Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:48

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch - Időtálló
Üdvözöllek a Samsung Galaxy Watch okosóra topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6801) Sirandrish válasza hard74 (#6800) üzenetére


Sirandrish
legenda

Most augusztusban lesz 2 éves...szerintem már nem garis sajna :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6802) Sirandrish válasza anonymus89 (#6799) üzenetére


Sirandrish
legenda

Lehet kalibrálni?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6803) anonymus89 válasza Sirandrish (#6802) üzenetére


anonymus89
addikt

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#6804) Sirandrish válasza anonymus89 (#6803) üzenetére


Sirandrish
legenda

Oh köszi :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6805) doongoo válasza Sirandrish (#6801) üzenetére


doongoo
addikt

szerintem amúgy 2 év rá a gari (nekem legalábbis anno annyi volt), én is ez alatt cseréltettem a szenzort

(#6806) anonymus89 válasza doongoo (#6805) üzenetére


anonymus89
addikt

220voltnál is csak 1 évet adtak rá sajnos...

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#6807) orionr72


orionr72
csendes tag

Sziasztok! Egy olyan problémám van, hogy az új telefonnal az istenért nem tudom össze párosítani az órát. A régi telóm Samsung S7- azzal semmi gond nem volt. Illetve, néha eldobta a bluetooth-t, de ritkán. Az új telefonom Balckview BV9900pro, amin android 10 fut. Az elején sikerült párosítani, de egy fél óra múlva eldobta és azóta sem sikerül. A galaxy Wear-t többször újra telepítettem, de nem segített. Van valakinek ötlete? :F

(#6808) jupp008


jupp008
senior tag

Most vettem csak észre, hogy a legutóbbi Nagy frissítés óta ez a gyári számlap eltűnt és a Store ban sem találom. Tud valaki valamilyen trükköt hogy lehet visszarakni ?

(#6809) Uzi74


Uzi74
senior tag

Előrendelhető a GW4, németeknél jár hozzá 150 Eur samsung pay keret is hozzá
[link]
Magasabb árra számítottam...
A kinézet nem tudom ez marad-e, de inkább active-nak néz ki... . ja most látam a "classic" verzió lesz a régi nem active, ez meg az active utódja...

[ Szerkesztve ]

(#6810) vilmose33 válasza Uzi74 (#6809) üzenetére


vilmose33
őstag

Én is tegnap néztem a videót róluk. 46mm classikkal szemezek.

A jövő most van

(#6811) PedroPascal


PedroPascal
senior tag

Samsung pay működik már itthon?

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#6812) dragon1993 válasza PedroPascal (#6811) üzenetére


dragon1993
őstag

Nem

(#6813) spanglee001 válasza PedroPascal (#6811) üzenetére


spanglee001
addikt

trükkel megy csak.

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#6814) szilasz007


szilasz007
aktív tag

Ha valakit érdekel egy közel órás bemutató, akkor itt a kollega: https://www.youtube.com/watch?v=i0x2Kr57W9Y

Pár kérdésre válaszolt. Mint pl. továbbra is a Galaxy Wearable app kezeli, nem a googlis. Várom már hó végét :)

(#6815) turbulencia8 válasza szilasz007 (#6814) üzenetére


turbulencia8
őstag

Én sok appot vettem Tizenre, nem éget a vágy Google Wear-re való váltásra.

(#6816) MaCS_70 válasza turbulencia8 (#6815) üzenetére


MaCS_70
félisten

Szintén! Bár úgy az egész felét már nem venném meg... :(

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#6817) cicaslany86


cicaslany86
aktív tag

Sziasztok! Már mindent kipróbáltam, ami eszembe jutott, beállítottam a telefonon a helymeghatározást, sem a wearable, sem a health nem kerül optimalizálásra és kaptak engedélyt a helyadatokhoz való hozzáférésre. Az órán (galaxy watch) szintén engedelyezve van a helymeghatározás. A telefonon és az órán lévő health appban is be vannak kapcsolva a helyadatok. Sem gyaloglás sem túra során nem rögzített térképet, pedig az elején mikor az edzést indítottam, a visszaszámláláskor a kis fogaskerékre kattintva bekapcsoltam a "hely"-et és a nagy pontosságú gps-t is. Mégsem rögzíti a mozgásokat térképre, nem lehet gpx fájlba exportálni. Mi lehet a gond? :(

(#6818) MaCS_70 válasza cicaslany86 (#6817) üzenetére


MaCS_70
félisten

Mivel akarod rögzíteni a tracklogot?

