Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:48

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch - Időtálló
Üdvözöllek a Samsung Galaxy Watch okosóra topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6851) SPeti1984


SPeti1984
senior tag

Sziasztok!

Van egy Samsung watch (SM-r805F) órám, amin van egy e-simes előfizetésem. A kérdésem az lenne, hogy miként tudom beállítani, hogy az e-mail-eket megkapjam az órán és el tudjam olvasni? Ha bluetooth-on kapcsolódik a telefonhoz, akkor jelzi, de ha csak az óra van nálam, akkor nem, illetve nem is látok ilyen alkalmazást az órán és találni sem találok hozzá. Neten láttam, hogy van Samsung mail, de olyant sem találtam a keresőjével.

Másik kérdésem pedig az lenne, hogy lett előrelépés az órával való fizetés kérdésében, megoldódott?

(#6852) szokelaszlo


szokelaszlo
tag

Sziasztok.
Szerintetek jön még valaha frissítés erre az órára?
Most R800XXU1FUD1 Most ez van rajta.
De hónapok óta semmi frissítés.

(#6853) dragon1993 válasza szokelaszlo (#6852) üzenetére


dragon1993
őstag

Nem valószínű, az új Galaxy Watch már WearOS-es lesz, így ezt a vonalat valószínűleg elengedik.

(#6854) szokelaszlo válasza dragon1993 (#6853) üzenetére


szokelaszlo
tag

Oké persze ezt gondoltam ,de biztonsági frissítés?
Hiszen bankkártyás fizetésre alkalmas az eszköz,
Illetve mindenféle engedéllyel csatlakozik az okostelefonhoz.

(#6855) jupp008 válasza szokelaszlo (#6854) üzenetére


jupp008
senior tag

Sztem nem valószinű.

Egyébként én örülök az utolsó nagy frissítésnek ... akksidő min. 15% jobb lett nálam.

[ Szerkesztve ]

(#6856) Postman78


Postman78
újonc

Sziasztok! Adott egy Samsung Active2 (SM-R820) amire fel szeretném varázsolni a Samsung Pay-t. Olvasgattam sokat, de csak régi leírásokat találtam. Letölthető fájlokat nem nagyon. Ezekkel nem nagyon állnék neki a dolognak. Van esetleg valakinek egy jó leírása, esetleg letöltehető fájl linkekkel? Jelenleg 5.5.0.2 van rajta. Segítségetek nagyon köszönöm. :R Pl ezt találtam, fájl is van, de 2019-es (2020.12 hó frissítéssel) topic és GearS3 -ról szól.... [link]

[ Szerkesztve ]

(#6857) szokelaszlo válasza jupp008 (#6855) üzenetére


szokelaszlo
tag

Az nekem is jó lett!
De korábban sokszor használtam az órát,aktívan fizettem vele és ez nagyon hiányzik.
Volt szervízben a készülék és a legújabb szoftver tették rá.
És így oda lett ez a lehetőség.
Mivel már nincsen garanciám kicsit félek attól hogy a régi szoftver tegyem rá és úgy változtassak régiót ismét.
De a fizetési lehetőség nagyon hiányzik.
Ha nem lesz új biztonsági frissítés sem lehet hogy azért mégis megpróbálkoznék vele.

(#6858) doongoo válasza szokelaszlo (#6857) üzenetére


doongoo
addikt

visszarakod a régi romot a régióváltás miatt, aztán beállítod a Payt és úgyis frissülni fog az adott régió legfrissebb romjára

(#6859) gti16v válasza Evo50 (#6850) üzenetére


gti16v
őstag

köszönöm

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#6860) gti16v válasza Evo50 (#6850) üzenetére


gti16v
őstag

bocsi ezt a menü pontot hol találom? köszi

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#6861) Evo50 válasza gti16v (#6860) üzenetére


Evo50
tag

Wearable-Óraszámlapok
Miután kiválasztod a Vezérlőpult nevű számlapot a testreszabás menüben lesz, de ha már le van töltve az órára akkor a számlapon hosszan nyomsz és testreszabás.

[ Szerkesztve ]

(#6862) csaba1203 válasza jupp008 (#6855) üzenetére


csaba1203
addikt

Detto :K

(#6863) Airzsolti


Airzsolti
kezdő

Sziasztok!
Lehet, hülye kérdés, de active 2re szerintetek rá lehet majd csalni az új wear os-t?

(#6864) dragon1993 válasza Airzsolti (#6863) üzenetére


dragon1993
őstag

Nem

(#6865) tothak


tothak
tag

Sziasztok!

Végig küzdöttem a romolást, régióváltást, meg is jelent a Samsung Pay.
Viszont amikor rá akarok bökni, hogy szeretném használni, akkor áruházba visz plugin-t telepíteni, ami persze nem elérhető nálunk.
Most ilyenkor mit kéne csinálnom?
Kimaradt valahol egy lépés nálam, ahol le kell tölteni APK-t? Vagy valami más lépés maradt ki?

