Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:48

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch - Időtálló
Üdvözöllek a Samsung Galaxy Watch okosóra topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5051) szuk_jozsef válasza kenwood (#5050) üzenetére


szuk_jozsef
tag

Oké oké csak ahogy észrevettem hogy a napi mozgásommal nagyon sokszor bekapcsol a képernyő ami olyankor is meriti az órát amikor nem vagyok kíváncsi rá.A másik véglet meg az hogy utálok plusz mozdulatot tenni azért csak hogy kapcsoljon be a képernyő.Lehet megpróbálom az Aod-t lehet hogy nem merülne annyira,mivel az én esetemben kb 20× biztosan bekapcsol a kijelzö.Ti milyen módszert használtok az óra felébresztésére?

AMD Ryzen 2700x,Gigabyte Aorus X470,16gb Hyperx 2133@2800mhz ,Palit rtx 2060,Scythe Ninja 5,Cooler Master MB 500

(#5052) kenwood válasza szuk_jozsef (#5051) üzenetére


kenwood
veterán

Az arcom fele forditom a szamlapot, es 10 bol 9 X ez eleg,hogy bekapcsoljon.
Ha nem, akkor megnyomom az egyik gombot,vagy eltekerem a koronat.

Karlenditest inkabb mellozom,mert tobb,mint 70 eve kiment a divatbol.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#5053) MaCS_70 válasza kenwood (#5052) üzenetére


MaCS_70
félisten

Dettó. Nálam is elég jól működik a magam felé fordítás, és nem tapasztalom, hogy felesleges bekapcsolásokat okozna.

Karlendítésre sem reagál, ami mondjuk nem is nagy baj, mert egyrészt nem igazán gyakorlom ezt a mozdulatot, másrészt, mert amúgy is baromi nehéz felfelé kinyújtott karral leolvasni az órát.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#5054) KZP válasza MaCS_70 (#5053) üzenetére


KZP
őstag

Nekem vezetés közben folyton bekapcsolt a kijelző, merült is emiatt rendesen.

(#5055) szuk_jozsef


szuk_jozsef
tag

A telefonos szoftverben miért szürke színű egy csomó alkalmazás az értesítéseknél köztük a facebook stb.?

AMD Ryzen 2700x,Gigabyte Aorus X470,16gb Hyperx 2133@2800mhz ,Palit rtx 2060,Scythe Ninja 5,Cooler Master MB 500

(#5056) lucky07


lucky07
aktív tag

Sziasztok
Valamiért nem kapom meg egy ideje az értesítéseket.
Eddig minden ok volt de kb 1hete semmi.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=lucky07 Üzlet menete: http://logout.hu/bejegyzes/lucky07/ha_uzletelunk.html

(#5057) OldBoyDev válasza lucky07 (#5056) üzenetére


OldBoyDev
újonc

Ugyanez a probléma nálam is.
Csináltam hard-resetet a telefonon (MI 8) és az órán is, de továbbra sem jönnek a üzenetek.
Mi lehet az oka?

(#5058) lucky07 válasza OldBoyDev (#5057) üzenetére


lucky07
aktív tag

Nem tudom mi lehet a gond.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=lucky07 Üzlet menete: http://logout.hu/bejegyzes/lucky07/ha_uzletelunk.html

(#5059) Ubul86


Ubul86
őstag

sziasztok, nálatok volt már lyan hogy a lépésszámláló hülyeséget írt? idáig jó volt, de most kb 1 hétig nem volt a karomon az óra (beteg voltam, ki se mozdultam, stb..), majd 1 napja felvettem, kicsit otthon mozogtam, elmentem a legközelebbi boltba (két utca, 5 perc), meg állatorvoshoz, autóval!!! :D és 10000 lépésszámot ír már. Futás közben szokott lenni kb 14000, 10 km futásnál, szóval nem gyalogolhattam 7-8 km-t a házon belül :D

(#5060) csaba1203 válasza Ubul86 (#5059) üzenetére


csaba1203
addikt

:N

(#5061) kenwood válasza Ubul86 (#5059) üzenetére


kenwood
veterán

nekem is volt mar 6000 ezer lepes ugy,hogy egesz nap osszesen a 100-200 meterre levo uzletbe mentem ki.
Igazabol ezek a meresek amiket csinal, max. viccnek jok.
Mutatja az idot, meg az ertesiteseket, a tobbit nem szabad komolyan venni.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#5062) csaba1203 válasza kenwood (#5061) üzenetére


csaba1203
addikt

Nálam az elmúlt fél év során mindig pontosan mutatta a lépéseim.
Igaz napi szinten használom és nem volt ilyen 1 hetes kihagyásom...

