Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:48

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch - Időtálló
Üdvözöllek a Samsung Galaxy Watch okosóra topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6351) niklebi válasza Varoz (#6350) üzenetére


niklebi
senior tag

Félre ne érts nem akarom a Samsungot védeni, de Apple [így] került Magyarországra. A Google Pay sem elérhető egyik magyar bank kártyájával sem, csak és kizárólag a Curve és ha jól tudom a Revolut kártyáival használható. Majd ha letudod az áruházból hivatalosan tölteni és magyar banki kártyát hozzáadva tudod használni akkor lesz itt ténylegesen.

[ Szerkesztve ]

(#6352) Varoz válasza niklebi (#6351) üzenetére


Varoz
őstag

Szerinted mennyire érdekel, hogy ki miként egyezkedik? Ezt a Samsung is meg tudja tenni, szóval nem kifogás. Másrészt nem tiltja senki nekik, mint pl. Huawei vs Google. Harmadrészt van vagy nincs? Nincs. Innentől nincs igazán miről beszélni. :U

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#6353) paolinho


paolinho
őstag

EZ a leírás a Samsung Pay aktiválása kapcsán a Galaxy Watch-nál (SM-R805F) is működik? Van esetleg valami, amit a leírtaktól eltérően kell csinálni?
Előre is köszi a segítséget!

(#6354) szokelaszlo válasza niklebi (#6349) üzenetére


szokelaszlo
tag

MIkor volt a legutolsó frissítésed?

(#6355) niklebi válasza Varoz (#6352) üzenetére


niklebi
senior tag

Nem a Samsungnak, vagy a Google-nak kell egyezkedni hanem a magyar bankoknak, de azok inkább bevezetik a bugosnál is bugosabb saját sz....ikat. A témát ezzel be is fejeztem.

(#6356) niklebi válasza paolinho (#6353) üzenetére


niklebi
senior tag

A leírás ahogy olvastam jó, de olvasd el ezt [link] .

(#6357) niklebi válasza szokelaszlo (#6354) üzenetére


niklebi
senior tag

Ez az utolsó verzió: 4.0.0.7 Azóta nem volt frissítés.

(#6358) paolinho válasza niklebi (#6356) üzenetére


paolinho
őstag

Köszi, megolvasom. :)

(#6359) knyitogato


knyitogato
őstag

Sziasztok!
Most vettem birtokba egy 46-os verziót, használtam a keresőt, de nem találtam választ a kérdésemre, töltés közben ki lehet kapcsolni a százalékkijelzést?

(#6360) z67


z67
őstag

Sziasztok!

Szeretném kérdezni, hogy az alábbi szoftvernél bele tudnék-e vágni valahogyan a Samsung Pay telepítésébe, és ha igen hogyan? eSIM-et használok, jó lenne ha megmaradna.

Köszönöm szépen!

(#6361) niklebi válasza z67 (#6360) üzenetére


niklebi
senior tag

Nekem ugyan ez a szoftver van az órámon, és van S.Pay. Ez az angol BTU régiónak megfelelő szoftver. Ha neked nincs (nem látszik) az S.Pay akkor már csak régiót kell váltanod, mert most nem BTU régiós az órád. Arról van leírás az összefoglalóban.

(#6362) z67 válasza niklebi (#6361) üzenetére


z67
őstag

Köszönöm szépen, ránézek holnap.

Viszont ott ír egy ilyet: FRISS INFÓ! A májusban érkezett frissítésben már nem lehet átállítani a CSC(régiókódot).

[ Szerkesztve ]

(#6363) dragon1993 válasza z67 (#6362) üzenetére


dragon1993
őstag

Hogy deríthetem ki milyen régiós az óra?
Külföldről kapott ajándékként vettem jófogásról. (talán franciául fogadott elsőre)

Most érdemes átraknom magyarra?

[ Szerkesztve ]

(#6364) Diokhan válasza knyitogato (#6359) üzenetére


Diokhan
addikt

Én úgy emlékszem, hogy egy idő után kikapcsol magától.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#6365) niklebi válasza z67 (#6362) üzenetére


niklebi
senior tag

Ha a Tizen verzió 4.0.0.7 akkor tényleg nem tudsz régiót váltani. A #6356-s hozzászólásban amit betettem linket az ott leírtak szerint tudsz csak régiót váltani. [Itt] van a részletes leírás.

[ Szerkesztve ]

(#6366) z67 válasza niklebi (#6365) üzenetére


z67
őstag

Nagyon köszönöm!

(#6367) buci30


buci30
addikt

Sziasztok

Már nem rugóm mi az igaz így ide írok mivel itt van aki használja és...
Szóval van a sima watch és az eSIM változat.

