Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:48

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch - Időtálló
Üdvözöllek a Samsung Galaxy Watch okosóra topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5551) Diokhan válasza csaba1203 (#5550) üzenetére


Diokhan
addikt

Az előtted szóló fórumtárs által leítakat próbáld meg, szinte biztos, hogy nincs eltávolítva, csak a listából vannak kivéve a felesleges számlapok. :)

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5552) csaba1203 válasza Diokhan (#5551) üzenetére


csaba1203
addikt

Beléptem a saját óraszámlapok menübe de ott csak azok a lapok vannak most, amik valójában telepítve vannak.
Megszámoltam 100 db van fenn ez nem lehet több 200 Mb-nál.
Arra nem emlékszem, hogy tiszta telepítés után mennyi helyem volt....

(#5553) sbalu1 válasza csaba1203 (#5550) üzenetére


sbalu1
senior tag

Nálam kb. 100 óra számlap van fennt, plusz Watchmaker és Facerepo alkalmazás is használ jó néhány szàmlapot.Ez nem kevés.Jelenleg Wearable szoftver szerint 1.2 Gb helyet foglalnak a telepített alkalmazások és számlapok és 651,5 Mb a szabad hely.Nem is ez a baj, hanem mint említettem volt, a folyamatos indokolatlannak tünő tárhely vesztés.Ha leszedsz 1 alkalmazást, akkor nem mindig jeleníti meg a rendszer a felszabadult helyet azonnal.Javaslom az óra resetelését ilyenkor, a tapasztalatom az, hogy ezek után biztosan megjelenik a tényleges tárhely állapot.

(#5554) csaba1203 válasza sbalu1 (#5553) üzenetére


csaba1203
addikt

Most csak ezért biztosan nem fogok rendszer visszaállítást csinálni.
Majd ha 0 Mb lesz vagy valami folytán összeomlik a rendszer...

(#5555) Diokhan válasza csaba1203 (#5552) üzenetére


Diokhan
addikt

Hát azért a 100 db számlap kb háromszorosa az általad becsült 200 MB-nak. Minimum 6MB egy átlagos számlap mérete. App menni van az órán?

(#5553) sbalu1 - Valóban nem rossz ötlet az óra reszetelése ilyenkor, de két lehetséges variáció van ezután. Vagy mentést csinál előtte a user és reset után vissza tölti, amivel nagy valószinűséggel a felesleges helyet foglaló cucc is vissza fog menni, vagy pedig újra belakja az órát. Nos néhány számlapot nem tart sokáig letölteni újra, de ha már néhány alkalmazás is van az órán, úgy már elég kényelmetlen minden alkalommal újra letölteni mindent. Én mindig annak a híve voltam, hogy meg kell keresni, hogy mi a tárhely vesztés oka. AZ esetek többségében meg szokott lenni az eredménye.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5556) csaba1203 válasza Diokhan (#5555) üzenetére


csaba1203
addikt

Igen a számlapok :D
Letöröltem 20-at és egyből 130 Mb felszabadult...

(#5557) sbalu1 válasza Diokhan (#5555) üzenetére


sbalu1
senior tag

Hidd el kerestem és folyamatosan keresem is a tárhely leaking okát, de egyenlőre nem találom és utána olvasva másnak is van ilyen gondja.Mindenesetre mióta meg van az óra ezidáig 1x kellett ilyen gyári visszaállítást csinálnom mert 0 hely lett a tárhelyem és végül is nem volt olyan nagy munka az újra belakása, mint pl. 1 telóé lenne.Ettől függetlenül nagyon szeretem ezt az órát, eddig ez a legjobb okosórám amim volt.

(#5558) szokelaszlo válasza sbalu1 (#5557) üzenetére


szokelaszlo
tag

Reset után a Samsung pay magától visszatelepül?
Régiókód váltást korábban megcsináltam.

(#5559) sbalu1 válasza szokelaszlo (#5558) üzenetére


sbalu1
senior tag

A gyári alap dolgok meg lesznek, a vásárlás kori formában.

