Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:48

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch - Időtálló
Üdvözöllek a Samsung Galaxy Watch okosóra topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5651) niklebi válasza doongoo (#5645) üzenetére


niklebi
senior tag

Szerintem nem tudod megcsinálni, mivel a legújabb szoftver nem engedi. Nyugodtan megpróbálhatod a leírás szerint, de nem fogja megjeleníteni a régiókat az órán, és így változtatni sem tudsz.

(#5652) Diokhan válasza niklebi (#5651) üzenetére


Diokhan
addikt

Van a topikban néhány topiklakó, akiknek már sikerült megcsinálni. Gondolom Doongoo-nak is a Samsung pay miatt kell.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5653) DjBlero


DjBlero
őstag

üdv mindenkinek
szeretném kérdezni hogy a SM-R800NZSAXEH ez a 46mm verzió?
MediaMarkt ba rendelt órára, 2év hivatalos magyar garancia van ?
válaszokat előre is köszönöm :R

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#5654) niklebi válasza Diokhan (#5652) üzenetére


niklebi
senior tag

Igaz nekem LTE-es órám van, és én is megcsináltam már tavaly novemberben az itt leírt módszerrel. Egy óra visszaállítás miatt aztán elveszett az Spay, mert akkor már nem engedélyezte a Curve. Idén áprilisban újra meglehetett csinálni, de akkor már a legújabb szoftver volt az órán, és nem engedte a régió váltást. Így maradt a Netodinnal telepített előző szoftver felrakása majd a régió váltás. Ezért írtam, hogy nem fog neki sikerülni, mivel az új szoftver nem engedi. Egy kis kereséssel itt a fórumban is találni megoldást.

(#5655) hematoma1 válasza DjBlero (#5653) üzenetére


hematoma1
aktív tag

A válasz mindkettőre igen.

(#5656) DjBlero válasza hematoma1 (#5655) üzenetére


DjBlero
őstag

köszönöm az infót :R

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#5657) Diokhan válasza DjBlero (#5653) üzenetére


Diokhan
addikt

Szia.

Igen és a samsung termékekre is, mint az apple termékekre a gyári garancia érvényes. Ezen kívül van lehetőség kiegészítő media markt garanciát vásárolni hozzá.

(#5654) niklebi - Értem, de ha van rá megoldás, akkor meg lehet csinálni. A netodinnal kell kezdeni, aztán pedig folytatni a leírás szerint. :) Ha leírod, hogy hogyan kell netodinnal feltenni a régebbi szoftvert az órára, bele teszem az összefoglalóba! Én sajnos még nem csináltam ilyet, és mielptt lejár a garancia nem is fogok, így én még nem tudom megcsinálni :)

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5658) niklebi válasza Diokhan (#5657) üzenetére


niklebi
senior tag

A leírásokat goop fórumtárs írta le #5164# és #5173#-as hozzászólásában. Igaz R805-ös szoftverrel rendelkező LTE-es órákhoz. Az R800-as órákhoz is van szerintem a fórumban olyan aki megcsinálta, és ha jól emlékszem linkeltek is arra való régebbi szoftver elérhetőségeket. A lényeg angol régiós előző szoftvert kell feltenni Netodinnal, utána régiót váltani. Meg lesz az Spay, és még frissülni is fog az óra a legújabb verzióra.

(#5659) Diokhan válasza niklebi (#5658) üzenetére


Diokhan
addikt

Akkor azokat megkeresem és összeállítom a leírást. Köszi.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5660) Diokhan


Diokhan
addikt

Srácok, van aki iPhone-al használja az órát? Mennyire használható vele?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5661) csaba1203 válasza Diokhan (#5660) üzenetére


csaba1203
addikt

Vannak bajok rendesen.....
Bt kapcsolat sűrűn szakad, óralapoknak csak töredékéhez jutsz hozzá, inkább Apple Watch a hozzá való óra...

(#5662) Diokhan válasza csaba1203 (#5661) üzenetére


Diokhan
addikt

Sejtettem, de azért kellett egy tapasztalt megerősítés. Köszi szépen a választ.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5663) csaba1203 válasza Diokhan (#5662) üzenetére


csaba1203
addikt

Sajnos minden szentnek maga felé hajlik a keze.....

