Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:48

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch - Időtálló
Üdvözöllek a Samsung Galaxy Watch okosóra topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5451) Dokker2 válasza monster95 (#5449) üzenetére


Dokker2
tag

Samsung healt/ legalul beallitasok/ edzeseszleles/ eszlelni kivant tevekenysegek. Es ott minden off

[ Szerkesztve ]

(#5452) Dokker2 válasza kovacs65 (#5450) üzenetére


Dokker2
tag

:D :D

(#5453) MaCS_70 válasza kovacs65 (#5450) üzenetére


MaCS_70
félisten

A minap egész nap fákat gallyaztam: kézi és elektromos ollóval, kézi és elektromos fűrésszel.

A nap végén kaptam egy nagy dicséretet egyéb edzésért.

Ennél csak az a viccesebb, amikor motorozáskor a biciklis teljesítményemért lelkendezik.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#5454) rita7107 válasza csaba1203 (#5441) üzenetére


rita7107
aktív tag

Nem indult el a telepítés. Eddig nem volt gond a telepítéssel. Most valamiért a párom nem indította el.
De azért esküdözött hogy telepítette... :W
Ja még sem... :D

(#5455) csaba1203 válasza rita7107 (#5454) üzenetére


csaba1203
addikt

:D :DD

(#5456) Diokhan válasza Dokker2 (#5444) üzenetére


Diokhan
addikt

Note 8

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5457) Dokker2 válasza Diokhan (#5456) üzenetére


Dokker2
tag

Igen. A samsung telefonon levo store megy nalad ezekszerint. Nekem nincs es nem is lehet fent elmeletileg mert nem samsung. Nekem a galaxy wearable alkalmazasban jon be egy beepitett store. Igy nez ki

(#5458) csaba1203 válasza Dokker2 (#5457) üzenetére


csaba1203
addikt

IOS-on is dettó így néz ki és egy csomó számlap hiányzik a kínálatból....
Nem is megy vele tökéletesen az A40-el az igazi....

(#5459) Dokker2 válasza csaba1203 (#5458) üzenetére


Dokker2
tag

Igen. Es ahogy eszreveszem rengeteg alkalmazas is szurve van orszagkod szerint is. Videokbol, forumokbol, stb rengeteg olyan alkamazast latok ami a mi orszagunkba nem elerheto..... Sajnos..... Pedig jo lenne

(#5460) taxi18


taxi18
csendes tag

üdv ! galaxy store-ból nem lehet letőlteni semmit a Galaxy watch-ra , frissítettem a galaxy A50 telot Android 10-re azóta xar ,mi lenne a megoldás? köszönöm a válaszokat.

(#5461) Diokhan válasza taxi18 (#5460) üzenetére


Diokhan
addikt

Türelem, néha van ilyen. Feleségem A80-ra néhány napja két órán keresztül próbált letölteni egy face-t, nem ment. Mondtam neki, hogy ebédeljünk meg és újra próbáljuk. Ebéd után újra próbáltam, simán fel ment, valószinüleg csak hálózati hiba vagy ideiglenes szerver hiba.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5462) taxi18 válasza Diokhan (#5461) üzenetére


taxi18
csendes tag

köszi a választ ,már napok óta nem müxik a rendszer semmit nem lehet letölteni ,csak azt tudom felrakni ami elvan mentve....

(#5463) Diokhan válasza taxi18 (#5462) üzenetére


Diokhan
addikt

Semmit nem tudsz letölteni a galaxy store-ból? Sem témát, hátteret és watch face-t sem?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5464) taxi18 válasza Diokhan (#5463) üzenetére


taxi18
csendes tag

Szia ! Semmit nem tudok letölteni csak pörög a töltés órákig és semmi Galaxy Watch (wear) le van töltve de órákat sem lehet leszedni.Sőt az óra frissítéseket sem engedi.Mióta frissítettem a telot szerintem azóta szaraxik android 10-re
sőt még erről az oldalról sem enged semmit

[ Szerkesztve ]

(#5465) taxi18 válasza taxi18 (#5464) üzenetére


taxi18
csendes tag

és ha resetelném az órát? szerinted nem tudom mi lehet az oka eddig jó volt

[ Szerkesztve ]

(#5466) Shader válasza taxi18 (#5465) üzenetére


Shader
aktív tag

Facer-ről (vagy a többi platformról) csak akkor tudsz áttölteni, ha már az órára is telepítetted és annak is kell futnia (meg persze bluetooth kapcsolat).

--- Sent from mobile device ---

(#5467) taxi18 válasza Shader (#5466) üzenetére


taxi18
csendes tag

Szia! Van nekem 1 Samsung gear S3 is most bekapcsoltam, és azzal lehet letölteni mindent ugyanazon a telefonon,de a watch valamiért nem megy a letöltés semmi.Azért gondoltam azt hogy esetleg 1 reset megoldaná a gondokat?

