Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:48

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch - Időtálló
Üdvözöllek a Samsung Galaxy Watch okosóra topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) Ladybird66


Ladybird66
tag

Na most már nem is bír kapcsolódni a Galaxy Wear szerint. Valójában csatlakozva van, mert az értesítések, hívások átjönnek az órára, de pl. az óra vagy telefon keresés nem működik se oda, se vissza és a GW-ben nem tudok semmit állítani, mert nem aktív semmi.

-- Kata --

(#7002) SyMbioTe

A lünettát mennyire nehéz leszedni az óráról? Illetve le szabad egyátalán?
Ráfolyt egy kevés ragacsos cucc a szélére, és nehezebben forog, jólenne kitakarítani.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#7003) niklebi válasza SyMbioTe (#7002) üzenetére


niklebi
senior tag

Nézelődj!!! [link]

(#7004) SyMbioTe válasza niklebi (#7003) üzenetére

Az lesz, már néztem 1-2 videót, csak gondoltam hátha van személyes tapasztalat. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#7005) pilu01 válasza SyMbioTe (#7004) üzenetére


pilu01
senior tag

Most nemrég szedtem le. én is tisztítás céljából a videók alapján.
Sajnos csak két golyó alatt volt rugó, és a műanyag gyűrűből is hiányzik pár milliméter.
Nagyon könnyű volt szétszedni ez miatt.
Rendeltem hozzá egy szettet, de itthoni shopokban nincs készleten, 2-3 hét.
Használtan vettem most februárban, azóta nem nyitottam ki. Sajnos.

(#7006) Varoz válasza pilu01 (#7005) üzenetére


Varoz
őstag

Hol lehet venni hozzá alkatrészt?

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#7007) SyMbioTe

Megnézve 1-2 videót, nekiálltam. Egy dologra kell nagyon figyelni, ha óvatosan leszedtük a lünettát, allatta van 4 pici golyós csapágy, azok mindenképp legyenek meg.

Én az ilyen kijelző védő üvegekhez adott kis műanyag kártyával szedtem szét. Rettentő koszos volt, kitakarítottam, a kis golyókra raktam egy nagyon minimális kenőanyagot (fülpiszkával megkentem), visszapattintottam, gyönyörűen jár most, mint az új.

Varoz:
Én ahogy kerestem videókat a fixshop-nal láttam tömítő gyűrűt, meg olyan kis golyós csapágyakat.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#7008) Varoz válasza SyMbioTe (#7007) üzenetére


Varoz
őstag

Megnézem, köszi.
Na ami nekem kéne az nincs. Az a felragasztott filcanyag/gumírozás (vagy a rosseb tudja mi) amiből 4 van nekem az egyiket kiszántotta amikor eltaknyoltam bringával. :D

"Megnézve 1-2 videót, nekiálltam. Egy dologra kell nagyon figyelni, ha óvatosan leszedtük a lünettát, allatta van 4 pici golyós csapágy, azok mindenképp legyenek meg."
Golyó, nem csapágy, egyszerűen golyó. :)
2x kellett megkeressem. :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#7009) SyMbioTe válasza Varoz (#7008) üzenetére

Gondolkodtam, hogy most az csak egy golyó, vagy golyós csapágy, én nem értek hozzá :DD:R

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#7010) Varoz válasza SyMbioTe (#7009) üzenetére


Varoz
őstag

Belőlem felböffent a gépész, bocsi. :D
Ugye a csapágy beszédes név, egy ágy a csapnak(csapszegnek, tengelynek stb). Egyetlen golyó nem lehet ágy. :DD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#7011) pilu01 válasza Varoz (#7006) üzenetére


pilu01
senior tag

FixShop ahogy SyMbioTe kolléga is írta.
[link]

(#7012) bexinho23


bexinho23
őstag

Sziasztok!

Most vettem ezt az orat, és nagyon új számomra az Amazfit GTS után. Több kérdésem is lenne, amire még nem jöttem rá:

1. Messenger, viber, gmail értesítéseket nem kapom meg az órára. Nincs letölthető alkalmazások között egyik sem. Valahogy megoldható, hogy ezek megérkezzenek az órára?

2. Ha a Stravat bicózáshoz elindítom, kikapcsolt helymeghatározásnál a program automatikusan bekapcsolja ezt azt?

3. Teljeskörű használathoz (nincs letöltés) muszáj a Wifit bekapcsolva hagynom? Nem elég a bluetooth kapcsolat? (Zenehallgatás, értesítések fogadása, stb ...)

