Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:48

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch - Időtálló
Üdvözöllek a Samsung Galaxy Watch okosóra topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5701) Diokhan válasza bajnokpityu (#5699) üzenetére


Diokhan
addikt

Ez egész jól néz ki. Edzés közben mérte folyamatosan?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5702) bajnokpityu válasza Diokhan (#5701) üzenetére


bajnokpityu
félisten

persze. de vannak közel 3 órás méréseim is, sose akadt ki, mint a kinai vackok.
nekem a tartományokra szedés, ami új, eddig tök béna tartományai voltak.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#5703) csaba1203 válasza sbalu1 (#5698) üzenetére


csaba1203
addikt

Nem találom a Store-ban... :F

(#5704) dvtkfan válasza csaba1203 (#5703) üzenetére


dvtkfan
senior tag

[Tessék]

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#5705) csaba1203 válasza dvtkfan (#5704) üzenetére


csaba1203
addikt

Itt a neten megvan de a telefonomról belépve nem találja és valami hiba üzenetet is dob fel mellé.
Ha a Splügen facek-et megnyitom ott sem szerepel az óralapok között. :F

(#5706) szokelaszlo válasza Diokhan (#5696) üzenetére


szokelaszlo
tag

Köszi a választ.

(#5707) szokelaszlo válasza szilasz007 (#5700) üzenetére


szokelaszlo
tag

Köszönöm.
Én is igy gondolom.
Főleg hogy gyári a szoftver,és ez egy hardveres hiba.

(#5708) pufi35


pufi35
csendes tag

Üdv. Keresek óra témákat. Breitling, Rolex, Porsche stb stb. Tudtok segíteni? Az áruházban nem találok. Köszönöm.

(#5709) Sanya72


Sanya72
csendes tag

Sziasztok! Tegnap vásároltam egy órát a konzolvilág-nál ezt: [link] Mikor hazaértem akkor láttam a dobozon, hogy a típusa SM-R800NZSAROM, tehát román. Gondoltam megkérdezem itt a fórumban előbb, hogy ez jelent-e valamilyen problémát egy esetleges garanciális ügyintézés során, mivel konzolvilág-os garancia papírt kaptam hozzá, amin szintén XEH régiókód szerepel. Valamint mennyiben tér el a szoftver-e az xeh-tól. Jelenleg R800XXU1DSL1 szoftver van rajta, amire tegnap frissített. Köszönöm B. S.

[ Szerkesztve ]

(#5710) Dokker2 válasza pufi35 (#5708) üzenetére


Dokker2
tag

Szia. Ilyen neven nem fogod ezeket az orakat megtalalni az aruhazban. A Samsung nem engedi ezekenek a reklamozasat. Max mas neven talalod meg ha szerencsed van. Ha ilyeneket szeretnel kulso programot kell hasznalnod. Pl: Mr Time.
Rakerestem neked es hirtelen ezeket talaltam

De nagyon sok van. Csak fel kell telepitened az orara es a telefonra. Mindkettore ingyenes.

(#5711) csolaca68 válasza Sanya72 (#5709) üzenetére


csolaca68
tag

1 év gari a boltba visszaküldve, nem 2 év gyártói garancia. Máshol, pl. Extrém digital, kb 7500 ft-al drágábban veszel 2 év gyártói garanciás, magyar régiókódos órát. Ha online rendelted, 14 napon belül el állhatsz a vásárlástól, én így tennék😆

[ Szerkesztve ]

(#5712) Diokhan válasza Sanya72 (#5709) üzenetére


Diokhan
addikt

Érdeklődni kellene ott, ahol vásároltad, hisz ha baj van, akkor ott fogod tudni érvényesíteni a garanciát is.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5713) Diokhan válasza Dokker2 (#5710) üzenetére


Diokhan
addikt

Miből gondolod, hogy ezeknek nem engedi a samsung a reklámozását? A samsungnak az a lényeg, hogy vásároljanak az áruházból, hizs részesedik belőle, és mindegy neki, hogy melyik watch face-t adják el.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5714) Dokker2 válasza Diokhan (#5713) üzenetére


Dokker2
tag

Csak onnan gondolom hogy semmilyen nevesebb markabol nem talalok fent. Nalam pl casio sincs.... Valami oka csak van

Copykat talaltam pl belole de mas nevvel

[ Szerkesztve ]

(#5715) Sanya72 válasza csolaca68 (#5711) üzenetére


Sanya72
csendes tag

Köszönöm. Akkor megy vissza.