(#5063) kenwood válasza csaba1203 (#5062) üzenetére


kenwood
veterán

Mivel ellenorizted a pontossagat? Szamoltad manualisan ? Neked nem novexik a lepesszam otthon, vagy ha mondjuk a kezeddel olyan mozdulatokat csinalsz,mint a sajtreszeles?

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#5064) csaba1203 válasza kenwood (#5063) üzenetére


csaba1203
addikt

Munkahelyen szinte mindenkinek van ilyen olyan lépésszámláló kütyüje és kis eltéréssel nagyjából egy műszak alatt azonosak az értékek.
Ha itthon vagyok nem hordom egyáltalán csak ha megyek valahová bolt stb....

(#5065) radar


radar
tag

Samsung pay VS koronavírus. :R

(#5066) MaCS_70 válasza kenwood (#5063) üzenetére


MaCS_70
félisten

Nálam is kifejezetten megbízhatónak tűnik a lépésszámlálás.

Az imént történetesen éppen sajtot reszeltem, nem is kifejezetten keveset. Kb. 50 lépést számolt el rá, ami szerintem bőven belefér.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#5067) Ubul86 válasza MaCS_70 (#5066) üzenetére


Ubul86
őstag

haha :D
hát nálam eddig jó volt, utóbbi napokban lett neccesebb...de költöztünk , más a ház, vályog is, lehet panelben jobbna mért milyen vegyes falazatúban :D

(#5068) bajnokpityu válasza kenwood (#5063) üzenetére


bajnokpityu
félisten

futni szoktam vele, és bármilyen módon mértem pulzust, lépésszámot, kilómétert, 5%alatt van az összes jobb féle mérés egymáshoz képest. huawei és egyéb kinai cuccok szoktak eltérni ettől, de nekem nagyon jól mér.

úszás talán az egyetlen, ahol 5%ot képes meghaladni, de ott ugye nem tud GPSt használni, épületen belül.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#5069) kenwood válasza bajnokpityu (#5068) üzenetére


kenwood
veterán

Majd kiprobalom egyszer ugy,hogy ket ora lesz a kezemen, en meg a 20%on is meglepodnek,az 5 nekem nonszensznek tunik.

Van meg egy dolog, ami zavar au oraban,de ez gyanitom,egyeni problema.
Gyakran szoktam osszekulcsolni a kezeimet magam elott. Ilyenkor az meg oke,hogy ebred a kijelzo,a nagyobb gond,hogy eleg gyakran a belep valami speci menube. Talan a szamlap szerkeszto lehet,nem tudom :D

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#5070) lucky07


lucky07
aktív tag

Nekem semmit nem jelez, max csak a hívást.
Nem tudom mi történt
Vagy mi nem jó

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=lucky07 Üzlet menete: http://logout.hu/bejegyzes/lucky07/ha_uzletelunk.html

(#5071) kovacs65 válasza kenwood (#5069) üzenetére


kovacs65
senior tag

Karba tett kéz?
A bőröd hosszabb ideig a kijelzőhöz ér, ez óralap változtatást kezdeményez

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#5072) headhunter86 válasza radar (#5065) üzenetére


headhunter86
senior tag

WUT? Mi ez a kommentek?

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#5073) szuk_jozsef válasza csaba1203 (#4700) üzenetére


szuk_jozsef
tag

Szia bocsi az ilyen elkésett kérdéstől de neked milyen beállításokkal van ilyen üzemidőd?Más,nekem az órámon dls1 végü szoftverem van az órámon ez a legfrissebb?

