikt

Tapasztalat 2 hét után:
Vaio SVF153A1YM

- első hét után zsanér megadta magát, illetve gyakorlatilag a laptop ház illesztését szétpattintja ha becsukom. Ha kinyitom, akkor a helyére pattan. Elég gáz.

- a noti teteje (fehér) rettenetesen sérülékeny, és a legkisebb karc is meglátszik, mivel a fehér réteg alatt fekete.

- amúgy tetszik :-)

(#9009) SeniorTilla válasza dannyl (#9008) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Hol vetted?

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#9010) dannyl válasza SeniorTilla (#9009) üzenetére


dannyl
addikt

MediaMarkt. 2+1 év garival.

(#9011) SeniorTilla válasza dannyl (#9010) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Garban ezeket simán megjavítják. A karcolást természetesen nem, hiszen ez fizikai sérülés. Vigyázni kell rá, mint minden laptopra :)

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#9012) dannyl válasza SeniorTilla (#9011) üzenetére


dannyl
addikt

Tudom, hogy javítják, viszem is majd vissza, csak most még kell. Amúgy vigyázok rá, de az 5 éves toshibám lassan jobban néz ki, mint ez pár hetesen. Kár, hogy nem az egész műanyag fehér. A festék nem sokáig húzza, nagyon vékony réteg.

(#9013) SeniorTilla válasza dannyl (#9012) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Én elég sok sve-t eladtam már az évek során, a legnépszerűbb a fehér szín, ebből adom el a 90%-át. Nem tapasztaltam ezt a karcolódást, pedig olyan embernél is ilyen gép van, aki egyáltalán nem vigyáz rá, és minden héten találkozunk, látom a gépét. Nem tudom, a tiéd miért karcolódik ennyire. Ha nem fejre ejtett smirglinek használod és nem söralátétnek, akkor nem lenne szabad.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#9014) Fritz Teufel válasza SeniorTilla (#9013) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

A Sony-nál ez nem újdonság. Mekkora balhé volt abból, hogy az első magnéziumtokos laptopjaik az első hetekben kopni kezdtek? Már nálam is fehéredik rendesen és nem kellett sikálni csak az ujjam ott ér hozzá naponta. A matricák nyomai eltűntek, nem vettem le őket azonnal :F , de már hozzákopott a felület, így nem látszik a nyomuk.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#9015) h1ght3chzor válasza Fritz Teufel (#9014) üzenetére


h1ght3chzor
őstag

Én pl elégedett vagyok a laptopommal, kivéve a touch padjával, teljesen lekopott, és alig használtam...
VPCEB2Z1E

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#9016) Fritz Teufel válasza h1ght3chzor (#9015) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Sony Vaio VGN-FW21Z Egyébként és is szeretem nagyon és bajban leszek, ha cserélni kell, mert hasonló paraméterekkel nincs a piacon laptop. Pláne nem olyan áron, amennyiért ezt vásároltam.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#9017) SeniorTilla válasza Fritz Teufel (#9016) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Ez előfordul más márkáknál is. Nem a gép hibája, hanem a használóé, szerintem, de lehetnek egyedi esetek, amikor a festéssel van gond. Pl. sógorom fekete(!) 13-as S sorozatú gépe, amin festékkopás van. Ezzel szemben feleségem fehér S gépén, 1,5 év használat után (két gyerek is használta, akiknek sokszor nem tiszta a kezük) abszolút semmi kopás, karc nem volt. Ma adtam el itt a fórumon egy lányak, 2 napig ment a hirdetése :) a gép újszerű állapotban volt, pedig fehér volt, ami talán a legérzékenyebb.

Az én gépem szeptemberben lesz 5 éves, napi 8-10 órás használatban van. Nem külső billentyűzettel, hanem a sajátjával, ahogy a sony is volt.

Ilyen az állapota csaknem 5 év után (a bil. matricák már kopottak, de ez ennyi használat után természetes):

Kopás, karc nincs, festék sehol nincs lekopva.

Sokat számít, ki hogyan használja és mennyire higiénikusan. Pl. volt ügyfelem, akinek tinilány létére 1 hónap alatt olyan lett a gépe, hogy alig mertem hozzányúlni, olyan retkes és poros volt.

Olyan is volt, aki állandóan kente a kezét valami sz*rral és ez feloldotta a billentyűzet festékét néhány hét alatt. De ezt inkább nem részletezem, most is hányingert kapok, ha rá gondolok...

