Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:48

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch - Időtálló
Üdvözöllek a Samsung Galaxy Watch okosóra topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6451) MaCS_70 válasza ferenck (#6450) üzenetére


MaCS_70
félisten

Azért annyira nem lehet drága, hogy ezért mondjon le róla az, aki használná.

Egyébként mi a franc történt, ami elrontotta a kompatibilitást?

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#6452) kisdobos0111 válasza ferenck (#6450) üzenetére


kisdobos0111
aktív tag

Nincs valami telepítő fájl erre amit rá lehet másolni az órára és utólag telepíteni?

(#6453) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Heyho!
Tegnap kolléga mutattot egy vicceset az Apple Watchán..
Konkrétan Mickey egér bemondta hogy mennyi az idő, nyilván a saját hangján :D
Ilyesmi van Galaxy Watchra? Kb egyszer használnám míg élek, de akkor is érdekelne :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6454) ferenck válasza kisdobos0111 (#6452) üzenetére


ferenck
senior tag

Nem tudok ilyenről, de érdekes a Samsung ügyfélszolgálat szokásos semmitmondó válasza is.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#6455) kisdobos0111 válasza ferenck (#6454) üzenetére


kisdobos0111
aktív tag

Tényleg vicces a válasz.

(#6456) barmar


barmar
aktív tag

Sziasztok.
Mikori a legfrissebb szoftver? Létezik h már egy éve nincs update?
Köszi

(#6457) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Elromolhatott a magassagmerő az órában?
Mintha több tíz méterrel kevesebbet mutatna, mint eddig... A légnyomás jónak tűnik.

(#6458) Uzi74 válasza Grande Ale (#6457) üzenetére


Uzi74
senior tag

És ha újrakalibrálod?

(#6459) Grande Ale válasza Uzi74 (#6458) üzenetére


Grande Ale
őstag

Akkor sem jó sajnos, ugyanaz. Újra is telepítettem.

[ Szerkesztve ]

(#6460) doongoo válasza Grande Ale (#6459) üzenetére


doongoo
addikt

ez volt nálam is, kb. 1,5 év használat után ment tönkre

(#6461) Grande Ale válasza doongoo (#6460) üzenetére


Grande Ale
őstag

Érdekes, hogy nem szállt el teljesen, hanem rosszul mér. Gondolom hagyjam a francba, nem garis már sajnos.

(#6462) vilmose33 válasza Grande Ale (#6461) üzenetére


vilmose33
őstag

Azért vidd be szervizbe, hátha csak elkoszolodott, amúgy sajnos más típusú óránál is írják,hogy elromlott, viszonylag hamar sajnos.

A jövő most van

(#6463) Grande Ale válasza vilmose33 (#6462) üzenetére


Grande Ale
őstag

Ok, köszönöm!

(#6464) Mr. Y


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Sziasztok!

Úgyis most került terítékre a magasságmérő, gondoltam, akkor felteszem most a kérdésemet.
Van ugyanis egy olyan számlapom, ami kijelzi a megmászott emeletek számát / nap. De mit mér ez pontosan?
A föld felszíntől számítva kb 3 méter magasan van az irodám, lépcső vezet fel. De egy felmenetelt nem mér. Talán kettőt sem.
Nem tudom pontosan, mekkora magasságot kell megtenni ahhoz, hogy számoljon egyet, illetve, ha nem éri el az adott értéket és vissza lemegyek, akkor törli azt a ciklust?

Tudom, rettentő hülye kérdés, csak nem igazán értem, mit mér.

But who is watching the guardians?

(#6465) vilmose33 válasza Mr. Y (#6464) üzenetére


vilmose33
őstag

Én úgy vettem észre, hogy össze adja a le-fel menetelt, mi a másodikon lakunk és azt veszi egy emeletnek, de van amikor nálam se mér.

A jövő most van

(#6466) vilmose33 válasza vilmose33 (#6465) üzenetére


vilmose33
őstag


Ma 3 emeletet mért, pedig 8× jöttem összesen le-fel.

A jövő most van

(#6467) Uzi74


Uzi74
senior tag

Samsung Health szinkronizálása más fitness appokkal tényleg meg lett ölve a samsung által? Van valami megoldás? (sorry ha már lett volna a téma, régen néztem be ide)

(#6468) Mr. Y válasza vilmose33 (#6466) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Na, nekem pontosan ugyan ezt csinálja. Szóval hogy mit is mér pontosan, azt nem lehet tudni :)

But who is watching the guardians?

(#6469) fdani0807


fdani0807
tag


Sziasztok! Járt már így valaki közületek?
12:05 nél megjelent ott egy kis zöld folt. :((

(#6470) dragon1993 válasza fdani0807 (#6469) üzenetére


dragon1993
őstag

Nem csak kosz ment az üvegfólia alá?