(#5560) Diokhan válasza sbalu1 (#5557) üzenetére


Diokhan
addikt

Én nem vettem észre ilyet, de lehet, hogy azért, mert nem is igazán figyeltem. De megpróbálok utána olvasni tüzetesebben, hátha kiderül valami.

(#5556) csaba1203 Ugye, hogy ugye? :)

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5561) szokelaszlo válasza sbalu1 (#5559) üzenetére


szokelaszlo
tag

Ez nem jó hír :(
Nem akarok megint szórakozni vele.
Egyer jobban avul ez a cucc.
Korábban aktívan használtam Spotify alkalmazast leröltött zenékkel offline módban.
De most ez így esélytelen mert nincsen elég tárhely.
Amikor részletezi hogy milyen médiából menyi van az órán nem értem ott miért nem latható részletesen.
Akkor legalább könnyen törölhető lenne.

(#5562) Diokhan válasza szokelaszlo (#5561) üzenetére


Diokhan
addikt

Próbáld meg azt, hogy először csinálsz egy mentést róla és úgy reszeteled, majd a mentést vissza állítod.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5563) szokelaszlo válasza Diokhan (#5562) üzenetére


szokelaszlo
tag

Csak attól félek bukom a samsung pay-t.
Ennélkül már egy fabatkát sem ér nekem szinte az óra,
ez a legjobb kényelmi funkció benne.

[ Szerkesztve ]

(#5564) Diokhan válasza szokelaszlo (#5563) üzenetére


Diokhan
addikt

"Ennélkül már egy fabatkát sem ér nekem szinte az óra" - Ez azért kicsit erős, nem gondolod? :):) Sokminden másra is lehet használni az órát, nem csak fizetésre. :)
Egyébként a samsung pay-t ha elsőre sikerült megcsinálni, akkor másodszorra is fog :) Vagy nem?

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5565) szokelaszlo válasza Diokhan (#5564) üzenetére


szokelaszlo
tag

Macera,minden kicsit körülményes.
Sokszor mentésből sem teszi fel a számlapokat.
Úgy kell emailből vadásznom a vásárolt számlapokat.
Na jó persze kicsit erős,csak elragadtak az érzelmek. :))
Almás órás ismerőseim minden előnyét élvezik a készöléküknek.
Sajnos funkciók tekintetében gyengébben muzsikál mint én várnék tőle.

[ Szerkesztve ]

(#5566) sbalu1


sbalu1
senior tag

Én pl. soha nem használtam fizetésre az órát, azt hiszem nem is fogom.Részemről anélkül is jó hasznát veszem.

(#5567) szokelaszlo


szokelaszlo
tag

2.4Gyári visszaállítás után a samsung pay települt elsőnek magától. :DD7gb szabad hely ven most az órán.

(#5568) Diokhan válasza szokelaszlo (#5567) üzenetére


Diokhan
addikt

Szuper, akkor végülis sikerült, ez is egy pozitív tapasztalat!
A 7 GB kicsit sok lenne, mivel a belső memória mindössze 4 GB :)

(#5565) szokelaszlo - Fiamnak Almás órája van 6S-el. Én afdtam neki, mert számlapok választéka gyakorlatilag nulla hozzá. Funkciók tekintetében sem sokkal jobb, mint egy bármilyen másik óra.

(#5566) sbalu1 - Na igen, nekem pl az érintős bankkártya is tökéletesen megfelel :)

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5569) sbalu1 válasza Diokhan (#5568) üzenetére


sbalu1
senior tag

Nekem is megfelel, de biztosan vannak olyanok, mint látjuk, akik ezt szeretik benne.Nekem a sok letölthető, alkalmazható óraszámlap a legfőbb vonzerő benne.Szeretem váltogatni őket.