Olyan is volt, akinek a mandzsettája koptatta ki, vagy az órája, vagy a karkötője, ahogy látom neked is ez lehet...

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#9018) MR007RM válasza SeniorTilla (#9017) üzenetére


MR007RM
addikt

Bizony úgy lehet ahogy mondod, mert én meg egy 2-3 éves használt gépet vettem, mint korábban írtam, és még kopás sincs rajta nemhogy karc. :) Gyönyörű fehér és szűrke használt német billentyűs VPCEH3Q1E. Sőt a hasán ahol product kód van és a többi matrica sem koptak még meg, mintha új lenne, pedig nem. Valszeg király anyagból készült, nem a kopósabbikból. :) És csak tiszta kézzel nyúlok hozzá. :K

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#9019) Fritz Teufel válasza SeniorTilla (#9017) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Nem tudok mit kezdeni az enyémmel ez van. Miután kiadták az FW21Z sorozatot (ez volt az az exkluzív kiadás, amit a budapesti szalon megnyitása okán adtak ki) derült ki, hogy erősen kopik a burkolatról a festék. Nálam eleinte nem volt probléma, de nyilván senki nem úszta ezt meg ebből a sorozatból. Azt persze tudni kell , hogy ez volt a Sony első magnézium burkolata, nem volt még vele tapasztalatuk. Nagyon vigyázok a holmijaimra, így ezzel nincs is baj. A kopás meg már nem számít, úgysem von le sokat az értékéből. Inkább akkor vagyok bajban, ha le akarom cserélni. :F
A nem akciós ára ennek a típusnak 480.000 Huf volt, én az ünnepi áron vásároltam 350.00-ért. Ennyit rászánnék az újra is, de hasonló elvárásaim vannak:
16,4" FullHD - nem lehet fényes a kijelző - ezé az és baromira zavaró
min. 4 GiB memória
min. 500 GiB HDD
dedikál videokártya, ami csak Nvidia lehet (Linuxot használok, Winfos gyalulásával kezdeném és az Nvidia támogatása sokkal jobb)

Az elmúlt 5 évben ennek szinte csak ez a vas tudott megfelelni, illetve ez állította fel a szabályokat.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#9020) littlemamba válasza Fritz Teufel (#9019) üzenetére


littlemamba
aktív tag

Nálunk is van a családban egy FW sorozatos vaio (FW41E/H) 2009-ből, szerencsére nem hogy hasonló, de semmi kopás nincs rajta. 2 és fél évig én használtam, igaz, szigorúan ékszerek nélkül. Nekem ma is az az első, ha leülök egy notebook elé, akkor kézmosás és óra, gyűrű le. Mikrokarcok vannak az FW-n, de ami a legjobban látszik rajta az a kijelzőkeret tappancsocskáinak minimális lenyomata az alsó burkolati felületen a széleken.

Zenfone I0 I Garmin EPIX PRO I ExpertBook & ENVY I Beats Studio + I Sony Vaio Pro

(#9021) SeniorTilla válasza Fritz Teufel (#9019) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Nézd meg az SVS15-ös sorozatot. Már kifutott modell, de ennek ellenére mindenben teljesíti az elvárásaidat, sőt. FullHD matt IPS kijelző, kapcsolható nVidia GeForce GT640 VGA, magnézium ház , NEM kopós burkolat :) hosszú akku üzemidő, alulra tehető második akksi, vékony és könnyű gép. 15,5"-os 1,99 kg súllyal.

Ennek a kistestvére az S13-as, azok is matt kijelzősek nvidia-val, de nem fullhd felbontással. Ilyen is van elég combos konfigban.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#9022) Fritz Teufel válasza SeniorTilla (#9021) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Impozáns belbecs, köszönöm a tippet! Sajnos már nem nagyon kapható, nem is láttam rá sehol ajánlatot. Igaz, még nem aktuális a csere, csak már elkezdtem nézelődni.
Nem értem, hogy miért hagyták abba ezeknek az erőműveknek a gyártását, ezek voltak jóformán az egyetlen minőségi alternatívák a MacBook-ok mellett.

Jut eszembe! Az akkumulátorom a napokban megadta magát. Látom, hogy az FW21Z-hez lehet venni után gyártott cellákat is. Itt az árak nagyon barátságosak, de bizalmatlan vagyok az ilyen után gyártott dolgokkal kapcsolatban. Van valakinek tapasztalata ilyenekkel?