[ Szerkesztve ]

(#6471) fdani0807 válasza dragon1993 (#6470) üzenetére


fdani0807
tag

Nem hiszem, akármilyen szögből nézem zöld elszíneződés a kijelzőn :(

(#6472) Mr. Y válasza fdani0807 (#6471) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Mivel pont ott van a fólia, talán az kapott egy ütést.

But who is watching the guardians?

(#6473) jupp008 válasza sbalu1 (#4785) üzenetére


jupp008
senior tag

Ma reggel én is így jártam, PIN kódot kért, újraindítás megoldotta.
Kicsit para volt, mert soha nem állítottam be PIN -t így nincs mit megadni, ha esetleg ragaszkodik hozzá.

Erről a problémáról lehet tudni esetleg többet ?

(#6474) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Sziasztok!

Régióváltásra szeretnék egy kis segitséget, leírást lépésről lépésre. Szeretnék az órával fizetni. Van ilyen leírás?

(#6475) Mr. Y válasza Grande Ale (#6474) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Ajánlom figyelmedbe a topik összefoglaló átnézését Sokat fog segíteni.

But who is watching the guardians?

(#6476) Grande Ale válasza Mr. Y (#6475) üzenetére


Grande Ale
őstag

Reggel óta bújom, úgy kezdtem. Mindent ugy csinálok ahogy le van irva, mégsem csatlakozik az órához...

ez alapján próbálom: https://logout.hu/bejegyzes/st3v3np3t3r/samsung_pay_mukodesre_birasa_gear_s3_frontier-en.html [link]

Kikapcsoltam virusirtot, tűzfalat, de nem csatlakozik az órához. Van más megoldás is?

[ Szerkesztve ]

(#6477) Grande Ale válasza Yager01 (#4508) üzenetére


Grande Ale
őstag

Ugyanez van nálam is, találtál megoldást? Esteleg valaki más tud segiteni?

(#6478) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Fel tudná valaki tenni ezt a firmwaret? r800xxu1cse1
Közben olvasgattam, rájöttem, hogy ez kell a régióváltáshoz, de ami itt meg van osztva, azt nem tudom kicsomagolni.
Előre is köszi!

(#6479) niklebi válasza Grande Ale (#6478) üzenetére


niklebi
senior tag

[link] Innen vagy [link] innen letöltheted. Mellesleg a Google a barátod. Ez volt az első két találat.

(#6480) Grande Ale válasza niklebi (#6479) üzenetére


Grande Ale
őstag

Bírom, mikor kioktatnak. Mellesleg regisztrálni kell, megtettem, fizetős csomagot venni, ha nem bánod, azt már nem. De ha te le tudod ezekről a linkekrol ingyen tölteni, akkor kérlek tedd meg, és töltsd fel valahová, megköszönném. Az oktatást inkább kihagynám...

(#6481) vilmose33 válasza Grande Ale (#6480) üzenetére


vilmose33
őstag

Figyelem ,mert engem is érdekel, hasznos lenne órával fizetni. Kérdésem az lenne, hogy MKB-nál vagyok és pár napja hirdetik, hogy lehet most már a kártyát regisztrálni és telefonnal NFC keresztül fizetni, ettől még az órával nem lehet gondolom :R ?

A jövő most van

(#6482) Grande Ale válasza vilmose33 (#6481) üzenetére


Grande Ale
őstag

Nem. Curve kártyát lehet hozzáadni. Sikerült végül beallitanom, kíváncsi leszek a fizetésre.

(#6483) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Tökéletesen működik a fizetés! Először egy dohányboltban nem ment, de ott nem ment a Google pay sem. Azt hittem az OTP elkezdte talán tiltani a curve-öt, mint az Erste. Átmentem az aldiba, ott tökéletesen működött. :DD

Köszi a segítséget mindenkinek!

(#6484) vilmose33 válasza Grande Ale (#6483) üzenetére


vilmose33
őstag

Végül kellet régiót váltani?

A jövő most van

(#6485) Grande Ale válasza vilmose33 (#6484) üzenetére


Grande Ale
őstag

Igen. Viszont ahhoz vissza kellett tenni egy régebbi szoftvert.

(#6486) vilmose33 válasza Grande Ale (#6485) üzenetére


vilmose33
őstag

Köszönöm :R Marad a telefonos fizetés egyelőre, utána olvastam a Curve kártyának is, nem rossz.

A jövő most van

(#6487) Mr. Y


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Én elakadtam a Curve regisztrálásnál. Kártya a datok mentek, regisztrációs díjat (kb 300 forint) levonta, majd az okmányok megadását követő Selfie-t nem fogadta el. Újrapróbálkozás nincs, csak az, hogy kommunikáljak a support-al...