A telefon magyarra van állítva, bár nem szól semmi arról, hogy ez számítana.
Amúgy Samsung Galaxy Note9, szóval még csak ez sem lehet gond.

Help please!

(#6866) niklebi válasza tothak (#6865) üzenetére


niklebi
senior tag

Keress rá az apkpure.com oldalán a Samsung Pay (watch plug-in-ra), töltsd le és telepítsd. Ennyi. :) :K Az utolsó verzió 2.6.80.20006

(#6867) tothak válasza niklebi (#6866) üzenetére


tothak
tag

Igen, közben az apkmirror-ról leszedtem :)
Már csak egy utolsó kérdésem van. Curve kártya is csak akkor megy be alá, ha már megvan a fizikai?
Próbáltam betolni alá az alkalmazásban megjeleníthetőt, de bármilyen címet adtam meg neki, mindig azt mondta, hogy nem támogatott kártya kibocsátó.

(#6868) hard74 válasza tothak (#6867) üzenetére


hard74
senior tag

Lehet rosszul emlékszem,de szerintem csak az angol bin-es kártyát eszi meg a samsung pay,manapság meg már magyart adnak.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#6869) gti16v válasza Evo50 (#6861) üzenetére


gti16v
őstag

köszi

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#6870) szokelaszlo válasza tothak (#6865) üzenetére


szokelaszlo
tag

Nagyon nagy macera volt?
Nem szeretnék téglát csinálni a már nem garanciális órából.

(#6871) szokelaszlo válasza doongoo (#6858) üzenetére


szokelaszlo
tag

Köszönöm szépen az infót!

(#6872) SyMbioTe

Sziasztok!

Használt Watch esetén van valami extra dolog amire figyelni kell / érdemes megnézni? :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#6873) doongoo válasza SyMbioTe (#6872) üzenetére


doongoo
addikt

működjön benne minden szenzor - ezt tudod ellenőrizni, meg a külsejét/állapotát kb.

(#6874) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Sziasztok!

Nálam teljesen meghalt a magasságmérő barométer. Eddig mutatott, csak rossz értéket, most már semmit. Lehet ezt javítani? Érdemes foglalkozni vele egyáltalán?

(#6875) doongoo válasza Grande Ale (#6874) üzenetére


doongoo
addikt

ha garanciás, akkor csere (komplett óra), ha nem, akkor bukta. Enyém 1,5 éves volt kb. amikor megadta magát benne.

(#6876) hard74 válasza doongoo (#6875) üzenetére


hard74
senior tag

Pár hónapja nekem javították(talán alaplap csere volt)gariban, nem komplett cserélték az órát.Szintén rossz értékeket mutatott a magasságmérő.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#6877) Grande Ale válasza doongoo (#6875) üzenetére


Grande Ale
őstag

Sajnos már nem garis.

(#6878) tothak válasza szokelaszlo (#6870) üzenetére


tothak
tag

Nem volt olyan vészes, csak kicsit amatőr módon kezdtem neki :) Ha felkészülök rendesen (előre megkeresem a BT verzióhoz való fw-t, stb.), akkor sztem 1 óra alatt (mekkora szóvicc...) készen lettem volna frissítéssel, mindennel.
Viszont csak akkor kezdj hozzá, ha van angol BID-es kártyád, mert különben csak feleslegesen szivatod magad (mint ahogy én is).

(#6879) szokelaszlo válasza tothak (#6878) üzenetére


szokelaszlo
tag

Korábban használtam már a Curve kártyával :)

(#6880) SyMbioTe válasza SyMbioTe (#6872) üzenetére

És a mai nap folyamán csatlakozok is egy Galaxy Watch-al. :D
Még csak próbálgatom mit mindent tud, de eddig tetszik nagyon.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#6881) kopogo


kopogo
tag

Helló!
Adott egy samsung watch active futás végén mutatja a térképet az óra viszont szinkronizál a telefonnal samsung health-ben viszont nem látszik térkép nem jelenik meg. Ez így jó??
Telefonon nem jelenik meg a térkép?

(#6882) anonymus89


anonymus89
addikt

Sziasztok az uj verzió óta azt vettem észre hogy folyamatosan méri a pulzust és nem akar leállni. Kiveri a szemem este otthon a fénye.
2.0 one ui, 5.5.0.1 tizen, R800XXU1FUD1

Most levettem kézi merésre meglatjuk.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#6883) yodave44


yodave44
csendes tag

Sziasztok!

pdf fájlt valaki meg tudott már nyitni az óráján úgy, hogy iphonnal volt párosítva?😀

(#6884) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Most vettem észre, ha töltöm az órát, nem fordul el a számlap, mint eddig. Ez is valami szenzor hiba? A barométer már rég nem működik...

(#6885) vilmose33 válasza Grande Ale (#6884) üzenetére


vilmose33
őstag

Kar lenditésre reagál?
Barométer érdekes ,hogy más drágább órákban elromlik sajnos.
Esetleg újjra inditás, gyári beállítás visszaállítás hátha.