Asztali gépnek használom a laposomat, azzal a céllal is lett vásárolva, de így most csak konnektorról működik. Az akkumulátor hasznos volt, amikor a telefonon vagy a tabletet ROM-ot mókoltam, mindig biztos lehettem abban, hogy nem megy el közben a delej. Így most nem merek hozzájuk nyúlni :(

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#9023) SeniorTilla válasza Fritz Teufel (#9022) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Igen, szerintem ezek az SVS15-ösök voltak a sony legjobb gépei. Nekem most is van belőle raktáron.

Az utángyártott akksitól ne félj, de olyan helyről vedd, ahol ki lehet próbálni, és ha baja van, vissza lehet vinni. Tehát ne ebay-ről Kínából :)

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#9024) Fritz Teufel válasza SeniorTilla (#9023) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Köszönöm szépen a választ, szerintem majd keresni foglak. Az e-Bay vagy a kínai beszerzés meg sem fordult a fejemben. Inkább fizetek picit többet, de arra legyen garancia.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#9025) gy.selmi válasza Fritz Teufel (#9022) üzenetére


gy.selmi
csendes tag

Én tavaly januárban vettem FW21Z-hez a Wpowernél utángyártott akksit. Beszámították a régit, de így is bő 18 ezret fizettem. 1 év garit adtak rá.
Sokáig nem volt vele semmi gond, az utóbbi időben viszont hiába töltöm fel 100%-ra, állandóan bedugott tápnál is ejti a töltést, már 99%-nál jelzi, hogy tölt, de nem megy vissza magától 100-ra. A Vajo Control Centerben beállítottam a Battery care functiont, így még 77%-nál sem kezd visszatölteni. Lemerítés után viszont gond nélkül visszatölt 100-ra, és az akksi állapotát 4 zöld pöttyel jónak jelzi. Ha 100%-ról kezdem a merítést, kiegyensúlyozott energiasémánál még bő másfél órát bír, ami nem sok, de az eredeti akkuval sem volt jobb.

Kopás nálam csak a bal oldali sarok környéki élen van, ott kifehéredett, de nem feltűnő.
Így 5 és fél év után én is elmondhatom, hogy megérte az árát! Gondom soha nem volt vele (el ne kiabáljam!), bár az első ugyanilyen darabot vissza kellett vinnem, mert még feltelepülni sem akart, utána is dadogott.
Mióta megkapta a 64 bites Win7-et, a Vista után egyszerűen megtáltosodott. Tényleg nehéz lesz hasonlóan jól eltalált gépet találni, pedig az idő nagyon repül felette.

[ Szerkesztve ]

(#9026) gy.selmi válasza gy.selmi (#9025) üzenetére


gy.selmi
csendes tag

No szépen Vajo-nak tituláltam szegény VAIO-t, csak meg ne sértődjön!

(#9027) Fritz Teufel válasza gy.selmi (#9026) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Nálam Linux-szal megtáltosodott, igaz én már nem is fogok visszatérni a Windowsra. Az alatt hiába volt tűzfal és antivírus, állandóan dolgozott valami (nem is akarok belegondolni, hogy mit) és állandóan járatta a ventilátorokat. A Manjaro-t úgy konfiguráltam, hogy a fogyasztása is alacsonyabb lett, hangja semmi nincs csak ha videót futtatok, de az is függ a felbontástól. A Winfos iszonyatosan kezel a power management-et és azon a Sony-féle szarakodások sem segítenek. Szóval nálam még kitart majd egy darabig... talán a blue-ray írót kikapom belőle, és teszek bele helyette egy ssd bay-t.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#9028) VIBO válasza hito (#9002) üzenetére


VIBO
őstag

nemsokáig bírta a cuccod. hh eladod?

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#9029) hito válasza VIBO (#9028) üzenetére


hito
nagyúr

Egesz egyszeruen felek hasznalni. Folyamatosan azon jar az agyam, hogy nem tettem-e valami kemenyet a taskaba melle ami picit megnyomja, aztan reccsen is a kijelzo. Nem tudom nyugodt szivvel hasznalni es ez nem jo :( Inkabb nyuzom tovabb a Samsung NP900X1B-m, azt jehet utni-vagni ;]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#9030) SeniorTilla válasza hito (#9029) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Ezt most nem mondod komolyan... sok érvet hallottam már, de ez... ;]

[ Szerkesztve ]