(#5716) Diokhan válasza Dokker2 (#5714) üzenetére


Diokhan
addikt

Szerintem nincs különösebb oka. Csak mindenki a saját portekajat preferálja. De kereshető és megtalalhato. Egyébként pedig az is lehet, hogy épp az ellenkezője igaz, tehát a keresett márka nem adta a nevet egy óra számlaphoz ugyanúgy, ahogy az autós játékok némelyike más néven nevezi az ismert autó márkákat, mert a gyár nem adja el a licencet a játék gyartojanak.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5717) flexomaci válasza pufi35 (#5708) üzenetére


flexomaci
tag

Szia!
Van egy mewe nevezetű oldal mobilra. Én is teljesen véletlenül találtam rá. Van kimondottan face fórumja és oda töltögetnek fel ilyen tipusú témákat.
Ez pedig egy másik: [link]

Üdv: István

(#5718) dcrhc válasza pufi35 (#5708) üzenetére


dcrhc
friss újonc

Itt találsz néhányat: [link] Galaxy Watch Studio-val kell felrakni. [link]

(#5719) Dokker2 válasza dcrhc (#5718) üzenetére


Dokker2
tag

Nagyon jo! Koszonom a tippet :R

(#5720) N4ri87


N4ri87
senior tag

Sziasztok.
Kis segítség kellene. Az órám üzemideje minden különösebb ok nélkül egy teljes napot csökkent azonos használat mellett.
Nincs rajta semmi különleges app, a gyári számlapot használom, mégis fogy az akku. Extrém lag alkalmával restart volt, de üzemidőre nem volt hatással.
Köszönöm.

C805

(#5721) PedroPascal válasza N4ri87 (#5720) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Magasság mérő rendben van? Ha nem jól működik, haldoklik akkor csinálhat ilyet.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#5722) Diokhan válasza N4ri87 (#5720) üzenetére


Diokhan
addikt

Csinálj egy resetet rajta, az általában segít.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5723) N4ri87 válasza PedroPascal (#5721) üzenetére


N4ri87
senior tag

Köszi, jogos.
A napokban még jó volt, most viszont szerintem Klein Dávidra is rávertem.
Ez lesz a harmadik alkalom, hogy ezzel és a pulzusméréssel küldöm vissza.

(#5722) Diokhan
Köszönöm, de az már megvolt.

[ Szerkesztve ]

C805

(#5724) PedroPascal válasza N4ri87 (#5723) üzenetére


PedroPascal
senior tag

3. Javítás után ami csere vagy fő alkatrész csere vissza lehet kérni a vételárat vagy levásárolható ha jól tudom.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#5725) schor


schor
tag

Sziasztok! Ismét segítséget szeretnék kérni.
A párom Galaxy Watch Active 2 órája egy Huawei p20 - hoz csatlakozik. Korábban az én Note 10 +-om kifogástalanul működött, de most probléma van vele:
Bringázásnál nem méri sem a sebességet, sem pedig a kilométert.
Úgy gondolom, minden be van kapcsolva, minden engedély megadva, ami szükséges (gps, helymeghatározás).
Ha csak a telefonon (vagy mindkettőn) van bekapcsolva a bringás edzés, méri. Tehát nem a telefonnal van baj.
Szerintetek mi lehet a probléma?

[ Szerkesztve ]

(#5726) Diokhan válasza schor (#5725) üzenetére


Diokhan
addikt

Szerintem az óra mér, csak a szinkronizálással van baj. Az az igazság, hogy ezek az órák Samsung telefonokkal működnek igazán.

Tedd fel a kérdést az [óra saját topikjában], hátha van, aki ugyanolyan telefonnal használja.

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5727) schor válasza Diokhan (#5726) üzenetére


schor
tag

Én is ettől tartok...
Köszönöm szépen! 🙂

(#5728) tazo31


tazo31
csendes tag

Üdv! Galaxy Watch 46mm-es órát szeretnék venni! Az a kérdésem,hogy hol érdemes nézni ahol 2 év garancia van (1+1év)
Esetleg használtban érdemes beleugrani , amire már nincs garancia ? Van tipushiba ami elő jöhet?