[ Szerkesztve ]

A jövő most van

(#6886) Grande Ale válasza vilmose33 (#6885) üzenetére


Grande Ale
őstag

Basszus, most, hogy mondod, karlenditesre sem éled fel...
Gyári vissza megvolt, akkor sem. Hétvégén fürdeni voltam benne, de sokszor vittem mert termalba, nem hiszem, hogy az ártott meg neki. Jó vele fizetni a fürdőben, hála istennek az a része szépen működik.
Most nézem, a stresszmeres sem működik.
Alul abszolút nem villog...

[ Szerkesztve ]

(#6887) vilmose33 válasza Grande Ale (#6886) üzenetére


vilmose33
őstag

Sajnos nincs több ötletem , hátha a többiek mondanak valami okosat. Nem jó előjelek , mondanám, hogy kapd szét, hátha nedvesség jutott bele, ki kellene szárítani. Ettől se biztos, hogy meg javul.

[ Szerkesztve ]

A jövő most van

(#6888) Grande Ale válasza vilmose33 (#6887) üzenetére


Grande Ale
őstag

Ah, nem szedem szét, szerintem nem ment víz bele. Marad a strandra, oda jó lesz, remélem nem megy tönkre teljesen.

(#6889) Grande Ale válasza Grande Ale (#6888) üzenetére


Grande Ale
őstag

Azért elkeserítő, hogy szinte pontosan három évet bírt az óra. Kicsit kiabrandultam most az okosorakbol. Ennyi pénzért egy menő órát lehetett volna venni...

(#6890) SyMbioTe válasza Grande Ale (#6889) üzenetére

A menő óra meg csak időt tud mutatni.
Ez ilyen sajnos, ezeket nem örök életre tervezik.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#6891) Grande Ale válasza SyMbioTe (#6890) üzenetére


Grande Ale
őstag

Persze, igazad van, de azert elgondolkodtató.

(#6892) doongoo válasza Grande Ale (#6886) üzenetére


doongoo
addikt

a termál azért nem az ajánlott felhasználási hely, mivel a hideg-meleg váltakozása az azért rendesen igénybe veszi az illesztéseket ill. a vízben oldott ásványi anyagok meg a tömítéseket, kontaktokat. Nálam a barométer szállt el kb. 1,5 év után.

(#6893) Grande Ale válasza doongoo (#6892) üzenetére


Grande Ale
őstag

Nem ázott be, gondolom annak lenne más nyoma is. A barométerrel kezdődött nekem is, utána kezdtem el hordani strandra meg fürdőkbe.

(#6894) Razer2000 válasza spanglee001 (#6813) üzenetére


Razer2000
újonc

Szia mostanában kezembe akadt ez az óra mindent megcsináltam amit irtatok, fel is dobja a samsung payt a wearable appban viszont a playes oldalon azt irja a pluginra hogy nem elérhető az országban. Tudnáátok segíteni hogy tudnám működésre bírni ? köszi :D :C

Nem laggolsz. Jézus is 3 napot várt a respawnra :D ;)

(#6895) doongoo válasza Grande Ale (#6893) üzenetére


doongoo
addikt

nem kell ahhoz konkréten beázni, hogy tudjon pl. párásodni/károsodni belül, még ha csak kis mértékben is (nyomógombok tömítése nem örökéletű, csakúgy, mint a ház tömítése sem, a kijelző ragasztója sem, stb.). Nekem még szerencsém volt, mert gariidőn belül kicserélték. Igaz, hogy azóta sem használom (így aztán nem is tud talán olyxan könnyen elromlani) , mert lecseréltem másra, de el nem adom, mert már semennyit sem adnak érte (pedig még 1,5 évig garanciás)

(#6896) doongoo válasza Razer2000 (#6894) üzenetére


doongoo
addikt

esetleg letöltöd a plugint apkmirrorról és telepíted azt

(#6897) szilasz007 válasza Razer2000 (#6894) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Vagy alternativakent, VPN-en keresztul regisztralsz egy angol gmail fiokot es azon keresztul telepited. HekamMekaMaxima :)

(#6898) Razer2000 válasza szilasz007 (#6897) üzenetére


Razer2000
újonc

siker, már csak annyi hogy meg kell várni míg megjön a curve kártyám mert a virtuálisra azt irja nem támogatott kibocsátó :)

Nem laggolsz. Jézus is 3 napot várt a respawnra :D ;)

(#6899) szilasz007 válasza Razer2000 (#6898) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Ott lehet nem fog segiteni a fizikai kartya.
Egy jo ideje mar magyar BIN-es kartyakat oszt a curve ide, azokat tudtommal eldobja.
De ne legyen igazam.
(Tippre, angol cimre, ismeros segitsegevel kerve kaphatsz pl angol-t... Nuyogdtan mond, hogy "koszi", nekem sincs ilyen... )

(#6900) Razer2000 válasza szilasz007 (#6899) üzenetére


Razer2000
újonc

Akkor úgy látom amíg nem adnak ki hivatalos támogatást ez füstbe ment terv :)

Nem laggolsz. Jézus is 3 napot várt a respawnra :D ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.