Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:48

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch - Időtálló
Üdvözöllek a Samsung Galaxy Watch okosóra topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6751) tothak


tothak
tag

Sziasztok!
Nekem olyan kérdésem lenne, hogy a Samsung Pay továbbra is csak Curved kártyával megy, Revolut-tal nem?
Köszi!

(#6752) Impair1980 válasza tothak (#6751) üzenetére


Impair1980
aktív tag

Csak CURVE card-al megy!

(#6753) Mr. Y


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Sziasztok!

Olyat adott elő ma az óra, hogy csak pislogtam.
Gyors infó előtte: 46 mm-es LTE verzióm van, és csak akkor nincsen repülőgép üzemmódban, ha túrázok, futok, vagy motorozok, mert ilyenkor nincs nálam a féltégla. Továbbiakban ki van kapcsolva, mert inkább kell az 5-6 napos üzemidő, minthogy a felesleges járatás miatt naponta töltsem.

Szóval, ma egy ilyen nap volt, motorozni mentem. Ahogy szokott, az óra feltéve a kormányra (házigyártott tartó, leginkább az órát használom ilyenkor navigációra), Bluetooth kapcsolat a bukóban lévő HeadSet-hez és irány a szerpentin.
Út közben történt egy bejövő hívás, amit fel is vettem. Kb 1,5 perce tartott, amikor nem oda illő hangok is megjelentek. Hozzányúltam az órához és ment a vibramotor (legalábbis érzetre, aztán lehetett ez a motor rezonanciája is), valamint pirosan villogott a képernyő és valami olyasmit írt, hogy Az eszköznek le kell hűlnie!
Elköszöntem telefonáló partneremtől és félre húzódtam, hogy mi a fene történik itt. Abban a pillanatban, hogy a vonal megszakadt, az óra betette magát repülőgép üzemmódba, bontott minden kapcsolatot, a számlap feketére váltott fehér számokkal és egy piros vészhívás opcióval.

Kiszedtem a tartóból és néztem, hogy valójában minden működik, lehet lapozgatni, csak nem engedi módosítani a számlapot és kivenni sem engedi repülőgép üzemmódból.
Eltelt körülbelül fél perc és egy rezgés kíséretében ismét jött egy piros képernyő: Az eszköz lehűlt! Ez el is tűnt rögtön, majd visszajött az LTE jel, újra kapcsolódott a HeadSet és ment az élet tovább.

Ezt az egész szituációt én nem igazán értettem. Mitől csinálta ezt? Soha nem tapasztaltam még. Motoron, menetszélben túlmelegszik? Amikor otthon, a fűtött lakásban töltőre téve LTE mobilnettel nézem róla YouTube-on a filmeket mindenféle probléma nélkül?

Valaki találkozott esetleg már ilyennel és tudja az okot?

[ Szerkesztve ]

But who is watching the guardians?

(#6754) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Mit kell beállitani, hogy működjön az automatikus edzésérzékelés? Az órán a galaxy health-ben beállítottam, hogy érzékelje a bicajozást, de valamiért nem indul... Eddig működött

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#6755) vilmose33 válasza Rigormortiis (#6754) üzenetére


vilmose33
őstag

Nálam sem indult el tegnap automatikusan a gyaloglás, pedig eddig akkor is elindult ha nem kellett.

A jövő most van

(#6756) vilmose33 válasza vilmose33 (#6755) üzenetére


vilmose33
őstag

Este ki-be kapcsoltam, most el indult automatikusan.

A jövő most van

(#6757) anonymus89


anonymus89
addikt

Úgy látom 3 hét után beállt az óra üzemideje.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#6758) zsarmi válasza Mr. Y (#6753) üzenetére


zsarmi
csendes tag

Szia! Nem tudtam még rájönni de nekem is jelzi, hogy túl melegedett és szintén semmit nem tudok vele csinálni. Én eddig csak akkor vettem észre mikor a kezemen volt. Az óra 42mm és LTL.

(#6759) ktgeri


ktgeri
tag

Sziasztok!