(#5468) Diokhan válasza taxi18 (#5467) üzenetére


Diokhan
addikt

Veszteni nem vesztesz vele semmit, de ha a gear-el megy, akkor a watch-al van gond ezek szerint. Lehet, hogy nincs rajta elég hely. Ezt megnézted már? Szerintem az lesz a gond.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5469) taxi18 válasza Diokhan (#5468) üzenetére


taxi18
csendes tag

így igaz nincs rajta hely ,már meg is oldódott leszedtem róla dolgokat ...köszi a segítséget

(#5470) Diokhan válasza taxi18 (#5469) üzenetére


Diokhan
addikt

Igazán nincs mit, ha bármi további kérdésed van, szivesen segítünk. :)

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5471) taxi18 válasza Diokhan (#5470) üzenetére


taxi18
csendes tag

thx

(#5472) Bomc


Bomc
aktív tag

Az mitol van hogyha wifin kapcsolódik az óra a telefonra (S10) akkor a Samsung Wearablesbe elég sok menüpont nem elérhető, számlapokat se lehet átvinni, zenét se, semmi beállitás nem elérhető(?)

(#5473) Diokhan válasza Bomc (#5472) üzenetére


Diokhan
addikt

Mert azoknak az átvitele csak bluetoothon lehetséges. A wifi arra való, hogy az óra saját "beépített" galaxy store-jából tudj letölteni, hogy ne kelljen a telefont használni erre a célra.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5474) Bomc


Bomc
aktív tag

És nem lehet bluetooth kapcsolót kitenni valahogy a gyorsmenübe, ne kelljen a ki-be kapcsolgatáshoz bemenni a settingsbe meg a kapcsolatokba?

(#5475) Diokhan válasza Bomc (#5474) üzenetére


Diokhan
addikt

Mivel az órán nem lehet kikapcsolni a BT-t, (legalábbis én nem tudok róla, BT gyorskapcsoló csak a füleshez van az óra navigációs sávjában) ha jól értem a telefonod beállításaiban érted a kérdésed. Nos mondd el, hogy milyen telefonod van, és meglátjuk. De egyébként androidban alapértelemzetten ott van a BT kapcsoló a fentről lehúzható navigációs sávban. Ha hosszan tartod rajta az ujjad, akkor egyből oda navigál a BT beállításokhoz.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5476) Bomc válasza Diokhan (#5475) üzenetére


Bomc
aktív tag

Ki lehet kapcsolni az órán is, ott szoktam ki-be kapcsolgatni, csak sajnos a kapcsoló a Beállitások - Kapcsolatok menüpontban van, pedig jobban örülnék neki ha lenne egy bluetooth jel a gyorsmenübe és ott egyszerűbben lehetne ki-be lehetne kapcsolni (mint a telefonon (S10))

(#5477) Dokker2 válasza Bomc (#5476) üzenetére


Dokker2
tag

En repulo modba szoktam kapcsolni. Bar igaz ejszakara csak mert akkor wifi sincs. A wifi meg foleg tavoli kapsolatra jo. Ha otthon hagyod a telot de ahol eppen vagy van wifi elerhetoseg..... Oran hasznalni a store-t ertelmetlen szerintem

(#5478) Diokhan válasza Dokker2 (#5477) üzenetére


Diokhan
addikt

Hiába van wifi, ha otthon hagyod a telefont, nem tudsz telefonálni vele, ha nem eSIM képes a telefon. Szerintem is értelmetlen a store órán, de attól még a lehetőség megvan, ezért említettem.
Bomc értem, csak azt nem értem, hogy miért kapcsolod ki a BT-t az órán.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5479) Dokker2 válasza Diokhan (#5478) üzenetére


Dokker2
tag

Igen. De legalabb az ertesitesek atmennek szepen. En is kikapcsolom a BT-t ha nem akarom hogy zavarjanak. Jo a ne zavarj mod is de a 4.2-es bt eszik szepen. Igy ez meg takarekos is..... A watch active 2 nel rajottek hogy erdemesebb az 5.0-as bt-t hasznalni

(#5480) IOX válasza atoth (#5431) üzenetére


IOX
tag

Honor band 4/5 pontosan méri a pulzust, v
an Galaxy Watch-om is , otthoni vérnyomásmérővel teszteltem.

(#5481) hematoma1


hematoma1
aktív tag

Ha sportra állitom mondjuk kerékpár,nem lehet úgy beállítani hogy ne csak 3 funkciót mutasson hanem többet.Esetleg más applikáció?