[ Szerkesztve ]

(#5729) Diokhan válasza tazo31 (#5728) üzenetére


Diokhan
addikt

Média Markt-ban lehet venni 2 évvel.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5730) bajnokpityu válasza tazo31 (#5728) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Sajnos van boven tipushiba, erdemes garisat venni. Nemsoka enzem is megy garizni, lassan lejar a ket ev, barometer meg nem megy.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#5731) gergo001


gergo001
csendes tag

Sziasztok. A páromnak van egy Galaxy Watch Rose Gold 42mm órája, ami tavaly februárban vásároltunk. Egy ideje olyan probléma van vele, hogy nem akar az ébresztés mozdulattal funkció működni. Visszaállítottam gyári paramétereire, egy darabig jó, de egy idő után nem akarja ezt a funkciót. Van, hogy ki be kapcsolom megint jó, majd megint meghülyül. Van olyan is amikor csak a bluethoot kapcsolatot megszakítom és már nem is jó. Amikor megmakacsolja magát akkor még a pulzusmérője sem működik. Nem ütötte oda sehova, mindig vigyáz rá. Szerintetek mi lehet a baja? Van valami "kódsorozat" amivel le tudom tesztelni a funkciót?

(#5732) Jappán válasza gergo001 (#5731) üzenetére


Jappán
tag

Hali! A *#0*# kóddal tudod elővarázsolni a teszt menüt.

S22 Ultra /Watch 4 Classic 46mm /Galaxy Buds+ /JBL Xtreme2/

(#5733) Diokhan válasza gergo001 (#5731) üzenetére


Diokhan
addikt

Szia!
Telefon app az órán, tárcsázó és üsd be a következőt

*#0*#

ezzel be fog jönni a szervíz teszt menü. Itt meg tudod nézni, hogy minden szenzor működik-e rendesen.
Kilépni pedig a vissza bomb nyomogatásával lehet.

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5734) tazo31 válasza bajnokpityu (#5730) üzenetére


tazo31
csendes tag

Melyek azok a tipushibák??

(#5735) ruszi_tomi


ruszi_tomi
aktív tag

Sziasztok, pár hónapja használtan vásároltam a 42 mm-es változatot. Kérdésem, hogy ha kapok képet Facebook vagy Viber üzenetben mitől függ hogy megjeleníti-e? Kb. 30-ból 1 jelenik meg. Felbontás esetleg? Érdemes babrálni a rajta lévő szoftvert? Tud újat nyújtani egy másik szoftver? Jelenleg nekem a 4.0.0.7-es Tizen rendszer van rajta, R810XXU1DSL1 ezzel a szoftverrel.
Ami számomra érdekes, hogy az itthoni wifimre képtelen csatlakozni, csak akkor tudok rá netet varázsolni, (e-sim nélküli verzió) ha a telefonon csinálok egy wifi hotspotot.
Jelenleg egy Xiaomi Mi Mix 2 telefonom van, hát, dobálja az órát bluetooth-on, rendesen, de kibírható.

Oneplus 8T 8/256

(#5736) Diokhan válasza ruszi_tomi (#5735) üzenetére


Diokhan
addikt

Nekem pl a viber üzenetekben megjelennek a képek, messenger üzenetben nem.

Létezik egy messenger üzenethez való kép megjelenítő, de kaotikusan működik, én letöröltem.
Nem hinném, hogy egy másik rendszer annyival többet tudna nyújtani.
A wifi nem lehet, hogy pl az 5GHz-es és azért nem szereti?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5737) ruszi_tomi válasza Diokhan (#5736) üzenetére


ruszi_tomi
aktív tag

Van 5Ghz-es sáv is, de azt meg sem jeleníti, a 2.4-est látom, de nem jó. Valahol olvastam valami wifi mizériát, talán a titkosítással lehet valami, csak nem akarom állítgatni még, hátha tudja valaki a választ. Annyira nem fontos, mert nem az órán szoktam Youtube-ot nézegetni :D
A szoftvert akkor hagyom, nem babrálom, ami nekem lényeg az jól működik, az akksi lesz lassan cserés.......... Cserélt már valaki akksit a kisebbik modellben? 1 napot bír, nap végére olyan 20-30 %-ra csökken, bár aktívan használom..........