A Samsungot hívtam ők mást mondtak mint egy Samsung boltba ez az érdekes...
Szóval egy sima Watch3 ami ugye nem Lte és nem eSIM csak Bluetooth és wifi képes.

A kérdés Wi-Fi témába lenne:

Akkor ha én mondjuk itthon hagyom a telefonom ami Wi-Fi-re van csatlakozva, és az órával tegyük fel elmegyek otthonról de egy olyan helyen vagyok ahol free wifi van.
Akkor az értesítéseket megkapom az órára ha csörög a telefonom otthon mint bejövő hívás?
Vagy csak akkor ha Bluetooth hatótávba van mind kettő készülék, vagy pedig egy azonos wifi hálózaton?
Vagy akkor is megkapom ha otthon wifin van a telefon én pedig az órával xy helyen vagyok de ugyan úgy wifin?

A Samsung boltba azt mondták így is atmegy a hívás és értesítés ha mind kettő készülék wifin van független attól hogy nem egy wifi hálózat az!
Samsung oldalt hívtam ott azt mondták ez csak akkor lehet ha eSIM képes órát veszek.

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#6368) jupp008


jupp008
senior tag

Úgy emlékszem csak azonos wifi hálózat esetén működik.

(#6369) buci30 válasza jupp008 (#6368) üzenetére


buci30
addikt

Akkor jó lenne ezt tudni mert az ügyfél számon azt mondták és nekem is ez a logikus.
De egy Samsung boltba lévő eladó meg hogy ha bármilyen wifi-n vannak akkor is.
De így hülyeség lenne az eSIM verzió mert szinte minden hol van mar free wifi.

Akinek nem eSIM verzió van próbálja ki légyszíves!

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#6370) knyitogato válasza Diokhan (#6364) üzenetére


knyitogato
őstag

Sajnos nem, még akkor is kint van a kijelzőn, amikor már feltöltődött. Nem szeretnék beégést emiatt. :(

(#6371) Varoz válasza buci30 (#6367) üzenetére


Varoz
őstag

Totál más hálózaton szerinted mi alapján csatlakozna a telefonra? Ez tök logikus, hogy nem megy. :D
Már az eSIM-es verzió léte is egyértelműsíti, a Samsung boltos simán csak nem ért hozzá.


knyitogato

2 éves az órám, semmi beégés. Értem én, hogy Samsung meg Amoled, de soha nem is hallottam ilyet, hogy beégne a Watch, rákeresve se találtam semmit. Szerintem feleslegesen aggódsz. :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#6372) Diokhan válasza knyitogato (#6370) üzenetére


Diokhan
addikt

Beégni biztos nem fog!

boldog karácsonyt kívánok mindenkinek!

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#6373) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Vér oxigént mér az óra?

(#6374) csaba1203 válasza gyuri2008 (#6373) üzenetére


csaba1203
addikt

:N

(#6375) zsolya


zsolya
csendes újonc

Üdv!

Most vettem egy Galaxy Watch Active2-t a feleségemnek, és a Samsung Pay-t szeretném neki megoldani az óráján. Curve kártyát már rendeltem, aktiváltam is, viszont a firmware flasheléssel még vakaródzom. Az óra SM-R830 modell, ehhez találtam R830XXU1BTG1_Tizen_3File_CSC (OXA).EF_136449e696 firmwaret. Ezzel meg tudom oldani a régióváltást? (ez az első Samsung óra a családban...)

Plusz kérdés, hogy egyébként ezzel a firmware flash mutatvánnyal a garancia megy a levesbe?

Köszönöm!

(#6376) d.beni


d.beni
aktív tag

Sziasztok!

Viber, messenger hívások fogadására/indítására nincs valamilyen megoldás?

(#6377) Diokhan válasza zsolya (#6375) üzenetére


Diokhan
addikt

Szia. Olvass vissza egy kicsit legyszives, rengetegszer volt már erről szó.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#6378) zsolya válasza Diokhan (#6377) üzenetére


zsolya
csendes újonc

Megtettem...májusig lapoztam vissza, de R830-asra firmware-t senki neki flashelt, garanciáról nem találtam hozzászólást, lehet én voltam figyelmetlen. Az órán kívül minden eszközöm almás, ezért nekem idegen terep a Samsung, nem mond nekem semmit az OXA/OTA/stb., ezért kértem segítséget.

(#6379) gyuri2008 válasza Diokhan (#6372) üzenetére


gyuri2008
veterán

Viszont kívánok neked én is.

(#6380) palee69


palee69
senior tag

Boldog Karácsonyt Kívánok Mindenkinek!

(#6381) Diokhan válasza zsolya (#6378) üzenetére


Diokhan
addikt

Ha minden eszköz almás, akkor javaslom az Apple Watch beszerzését. A Samsung órával csak a bajod lesz. Valamint az Apple Watch hivatalosan támogatja az órával való fizetést is.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#6382) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Mi a különbség a két galaxy watch között?
Az eMAG árulja.