A napokban vásároltam egy Galaxy Watch3 típusú karórát.
Kérdésem lenne, hogy nektek is be-be fagy az óra?
Megszoktam az S21 ultra sebességét, ahhoz képest baromi lassú.

Illetve, ha nem a gyári számlapokkal használom, hanem valami 3rd party app-ból érkező számlappal, akkor nem is villan fel azonnal az első fordításra.

Ha jól láttam, akkor az elérhető 1 gb RAM-ból stabilan 700-800 mb-on fut, akkor is, ha nem megy semmi igazából. :F :F

(#6760) ktgeri


ktgeri
tag

szerkeszteni valamiért nem enged.
Az előbb megmértem a reakciót.

ReFace féle watchface, csuklófelfordít kb 2-3 mp reakció idő, felvillan és kb 3 mp múlva elalszik.
Illetve az időnek is így oda kell ugrania, ahol valóban jár.
Esetleg kifogtam egy szar darabot? Újonnan vettem

(#6761) Ladybird66


Ladybird66
tag

Sziasztok!

Segítsetek légyszi!
Samsung Galaxy Watch, közel 1 éve használom egy P30 pro-val. Eddig minden szuperül működött. Múlt héten a telefonon a gari lejárta előtt aksi és előlap lett cserélve, ezért gyári visszaállítás volt rajta. Szépen csatlakozott is újra az óra a telefonhoz, de hiába be van jelölve hogy jöjjön értesítés az órára (Gmail, Messenger), nem jön semmi.
Mit nem állítottam még be???

-- Kata --

(#6762) Ubul86


Ubul86
őstag

volt, aki váltott Watch 3-ra Watch után?
Megéri a közel EKG plusz után körülbelül, amit észrevettem, hogy "látványos" újdonság? (főleg hogy Active 2 is tudja)

Mert nagyon mást nem tapasztaltam pluszban, tárhely/memória növekedés, design váltás történt, de úgy alapműködésben nagyon más, ha jól veszem ki, nincs.

(#6763) vilmose33 válasza Ubul86 (#6762) üzenetére


vilmose33
őstag

Tökéletesen össze foglaltad , illetve szerintem nem is néz ki olyan jól ,lunetta sincs csak virtuális. Persze biztos tovább fog támogatást kapni.

A jövő most van

(#6764) gyuri81 válasza Ubul86 (#6762) üzenetére


gyuri81
veterán

Speciel én még a frontier-t sem váltottam le, annyira nem látom a fejlődést a Samsungnál.

(#6765) Ubul86 válasza vilmose33 (#6763) üzenetére


Ubul86
őstag

fog, de át akar váltani gear os-re a samsung ezentúl, szóval talán ez az utolsó ami tizenes
azt hittem van lunetta, legalábbis úgy láttam (watch 3-on)

[ Szerkesztve ]

(#6766) Ubul86 válasza gyuri81 (#6764) üzenetére


Ubul86
őstag

nekem 19. decemberében lett watch, ami az első okosórám volt, emiatt ő volt az első :) de pár hónapja eladtam
gondolkodtam a huawei gt 2-n, külalakra először az jött be nagyon ,csak valami oknál fogva a watch lett akkoriban
telekomnál a 3-at megtudnám venni havi 5ért újra meghosszabbítva az előfizut, de mondom ha kb. ugyanaz (csak + ekg) akkor tökmindegy

(#6767) Mr. Y válasza Ubul86 (#6765) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Van rajta. Szerintem csak elírta

But who is watching the guardians?

(#6768) vilmose33 válasza Ubul86 (#6765) üzenetére


vilmose33
őstag

Igen van lunetta. Elnézést.

[ Szerkesztve ]

A jövő most van

(#6769) Balzak83 válasza Ubul86 (#6762) üzenetére


Balzak83
senior tag

Én lecsereltem. Nagy újdonság nincs benne, de szerintem az edzés funkciók fejlettebbek. En a Healthel szoktam futni, jobban mér, pontosabb, és több adatot elemez. Már csak emiatt is nekem megerte a váltás. Üzemidő kb ugyanaz. A kinézet mindenkinek szubjektív, nekem jobban bejön az új formája, és tetszik a felpolírozott acél keret is. Meg szerintem kenyelmesebb hordani, egy kicsit kisebb és vékonyabb az óratest.