(#5664) Diokhan válasza csaba1203 (#5663) üzenetére


Diokhan
addikt

Ez így van. De ezen nem is csodálkozom. Egyik gyártó sem kivétel ezalól.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5665) Airzsolti


Airzsolti
kezdő

Sziasztok!
Kb. egy hete lettem figyelmes rá, hogy az óra lezárja magát, és kódot kér. A settingsben korábban is volt beállítás, hogy ne csak a fizetéskor kérjen kódot, mégsem működött így. Ez vmi frissítes óta üzemel? Most kér egy kódot, amikor felveszem, de fizetésnél már nem kéri még egyszer. Sajnos viszont elég sokszor újra kéri a pin-t, pedig az óra szorosan rögzítve végig a kezemen volt.

(#5666) Diokhan válasza Airzsolti (#5665) üzenetére


Diokhan
addikt

Mármint milyen fizetésnél? Appsotre-ból való vásárlás vagy Samsung pay?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5667) Airzsolti válasza Diokhan (#5666) üzenetére


Airzsolti
kezdő

A samsung pay indításkor már nem kér kódot, ha előtte az óra felvételekor egyszer már beütöttem a kódot. Ez idáig tök jó, de nem csak egyszer, hanem random kéregeti újra a kódot a nap folyamán, és nem jöttem rá, min múlik. Valószínűleg úgy erzekeli, hogy levettem.

(#5668) Jappán


Jappán
tag

Sziasztok! Milyen védelmet tudnátok ajánlani egy Galaxy Watch 46mm-re ? Néztem különböző tokot, lünetta védőt és a belső körre a lünetta melletti részre is. Használhatóak ezek a dolgok? Szeretném megóvni és nem tudom mit érdemes , azon kívül, hogy vigyázok rá :)

S22 Ultra /Watch 4 Classic 46mm /Galaxy Buds+ /JBL Xtreme2/

(#5669) Diokhan válasza Airzsolti (#5667) üzenetére


Diokhan
addikt

Szerintem is az a gond. Próbáld meg megtisztitani az alját.

Jappán én nem használok semmit rá, így sajnos ajánlani sem tudok semmit. :F

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5670) Dokker2 válasza Jappán (#5668) üzenetére


Dokker2
tag

Lunetta vedot es szilikon tokot is hasznalok ra. Kepeket toltottem fel korabban roluk. A lunetta vedovel gordulekenyebb a lunetta hasznalata. A szilikon tok nagyon jol ved az utesektol. Viszont! Szilikon tokkal nem lehet forgatni a lunettat. Mert arra is raszorit egy kicsit. Ezt vedd figyelembe. En is kulon hasznalom mert nem mondok le a forgatasrol...... Belso gyuru vedot meg nem vettem... De szemezek vele en is

Ha nem talalod a kepeket kuldok rola neked ha szeretned....

[ Szerkesztve ]

(#5671) Dokker2


Dokker2
tag

Bocsanat. Az elobb kicsit elirtam a hozzaszolasomat. Szoval ha szilikon tokot hasznalok a gyuru egyaltalan nem forgathato.........

(#5672) nagyj74


nagyj74
senior tag

Üdv!
Kérdésem az, hogy el szeretnék adni egy Galaxy Watch 46 mm órát.
A biztonság menüpontban a lezáráshoz van beállítva PIN.
Azt hogyan tudom törölni, vagy megváltoztatni?

Amúgy tényleg ilyen telített a piac, mert nem igazán van érdeklődés..?