(#5570) csaba1203 válasza sbalu1 (#5569) üzenetére


csaba1203
addikt

Igen nekem is van már vagy 600 db belőlük és a zöme ingyenes vagy kuponos!
Kíváncsi lennék melyik óragyártónak van ekkora repertoárja... :D

(#5571) Dokker2


Dokker2
tag

Erdekes dolog ez a tarhely. Biztos van benne valami boszorkanysag. En 2 hete reseteltem az orat. Elotte teljes mentest csinaltam. Reset utan minden visszament. A teljes bealitassal es alkalmazasokkal. Megis tobb mint 230Mb-al lett tobb a szabad hely.... Erre mondjon valaki valamit.... Es tenyleg sem sem hianyzott reset elotti mentesbol

(#5572) Diokhan válasza Dokker2 (#5571) üzenetére


Diokhan
addikt

Szerintem a cache memória tartalma nem ment vissza, azért volt annyival kevesebb.

(#5570) csaba1203 - Szerintem egyiknek sincs.

(#5569) sbalu1 - Én is szeretem válogatni és nem is tudok köztük dönteni sokszor :) A facer (fészer, miylen vicces :D) app sem rossz, de azok nekem valamiért lassabbak az órán, mint amik a galaxy store-ból vannak. Mondjuk eddig nem találtam olyat a sok száz között, ami minden tekintetben megfelelt volna. :D

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5573) Dokker2 válasza csaba1203 (#5570) üzenetére


Dokker2
tag

Jaja. Es akkor meg nem is beszeltunk a watchmaker, facer, Mr Time alkalmazasokrol amelyeken belul tovabbi szamlapok vannak...... Egyebkent a full androidos orakra van meg ekkora kinalat... Csak ott mokolgatni kell kicsit. Itt meg csak telepiteni.....

(#5574) Dokker2 válasza Diokhan (#5572) üzenetére


Dokker2
tag

Igen en is arra gondoltam.... Mas nem maradt :)

(#5575) Dokker2


Dokker2
tag

2 napja takaritottam. Mondjuk nekem sok a youtube az oran..... De igy is lett 51mb szemet

(#5576) Diokhan válasza Dokker2 (#5575) üzenetére


Diokhan
addikt

Na ezeket lehet takarítani a tisztítás gombbal :)

Légyszi legközelebb használd a "szerkesztés" funkciót :)

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5577) sbalu1 válasza Diokhan (#5572) üzenetére


sbalu1
senior tag

A Facer valamiért nyögvenyelősebb mint a Wachmaker app.De mindkét helyen vannak jobbnál jobb facék.Azért is szeretem ezeket, mert be lehet állítani bennük, hogy beállított (nálam pl.30 perc) időnként cserélgessenek a kiválasztott számlapok között.Pl. random módon.Kár, hogy a wearable app nem tud ilyet.

(#5578) Diokhan válasza sbalu1 (#5577) üzenetére


Diokhan
addikt

Ha jól sejtem, majd fog tudni, ha a Samsung is képes lesz úgy tanulni ezektől az appoktól, mint ahogy anno az Apple tanult a JB készítőktől.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5579) sbalu1 válasza Diokhan (#5578) üzenetére


sbalu1
senior tag

Jó lenne.

(#5580) Diokhan válasza sbalu1 (#5579) üzenetére


Diokhan
addikt

Ebből a szempontból kissé maradibb a Samsung, mint az Apple, de bízunk benne.
Ha más nem, akkor marad a watchmaker :)

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5581) sbalu1 válasza Diokhan (#5580) üzenetére


sbalu1
senior tag

Az egyik mostani kedvencem.

[ Szerkesztve ]

(#5582) csaba1203


csaba1203
addikt

Már régebben is kérdeztem de hátha azóta valaki találkozott ehhez hasonló óralappal...

Tetszik benne a jó átláthatóság és a szinte teljesen sötét háttér.

(#5583) sbalu1 válasza csaba1203 (#5582) üzenetére


sbalu1
senior tag

Szerintem valamilyen Huawei face.A Watchmakernél több ilyen hasonló is van.