[ Szerkesztve ]

(#6770) Ubul86 válasza Balzak83 (#6769) üzenetére


Ubul86
őstag

én is health-el futottam már azóta , mióta az óra megvolt, bőven jó volt (előtte endomondo meg runtastic)

nekem a fémes 46os samsung galaxy watch volt , vagy nem erre gondoltál az acél kerettel az újnál?

[ Szerkesztve ]

(#6771) Balzak83 válasza Ubul86 (#6770) üzenetére


Balzak83
senior tag

A natur acél keret volt/van mindkettőből. Ami a mellékelt képen is látható. Én a két másik appot, amit írtál, ki sem próbáltam. WearOS-n volt még Strava, de nekem a Health abszolút megfelel, jól mér és a funkciók is rendben vannak. Tetszik benne a futástechnika elemzése, ezt csak a gw3al tudja a Health.

(#6772) Ubul86 válasza Balzak83 (#6771) üzenetére


Ubul86
őstag

jah, én alapból telefonon használtam őket. Bár órára volt endomondo is, de azt talán ha kétszer használtam

(#6773) polgi803


polgi803
őstag

Sziasztok! Ilyen órát nézegettem, hogy vennék. A kérdésem hozzátok, hogy mennyire jellemző amit olvastam pár helyen hogy eldobja a kapcsolatot a telóval, mert ez a legfontosabb lenne számomra. Samsung A50-esem van, ha ez számít valamit. Köszi ha segítetek :R

(#6774) Ubul86 válasza polgi803 (#6773) üzenetére


Ubul86
őstag

a50-el használtam én is egy fél évig, előtte S8, majd egy ideig S20, amíg el nem adtam
Sose dobta el a másfél év alatt, ha ez számodra biztató :D

(#6775) polgi803 válasza Ubul86 (#6774) üzenetére


polgi803
őstag

Igen, köszi! :R Még annyit, hogy melyik az ajánlottabb a nagyobb vagy a kisebb pl vékonyabb kézre mindent egybevéve?

[ Szerkesztve ]

(#6776) kovacs65 válasza polgi803 (#6775) üzenetére


kovacs65
senior tag

A nagyobb, az üzemidő miatt

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#6777) polgi803 válasza kovacs65 (#6776) üzenetére


polgi803
őstag

:R

(#6778) kovacs65 válasza polgi803 (#6777) üzenetére


kovacs65
senior tag

Az én csuklóm is vékony, a nagyobb volt, de lecseréltem egy még nagyobbra (Garmin Fenix 6x), a Samu pedig porosodik a fiókban. Nagyon elégedett voltam vele (BT-n telefonálás, csúcs volt, ezt a Garmin nem tudja :-( )

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#6779) wayne1


wayne1
senior tag

Hali. Lenne egy kérdésem. A páromnak is ilyen órája van, valamint most vettünk nekem is egyet. Azt vettem észre, hogy az övé ha feltölt átvált zöldre a töltőn a LED, viszont nálam hiába írja, hogy 100%, folyamatosan a piros világít. Ez mitől lehet?

(#6780) polgi803 válasza kovacs65 (#6778) üzenetére


polgi803
őstag

Ez sokat segített, köszi szépen! :R

(#6781) Ubul86 válasza wayne1 (#6779) üzenetére


Ubul86
őstag

tippre rossz az akksi

(#6782) wayne1 válasza Ubul86 (#6781) üzenetére


wayne1
senior tag

Éjszakára feltettem tölteni és éjjel mikor felkeltem már szerencsére zöld volt. Úgyhogy nem értem, mert a múltkor már egy ideje 100% volt és nem váltott át. Mindegy még próbálgatom.