(#5673) Diokhan válasza nagyj74 (#5672) üzenetére


Diokhan
addikt

Lépj be a biztonság menübe, írd be a PIN kódot majd a biztonság tipusát kapcsold ki. Ezzel ki van kapcsolva a PIN is. Legközelebb, amikor újra be akarja kapcsolni majd az új tulaj, új PIN kódot fog kérni, pláne, mivel gondolom majd eladás előtt resetelni is fogod.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5674) Jappán válasza Dokker2 (#5670) üzenetére


Jappán
tag

Akkor keresek is valamit , mert amilyen ügyesen közlekedek az odaütődés esélye magas... Megköszönném ha elküldenéd a képeket ! :) :R

S22 Ultra /Watch 4 Classic 46mm /Galaxy Buds+ /JBL Xtreme2/

(#5675) Dokker2 válasza Jappán (#5674) üzenetére


Dokker2
tag

Megy privatba

(#5676) nagyj74 válasza Diokhan (#5673) üzenetére


nagyj74
senior tag

Köszönöm szépen! :R

(#5677) eliterob válasza nagyj74 (#5672) üzenetére


eliterob
tag

Inkább rétegtermek. Én februárban vettem 42es lte 30rt és lett volna egy egy 46 is ugyanannyiert de mit csináljak kettővel? :)
A virus és a munkanélküliség se tesz jót a techpiacnak sajnos...

(#5678) nagyj74 válasza eliterob (#5677) üzenetére


nagyj74
senior tag

Sajnos így van.

(#5679) Diokhan válasza eliterob (#5677) üzenetére


Diokhan
addikt

A 30 az gyanús. Még mindig 60-80 között van az ára az LTE verziónak, ha 30ert adja valaki, annak valami vaj van a füle mögött.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5680) rstwingo


rstwingo
tag

Ahogy ígértem, ezek a legújabb romok az órákhoz

R500XXU1DTC1_Tizen_3File_CSC (OXA)

R800XXU1DTC1_Tizen_3File_CSC (OXA)

R810XXU1DTC1_Tizen_3File_ CSC (OXA)

A R805 és R815 még nem jelentek meg az OXA-hoz
Net-Odin a csomagokban

(#5681) Tybike81 válasza rstwingo (#5680) üzenetére


Tybike81
őstag

Milyen újdonságok vannak benne....?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#5682) eliterob válasza Diokhan (#5679) üzenetére


eliterob
tag

Semmi baja nincs. Elofizetesbe hozta ki mind a kettőt de nem vált be. 40re tartotta én meg alkudtam belőle. Kellett a pénz neki így ideadta. A papírjait sajnos nem találta így gari nincs rá de ennyi pénzért vállaltam a kockázatot. Nekem megerte nem akartam drágán venni azt se tudtam bevalik e. Egyelőre nincs panasz igaz csak munkába hordom otthonra nem kell. :)

(#5683) Diokhan válasza eliterob (#5682) üzenetére


Diokhan
addikt

Értem. Nekem csak gyabus volt az ára. Ha megnezed mennyibe kerül használtan az lte verzió, láthatod, hogy sokkal több.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5684) kisdobos0111 válasza Diokhan (#5683) üzenetére


kisdobos0111
aktív tag

A papírjai pont nincsenek meg...

(#5685) Diokhan válasza kisdobos0111 (#5684) üzenetére


Diokhan
addikt

Tudom, azt olvastam. De az árát furcsálltam, ahogy korábban említettem.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5686) eliterob válasza Diokhan (#5683) üzenetére


eliterob
tag

Igen tudom. Ezért csaptam le rá. Igaz az lte rész nálam nem játszik a telenor miatt de úgy érzem hogy megerte. Ennyit kockaztattam anélkül meg nincs dicsőség nem? Úgy voltam vele hogy ha mégse se jó és eladom minél kevesebbet bukjak rajta.

(#5687) Diokhan válasza eliterob (#5686) üzenetére


Diokhan
addikt

Értem. Na és hogy tetszik? Kismerted már? Vannak terveid edzéssel kapcsolatban is, mármint hogy edzéshez használni az órát?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5688) eliterob válasza Diokhan (#5687) üzenetére