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#6819) cicaslany86 válasza MaCS_70 (#6818) üzenetére


cicaslany86
aktív tag

Simán health-szel. Aztan onnan néha export locusba. Régen működött,pedig rá sem néztem a beállításokra. 🤷

(#6820) EzMort


EzMort
csendes tag

Sziasztok, segitséget szeretnék kérni az új SGW4-el kapcsolatban nem volt még okosórám és hátha van már tapasztalat és én nagyon kezdő vagyok: az óra Wear OS appokat futtat(elvileg) vagy csak a speciálisan Wear OS 3-at (meg lehet valahol nézni milyen appok futnak rajta -van valami lista vagy ilyesmi)? - ha igen akkor a google play-ról fel tudok rá telepiteni bámilyen wear os app-ot? vagy csak a Wear OS 3-as-t - sajnos én nem látom át, és a samsung ügyfélszolgálattól is annyi választ kaptam - miszerint "igen futtatja a wos-t de az adott appot azt a program gyártótól kell megkérdezni..." Szóval, appok tekintetében úgy működik mint egy normál androidos óra(pl TicWatch), vagy ez valami hibrid tech, amire csak spec progikat lehet felteni, ami a samsung store-ban van? Eddig mindenhol a samsung oldalán fent lévő appokat láttam csak.. pl. egy Shazam megy rajta?
Kösziköszi

(#6821) szilasz007 válasza EzMort (#6820) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Ez a kerdes egyelore inkabb ide valo: https://mobilarena.hu/tema/re_kivulrol_ismeros_belul_teljesen_uj_itt_a_galaxy

Android wear-es. Az oran ott a Google Play store. Onnan tudsz telepiteni. Shazam-ot lattam YT-n tesztekben. Az biztosan menni fog rajta. Annyiban meg nem mondtak hulyeseget, hogy kb innentol az app. fejlesztokon mulik a tamogatas...

(#6822) MaCS_70 válasza cicaslany86 (#6819) üzenetére


MaCS_70
félisten

Köszi!

Én ezt még nem is találtam meg -- a Healthben hogyan indítasz trackloggingot? (Már amikor működik...)

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#6823) kovacs65


kovacs65
senior tag

Búcsúzom a csoportól. El fogom adni a Watch-omat.
Köszönet a segítségekért. Az új órám egy Garmin lett.
Bye

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#6824) Tamas77


Tamas77
csendes tag

Sziasztok, Hívás elutasítása sms küldessel működik órán keresztül? Esetleg telefon csengőhang némítása bejövő hívásnál?

(#6825) jupp008 válasza Tamas77 (#6824) üzenetére


jupp008
senior tag

Igen, mindkettő.

(#6826) Csabi88888


Csabi88888
csendes tag

Sziasztok!

2,5 éves órám egy ideje random számolja vagy nem számolja a lépéseket. Van, hogy ülök és bejön az automatikus edzés észlelés és látom, hogy szépen növekszik a lépésszám. Az alvásmonitorozás sem működik, két vonal van az időértékeknél. Valamint az ellenkezőjét is szokta csinálni, hogy egyáltalán nem számolja a lépéseket, miközben sétálok. Néha 1-2 napig jól működik. Ezzel lehet valamit kezdeni vagy valamelyik érzékelője adta meg magát? Visszaállítást csináltam már, utána jó volt pár napig, de aztán ismét elkezdett össze-vissza működni.

(#6827) kpatrik21


kpatrik21
friss újonc

sziasztok! van bármi mód magyar nyelvű diktálásra?

(#6828) cicaslany86 válasza kpatrik21 (#6827) üzenetére


cicaslany86
aktív tag

https://apps.samsung.com/gear/appDetail.as?appId=com.mobiteka.gkeyboard

(#6829) kovacs65 válasza kpatrik21 (#6827) üzenetére


kovacs65
senior tag

Sorry, ezt benéztem

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#6830) paolinho


paolinho
őstag

Mi lehet az oka annak, hogy telefoncserét követően az óra ugyan rezgéssel jelzi a telefonra érkező értesítéseket, üzeneteket, azonban csak akkor jeleníti meg a kijelzőn is azt, ha megnyomom a jobb felső gombot?
Korábban ez teljesen automatikusan ment, azaz felvillant a pl. Gmail, Viber, vagy WhatsApp logó az órán, ha a telóra érkezett ezekre valami.
Hozzátenném, hogy én a gombnyomással keltem éltre az órát, ha érdekel az idő, de korábban is így használtam.

(#6831) Evo50 válasza paolinho (#6830) üzenetére


Evo50
tag

A telefonon kell beállítanod az értesítések előnézetét, csak akkor jelenik meg az órán is.

(#6832) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Sziasztok, kicsit el vagyok kavarodva a különböző verziók között. Szóval: jó EKG-s órát keresek, amivel hivást is tudok indítani és tűrhető az üzemideje. Ehhez ugye korábbi modelleket is lehet nézni, nem muszáj a legújabb-legdrágább watch4? Az EKG minősége fontos, ki kéne hozni a maxot amit csak lehet órából kihozni. Ajánlgattak céleszközt erre, de kéne egy olyan kütyü, ami önálló hívásindításra-fogadásra is képes telefon nélkül.