AMD Ryzen 2700x,Gigabyte Aorus X470,16gb Hyperx 2133@2800mhz ,Palit rtx 2060,Scythe Ninja 5,Cooler Master MB 500

(#5074) csaba1203 válasza szuk_jozsef (#5073) üzenetére


csaba1203
addikt

Alap beállításokkal megy keveset nyomkodom sötét háttereket használok és éjjel repülő üzemmód.

(#5075) Ubul86


Ubul86
őstag

normál lünettát (ami a 46 mm-esen van default) hol vettetek olcsón? az enyém elkezdett kopni mert kétszer nekicsaptam az ajtónak :D nem vészes, csak mérges vagyok magamra :D

(#5076) kenwood válasza Ubul86 (#5075) üzenetére


kenwood
veterán

Szerintem elkerulhetetlen, hogy nekicsapd ennek-annak. Ajto meg nem volt nekem,de az iroasztal rendszeres.
Halisten, eddig meg nem serult meg a fenyezes.
Ez egy hasznalati targy, nem egy csaladi ereklye, amit vitrinben tartunk.

Szerintem a tekerentyu csereje nem rentabilis.
Egyreszt valszeg egy vagyon,masreszt azt meg ki is kell cserelni ugy,hogy az IP vedelem megmaradjon. Ez minimum 10-20 ezer forint.
Az emberek igenytelenek,meghirdeted 5kval olcsobban,mint a makulatlanok,es egy nap alatt elviszik,te meg mellerakod az 5kt,es van egy szep orad :D

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#5077) spanglee001 válasza Ubul86 (#5075) üzenetére


spanglee001
addikt

nem jó rá a matrica? ringke bezel vagy valami hasonló néven fut.

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#5078) MaCS_70 válasza kenwood (#5076) üzenetére


MaCS_70
félisten

Az S2-őmön konkrétan leesett a lünetta betétje. A funkcionalitást szerencsére nem befolyásolta.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#5079) Ubul86 válasza kenwood (#5076) üzenetére


Ubul86
őstag

nem vészes, csak szidom magam ,hogy nem vigyáztam jobban :D (költözés volt, mondjuk ahhoz képest még nem is lett semmi gond :D)

jobb felső sarok (most)

[ Szerkesztve ]

(#5080) Ubul86 válasza spanglee001 (#5077) üzenetére


Ubul86
őstag

de, igazából mindegy, csak mint ha korábban láttam volna itt videót aki korábban az egész lünettát cserélte fogselyemmel :D

megnézem ebayen a matricákat akkor :)

(#5081) landi válasza Ubul86 (#5079) üzenetére


landi
csendes tag

Megtudhatom ennek a számlapnak a nevét? :)

(#5082) Ubul86 válasza landi (#5081) üzenetére


Ubul86
őstag

Samwatch_fit_o -t ír, 2 hete volt ingyenes, most annyira nem jók az ingyenes óralapok

(#5083) kenwood válasza Ubul86 (#5079) üzenetére


kenwood
veterán

Nekem mondjuk az eldobhato folia jobban zavarja a szememet a kepen ,mint a serules

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#5084) Szabi46 válasza eliterob (#4988) üzenetére


Szabi46
csendes tag

Heló!
Szemezek egy 46mm-es órával, és most olvasgatom csak a tapasztalatokat róla. Szóval az Esim-es verziót is lehet csak simán BT kapcsolattal össze kötni, mintha nem Esim-es lenne?

Motorola E365 - Nokia 6020i - Nokia N95 8GB - Nokia N8 - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy S4 - Samsung Galaxy S6 - Huawei p20 pro - Xiaomi 11 ultra 12/512

(#5085) francz'70 válasza Szabi46 (#5084) üzenetére


francz'70
aktív tag

Igen. Külön kapcsolható a mobilhálózat(e-sim), bluetooth, wifi, stb...

(#5086) spanglee001 válasza Ubul86 (#5079) üzenetére


spanglee001
addikt

szinte minden samsungshopban van rá értelmes fólia és fel is teszik, én úgy hoztam ki a boltból, az a fólia csúnyább mint maga a sérülés :F
jó a matrica is, már a frontieremen is matrica volt.