(#6783) Airzsolti


Airzsolti
kezdő

Sziasztok!
Active 2 órám 1 hete Balatonozás után meghülyült. Spontán érintgeti magát, sokszor nem reagál az érintésre. Napokig szárítottam, amitől kicsit javult, de nem szűnt meg. Valakinek bármi tapasztalata van hasonló ügyben? Gari érvényesíthető?
Köszi!

(#6784) vilmose33 válasza Airzsolti (#6783) üzenetére


vilmose33
őstag

Helló!
Ha van rajta fólia vedd le. Persze próbáld meg a garanciát, legfeljebb elküldenek a legrosszabb esetben.

A jövő most van

(#6785) Airzsolti válasza vilmose33 (#6784) üzenetére


Airzsolti
kezdő

Köszi! Pont akkor tettem rá, de azt le is vettem. Sajna nem segített. Mintha napról napra jobb lenne, de nem 100%.

(#6786) norbinator


norbinator
csendes tag

Sziasztok!

Vettem egy samsung galaxy watch-t. LTE verzió. Ha jól sejtem francia volt eredetileg, mert franciául volt rajta minden eredetileg. Végignyomtam a frissítéseket.
Samsung pay megjelenik rajta, viszont a Mobilkapcsolatot nem enged beállítani.
Az lenne a kérdésem, hogy a van e olyan régiókódos szoftver ahol megy a Samsung Pay és a Telekomos ESIM is. Korábban a BTU-t írták többen is a samsung pay-hez, de azt nem láttam, hogy a Telekom ESIM is megmarad-e ezzel a szoftverrel.
Igazából németországból rendeltem direkt azért, mert a DT miatt a német verziókkal mennie kellene az magyar telekomos ESIM-nek. Nem gondoltam, hogy franciát küldenek.
Arra gondoltam, hogy német régióra állítanám(DBT), de nem tudom, hogy mi lenne a samsung pay sorsa.
Frissítések után ez van az órán:
R805FXXU1GUC1 (EZ milyen régiót takar?)

Ha van valakinek működő telekomos esim + curve spay párosítása, akkor megköszönném, ha megírná a szoftver verzióját.

Köszönöm.

(#6787) golan7 válasza norbinator (#6786) üzenetére


golan7
tag

Nekem ez van, megy a fizetés és az eSim is! [kép]

[ Szerkesztve ]

(#6788) norbinator válasza golan7 (#6787) üzenetére


norbinator
csendes tag

Szia!

Köszi az info-t. Érdekes mert a szoftver ugyanez nekem is:

De ha mobilkapcsolatot szeretnék, akkor azt írja, hogy nem támogatott:

Egyelőre akkor nincs ötletem mi lehet ez.

(#6789) niklebi válasza norbinator (#6788) üzenetére


niklebi
senior tag

Én csak a saját órámmal tapasztaltat tudom leírni. Itt vettem és első beüzemeléskor lett csatlakoztatva a T.-hez. Ekkor készült biztonsági mentés az óráról. Amikor régiót váltottam, amíg nem állítottam vissza az órát biztonsági mentésből nekem ugyan ezt írta ki. A régió váltásról készült leírásban is kihangsúlyozzák a kötelező biztonsági mentést, pont emiatt. Szerintem próbálj bemenni a T.-hez hátha tudnak segíteni.
Szerk.: a másik lehetőség, ha magyar régiósra átállítod, csatlakozol, mentesz és utána vissza az eredeti régiót.

[ Szerkesztve ]

(#6790) norbinator


norbinator
csendes tag

Nos, jó adag szívás után valamelyest tisztult a kép.
Sajnos a szoftververzió semmi nem mond a régió kódról. Mint kiderült az én órámon OXA firmware van, ami egy CSC group. Ebben nincs benne a XEH régió sajnos. Hiába tettem vissza az órára a stock verziót (ESE2). Utána sikerült elindítanom a régió váltást, de a listában nem volt benne a magyar kód. Most már eljutottam oda, hogy nekem az OXX-es CSC group-os firmware kellene, abban van a magyar XEH régió kód. Abban viszont nem vagyok biztos, hogy az OXX-es firmware-t ráflashelhetem-e egy OXA firmware-es órára. Erről van valakinek infója? Akkor elvileg át tudnám állítani magyar régió kódra az órát.
Ja, igen kibróbáltam a DBT német kódot, mert az benne van az OXA group-ban, de sajnos az sem jó az LTE aktiváláshoz :(

[ Szerkesztve ]

(#6791) norbinator


norbinator
csendes tag

Hát gyerekek végül sikerült megoldani, de nem könnyítik meg az ember életét.
Szóval a TMH (ez a magyar telekomos) régiókód bent van az OXA csomagban. Csináltam egy régióváltást erre és egyből ment az esim regisztráció.

