Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:48

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch - Időtálló
Üdvözöllek a Samsung Galaxy Watch okosóra topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) delta1017 válasza Grawens (#2997) üzenetére


delta1017
aktív tag

Ez gáz, nekem közel 1éves és semmilyen ilyen jellegű dolog nincsen.

Próbáld meg gariztatni, de gyanús, hogy fognak-e vele foglalkozni, bár ne nekem legyen igazam.

(#3002) Grawens válasza delta1017 (#3001) üzenetére


Grawens
senior tag

Lehet, hogy szennyezett maradt a gyűrű, mikor felvitték rá a matt réteget. Más nem lehet.

Most felültem a szopórollerre úgy érzem. Márciusban vásároltam telekomnál listaáron (azaz nem a meglévő előfizetéseim egyikére), azóta volt költözés és mit nem találok? Igen, igen a számlát és a garlevelet. Üfsz annyit mondott, személyes vásárlás esetén nincs lehetőség pótlásra. :(((

Így nem sok lehetőség maradt:
1. Bezel leszed, felmelegítem, leveszem a lapot, letisztítom, visszateszem. (Ez is olyan ragasztós, mint a bezelvédő)
2. Szerzek valahonnan ilyen gyűrűt (eddig sehol sem találtam).

[ Szerkesztve ]

(#3003) blt.62


blt.62
őstag

MegtorloXp

(#3004) blt.62


blt.62
őstag

Hogy tudom ezt a kék frontier óralapot rárakni a watch - ra?

MegtorloXp

(#3005) bandi0000 válasza blt.62 (#3004) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Ha nincs ott a watch facek közt akkor sztem sehogy

Xbox One: bandymnc

(#3006) Andrejhub válasza doongoo (#2996) üzenetére


Andrejhub
csendes tag

Ez jó hír, köszi a választ.

(#3007) Shader válasza blt.62 (#3004) üzenetére


Shader
aktív tag

Nézz körül a Facer platformon is.
Kismillió ilyen vagy hasonló WF van fent.

--- Sent from mobile device ---

(#3008) Shader válasza Grawens (#2997) üzenetére


Shader
aktív tag

Múltkor én is ilyet láttam az órámon.
Egyszerűen lemostam kézzel és nyoma sem maradt.
Egy érdekes szennyeződés nem anyaghiba volt.

--- Sent from mobile device ---

(#3009) Grawens válasza Shader (#3008) üzenetére


Grawens
senior tag

Sajnos ez nem az. Más szogből látszik, hogy alatta fényes a keret katt. Erről bizony lepattogott a matt festés.

(#3010) goop válasza Grawens (#3009) üzenetére


goop
őstag

Hja, erről le. Amúgy tényleg érdekes, mert én kb. mindenhova odavertem már, és mindig az óra volt az erősebb, azaz a másik dologról pattant a festék. :D

(#3011) Shader válasza Grawens (#3009) üzenetére


Shader
aktív tag

Hja érdekes.
Mint az előttem író kolléga mondja, én is odavertem már pár dolognak (kilincs, kocsiajtó), de nem maradt látható nyoma.

--- Sent from mobile device ---

(#3012) dannyl válasza Shader (#3011) üzenetére


dannyl
addikt

Jaja, ez volt téma nemrég. Én is azt mondtam, hogy nekem is lassan 1 éves, nem kímélem, odab@sztam már pár dolognak úgy, hogy meg se mertem nézni, mégsincs semmi baja. De, ahogy látjuk, a probléma valós. Lehet bizonyos szériánál változtattak valamit.

(#3013) thamasz válasza dannyl (#3012) üzenetére


thamasz
senior tag

Nálam bizony van nyoma az oda csapásoknak a kereten és a tokon is, pedig csak 4 hónapos. Lassan rendelem is rá a fém lunetta védőt.

(#3014) Grawens válasza dannyl (#3012) üzenetére


Grawens
senior tag

Én még soha nem ütöttem hozzá semmihez. Még gondolkodom rajta mi legyen. Azért érdekes, hogy minden szir-szart lehet rendelni, de ilyen gyűrűt nem. :U Lehet marad az, hogy leszedem róla a matt réteget.

(#3015) zhorvath


zhorvath
aktív tag

A Galaxy Store elérhető PC-n? Szeretném nagyobb méretben látni az óra számlapokat, mint a telefonon.

(#3016) metaksza


metaksza
tag

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, nekem a legutóbbi frissítés óta 24 óra alatt 50%-t merült az óra, ráadásul az értesítéseket sem tudom kitörölni. Járt valaki így?

(#3017) kislaci válasza metaksza (#3016) üzenetére


kislaci
senior tag

Nekem is gyorsabban merül sokkal, de törölni tudom az értesítéseket

(#3018) blt.62 válasza Shader (#3007) üzenetére


blt.62
őstag

Ezt a wear programban találom? A facer?