(#5584) z67 válasza sbalu1 (#5581) üzenetére


z67
őstag

Őneki mi a neve?

(#5585) Diokhan válasza sbalu1 (#5581) üzenetére


Diokhan
addikt

Szép, de nekem nem tetszik benne, hogy a mutató fontos infókat takar ki bizonyos helyeken.

(#5582) csaba1203 - Nekem ismerős, biztos láttam már, de nem tudom mi a neve. Utána nézek, hátha megtalálom. Kis türelmet kérek.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5586) sbalu1 válasza z67 (#5584) üzenetére


sbalu1
senior tag

[S] Black Ops-Arena

Diokhan: A legtöbb hibrid face esetén a mutatók eltüntethetőek, ha kitakar éppen valami fontos infót.

(#5587) Diokhan válasza sbalu1 (#5586) üzenetére


Diokhan
addikt

Igen tudom, de az is inkább a Facer-ben lévő számlapokra jellemző.
nekem igazából annyi lenne az elvárásom, hogy jól nézzen ki, digitális legyen, mutassa a telefon és az óra akkumulátor szintjét, a külső hőmérsékletet, az esőre való esélyt és kb ennyi :)

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5588) sbalu1 válasza Diokhan (#5587) üzenetére


sbalu1
senior tag

Nekem meg leginkább éppen ezek a hibrid órák tetszenek.

(#5589) Dokker2 válasza csaba1203 (#5582) üzenetére


Dokker2
tag

Facer alkalmazas ingyenes watchface kinalataban megtalalod. Sport GT neven.

(#5590) Dokker2 válasza sbalu1 (#5581) üzenetére


Dokker2
tag

Keresd a jot a kepen....... Kicsit watchface orult vagyok?? :C

(#5591) z67 válasza sbalu1 (#5586) üzenetére


z67
őstag

Köszönöm szépen!

(#5592) Diokhan válasza Dokker2 (#5589) üzenetére


Diokhan
addikt

Mindenhol kerestem, csak Facer-ben nem. :DDD Egyébként egész jól néz ki. Kipróbáltad? Mennyire testreszabható?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5593) sbalu1


sbalu1
senior tag

Én a Watchmakerben találtam meg, szerkesztettem is hozzá egy telefon töltöttségi kijelzőt is.

(#5594) Diokhan válasza sbalu1 (#5593) üzenetére


Diokhan
addikt

Illik hozzá. Milyen appot használsz a watch face szerkesztésére?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5595) sbalu1 válasza Diokhan (#5594) üzenetére


sbalu1
senior tag

A Watchmaker appban önmagában van szerkesztési lehetőség az olyan face -éknál, ahol ezt a lehetőséget nem lock-olta az alkotója.Az általam mellékelt kép alján látható, Customize watch menűt megnyitva.Lehet színezni, hozzáadni, elvenni elemeket, sokféle mindent lehet tenni vele.

(#5596) csaba1203 válasza Dokker2 (#5589) üzenetére


csaba1203
addikt

:R
Neked is sbalu1

[ Szerkesztve ]

(#5597) Dokker2 válasza Diokhan (#5592) üzenetére


Dokker2
tag

Facerben ez a watchface pont nem szerkeztheto. De fent van mindenfele szinben. Koztuk neonban is ami szuperul nez ki. :)

(#5598) Diokhan válasza sbalu1 (#5595) üzenetére


Diokhan
addikt

Ez az ugye? Sosem használtam még ezt az appot.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5599) sbalu1 válasza Diokhan (#5598) üzenetére


sbalu1
senior tag

Yes.Próbáld ki, szerintem a legjobb!Mondjuk az órára meg kell venni, de szerintem megéri.Már az LG Watch Urbane okosórámhoz is főleg ezt használtam.

[ Szerkesztve ]

(#5600) sbalu1


sbalu1
senior tag

Más.Próbálok az órámon screeshot-ot csinálni, de nem megy.Home gomb + screen jobbra húzàs nem?Nem akar sikeredni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.