(#6792) MaCS_70


MaCS_70
félisten

Az óra fájlrendszerét hogyan tudom böngészni?

Beszereztem egy alkalmazást, amelyik neme egyszerűséggel a saját könyvtárába ment.

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#6793) norbinator válasza norbinator (#6791) üzenetére


norbinator
csendes tag

Na még itt sem ért véget a történet, ugyanis TMH régió kóddal viszont az OTA frissítések nem mentek. Átálltam BTU régióra (esim megmaradt szerncsére), ezután megjött a samsung pay és a frissítések is.
Írok egy rövid összefoglalót a dologról, ha esetleg valaki külföldről vesz órát és szeretné Telekomos esim-mel használni, hogy ne szívjon annyit mint én :)
Google miatt beírom a hibát, mert én is erre kerestem rá:
"A(z) DT (Hungary) nem támogatja a mobilcsomagokat az óráján"
Szóval meg kell nézni melyik régiós group-ban van az óra:
Az enyém szerencsére OXA-s volt, ebben a groupban van a TMH régió kód is.
Szóval a tárcsázóba kell beütni ezt:
*#1234#
Ezután megjelenik egy részletesebb szoftver információ. A CSC sorban lehet megnézni a kódot (Az enyém így néz a frissítések után )
CSC: R805FOXA1GUC1
Mivel ennél a verziónál már nem lehet régiót váltani, ezért fel kell rakni az órára egy korábbi verziót. Kezdésként a wearable appban ki kell kapcsolni az automatikus update-et az órán. Sajnos firmware-ekből csak fizetőseket találtam, viszont az ESE2 romot le tudtam tölteni ingyen (innen: https://forum.xda-developers.com/t/new-update-sm-r805f.3935832/).
Ezzel is működik a régió váltás, csak utána kicsit többet kell update-elni. Letöltöttem az órámhoz illő OXA ESE2 firmware csomagot. Netodin 3-mal felraktam az órára.
Ezután működik a régió váltás. Mivel nekem Telekom Esim-em van, ezért átváltottam az órát TMH régióra (itt van egy részletes CSC lista, nem csak országonként, hanem szolgáltatónként is megvannak a kódok:
https://www.droidviews.com/how-to-change-csc-in-samsung-galaxy-phones/
Telekom: TMH
Vodafone: VDH
Telenor PAN
A váltáshoz elég letölteni a galaxy watch studio-t , abban van sdb.exe (tizen/tools mappában)
Órán Hibakeresés bekapcsolása a beállítások/Óra névjegyekben
Óra restart kell utána
wifi bekapcs/bluetooth kikapcs, óra ip címét megnézni
Elvileg ezután lehet csatlakozni az órához sdb-vel:
sdb connect óra IP címe
Kulcsot jóváhagyni az órán
Az sdb-vel lehet szívni, nekem legalábbis sokszor nem jelent meg a kulcs jóváhagyása az órán. Azt vettem észre, hogy az óra újraindítása után érdemes várni pár percet. Olyankor általában működött.
Ha nem sikerült, akkor sdb kill-server és újra lehet próbálkozni (nekem csak az óra újraindítás után működött)
ha sikerült csatlakozni akkor:
sdb shell
launch_app csc-manager.csc-pre-configuration
Ezután beállítani a szolgáltató szerinti régiót az órán megjelenő menüben (Telekom esim miatt én itt a TMH-t választottam)
Óra újraindul magától kiválasztás után.
Ezt követően már menni fog fog a mobiladat beállítás és az esim kód beolvasás.
Viszont így nincs update.
Ezért utána át kell állítani a régiót BTU-ra a fenti módszerrel újra.
Újraindítás után lehet update-elni, samsung pay-t telepíteni. A regisztrált esim megmarad.
Így teljesen friss firmware-ed lesz, magyar esim-mel és samsung pay is menni fog.