MegtorloXp

(#3019) Shader válasza blt.62 (#3018) üzenetére


Shader
aktív tag

Igen.
Az órára telepíthető platformot igen. Közben telepíti a google playból a telefonos appot is. Kell hozzá BT kapcsolat. A telefonos Facerba be kell regelni, és tudsz válogatni. Vannak fizetősek, meg sok ingyenes is.
Ilyen WF keretrendszerek még:
WatchMaker
Mr.Time.
De a Facer a legsokoldalúbb és stabil.

--- Sent from mobile device ---

(#3020) Shader válasza blt.62 (#3018) üzenetére


Shader
aktív tag

Az egyik kedvencem:

--- Sent from mobile device ---

(#3021) troland26 válasza Shader (#3020) üzenetére


troland26
őstag

de jó ..:) ennek mi a neve ( mármint a számlapnak)

(#3022) lcdtv válasza Grawens (#2997) üzenetére


lcdtv
aktív tag

Nálam az egész gyűrű fóliázva volt. Ez nem véletlenül fólia rajta?

(#3023) Shader válasza troland26 (#3021) üzenetére


Shader
aktív tag

GRR X600M

--- Sent from mobile device ---

(#3024) Grawens válasza lcdtv (#3022) üzenetére


Grawens
senior tag

Nem fólia. Még lekaparni is nehéz, mármint ott ahol elkezdett lepattogni. És műanyag a gyűrű. :Y

(#3025) kisdobos0111 válasza Shader (#3011) üzenetére


kisdobos0111
aktív tag

Tegnap a garázsajtónak vertem oda a festék az ajtóról lepattant az óra sértetlen maradt. Valami brutál erős ez az óra.

(#3026) Linem válasza kisdobos0111 (#3025) üzenetére


Linem
senior tag

Én is odavertem már sok mindenhez véletlenül, olyanokat koppan, hogy alig merem megnézni, vajon betört-e az üveg, de az eddigi 5 hónap alatt szerencsére sértetlen maradt.

[ Szerkesztve ]

(#3027) tomasz79


tomasz79
tag

Üdv. Az óra tud track- et követni?

(#3028) kovacs65 válasza tomasz79 (#3027) üzenetére


kovacs65
senior tag

Szerintem alapból nem.
Hogy van-e ilyen app azt nem tudom.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#3029) tomasz79 válasza kovacs65 (#3028) üzenetére


tomasz79
tag

Ha jól láttam régebben a locust rá lehet tenni, nem tudom az tudja e a követést?

(#3030) milos026


milos026
újonc

Sziasztok.

Milánói szíjat szeretnék venni az órához.
Esetleg valakinek volt olyan ami bevált? Ha igen akkor hol rendelte azt? (Gondolok arra hogy jól passzol az órához, a mágnes időtálló, stb...)

Köszi!

(#3031) sbalu1 válasza milos026 (#3030) üzenetére


sbalu1
senior tag

Én innen vásároltam Milánói ezüst szíjat, valamint egy Jubilee fekete-fehér fém szíjat is.Jó áron kínálja a szíjakat ez a korrekt cég. [link]

(#3032) Terka0812 válasza sbalu1 (#3031) üzenetére


Terka0812
csendes tag

Ugyan ilyen szíjakat lehet rendelni pl. a Gearbestről, Aliexpressről, Amazonról, csak fele ennyi árakon.

(#3033) sbalu1 válasza Terka0812 (#3032) üzenetére


sbalu1
senior tag

Lehetséges, de én jobban szeretek itthonról vásároni.Ebben az esetben pár nap alatt a kezemben volt a termék és Pesten megtekintve személyesen vehettem át.Vásároltam már külföldről is.Legutóbb az egyik, külföldi webshopból rendelt termék, kb. 5 hét után megjött, a másik soha.Hosszas levelezgetések után fél év múlva kaptam vissza az árát.

(#3034) yodamester10 válasza sbalu1 (#3033) üzenetére


yodamester10
őstag

Vagy Wish ;)

(#3035) NEXUS-6 válasza thamasz (#2986) üzenetére


NEXUS-6
tag

Szia. Kb 1,5 hete az R800XXU1CSG4/R800OXA1CSG4 települt, azóta 3 X töltöttem 100% ig. A legutóbbi után, most vagyok a 3. napon 54%.

(#3036) lcdtv válasza Linem (#3026) üzenetére


lcdtv
aktív tag

Csatlakozom. Brutál erős. Nem egyszer odavertem erősen de semmi. Inkább a amihez csapódott az sérült meg. :D

(#3037) csabicska


csabicska
senior tag

Sziasztok.
Az e-Simes órákra van tiltás?
A készüléket tudják tiltani?