(#6383) dancsuri válasza gyuri2008 (#6382) üzenetére


dancsuri
veterán

Az egyik E-Simes, a másik csak sima blútos

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#6384) CsGábor válasza Uuser (#5999) üzenetére


CsGábor
tag

Mióta megvan így használom. Lefekvéskor "holdacska" bekapcs és ébreszt. A telefonon beállított ébresztés és az órán beállított is működik. Nekem csak a felső gomb nem működik, kb. két hónapja. Egyéb gondom nincs az órával.

(#6385) Randomized


Randomized
csendes tag

Sziasztok!
Nektek még működik a Curve kártyás trükk? Nekem valahogy nem akar összejönni. Én csinálok valamit rosszul? Nekem annyit ír ki, mikor megadom az adatokat, hogy "Card issuer not supported by Samsung Pay".

Ha mégis valahogy működésre lehet bírni, akkor szívesen használnám én is, de nem létfontosságú. Csak azért kicsit mégis szomorú, hogy csak ezért kértem ezt a kártyát, mégsem tudom használni. :(

(#6386) nylacika válasza Randomized (#6385) üzenetére


nylacika
aktív tag

Nemrég olvastam valami olyasmit, hogy a régi kártyákkal továbbrí is használható az alkalmazás, viszont az új kártyákkal már nem lehet használni. Talán a Curve küldte az e-mailt karácsony előtt.

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#6387) ates2


ates2
senior tag

Ha az óra meg a teló azonos wifi hálózaton van nem kéne minden értesítést megkapni ?
vagy mik azok az értesítések amiket megkap az óra is ? :U

(#6388) dragon1993 válasza ates2 (#6387) üzenetére


dragon1993
őstag

S7 Edge pl nem tudja ezt a funkciót

(#6389) Diokhan válasza ates2 (#6387) üzenetére


Diokhan
addikt

Szerintem ez beállítás függő és nem is kell hozza ugyanazon a wifin lenni, elég az aktív BT kapcsolat hozzá.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#6390) ates2 válasza Diokhan (#6389) üzenetére


ates2
senior tag

az oké,hogy BT-n mindent átjön de akkor mi értelme a wifinek az órán?

(#6391) kdennis válasza Randomized (#6385) üzenetére


kdennis
aktív tag

Ezek szerint, 2020-ban minden technikai kütyü 10 évet fejlődött, csak a samsung pay és az esim nem! :D :C

(#6392) Diokhan válasza ates2 (#6390) üzenetére


Diokhan
addikt

Pl frissitesek letöltése. De wifin is kapsz értesítést

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#6393) Tibcsi68


Tibcsi68
tag

BUÉK mindekinek! Tudna nekem valaki segíteni, hogy a képeken látható szíjjat hogyan tudnán beazonosítan? Szeretnék venni helyette egy másikat, és nem tudom, hovyan keressem. Puha, rugalmas szövet anyag, tépőzárral. Nagyon kényelmes csak már kezd tönkremenni. . .

01/238168_20210101_083241_2.jpg]

[ Szerkesztve ]

Galaxy S22 ultra 512 + Galxy Watch 3 46mm LTE, + 180 piros, 0 feketepont!

(#6394) doongoo válasza Tibcsi68 (#6393) üzenetére


doongoo
addikt

Próbáld itt::
https://a.aliexpress.com/_BOjZSE

(#6395) Tibcsi68 válasza doongoo (#6394) üzenetére


Tibcsi68
tag

Néztem, nem találom, sajna. . .

Galaxy S22 ultra 512 + Galxy Watch 3 46mm LTE, + 180 piros, 0 feketepont!

(#6396) golan7 válasza Tibcsi68 (#6393) üzenetére


golan7
tag

Ilyet találtam: [link]
https://a.aliexpress.com/_mtOEh9J

[ Szerkesztve ]

(#6397) Tibcsi68 válasza golan7 (#6396) üzenetére


Tibcsi68
tag

Nem lehet megnyitni.

Galaxy S22 ultra 512 + Galxy Watch 3 46mm LTE, + 180 piros, 0 feketepont!

(#6398) golan7 válasza Tibcsi68 (#6397) üzenetére


golan7
tag

Javítottam!

(#6399) Tibcsi68 válasza golan7 (#6398) üzenetére


Tibcsi68
tag

Most már nyílik, de ez nem olyan, ez nem tépőzáras.

Galaxy S22 ultra 512 + Galxy Watch 3 46mm LTE, + 180 piros, 0 feketepont!

(#6400) golan7 válasza Tibcsi68 (#6399) üzenetére


golan7
tag

Szerintem az:

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.