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#9031) hito válasza SeniorTilla (#9030) üzenetére


hito
nagyúr

1: nem kenyerem a hazugság
2: miért mondanék mást? :U
3: próbáld meg használni pár napot azzal az intenzitással és életmóddal, amivel én használom és meglátjuk mennyire lesz kényelmes és mennyire fogsz becsokizni, mint én ;]

Egész nap rohanok. BKV-zok, autót vezetek, biciklizem. A táskát dobom be, vágom le, hajítom el. Nincs időm, se energiám azzal foglalkozni egész nap, hogy: "jajj, csak oda ne koccanjon valaminek...jajj, csak nehogy megnyomja a kajás doboz a kijelzőt...jajj, csak nehogy belerugjon a kollegám a földön lévő táskába."

Márpedig ez alatt a pár nap alatt kb. ez határozta meg a jövés-menésemet. Baromira fárasztó és kurv@ idegesítő. Eszméletlen frusztráló folyamatosan arra figyelni, hogy nehogy valami baja legyen. A tárgyak legyenek értünk, nehogy már mi legyünk a tárgyakért. Ebben az esetben pedig teljes mértékben ez valósult meg. Normális tokot nem találtam rá, ami védené is, így maradt a non-stop para. Nem tudom így jó szívvel, felszabadultan használni. Ezért adom el és nem másért. A gépnek gyakorlatilag nincsen gyenge pontja, hacsak nem a kialakítása, az is csak a fent részletezett szempontokat figyelembe véve: nincs ami védené a kijelzőt.

Tudod mekkora megkönnyebbülés volt megint betenni hátulra a tatyóba a fémházas kis 11.6-os Samu notit és szarni az egészre? ;] Mintha egy óriási teher került volna le rólam. Ez a szomorú, kiábrándító és csupasz igazság. Ez egy ékszerdoboz és nem nekem való. Legszívesebben betenném a vitrinbe és néha elővenném leporolni, de arra meg drága játékszer. Ez van :(

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#9032) VIBO válasza hito (#9031) üzenetére


VIBO
őstag

Persze érthető. De vehetsz rá egy kemény tokot. Az faján megvédi sztem ;)

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#9033) hito válasza VIBO (#9032) üzenetére


hito
nagyúr

Mutass egyet, de lehetőles olyat, amitől nem lesz lényegesen nagyobb, mert hátul tartom a notit a táska részében, ami egyben a legkisebb helyet is jeleni. ;) Oda elvileg csak A4-es méretű papírokat szoktak pakolni, de én ott szeretem hordani, mert így nem érintkezik mással ami esetleg összebarmolhatja.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#9034) Micsurin válasza Rich_ (#9000) üzenetére


Micsurin
nagyúr

nem szóltam. elnéztem a gép számokat.... :DDD bocsi

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#9035) MR007RM


MR007RM
addikt

Vettem memóriát a gépembe. Olyan amilyen benne volt 1 db 4GB Sony féle, olyan már sehol sincs. Egy laptop boltban jártam és el akartak küldeni máshová érdeklődni...... :U Mert hogy nem mindegy mit teszünk bele.... :U Aztán mutatom és kérdezem, az ott a polcon, léci nézzük már meg hátha működik, és láss csodát nem volt vele semmi gond. :) Így most már 8GB Ram fekszik a kedvencemben, azonos teljesítményű két 4-es (4GB 1333Mhz DDR3 SDRAM).

Azért nem vagyok már kezdő és nagyon fiatal, a 80-as évektől nyomkodok számítógépeket, majd szerelek késöbb hardver csere kapcsán, szóval ez manapság már annyira bonyolult lenne? Egy kqrva memória modul cseréje, beletétele, hozzáadása? Az új még gyorsabb is időzítésben.

Egy haverom azt mondta nyugodtan tehetek bele 1600Mhz-es félét is, mert ha a laptop nem bírja (én is így tudom), akkor azon fogja használni amit tud, szóval az erősebb modul nem lehet gond. Az üzletben erre azt mondták ma már ez nem így van. :U De rohan az idő!

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#9036) apoca22


apoca22
csendes tag

Üdv mindenkinek
Van egy régi Sony Vaio VGN-A517M laptopom
Szeretném bővíteni, de nem igazán találtam leírást

Cpu bővítéshez kérnék segítséget
Jelenleg egy Intel Pentium M750-s van benne

Pár típus amit néztem
Intel T2370
Intel T2390

Köszönöm a Helpet :R

(#9037) szkorhetz


szkorhetz
őstag

Sziasztok!