Az akksi mennyire lehet legyilkolva egy 1éves használt pl watch3-ban?

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#6833) paolinho válasza Evo50 (#6831) üzenetére


paolinho
őstag

Köszi szépen, valóban ez volt a megoldás. :R
A bekapcsolás helye a Galaxy Wearable-ban:
Értesítések - Összes ért. beállítás megtekintése - Képernyő bekapcsolása
alatt található.

(#6834) ferenck válasza t72killer (#6832) üzenetére


ferenck
senior tag

Ezt a samsung órák közül csak az lte-s active2, watch3 és watch4 tudja. Ezek közül tudsz választani. Akku teljesen felhasználó/használat függő, nem lehet tudni előre. Normál használattal semmi gond vele.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#6835) t72killer válasza ferenck (#6834) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Köszi :R . Azt lehet tudni, mennyi ciklust bír az akksi és kb mennyibe fáj úgy cserélni, h vízálló maradjon az óra :F ?

Mondjuk még nem nyertem, mert ahogy nézem, az e-SIM szolgáltatófüggő, és persze itt UK-ben a kicsik mint az én lebarám, nem támogatják. Nyomozok még egy kicsit, ha ez bukta, akkor marad egy nanosim-es óra :(

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#6836) ferenck válasza t72killer (#6835) üzenetére


ferenck
senior tag

Ezt nem tudom. Akkut cserélni házilag sem nehéz, youtube-on vannak róla videók.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#6837) t72killer válasza ferenck (#6836) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Köszi :R . Igen, hosszútávon egy akksicserével számolok, illetve ha használtat veszek, akkor valszleg 1 éven belül...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#6838) gti16v


gti16v
őstag

Sziasztok!

Ezzel az órával tudok érintéssel fizetni?

BB bank,és Erste bankkal vagyok,kapcsoltban.
P30pro ra csatlakozik az óra.

Köszi,g

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#6839) szilasz007 válasza gti16v (#6838) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Csak akkor, ha van egy angol BIN-es Curve kartyad amit azok fele tudsz tenni es az ora olyan regiora van allitva, ahhol engedelyezett a Samsung Pay. (Pl: Angol, nemet). Angol BIN-es Curve-hoz meg nem art egy angol ismeros se....
Nem tudom... ez "nem"-nek szamit? :D

[ Szerkesztve ]

(#6840) gti16v válasza szilasz007 (#6839) üzenetére


gti16v
őstag

Köszi ez nem-nek,nem b@!szakszok,ezt a kérdést is lusta voltam fel tenni,2 hónapot vártam rá .-)

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#6841) spanglee001 válasza gti16v (#6840) üzenetére


spanglee001
addikt

Azért nem volt túl bonyolult ismerősök nélkül se curve cardot regisztrálni, regiót váltani az órán, hozzátársítani az mastercardot. És igen működik így a fizetés napi szinten használom.

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#6842) szilasz007 válasza spanglee001 (#6841) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Itt a kérdés az az, magyar bin-es kártyát benyel a Samsung Pay? Most már azt küldenek ide elméletileg és eddig úgy tudtam nem nyeli be. Ha igen, akkor tényleg nem egy nagy megerőltetés.

(#6843) spanglee001 válasza szilasz007 (#6842) üzenetére


spanglee001
addikt

nem tudom milyen az a magyar bines. :DDD tavaly csináltam a procedurát egy itteni leírás szerint és az otp mastercardot bevette. :D

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#6844) paolinho


paolinho
őstag

Arra van valamilyen lehetőség, hogy a sport funkciókat ne indítsa az óra automatikusan? Nem tartom praktikusnak, főleg, amikor merülőfélben van már az eszköz.

(#6845) Evo50 válasza paolinho (#6844) üzenetére


Evo50
tag

Órán samsung healt-beállítások-edzésészlelés-észlelni kívánt tevékenységek.

(#6846) paolinho válasza Evo50 (#6845) üzenetére


paolinho
őstag

A Health-Beállítások alatt csak Napi célok, és Értesítések (be-ki) lehetőség van. Továbblépve a Napi célok-ba, ott se lelem ennek lehetőségét.

(#6847) paolinho válasza Evo50 (#6845) üzenetére


paolinho
őstag

Megtaláltam, köszi szépen! :R

(#6848) Yager01


Yager01
senior tag

Sziasztok. Ha e szerint csinálom a Rom-olást #5173 hozzászólás akkor az ott lévő linken található fájlok nem túl régiek ? Azokat töltsem le és a végén ha kész akkor frissül...? Samsung payt szeretnék watch3 smr840es órámra. :R

(#6849) gti16v


gti16v
őstag

Sziasztok!

Van olyan számlap,aminek ki lehet tenni az időzítőt,gyors indításra?
Köszi

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#6850) Evo50 válasza gti16v (#6849) üzenetére


Evo50
tag

Vezérlőpult
[kép]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.