[ Szerkesztve ]

(#7013) MaCS_70 válasza bexinho23 (#7012) üzenetére


MaCS_70
félisten

Nem kell a wifit bekapcsolva tartani, ha a telefonnal tartja a kapcsolatot és a telefon csatlakozik a netre.

Mintha olyan beállítás is lenne, hogy a wifit csak tartalékkapcsolatként használja.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#7014) bexinho23 válasza MaCS_70 (#7013) üzenetére


bexinho23
őstag

Akkor bekapcsolva hagynám a wifit, ha valóban minimális fogyasztással működne. Mivel a tegnapi napom ráment az óra megismerésére, illetve a beállításokra, ezért majd a következő napokban fogom több opcióval tesztelni az üzemidőt, és eldönteni, mi a legoptimálisabb.

Amúgy be lehet állítani, hogy ha nem vagyok telefonközelben, akkor a fő képernyőn felül ne jelenjen meg a "nincs telefonnal kapcsolat" ikon?

(#7015) jupp008 válasza jupp008 (#6808) üzenetére


jupp008
senior tag

Nem tud valaki esetleg egy ugyanilyen számlapot linkelni ? Frissítés óta sehol sem bukkantam rá.

(#7016) doongoo válasza bexinho23 (#7014) üzenetére


doongoo
addikt

Állítsd a wifit automatára, így csak akkor használja ezt, ha megszakad a bluetotth kapcsolat. Fogyasztásban nálqam így szinte észrevehetettlen a wifi.

A kis ikon tudtommal nem eltüntethető

(#7017) bexinho23 válasza doongoo (#7016) üzenetére


bexinho23
őstag

Hol tudom automatara allitani? Vagy mit ertesz automatan? Bekapcsolva hagyni? Jelenleg nincs bekapcsolva, illetve lefekveskor repulo modba szoktam allitani az orat.

Esetleg olyat lehet beallitani, hogy ha a telefon feltoltott, ertesitest kuldjon az orara? Talan taskerrel megoldhato, de gyari megoldasnak jobban orulnek.

(#7018) doongoo válasza bexinho23 (#7017) üzenetére


doongoo
addikt

Az órán tudod állítani a kapcsolatok, wifi menüpontban (van automatikus, mindig be és mindig ki lehetőség)

(#7019) Csaba197412


Csaba197412
csendes újonc

Sziasztok! A napokban vettem egy Samsung galaxy Watch 4 esim karórát. Sajnos azt tapasztalom, hogy ha lekapcsolódok a bluetooth-ról kb két három percen belül túlhevül és letilt, mindaddig amíg le nem hűl. Majd kezdődik minden elölről. Csináltam gyári beállításokat is, de a probléma nem szűnt meg. Ha visszacsatlakozom a telefonra akkor semmi gond nincs vele. Mi lehet a baj? A válaszokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#7020) Rocker1 válasza Csaba197412 (#7019) üzenetére


Rocker1
tag

E-sim miatt van. Érdemes csak akkor használni ha nincs nálad a telefon.
Itt jobban tudnak segíteni: [link]

[ Szerkesztve ]

(#7021) kenwood


kenwood
veterán

Haliho.
Bizonyos appok (signal, ceges teams) ertesiteseit rendszeresen visszarakja onbol offra.
Megy par hetig,honapoig, aztan egyszercsak nem jonnek az orara az ertesitesek,es ujra be kell kapcsolni a wearableben.
Ezzel lehet kezdeni valamit ?

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#7022) Ferike81


Ferike81
senior tag

Sziasztok!
Használja valaki xiaomi telefonnal az órát? A lányomnak vettem most egy ilyen órát. A gondom az, hogy állandóan megszakad a kapcsolat, pedig már minden engedélyt megkapott, akkukímélő kikapcsolva. Nekem 46mm van, Note 10 telefon és soha nem szakadt még meg. Ha mégis akkor is automatikusan kapcsolódik. Na itt semmi. Lehet valamit tenni, vagy engedjem el?