Elgondolkodtam laptop vásárláson és láttam, hogy Médiában [ilyet] adnak 163-ért. Vannak tapasztalatok? Milyen a gép? Megéri?

Köszi!

(#9038) energivampir


energivampir
csendes tag

hali
Eltűnt vaio laptopom megtalálható, beazonosítható mac cím vagy szériaszám alapján? Emlékem szerint a biosban is írta a szériaszámot? elég ramaty win7 volt rajta anno, ezért ha újrarakják és biost is frissítenek rajta akkor nincs már esélyem? akkor se ha utána neteznek vele?

(#9039) SeniorTilla válasza energivampir (#9038) üzenetére


SeniorTilla
veterán

A serial megmarad, ezt nem tudják kitörölni belőle. A bisoban és a gép alján címként is fent van.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#9040) energivampir válasza SeniorTilla (#9039) üzenetére


energivampir
csendes tag

ok, kössz.

(#9041) madstunt


madstunt
addikt

Hali
Ha van valamelyikőtöknek vaio-jához kapott N-Triq tolla, és nem kell, szívesen megvenném
VGP STD2

VGP STD 1

(#9042) d.sophie


d.sophie
csendes tag

Sziasztok!

Láttunk ma az egyik nagyobb "műszaki boltban" SONY Vaio Fit Pentium P3556 notebook + Windows 8.1 (SVF1532A1) típusú laptopot.
Sony-m még soha nem volt, még az ismerősi körben sem, szóval nem ismerem ezeket a gépeket egyáltalán.
139e, akcióban, hordtáskával, 8gb-os pendrive-val.

Általános felhasználásra kellene, a "legdurvább" ami esetleg kéne, hogy menjen rajta, az max. photoshop, amúgy csak filmnézésre, skypeolásra, ilyesmire lenne használva.

Szerintetek megéri az árát, illetve valaki, akinek van ilyen laptopja, tud nekem egy kicsit mesélni róla?

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#9043) Gyurepszt


Gyurepszt
csendes tag

Sziasztok!

Melyik márkát ajánljátok egy vaio imádónak tökéletes alternatívaként jó pár év vaio használat után? :)
Ugyebár a Sony leépítése miatt kényszerülök más márka után nézni.

Köszi előre is!

(#9044) SeniorTilla válasza Gyurepszt (#9043) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Nem kell más márka után nézned, a Vaio termékcsaládot elvileg továbbviszi a cég, aki megvásárolta. Mint anno az IBM-et a Lenovo.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#9045) Gyurepszt válasza SeniorTilla (#9044) üzenetére


Gyurepszt
csendes tag

A következő terméket néztem ki: SONY VAIO SVF1532X1E

Egyetlen problémám vele, hogy már tavaly nyári széria, ha jol tudom ill. hogy nincs benne ssd. vagy tehető bele?

Erről valami vélemény? ... vagy kérdezem inkább úgy, hogy a 15 colos termékek közül melyiket ajánlanád?

[ Szerkesztve ]

(#9046) SeniorTilla válasza Gyurepszt (#9045) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Nem tudom mennyiért láttad, de 300k-ért vannak ettől jobb gépek is. Az a gond vele, hogy az F széria csak középkategória, nem tudja azokat, amiket egy felső kategóriás gép.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#9047) Gyurepszt válasza SeniorTilla (#9046) üzenetére


Gyurepszt
csendes tag

És akkor mutatsz nekem pár gépet amit ajánlanál? :))

(#9048) energivampir


energivampir
csendes tag

A bios-t lehet e valahogy és a benne lévő szériaszámot neten keresztül megkeresni, azonosítani, valami módon? Mac cím könnyebb? azt tudom hogy ilyen everest meg hasonlóak kiírják, ha ezek tudják akkor távolról is lehetségesnek kell lennie valahogy.

[ Szerkesztve ]

(#9049) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Sziasztok !

Elmásztak az ikonjaim méretei extra kicsirre nem is látszanak a képeik rendesen.... de elvileg "ezen akijelzőn az elemek méretei nem változtahatóak" win 8.1... nekem még mindig tök kinaí ez a win.. egy kis helpet megköszönék :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#9050) SeniorTilla válasza Micsurin (#9049) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Szerintem a win8 topicban többet tudnak segíteni, ott tedd fel a kérdést.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.