eliterob
tag

Egyenlőre tetszik bár az active 2 jobban bejön viszont mivel nincs rajta tekerő lunetta így munkába kesztyűben nem tudom / tudnám kezelni. Jórészt arra szántam hogy lássam az üzeneteket így nem kell kesztyűt levenni telefont elovenni hogy lássam ki mit akart. "hobbygyuros" vagyok időnként szoktam az edzéshez használni. A healt elég kevés edzést ismer és nem jöttem rá hol tudok súlyt vagy szériát állítani. Fizetős progit meg nem akarok csak azért venni még. Osszesegben elvagyok megérte az árát de újonnan nem ér annyit nekem. Idővel lehet hogy cserélek majd másik szijat vagy ha idén kijön az újabb akkor lehet olcsón veszek egyet. Sajnálom az lte funkciót hogy a telenor nem támogatja illetve a pay fizetés hiánya ami fáj. Tudom curve vagy milyen kártyával mokolhato de annyit nem ér egyenlőre. Sikerült mindenre választ kapni? :))

(#5689) Diokhan válasza eliterob (#5688) üzenetére


Diokhan
addikt

Persze, köszönöm.
Nos a health azért ismer kevés funkciót, mert ha mindent megoldana, nem kellene a fizetős app, amiből nem lenne bevétel.
A lunettat én azért szeretem, mert kvázi védi a kijelzot. Én is rá szoktam húzni a kesztyűt.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5690) eliterob válasza Diokhan (#5689) üzenetére


eliterob
tag

Igen nehogymar minden szép és jó legyen :)
Mit dolgozol kesztyűben ha nem titok?

(#5691) Diokhan válasza eliterob (#5690) üzenetére


Diokhan
addikt

Szerviz technikus vagyok.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5692) eliterob válasza Diokhan (#5691) üzenetére


eliterob
tag

Az jó :)

(#5693) szokelaszlo


szokelaszlo
tag

Sajnos úgy néz ki szervizbe kell vigyem az órát. :O
A felső gomb nem érzékel rendesen.
Random nem reagál a normális erősségű nyomásra csak ha erősebben nyomom meg.
Elég idegesítő mert normál használat mellett nem lép vissza.
ilyenkor ismételten erősebben kell nyomnom a gombot.

Kérdésem a kövekező:
Régiókódot váltottam az órán de a gyári szoftver van rajta,
vissza kell álítsam a régiót vagy azt nem nézik ilyenkor?
Köszönöm.

(#5694) Dokker2 válasza szokelaszlo (#5693) üzenetére


Dokker2
tag

Nekem minden órán eddig a gombok adták meg magukat a leghamarabb...azert vettem ilyet mert hátha jobb... nem túl biztató.....pedig nagyon óvatosan használom és csak akkor amikor mindenkepp kell.......

(#5695) szokelaszlo válasza Dokker2 (#5694) üzenetére


szokelaszlo
tag

Én egész nap hordom alváshoz is.
Illetve heti három alkalommal futok és három napot edzésre is járok.
Mérem az aktivitást,pont az a gomb amit legtöbbet használok.
Igaz nem sport óra,de azért bírhatta volna tovább is.
Egyébként vigyázok rá azért.

(#5696) Diokhan válasza szokelaszlo (#5693) üzenetére


Diokhan
addikt

Szerintem állítsd vissza, biztos ami biztos, pláne ha hivatalos Samsung szervizbe viszed.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5697) Dokker2 válasza szokelaszlo (#5695) üzenetére


Dokker2
tag

9 honapja hasznalom es foleg okosora kent. Probalom minel kevesebbet nyomni a gombokat. De mar nekem is erzodik a ket gomb kozti kulonbseg...... Full androidos oram is volt ahol elo tudtad csalni szoftveresen a vissza gombot..... Etttol fuggetlenul egyszer csak megallt a vissza gomb rajta(szerintem gyari hiba volt) Samsungra azota is keresek ilyet de semmi.....

(#5698) sbalu1


sbalu1
senior tag

Pryus_MX az új kedvenc

(#5699) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

Belehuztak a shealth alkotók.
Ha a vo2 is be kerül, akkor teljeserteku az app.

Ui épp alapozok.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#5700) szilasz007 válasza szokelaszlo (#5693) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Szerintem folosleges. Semmi illegalisat nem tettel, nem rootoltad, gyari szoftver van rajta.
Telefonnal is csak a Knox-ot nezik, barmilyen regios rommal garizhatod. Szerintem itt se lenne kulonbseg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.