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#7023) enemi válasza Ferike81 (#7022) üzenetére


enemi
senior tag

Mi8 és 11T...mindkettővel hibátlanul működik(Watch,watch3).Ha a bluetooth meg is szakad(távolság) ha lehet akkor wifin csatlakozik,majd visszaáll blueto.othra

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#7024) Ferike81 válasza enemi (#7023) üzenetére


Ferike81
senior tag

Neki Redmi note 8 van. Akkor próbálkozok tovább. Csinálok egy gyári visszaállítást a telefonon, és hátha magához tér. Bár már nyúz egy ideje egy Samsungomért, de ha lehet még várnék a cserével. Na hátha..
Köszi a választ.

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#7025) Pistike1985 válasza pilu01 (#7005) üzenetére


Pistike1985
aktív tag

Sikerült azóta pótolni a golyókat? Okoz valami problémát a hiányuk? Én is szétszedtem és csak 3 van most benne. Valószínűleg eleve csak annyi volt már benne, mert sehol sem találtam a negyediket.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Watch 4 Classic

(#7026) kenwood


kenwood
veterán

Haliho.
Bizonyos appok (signal, ceges teams) ertesiteseit rendszeresen visszarakja onbol offra.
Megy par hetig,honapoig, aztan egyszercsak nem jonnek az orara az ertesitesek,es ujra be kell kapcsolni a wearableben.
Ezzel lehet kezdeni valamit ?

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#7027) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

Sziasztok,

Némi problémám adódott, a segítségeteket szeretném kérni.
Reggel azt tapasztaltam hogy ki van kapcsolva a töltőn az óra, próbáltam bekapcsolni de nem jut tovább a logótól, recovery se nagyon csinál semmit:
[link]

Életre lehet még valahogy kelteni?

(#7028) MaCS_70 válasza DiamondBack (#7027) üzenetére


MaCS_70
félisten

A Gear2 tipikus öngyilkossági módszere volt ez. :(

Arra van valami USB-s megoldás, csak éppen az óra belsejében kell hozzá forrasztani.

MaCS

[ Szerkesztve ]

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#7029) rstwingo válasza DiamondBack (#7027) üzenetére


rstwingo
tag

Netodinnal simán feltudod tenni a gyári romot rá

https://gsmxt.com/how-to-flash-rom-for-galaxy-gear-devices-using-netodin3/

https://forum.xda-developers.com/t/update-firmware-with-netodin.3895010/

természetesen a Te órádhoz való rommal

[ Szerkesztve ]

(#7030) szokelaszlo válasza rstwingo (#3788) üzenetére


szokelaszlo
tag

Elnézést esetleg nem tudnád ismét elérhetővé tenni a linkeket?
Előre is köszönöm.

(#7031) szokelaszlo válasza rstwingo (#6577) üzenetére


szokelaszlo
tag

Szia.Esetleg elérhetővé tudnád tenni a inket.
Szeretném az órámat fizetés képessé tenni.
Köszönöm.

(#7032) szokelaszlo


szokelaszlo
tag

SIkerült ismét a régókód váltás.
Frisítettem r800xxu1arh3-ra.
űködik az órával a fizetés.
Viszont az óra nem frissül.
És ez a régi softwer már bántó grafikai elemeket tartalmaz.
Valószínű még rosszabb az üzemidő is.
Mit tudok csinálni hogy a legutolsó még használható de fizetésre alkalmas softwert tegyem fel.
Egy linknek vagy úmutatásnak nagyon örülnék!
Köszönöm.

(#7033) niklebi válasza szokelaszlo (#7032) üzenetére


niklebi
senior tag

Amilyen régiósra váltottad az órát, olyan régióra kiadott szoftvert kell telepítened az órára. Mindegy milyen régi a szoftver, ha arra a régióra adták ki automatikusan frissülni fog.
Milyen régióra váltottál?

(#7034) szokelaszlo válasza niklebi (#7033) üzenetére


szokelaszlo
tag

BTU-régióra álítottam az órát.
De sehol nem tallok elérhető altív linket ahol a megfelelő frissülni is tudó Firmware tudnék letölteni.

(#7035) szokelaszlo válasza Xdmilan (#6737) üzenetére


szokelaszlo
tag

Azt szertném kérdezni,hogy ezeket a csomagokat mivel kell kicsomagolni?
Netodin nem is meri fel.
Köszönöm!