Ha valaki rászánja az időt, azt mondom, hogy érdemes lehet kintről is megvenni akár, most jó áron meg lehet kapni, és szerintem még mindig a legjobb óra androidos telefonhoz, ami lte, nfc, wifi és 5ATM képes. Stabil , gyors, nagyon jó a menürendszerre. Az egyetlen gyenge pontja, hogy nagyon kevés alkalmazás van a tizen miatt. Viszont szerintem a wearos-nek kell még idő míg kiforrja magát ilyen szintre. Galaxy watch 4 jó lehet majd, de szerintem kiadáskor nagyon drága lesz és mivel tök új lesz a szoftver 1-2 év biztos kell neki, hogy összerakják rendesen. Én úgy tervezem, hogy ez még 2 évet simán kiszolgál. 60K-ért vettem kintről, gyakorlatilag újonnan (open box, de még a fólia is rajta volt) Ennyiért szerintem a legjobb vétel jelenleg. Ticwatch pro3 lehetne alternatíva, de biztos vagyok benne, hogy sokkal több vele gond. Pl a vízállóságot a tapasztalat szerint nagyon eltúlozták a specifikációban és nekem ez kizáró tényező volt. A watch3 meg nem igazán tud többet (EKG, vérnyomásmérés nélkül elvagyok), viszont az üzemideje nagyon gyenge a watch-hoz képest, ami most egy óránál szerintem sokkal fontosabb. Ráadásul kinézetre is jobban bejön a watch1. Egy jó óralappal simán hagyományos órának lehet nézni (feleségemnek legalábbis nem tűnt fel hogy lecseréltem a Hanowa swiss army-t :) Bőrszíjjal felvehető komolyabb helyekre is. A watch3 szerintem már sportosabb kinézetet kapott. MÁr csak az a kérdés, meddig bírja majd. Ahogy olvasom, a barométer szokta megadni magát a leggyakrabban. Szerencsére az nekem nélkülözhető feature.

(#6794) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Heyo.
Van aki túrázáshoz használja az órát?
Rendesen működik a magasságmérés? Nálam olyan marhaságokat ír hogy az borzasztó..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6795) szilasz007 válasza Sirandrish (#6794) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Szinte elöntött a nosztalgia írásodat olvasva.
Én csak a Samsung Pay miatt fedeztem fel ezt az útvonalad, de elmosolyogtam visszagondolva, mit szívtam az SDB-vel és a hülye párosító kulcsaival :)

(#6796) Sirandrish válasza szilasz007 (#6795) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezekszerint nem egyedi a gondom :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6797) niklebi válasza Sirandrish (#6796) üzenetére


niklebi
senior tag

A legsz...bb alkalmazás az órán. Itt többen javitatták már az órát emiatt, de semmi nem változott. Én akkor töröltem 2 hónap után amikor 40 métert süllyedt alattam a lakásom. Szerintem te is jobban jársz ha törlöd, és keresel hozzá olyat ami működik is.

(#6798) Sirandrish válasza niklebi (#6797) üzenetére


Sirandrish
legenda

Semmiféle alkalmazást nem töltöttem le, csak elindítottam a a túrát. Aztán a Tokaji hegyen 0 és 10000 között írt mindent..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6799) anonymus89 válasza Sirandrish (#6798) üzenetére


anonymus89
addikt

Kalibrálás esetleg valamelyest segít a Megyeháza előtti díszburkolaton talán 110m.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#6800) hard74 válasza Sirandrish (#6798) üzenetére


hard74
senior tag

Valószínűleg halott benne a szenzor. Az enyém is ezt csinálta,130 körüli magasságon 50-től 2000-ig mindent mutatott.
Gariban cserélte a Samu a szenzort, azóta rendben működik.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.