(#5482) Diokhan válasza Dokker2 (#5479) üzenetére


Diokhan
addikt

Ebben biztos vagyok, a feleségem Active2-je sokkal tovább bírja egy töltéssel. Meg is értem, hisz újabb készülék.
Nekem 42mm watch van, és eléggé jól bírja akkuval, két nap nálam össze szokott jönni gond nélkül. Szoktam is csodálkozni, hogy nap végén még 60+ % van benne. 30-35% alatt már gyorsabban merül. De két napot szűken, de ki szokta bírni.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5483) Bomc válasza Diokhan (#5478) üzenetére


Bomc
aktív tag

Azért mert minek legyen bekapcsolva ha nem használom

(#5484) Diokhan válasza Bomc (#5483) üzenetére


Diokhan
addikt

Értem. Én sosem kapcsolom ki a Bluetooth-t az órán, mert ha nem akarom, hogy csatlakozzon rá a telefon, akkor a telefonon kapcsolom ki, bár az is nagyon ritka. Amikor leteszem az órát, mondjuk tölteni, vagy fürdés közben, alapból nem jönnek rá értesítések, és szinte alig merül. Szerintem felesleges kapcsolgatni.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5485) bajnokpityu válasza Diokhan (#5482) üzenetére


bajnokpityu
félisten

újabb? kb ugyanaz. páromnak is ez van, nekem a 46os GW jobban birja mint a kicsi active.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#5486) Diokhan válasza bajnokpityu (#5485) üzenetére


Diokhan
addikt

Azért, mert 46mm watch-ban kb kétszer akkora az akku, mint a
42mm-es tesójában és az active2-ben is. Egyébként valóban majdnem ugyanaz, leszámítva az akku méretet és a Bluetooth 5.0-t.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5487) radar válasza Diokhan (#5486) üzenetére


radar
tag

Nem ugyanaz! Mert az active 2-es tudja a vérnyomásmérést.

(#5488) Diokhan válasza radar (#5487) üzenetére


Diokhan
addikt

Igen tudom, de jelenleg még ez a funkció nem elérhető, és ahogy korábban olvastam, nem bízok benne, hogy hiteles adatokat lehet majd kapni az órával mért vérnyomásról. :) :)

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5489) IOX


IOX
tag

Vérnyomást még az Omron órája sem tudja pontosan, pedig annak a karpántja felfújódik.

(#5490) Diokhan válasza IOX (#5489) üzenetére


Diokhan
addikt

Pontosan. De hát valamivel el kell adni az évente kiadott új készüléket. Ettől eltekintve jó készülék mindkettő.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5491) Dokker2 válasza Diokhan (#5490) üzenetére


Dokker2
tag

Azert nem semmi kulonbsegek vannak akkuban a 42 es 46os kozott. Nekem reggel 8tol este 10ig van a karomon az ora es 3 napot bir ki. Es ezalatt vegig megy az always on display. Ejszakara meg repulo mod van bekapcsolva. Ha nincs AOD akkor 5 nap. Es mindket esetben este rakom toltote 3-7%-nal.... 46os van nekem...

(#5492) Dokker2


Dokker2
tag

Megjott a lunetta vedo az orahoz de felreertettuk egymast az eladoval. Igy 42-es meretre valo.
Errol van szo Akit erdekel irjon ram privatba es megbeszeljuk

(#5493) anonymus89 válasza anonymus89 (#5121) üzenetére


anonymus89
addikt

Srácok kaptam egy Xiaomi 10.000mah wireless power banket ilyet ne vegyetek óra töltésére mert nem tölti. Két verziója van de csak az outputokban térnek el.
Csak közérdekű közlemény volt.

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#5494) bajnokpityu válasza anonymus89 (#5493) üzenetére


bajnokpityu
félisten

ahogy a huawei mate 20pro forditott töltése se tölti a samu cuccokat, ez várható volt.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#5495) anonymus89 válasza bajnokpityu (#5494) üzenetére


anonymus89
addikt

erről sem tudtam havernak van mate 20 proja de másik vezeték nélküli töltésre alkalmas mobilja nincs.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#5496) gyuri81 válasza anonymus89 (#5493) üzenetére


gyuri81
veterán

Inkabb a Samsung EB-U1200CSEGWW töltőt ajánlom!
Sőt még olcsóbb is :)

Eladó új, bontatlan Samsung Galaxy S24 Ultra 12/512GB https://bit.ly/4aEqC1v

(#5497) anonymus89 válasza gyuri81 (#5496) üzenetére


anonymus89
addikt

Szia arra a hozzászolásomra válaszoltam ahol belinkeltem ezt a töltőt.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#5498) bajnokpityu válasza anonymus89 (#5495) üzenetére


bajnokpityu
félisten

samut csak samu cuccról tudsz vezeték nélkül tölteni elvileg.
minden más véletlen mák, ha tölti. van töltőpadunk, ami nem samu, és tölti, de ez a ritkábbik.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#5499) MaCS_70 válasza bajnokpityu (#5498) üzenetére


MaCS_70
félisten

Nekem a teljesen Samsung S2 óra töltőjére is panaszkodik. Tölteni ugyan hajlandó, de az írja, hogy használjak eredeti Samsung tartozékokat! :W

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#5500) mati12 válasza bajnokpityu (#5494) üzenetére


mati12
senior tag

Érdekes mert a Huawei P30 Pro fordított töltése meg tölti a Galaxy Watchot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.