Másnak is akadtak ezzel gondok?

But who is watching the guardians?

(#6488) Grande Ale válasza Mr. Y (#6487) üzenetére


Grande Ale
őstag

Barátomnak akartam regisztrálni, kb. két három hete, ugyanígy jártunk. Azóta sem történt semmi... Nem tudom miért csinálja ezt, valami gáz van ezeknél.

(#6489) Airzsolti válasza Mr. Y (#6487) üzenetére


Airzsolti
kezdő

Nekem több elvileg egyszerű lépés is elakadt, de a support hamar megoldotta. Nem érdemes neten keresni a választ, mert ők megoldják.

(#6490) Mr. Y


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Sziasztok!

Egy kis érdekesség. Azt ugye tudjuk, hogy az óra vízálló. Na de mi a helyzet a töltőbölcsővel?
Kiderült. Ugyanis bent maradt a pulóverem zsebébe és a szokásos 60 perces programmal kimostam. 24 óra a szárítókötélen és amikor el akartam rakni, akkor tűnt fel, hogy valami nem stimmel.

Műszaki ember lévén eszem ágában sem volt áram alá helyezni, szétkaptam. A belsejében nem találtam párát, vízcseppet és semmi arra utaló jelet, hogy történt valami. De még a ragasztott gumitalp és az alját beterítő matrica is sértetlen volt.

Ezért műszerrel a kézben óvatosan ráadtam a szükséges tápot. Az indikátor megtette a szokásos ellenőrzést. Ezt követően feltettem rá az órát tölteni. Hibátlan.

Ez ugyan egy nagyon jó hír, de lehet, hogy csak mázli. Ezért inkább azt tanácsolom, hogy ne próbáld ki otthon!

[ Szerkesztve ]

But who is watching the guardians?

(#6491) Randomized válasza Grande Ale (#6483) üzenetére


Randomized
csendes tag

Neked ezt hogy sikerült megoldanod? Én is eljutottam odáig, hogy van Curve kártyám, BTU régió, és mégsem fogadja el a Samsung Pay a kártyát. Kihagytam valamit?

(#6492) Grande Ale válasza Randomized (#6491) üzenetére


Grande Ale
őstag

Nem tudom. Sokan nem tudják a Google payhez sem hozzáadni, nekem ahhoz is sikerült. Írj a curve ugyfelszolgalatnak szerintem, megoldják.

(#6493) fecke78


fecke78
senior tag

üdv gogle email os fiokom nem frissül az órán , mit tilthattam le ?
Mit kell engedélyezni?

(#6494) fecke78


fecke78
senior tag

s 10 telefon
agyfaszt kapok már

(#6495) vilmose33 válasza fecke78 (#6494) üzenetére


vilmose33
őstag

Letöltöttem a samsung email appját, szépen megy vele ha segítség. Esetleg újra indítást próbáld ki. Wearben az értesítések kezelését nézd át.

A jövő most van

(#6496) cicaslany86


cicaslany86
aktív tag

Sziasztok! Használ valaki Samsung watch-ot Xiaomi telefonnal? Van bármi kompatibilitási probléma, vagy ugyanúgy működik vele minden? 1. szériás watchom van és mi 10T-re vagy hasonlóra váltanék majd. Üzenetkuldés, bicikli, futás stb alapedzések monitorozása, folyamatos pulzusmérés ami legfontosabb.

(#6497) Heyman válasza cicaslany86 (#6496) üzenetére


Heyman
aktív tag

Nekem Mi Mix2S-em volt, hibátlanul működött vele minden. Ki kell kapcsolni a plug in-nál a MIUI energiagazdálkodást (én a Wearable alkalmazásnál is kikapcsoltam) kb. soha nem szakadt meg random a kapcsolat a teló és óra között.

[ Szerkesztve ]

(#6498) bubbanto válasza cicaslany86 (#6496) üzenetére


bubbanto
csendes tag

Szia,
9SE és Note 10 lite telefonnal is használom. Az előttem szóló által megfogalmazottakat kell csak tenni és soha nem dobja el a jelet. 😀. Minden progi tökéletesen müködik persze kivéve a szokásos kimondottan samsungos appokat.

[ Szerkesztve ]

(#6499) lcdtv


lcdtv
aktív tag

Sziasztok! R800 Watch szenzorai hibásak konkrétan Accelerometer ,Gyroscope és a pulzusmérés nem működik. Ez alaplapos lesz ha igen mibe fájhat?

(#6500) bajnokpityu válasza lcdtv (#6499) üzenetére


bajnokpityu
félisten

ezt ne vedd meg.
külön lapokon vannak ezek, mindegyiket meg kell venni.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.