Én úgy tudom, hogy nem.
Köszönöm előre is.

-Galaxy S20 - The best-

(#3038) Grawens válasza csabicska (#3037) üzenetére


Grawens
senior tag

Tudják. IMEI alapján. Ez csak bann-t jelent mindegyik provider hálózatából, nem pedig teljes készülék tiltást.

(#3039) csabicska válasza Grawens (#3038) üzenetére


csabicska
senior tag

Köszönöm.
Az mit jelent pontosan?

-Galaxy S20 - The best-

(#3040) Grawens válasza csabicska (#3039) üzenetére


Grawens
senior tag

Annyit jelent, hogy a korlátozást kiválto ok megszűnéséig, megszüntetéséig eSim-el nem lesz használható.

(#3041) csabicska válasza Grawens (#3040) üzenetére


csabicska
senior tag

Köszönöm.

-Galaxy S20 - The best-

(#3042) szokelaszlo


szokelaszlo
tag

Más nem tapasztalta hogy az autómatikus kerékpározás felismerése nem működne a frissítés óta.
Minden mást felismer,ha gyorsan fürdök aktív mozgásként regisztrálja. :))
Illet ve borzasztó gyengánek érzem azóta a wifi hatósugarát.
Korábban panelek között álva a parkban nagyon sok jelet látott,most meg semmit.:-(

(#3043) Tybike81


Tybike81
őstag

Olvastam itt valakinek rosszul mért a barometer és szervizbe küldte az órát. Mennyi ideig volt oda, mit csináltak vele?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#3044) delta1017 válasza szokelaszlo (#3042) üzenetére


delta1017
aktív tag

Én bringázok minden nap, de nincs ilyen probléma.

(#3045) taranis válasza Tybike81 (#3043) üzenetére


taranis
addikt

Legutóbb én írtam meg 7-én, de azóta sem hallottam az órám felől. A helyi Samsung szervíz annyit mondott, hogy egy héttől egy hónapig bármennyi idő lehet, legyek türelemmel. Fasza.

colorizer.net

(#3046) Grawens válasza Tybike81 (#3043) üzenetére


Grawens
senior tag

Az attól függ, hogy a szerviz rendelkezik e a cserealkatrésszel, vagy neki is be kell rendelnie.

Amúgy mi a túróra jó az órában ez a barométer? Miért fontos tudni a légnyomás értékét? Azon kívül, hogy aktívan méri a tengerszint feletti magasságot és a légnyomást sehol nem látom ennek nyomát, értem ezalatt pl SHealth, stb. Ha nincs kalibrálva és elmászik az érték, attól még frankón megméri az emeletek számát, na de az tényleg más, ha semmit sem mér. Ennyi lenne csupán? Ennyi erőből UV indexet is mérhetne, annak sem látnám értelmét. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3047) Tybike81 válasza Grawens (#3046) üzenetére


Tybike81
őstag

Ez az, hogy rosszul méri az emeletek számát. Egész nap max 2x megyek fel az első emeletre, és nap végén mutat 20-50 között attól függ milyen kedve van. Sőt van hogy csak lejövök az első emeletről, és azt méri felmentem 3-at.

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#3048) Grawens válasza Tybike81 (#3047) üzenetére


Grawens
senior tag

Akkor ott tényleg megmakkant a szenzor, az pedig csak alaplapcserével orvosolható. Az viszont érdekes, hogy ilyen széles tartományban libeg, hogy ilyen szélsőséges értékeket mér. Amúgy erről a szenzorról van szó. Azt írja vízálló, de kérdezem én, a bejutó és a kis nyílásban a membránon lerakódó por mikrorészecskéi magas páratartalmú levegővel találkozva szerintem kettérúgja a szenzor valagát. Hátha valaki még vízbe is meríti. :U

[ Szerkesztve ]

(#3049) Uzi74


Uzi74
senior tag

[link] Emberkísérlet: karórával telefonálgatni a Szigeten
Olvastátok a cikket? Emberünknek a Remote Connection-ről nem sok fogalma volt :W

"Az igazán tökéletes az lett volna, ha a Messenger vagy a Hangouts szolgáltatást lehet zavartalanul használni, azaz ugyanúgy lehetne üzeneteket fogadni és egy-két szavas sablonválaszokkal válaszolni, mint amikor a telefon is ott van a közelben – de ez nem működik. "

[ Szerkesztve ]

(#3050) Tybike81 válasza Grawens (#3048) üzenetére


Tybike81
őstag

Mondjuk ma, hogy nincs az a vad meleg, és nem izzadok mintha jó lenne? Létezik az is befolyásolná? Többeknél olvastam, hogy rosszul mér, ennyi szenzor rossz lenne?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.