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#5087) Dokker2 válasza Ubul86 (#5079) üzenetére


Dokker2
tag

En is rendszerint igy jarok. Allandoan leverem a festeket a gyururol. Igy jott ez a megoldas. Uvegfolia(kellemesebb a tapintasa is) lunetta vedo(ezust mert errol nem kopik a festek) es van meg hozza szilikon tok is.. Csak azzal az a baj hogy nem engedi forgatni a gyurut. De piszok jol ved.... Es jol is all

[ Szerkesztve ]

(#5088) kenwood válasza Dokker2 (#5087) üzenetére


kenwood
veterán

".. Csak azzal az a baj hogy nem engedi forgatni a gyurut"
Az szerintem nem zavaro. Max. annyira,mintha fekete,nem atlatszo foliat raknal a kijelzore :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#5089) Dokker2 válasza kenwood (#5088) üzenetére


Dokker2
tag

Hát kb :D

(#5090) T0rnad0 válasza Dokker2 (#5087) üzenetére


T0rnad0
addikt

Nekem nemrég jött meg az új szíj, nyárra tökéletes lesz.

Z Fold 4

(#5091) Dokker2 válasza Dokker2 (#5089) üzenetére


Dokker2
tag

Akik az AOD szerelmesei es hasznalnak watchmaker alkalmazast ajanlom figyelmukbe a AOD funkcio fenyero beallitasat. Lehet kalibralni es igy nappali fenyben az utcan is latszik a watchface AOD modban(ez ugye nem lehetseges a normal telepitos watchfacenel! Alig eszik kevesebbet es jol lathato

(#5092) Dokker2 válasza T0rnad0 (#5090) üzenetére


Dokker2
tag

Vao... Az a lunetta vedo is odaver. Ilyet akartam en is... Aztan vegul ezt kaptam meg....

(#5093) T0rnad0 válasza Dokker2 (#5092) üzenetére


T0rnad0
addikt

Igen, nekem is nagyon bejön, egy kicsit komolyabb kinézetet ad az órának.

Z Fold 4

(#5094) landi válasza Ubul86 (#5082) üzenetére


landi
csendes tag

Köszönöm!

(#5095) Ubul86 válasza spanglee001 (#5086) üzenetére


Ubul86
őstag

oda el is kell jutni, és ha az ember nem nagyvárosban él ... :D ahol voltam, ott sehol se tudták feltenni, mert nem is árultak okosórára, csak telefonra. röhej

amíg nem kerítek rá, marad az, valamennyire véd az is

(#5096) Impair1980 válasza T0rnad0 (#5093) üzenetére


Impair1980
aktív tag

Szerintem meg nagyon gáz.., bocs izlések és....

(#5097) RevoneX


RevoneX
csendes tag

Sziasztok! A Facer watchface jobban meríti az órát, mint egy sima watchface?

(#5098) Dokker2 válasza RevoneX (#5097) üzenetére


Dokker2
tag

Tapasztalatom szerint nem. Ha bekapcsoljatok a fejlesztői beállításokat az órán akkor van egy olyan opció hogy AOD-nal kiírja az OPR erteket vagyis hogy a kijelző hány százalékát aktivizálja az óra mutatásakor. Így össze tudsz hasonlítani több watchfacel hogy mennyit eszik egyik a másikhoz képest. Nagyon hasznos..... A Facer csak annyiban fogyasztja hogy fut a hatterbe. De meg az ora se figyelmeztet miatta annyira elenyeszo energiat emeszt fel.....

(#5099) hyperst74 válasza PedroPascal (#5024) üzenetére


hyperst74
csendes tag

Nekem az tetszik benne, hogy az amúgy elég nagy órára egy hozzá illő szelességű szíj, a sima 22mm szíjak keskenynek tűnnek. De az ára igen húzós.

(#5100) kdennis


kdennis
aktív tag

Hihetetlen hogy egy világjárvány sem elég indok arra hogy beindítsák végre Magyarországon is az órával fizetést! Most lenne legnagyobb szükség rá hogy érintés nélkül fizethessünk. :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.