(#7036) niklebi válasza szokelaszlo (#7034) üzenetére


niklebi
senior tag

Mivel nekem nem R800-as az órám nem tudom milyen Firmware kell a tiedhez. Itt van két link: [link] ; [link] A második linken az órádhoz való legfölsőt töltsd le szerintem. Kicsomagolni Winrar-t használtam, vagy 7-zip is jó. Szerintem azért olvass utána egy kicsit a linkelt oldalakon.

(#7037) RockCNC


RockCNC
senior tag

Lehet már fizetni az órával, van változás ez ügyben?
Nem esimes

(#7038) csaba1203 válasza RockCNC (#7037) üzenetére


csaba1203
addikt

Ha az Apple Pay megfelelőjére gondolsz, akkor nem a válasz...
Csak mókányolások árán, ami szerintem nem az igazi.
Szerettem ezt az órát és nem is fogom eladni de nemrég vettem egy AW 7-et és ég és föld a különbség. Az üzenetek jönnek rendben tudok fizetni gond nélkül és megvan a 2 nap üzemidő is.

(#7039) szokelaszlo válasza niklebi (#7036) üzenetére


szokelaszlo
tag

Nagyon köszönöm.
Sikerült mindent beállítani.
Van Samsung Pay, és bent is van az Angol bin -es kártyám.
De akárhányszor próbálok fizetni az órával minden terminál utasítja.
Korábban is ezt a kártyát használtam az órával és akkor működött. :(((

(#7040) niklebi válasza szokelaszlo (#7039) üzenetére


niklebi
senior tag

Lassan 4 éve használom, és talán 5-8 alkalommal utasított el a terminál. Ennek a többsége azért volt mert nem volt token a fizetéshez. Gondolom mivel beállítottad a watch plugin a telefonon van, be vagy jelentkezve a Samsung fiókba, van pin kód az órán a S.Pay-hez. Szerintem a G. Wearable programban nézd meg a S.Pay kapcsolatot. Az órát elég hosszan kell a terminál megfelelő részéhez tartani, addig amíg nem látszik minden csík, és nem csippan a terminál. Más ötletem nincs, mivel nálam jól működik.

(#7041) niklebi


niklebi
senior tag

Ma jött egy frissítés az SM-R805F órámra. Akinek ilyen órája van annak is jött? Az enyémen angol régiós a szoftver. a Tizen-verzió 5.5.0.2-re frissült, a szoftver R805FXXU1HVG1 lett. Olyan 36 MB volt a frissítés.

(#7042) SyMbioTe

Nekem ma délelőtt jött ugyanezen frissítés, Tizen is frissült.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#7043) francz'70 válasza niklebi (#7041) üzenetére


francz'70
aktív tag

Nálam kb. egy hónapja, (nem emlékszem pontosan, de, hogy nem mostanában volt az tuti) frissült 5.5.0.2-re, szoftver R805FXXU1HUK2.

(#7044) niklebi válasza francz'70 (#7043) üzenetére


niklebi
senior tag

Én időnként szoktam ellenőrizni van e frissítés, de soha nem jelzett. Pont a múlt héten néztem. Tegnap csak elkezdte letölteni mikor a telefonon pont a tokeneket akartam frissíteni. Először nem is tudtam mit akar letölteni, csak mikor mutatta mi változott akkor jöttem rá, hogy ez egy frissítés. Meg is voltam lepődve, mert igazság szerint már nem számítottam arra, hogy lesz még rá új szoftver.

(#7045) jupp008 válasza niklebi (#7044) üzenetére


jupp008
senior tag

Most jött nekem is.
- GPS
A stabilitás javult.

(#7046) dancsuri


dancsuri
veterán

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#7047) RockCNC


RockCNC
senior tag

Szerintem lehet csak lebutitották a frissitéssel, (aksi fogyás, kapcsolódási probléma, lassulás stb), csakhogy vedd meg az új 5-öst. :D ;)

[ Szerkesztve ]

(#7048) MaCS_70 válasza RockCNC (#7047) üzenetére


MaCS_70
félisten

És ezt mire alapozod?

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#7049) RockCNC válasza MaCS_70 (#7048) üzenetére


RockCNC
senior tag

Semmire, azért van mosolygós smile.
Csak összeesküvés elmélet, de régebben valahogy mintha érzékeltem is a samu telókal...

(#7050) sbalu1


sbalu1
senior tag

Sziasztok, tapasztalható valami javulás (pl.az említett gps) az új frissìtéssel?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.