Oneplus 8T 8/256

(#5738) Diokhan válasza ruszi_tomi (#5737) üzenetére


Diokhan
addikt

Mennyi idős az óra? Nekem simán kibír két napot, nekem is a 42mm-es van.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5739) Dokker2 válasza ruszi_tomi (#5737) üzenetére


Dokker2
tag

A routerben AES-ben lesz a wpa2 kodolas. At kell kapcsolni automatara es akkot mennie kell. Ez a leggyakoribb problema a wifi csatlakozasnal. Ha latja a halozatot egyaltalan.....

(#5740) ruszi_tomi válasza Diokhan (#5738) üzenetére


ruszi_tomi
aktív tag

Azt hiszem 2 év körüli, 2 napot normál használt mellett nekem is kibír, de mivel nem szeretek úgy neki vágni a napnak, hogy nincs feltöltve az óra, így minden nap töltöm, és ha már minden nap töltöm, akkor ami a csövön kifér, állandó pulzusjelzés, AOD, helymeghatározás, stb. :D

Oneplus 8T 8/256

(#5741) ruszi_tomi válasza Dokker2 (#5739) üzenetére


ruszi_tomi
aktív tag

És sikerült is, köszönöm, valóban nem volt auto-ra állítva, de alapból úgy se volt jó, manuálisan hozzá kellett adni az órához a hálózatot, és most már jó. Előtte persze router, óra resart. :R

Oneplus 8T 8/256

(#5742) nyusti_hu


nyusti_hu
csendes tag

Mennyire lehet érezni a különbséget az lte-s és a nem lte-s között? Nem lesz hozzá esim, a ram különbségre gondolok...

(#5743) Diokhan válasza ruszi_tomi (#5740) üzenetére


Diokhan
addikt

Értem, szerintem akkor is ki kellene bírnia a két napot.

(#5742) nyusti_hu - Bár nekem az eSIM verzió van, és nem tudom a másik mennyire kezeli jól a ramot, de szerintem annyira nem lehet vészes.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5744) Dokker2 válasza ruszi_tomi (#5741) üzenetére


Dokker2
tag

Orulok hogy sikerult megoldani :C

(#5745) Biggabi76


Biggabi76
tag

Sziasztok! Volt már esetleg valakinek olyan problémája, hogy a lépésszámláló és az emelet számláló indokolatlanul emelkedett? Itt ülök az asztalnál és közben 2 emeletet mentem feljebb. :-) A lépéseim is emelkedtek. Esetleg gyári visszaállítás segíthet?

(#5746) Diokhan válasza Biggabi76 (#5745) üzenetére


Diokhan
addikt

Én nem nyúlnék rögtön a gyári visszaállításhoz, először megpróbálnám kideríteni, hogy mi okozza.
Az is lehet, hogy az érték jó, csak a számlap frissít későn, ilyen már nekem volt.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5747) Biggabi76 válasza Diokhan (#5746) üzenetére


Biggabi76
tag

Kimentem a mosdóba, kb. 20 méterre, ugyanazon a szinten és 3 emeletet emelkedett. Most az asztalomnál ülve is egyet feljebb ment. Nem lépcsőztem reggel óta, akkor összesen 3 emeletet mentem. :F

(#5748) Diokhan válasza Biggabi76 (#5747) üzenetére


Diokhan
addikt

Én nem is vagyok benne biztos, hogy az azt jelenti, vagy ha igen, akkor nagyon pontos lenne. Mégis miből számolja ki? Légnyomás és lépés adatokbol egyszerre?

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5749) Biggabi76 válasza Diokhan (#5748) üzenetére


Biggabi76
tag

Szerintem azt jelentené. Most a Praktikus analóg gyári számlap van beállítva. Ha a kijelzőn rányomok arra, akkor megjeleníti az emelet számláló menüpontot. A számok megegyeznek. Tegnap este csináltam egy gyári visszaállítást, de ma ugyanaz a bajom. Kb. 8 emeletet lépcsőztem eddig, de 14-et mutat. A lépésszámláló is megugrott legalább 2500-zal és nem értem, miért.

(#5750) Diokhan válasza Biggabi76 (#5749) üzenetére


Diokhan
addikt

Ezt én sem értem. Mondjuk én nem is használom ezeket a funkciókat, mert véleményem szerint a legjobb esetben is csak közelítő értékeket adnak.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.